|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  194 195 [196] 197 198   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2016 14:46:49   
Angelica
Meni je test odmah pokazao user posted image 2 dan nakon kasnjenja

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 4876
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2016 13:19:40   
Lejni
Me lady pokusaj se sjetiti od prilike. Ja nekad kad sam zaboravljala povezem sa dogadjajem nekim pa od prilike dodjem do datuma.

Javi nam sta je bilo.

Kad smo kod testova meni je polazao jako jako jako slabu crtu drugu vec 12 dpo i to najjeftiniji neki kupila na piku kod neke zene, 8 komada platila 7 km. Neki Alice testovi. Svaki dan sam radila a jednom cak 2 puta na dan sve se pojacavala crtica i na kraju kupila neki ja msm baby rapid koji je jos samo potvrdio. Ali ja sam znala kad je tacno O

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 4877
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2016 20:10:14   
Kedi
Cao, mozda nisam potrefila pravo mjesto za ovu vrstu pitanja ali nadam se da mi moze neko pomoci....vec tri mjeseca ja i muz radimo na bebici medjutim ja sam imala neku infekciju pa sam pocetkom januara koristila vaginalete sve ok izlijecila, medjutim ova menstruacija mi je kasnila dva dana, osjecala sam se kao da cu se razboliti mucnine hladno vruce glavobolja bolovi u stomaku(sto mi se nikad prije nije desavalo pred menstruaciju) i onda sam dobila ali prva dva dana samo malo smedjkasto onda jos dva dana malo vise(ali ne kao prosle menstruacije plus nema krvi vec je smedje jedino kao krv na papiru mogu vidjeti)i omda zadnja dva tri dana skroz malo smedjeg, pomozite ljudi sta je to tako nikad mi nije bilo da li je od tih vaginaleta moguce toliko promjene? Je li moguca trudnoca zna li neko zbog cega mi je bila tako crna smedja m? Help :) svaki odgovor bi mi dobro dosao jer ne mogu ubrzo na pregled kod ginekologa izvinjavam se zbog detaljisanja morala sam da "docaram" tu svoju muku

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 4878
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2016 21:18:31   
ljiljo
ja bih ti savjetovala da odes izvaditi betu, hormon trudnoce i tako ces znati jesi li trudna ili ne jer to smeđkasto tamno krvarenje meni je bilo kod vanmatericne, i savjetovala bih ti da odes do ginekologa

sretnouser posted image

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Kedi)
Neposredna veza do poruke: 4879
   RE: Da li sam trudna ?
1.2.2016 22:06:38   
Kedi
Hvala, provjerit cu sigurno, sve mislim da mi je od vaginaleta pa nisam mislila o trudnoci koliko mislim na neki poremecaj provjerit cu to pa sto prije mognem kod ginekologa, a sta kad bude vanmatericna trudnoca kako se to rjesava nisam nikad o tome razmisljala ni cula nesto posebno, moze se zatrudniti poslije toga opet ili ima nekih posljedica hvala jos jednom na odgovoeu ne znam gdje da trazim pomoc uglavnom nesto se poremetilo, hajd vidjecemo jos kad uradim betu pa se nadam da nece biti nesto skroz lose hvala ti puno :*

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 4880
   RE: Da li sam trudna ?
8.2.2016 16:34:56   
Anoniman
Zdravo. Imam 18 godina i imam jedan problem koji me muci vec nekoliko dana. Nikada nisam imala odnos sa momkom, nevina sam. Menstruaciju sam trebala dobiti 30.januara, medjutim evo sve do sada je nisam dobila. Zanima me koji bi mogao biti uzrok toga i da li to znaci da nesto nije uredu? Cak sam uradila i 4 kvalitetna testa za trudnocu cisto da bih iskljucila tu opciju i svaki je bio negativan, jer smo se znali ponekad "igrati" ali uvijek smo pazili da slucajno on mene nakon diranja sebe ne dotakne tom rukom. Ako mozete da mi pomognete koji je razlog tolikog kasnjenja bila bih bas zahvalna. Inace mi je mens znao kasniti po 2,3 dana ali nikada nije vise. Hvala unaprijed user posted image user posted image

(odgovor članu dea)
  Neposredna veza do poruke: 4881
   RE: Da li sam trudna ?
8.2.2016 17:17:54   
Visnja RR
Draga, ne treba ti test za trudnocu ako si nevina i ako nisi ima nikakve konkretnije igrice s dečkom user posted image

Ako si imala neke stresne dane, ako si imala gripu ili neku jaču upalu pa si pila antibiotike, ako si bila izložena težem fizičkom radu ili promjeni klimatskih uslova tj sredine..... može se desiti da ti M kasni.....nekad može da preskoči čitav mjesec i bez razloga ....pa i duže

Obzirom da imaš 18 godina trebala bi posjetiti ginekologa i da malo porazgovars s njim....da se pripremiš za ubuduće :)

uživaj! user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4882
   RE: Da li sam trudna ?
11.2.2016 13:52:10   
dusa slatka
Pozz od mene evo ja sam u dilemi već duže vrijeme radimo ma bebi al nam ne ide,ovako ovaj mjesec mi kasni evo danas 8 dan (zadnju mest. imala 03.01.) radila test pre tri dana negativan i ponovo jutros radila test negativan..od simptoma pre predvidjene mest. kasika bol u ledjima u malom stomaku,grudi nabrekle e sad već danima ništa od toga samo me bradavice svrbe i to strašno i povremeno me juce probadao desni jajnik..e sad da li ipak moguća trudnoća ili je ponovo razočarenje..hvala lp

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 4883
   RE: Da li sam trudna ?
12.2.2016 10:42:12   
malena27 RR
Dusa slatka, najmjerodavniji ti je uraditi Beta HCG, hormon trundoce koji se detektuje u krvi.

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu dusa slatka)
Neposredna veza do poruke: 4884
   RE: Da li sam trudna ?
14.2.2016 15:43:57   
medena29
Drage moje, odavno vas pratim al nisam nikad pisala. Imam neke nedoumice pa bih voljela cuti vasa iskustva. Ja i suprug pokusavamo da dobijemo bebicu vec oko 8 godina al nam nije uspjelo. Zadnju menstruaciju sam imala 15.01. I dobivam je na svakih 28-29 dan, sad mi vec kasni a ne zelim da radim test jer se uvujek razocaram. Vec sedmicu imam temp. Od 36.9- 37.2 i na dan kad sam trebala dobiti imala sam jake menstruacijeske bolove al nisam dobila i od tad imam grceve kao da cu svaki tren dobiti i uz to me jos bole i grudi. Izvinite na dugom postu al me interesuju vasa iskustva

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4885
   RE: Da li sam trudna ?
15.2.2016 12:07:29   
Leptirica13
medena, test te ne kosta puno a rijesit ces se pritiska I razmisljanja...
iako, moras imati na umu da ni test nekad ne pokaze plus iako si trudna..

u svakom slucaju sretno I javi nam :)))

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu medena29)
Neposredna veza do poruke: 4886
   RE: Da li sam trudna ?
15.2.2016 19:43:45   
medena29
Leptirice znam da test ne kosta puno i da bi se rijesila nedoumica kad bih ga uradila, al svaki put kad pomislim to je to i uradim test razocaram se. Ipak cu se malo strpiti do kraja sedmice.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 4887
   RE: Da li sam trudna ?
16.2.2016 8:07:50   
Leptirica13
znammm...al,sta da ti kazem drugo..

ako imas volje, strpi se...zelim ti plus ko kucu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu medena29)
Neposredna veza do poruke: 4888
   RE: Da li sam trudna ?
16.2.2016 9:23:08   
dusa slatka
Ja sam eto probudila se sa vješticom user posted image user posted image
Nakon 15 dana kašnjenja dobila neće pa neće user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 4889
   RE: Da li sam trudna ?
16.2.2016 9:39:13   
Angelica

IZVORNA PORUKA: dusa slatka

Ja sam eto probudila se sa vješticom user posted image user posted image
Nakon 15 dana kašnjenja dobila neće pa neće user posted image

nemoj se predavati, idemo dalje prati teme "zatrudnjivanje" vidjet ćeš koliko ženica se bori i koliko ih je uspjelo

(odgovor članu dusa slatka)
Neposredna veza do poruke: 4890
   RE: Da li sam trudna ?
16.2.2016 19:13:17   
medena29
Drage moje tako sam sretna!!! Test mi je pokazao user posted image , iako sam rekla da cu cekati kraj sedmice nisam mogla izdrzati

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 4891
   RE: Da li sam trudna ?
17.2.2016 8:27:25   
Leptirica13
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nek ti je sretna I skolska trudnocaaaaa....


Bravoooooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu medena29)
Neposredna veza do poruke: 4892
   RE: Da li sam trudna ?
17.2.2016 8:28:59   
malena27 RR
Boga mi medena kod tebe prava slatka, zeno ovo je za skakati od srece! Prirodno i nakon 8 godina cekanja user posted image user posted image
Cestitam od srca, da sve bude uredu! user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 4893
   RE: Da li sam trudna ?
17.2.2016 20:11:18   
micazabica
Caos devojke i buduce mameuser posted image Ovaj mesec pocela sam da osecam neke simptome pa sam htela da se konsultujem sa vama. Naime, vec nekih desetak dana imam neki pritisak u donjem delu stomaka, kao da mi se nesto naslanja na desni jajnik, blag bol koji se nastavlja na desnu preponu i donji deo ledja. Ponekad me zigne u tom delu oko jajnika, a osecam i kao neke trnce koji me peckaju, golicaju. Sve sa desne strane stomaka iznad vagine i oko jajnika. Takodje imala sam i onaj braon iscedak koji je trajao 2 dana i odmah posle toga beli sekret, on je trajao jedan dan. Grudi me ne bole, samo su strasno mekane. Treba da dobijem tek za 4 dana, ubija me ova neizvesnost, za test mislim da je rano, pa me zanima da li je neka imala slicne simptome i da li je moguce da se vec pojave? Zaboravila sam da napomenem da sam bila pre par dana kod ginekologa, ali naravno nije mogla nista da vidi jer je jos rano, samo mi je potvrdila da nemam nikakve ciste i upale.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4894
   RE: Da li sam trudna ?
17.2.2016 21:46:58   
medena29
Hvala Vam puno zenice na lijepim zeljama, al ja jos ne vjerujem a uvjerit cu se kad odem na UZV i kad cujem otkucaje. Desilo se kad sam se najmanje nadala, ma kad se nisam uopste nadala, a bas se spremala da odem ponovo da sve nalaze odradim i da uradimo IVF al eto tako se sad ispostavilo. Hvala Bogu i zeli svim zenicama koje zele da ugledaju svoje user posted image da to sto prije docekaju a one koje su vec user posted image lahku i skolsku trudnocu

(odgovor članu micazabica)
Neposredna veza do poruke: 4895
   RE: Da li sam trudna ?
17.2.2016 21:50:17   
medena29
Micazabica ja sam na dan kad sam trebala dobiti imala jake menstruacijske bolove da sam cak tabletu popila i poslije toga mi se javilo bijelo pranje. Kako god sacekaj da ti izostane pa onda uradi test al ti od srca zelim user posted image

(odgovor članu medena29)
Neposredna veza do poruke: 4896
   RE: Da li sam trudna ?
17.2.2016 22:06:50   
micazabica
Hvala draga, ja se zaista nadam jednoj user posted image A tebi cestitam i uzivaj u trudnoci user posted image user posted image

(odgovor članu medena29)
Neposredna veza do poruke: 4897
   RE: Da li sam trudna ?
23.2.2016 22:26:45   
Maca91
Drage pomozite. Menstruacija mi kasni dva dana (prvi put),a inače je tačna,svakih 27 dana. Grudi me bole,i povremeno osjetim pritisak u jajnicima. Ne znam zašto,ali skoro pa sam sigurna da je to to,da ću konačno ugledati user posted image E sad,muči me što mi se danas kad sam išla na wc jednom javio rastezljiv iscjedak (kao u vrijeme ovulacije) sa jednom kao žilicom krvi,a drugi put kao malkice mutan iscjedak (da napomenem da sam se oba puta naprezala). To me plaši,zato što sam prije godinu dana imala spontani,i isto je tako krenuo sa mutnim sekretom koji je postajao tamniji,dok nisam prokrvariila. user posted image

(odgovor članu micazabica)
Neposredna veza do poruke: 4898
   RE: Da li sam trudna ?
23.2.2016 22:29:31   
magicalani

IZVORNA PORUKA: Maca91

Drage pomozite. Menstruacija mi kasni dva dana (prvi put),a inače je tačna,svakih 27 dana. Grudi me bole,i povremeno osjetim pritisak u jajnicima. Ne znam zašto,ali skoro pa sam sigurna da je to to,da ću konačno ugledati user posted image E sad,muči me što mi se danas kad sam išla na wc jednom javio rastezljiv iscjedak (kao u vrijeme ovulacije) sa jednom kao žilicom krvi,a drugi put kao malkice mutan iscjedak (da napomenem da sam se oba puta naprezala). To me plaši,zato što sam prije godinu dana imala spontani,i isto je tako krenuo sa mutnim sekretom koji je postajao tamniji,dok nisam prokrvariila. user posted image

Uradi test, ako je pozitivan javi se ginekologu da ti ukljuci progesteron. Bice dobro.

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 4899
   RE: Da li sam trudna ?
23.2.2016 22:38:09   
Maca91
Planiram sutra da uradim test draga,iako mislim da je još rano user posted image A što se tiče ginekologa,ne znam šta bih ti rekla. Prošla trudnoća isto tako,počinje smeđkasti iscjedak,on meni kaže nije to ništa dođi za dva dana,međutim krvarenje se pojača,odem odmah sledeći dan i pitam da mi nešto uključi,kaže nema potrebe,ako se nastavi idemo na kiretažu i tako i bi user posted image A na žalost samo jedan je gin.u gradu,mada planiram da odem privatno (makar za početak) ukoliko test bude pozirivan.

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 4900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  194 195 [196] 197 198   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  194 195 [196] 197 198   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *