|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  192 193 [194] 195 196   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 21:09:36   
Silver
Drage moje,
Iako znam da ne treba raditi testove za trudnocu prije dana ocekivane mens.(mada mislim da se niko ne pridrzava tog pravilauser posted image ) uradila sam test na nekid 10 dana nakon odnosa bez zastite. Nisam bas bila zagrijana za novu trudnocu sve dok nisam ugledala onu blijedu, rozu drugu liniju...user posted image user posted image Da samo mozete vidjeti moju historiju pretraga na googlu...od naravno termina poroda, imena potencijalnih...do uredjenja sobe...user posted image
Posto znam da sam prerano uradila test da bi bio pouzdan skroz, ponovila sam 2jutra kasnije tj. jutros...razocarenje...skroz blijeda jedva vidljiva...mislim cak da je i umisljam...trebala bih dobiti sutra ilo prekosutra...nemam simptoma nekih...osim sto me je u vrijeme prvog teata bolio stomak kao da cu dobiti 2 dana je trajalo i danas me ne boli nista...ne znam sta da mislim, osim da cu ponoviti test prekosutra ako ne dobijem i probacu onaj gravignost ultra jer je jos osjetljiviji od onih trakica mini...

Ne za sta da mislim...da li postpji sansa da sam ipak trudna!?

Znam da mi to niko ne moze odgovoriti, ali sam imala potrebu da podjelim moju brigu sa nekim...user posted image


_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4826
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 21:31:55   
UmmuHamza2305
Draga, isto tako mi je bilo.. Uradila test ranije-jedva vidljiva druga crtica..Toliko je bila blijeda da sam mislila da nam se pričinjava, pa sam poslala muža da ga odnese u apoteku , da vide apotekarke user posted image nakon tog sam uradila još jedan,pa još jedan, pa još jedan.. user posted image ( u razmaku od dan-dva ) Svi pozitivni, crtice jedva vidljive... Onda sam otišla doktoru, na UZ se tek vidio gestacijski mjehur.. Evo me, elhamdulillah, u 9. mjesecu user posted image
Nadam se da će biti ono što želiš user posted image user posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4827
   RE: Da li sam trudna ?
9.10.2015 21:39:07   
Silver
Hvala ti :*

U prvoj trudnoci sam iradila na dan ocekivane mens. I bila je isto blijeda,blijeeeda crtica ali je sa danima naravno tamnila...ovaj put me to zbunilo, sto je prvo bila vidljiva, pa makar slabo, a onda skoro da je nema...

Uhh neka bude ono sto je najbolje za nas u ovom trenutku...bila to trudnoca ili ne!


_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 4828
   RE: Da li sam trudna ?
10.10.2015 8:45:21   
jagodicamica
Drage moje samo da vam se javim i da kayem da sam jutros dobila user posted image , ljuta sam i tuzna ,razocarana ma sve se nekako sastalo user posted image user posted image , ne znam sta da radim, sada je godina dana da pokusavamo da imamo bebu, razmisljam da li je vrijeme za detaljnije pretrage kod dr. ! mestruacije su mi zaista redcovne,pratila sam i plodne dane ,ali nece pa nece user posted image user posted image ...pozdrav za sve i svima zelim puno srece i user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4829
   RE: Da li sam trudna ?
10.10.2015 8:46:33   
jagodicamica
silver...nadam se i zelim ti da su to user posted image , moguce i najvreovatnije da jesu...srecno

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4830
   RE: Da li sam trudna ?
10.10.2015 9:01:25   
Silver
Jagodicamica user posted image nemoj biti tuzna! Znam taj ruzni osjecaj vrlo dobro, ali vjeruj najbitnije je da je sve zdravstveno ok, i biceuser posted image ako Bog da!
Neces mi vjerovati, ali zatrudnila sam sa prvim djetetom onaj mjesec kad sam bila u najvecoj frci, nesvjesno sam stavila pracenje plodnih dan, ne na drugo nego na 10-to mjesto, nisam razmisljala o zatrudnjivanju. Znam da je skoro pa nemoguce opustiti se kad nesto silno zelis, ali moramo pokusati.

Opusti se, narocito ako znas da je zdravstveno sve ok! user posted image

A sto se mog slucaja tice...ja cu ponoviti test...jer prosto ne znam sta da vjerujem, pa je zato najbolje da budem sigurna. Mada bih voljela znati odmah, jer imam problema zdr.pa da se mogu odmah doktoru javiti....uh...

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4831
   RE: Da li sam trudna ?
10.10.2015 9:11:26   
jagodicamica
Hvala ti silver na podrsci, ali tako nekad poludim i ne znam sta da mislim kazem ti ciklusi su mi redovni prije 4 mjeseca bila kod dr.kaze sve u najboljem redu... i jbg. ali valjda ce biti ok. ne znam da li da krenem na neke detaljnije pretrage...
silver drzim ti fige i stvarno se nadam da su to user posted image user posted image user posted image ! Da li ti se javljaju jos neki simptomi
polako i strpi se malo ,ali misli pozitivno user posted image user posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4832
   RE: Da li sam trudna ?
10.10.2015 9:23:54   
Silver
Nema simptoma nekih a i rano je cini mi se. Prvi put sam osjetila mucninu 2 sedmice nakon kasnjenja mens.

Pomalo osjecam krsta da boluckaju ali to bi moglo biti i PMS user posted image ...

E ne znam...da bar ima neki jedinstveni simptom pa da zena zna istog momenta kad dodje do oplodnje user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4833
   RE: Da li sam trudna ?
11.10.2015 12:24:19   
Silver
Pozdrav cure!

Kakva je situacija danas kod vas? Je li neko radio test?

Ja nisam smjela jos...nemam osjecaj kao da cu dobiti, a trebala sam jucer...

Prosto ne zelim da uradim test i da se razocaram...

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4834
   RE: Da li sam trudna ?
12.10.2015 11:15:12   
jagodicamica
Pozdrav silver kakvo je stanje da li ima nesto movo? reci mi da li te grudi i dlje bole? meni jedini simptom da cu dobiti bio je to sto su me prestale boliti grudi taj dan... ali silver ja sam sigurna da su to ipak user posted image ...drzim fige

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4835
   RE: Da li sam trudna ?
12.10.2015 11:29:53   
Silver
Hvala ti dragaa ali ja jucer dobila, nisam stigla ni uraditi novi test :(

Nista me ne boli a inace imam jako bolne mens. Ali je definituvno menstruacija, ne moze se zamjeniti za implantacijsko...iako sam se u prvi mah ponadala...ali nije...

Nisam ni znala da ovoliko zelim jos jednu user posted image

Ovaj mjesec cu se poceti truditi malo vise user posted image

Sretno vam cure i da vam ne dodju user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4836
   RE: Da li sam trudna ?
12.10.2015 11:51:22   
jagodicamica
tacno te razumijem , tako je meni bilo u subotu, i upravo kao ti sve kontam ma mozda je implatacijsko,ali sam vidjela da nema pojma od toga... nista nego opet na posao, mada kazem ti silver ja sam bas zabrinuta ne znam sta da radim vise user posted image , ja cak imam i onaj mikroskop mejbi,ali i on me nervira...user posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4837
   RE: Da li sam trudna ?
12.10.2015 12:08:06   
Silver
Ja cu poceti piti folnu i cink, malo pokusati popraviti opste stanje organizma!

I truditi seee user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4838
   RE: Da li sam trudna ?
14.10.2015 0:22:13   
nanaca
Danas mi je 20. dan ciklusa i desilo mi se nesto malo cudno - uz glavobolju koja mi je povremena, odjednom sam osjetila kao da cu se onesvijestiti i malo me je to uplasilo jer sam vozila auto. Samo sam Boga molila da dodjem kuci pa da onda padnem u bandak ako treba, samo ne na ulici...Nakon kratkog sna i odmora sve je prestalo. Ovaj mjesec sam pocla piti macinu travu i folnu kiselinu i u doba pretpostavljene ovulacije osjetila sam po prvi put u zivotu bolove u stomaku. Razmisljam da to nije mozda vec uticaj cajeva. Danas pomislij da ipak nisam mozda trudna....

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4839
   RE: Da li sam trudna ?
15.10.2015 16:02:39   
Silver
Draga nanaca.
za bilokakve simptome je rano, ja mislim. Meni su se tek pojavili oko 6-7 sedmice, mucnina i umor najvise.

Ali drzim fige da jesi trudna user posted image user posted image , i nadam se da ces javiti dobre vijesti, kada ABd ugledas user posted image .

Stvarno bi me obradovalo trenutno da cujem da je neko trudan user posted image .

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 4840
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 11:40:37   
vjecnost
Drage moje evo mene opet samo sto sam sada jos vise zbunjenauser posted image user posted image
user posted image sam imala 21-25.09,a 26 se nismo cuvali da bi imala neko krvarenje 09-11.10 al jako,jako malo i braonkaste boje
Mislila sam da je ovulacija dosla odma nakom menstruacije jer sam se osjecala jako cudno,neki simptomi koje nisam prije osjecala,netekle grudi,bol u ledjima itd.Kako sam menstruaciju imala svako 26-28 dana i juce sam je trebala dobiti,jer ona tri dana krvarenja ja uopste neracunam da je mogla biti menstruacija,nije uopste licilo ni bojom ni kolicinom,neznam sad sta da mislimuser posted image nje nema a ja se osjecam sasvim normalno bez ikakvih bolova simptoma kao da netreba da dobijem samo mi je malo stomak napiren sta mislite o ovom mom stanju jer ubi se razmisljajuci sta kako kud...jel mi rano da uradim test ima li ko kakav predlog,savjet slicno iskustvo,pomagajteeeeeeuser posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4841
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 11:46:55   
ziel

IZVORNA PORUKA: vjecnost

Drage moje evo mene opet samo sto sam sada jos vise zbunjenauser posted image user posted image
user posted image sam imala 21-25.09,a 26 se nismo cuvali da bi imala neko krvarenje 09-11.10 al jako,jako malo i braonkaste boje
Mislila sam da je ovulacija dosla odma nakom menstruacije jer sam se osjecala jako cudno,neki simptomi koje nisam prije osjecala,netekle grudi,bol u ledjima itd.Kako sam menstruaciju imala svako 26-28 dana i juce sam je trebala dobiti,jer ona tri dana krvarenja ja uopste neracunam da je mogla biti menstruacija,nije uopste licilo ni bojom ni kolicinom,neznam sad sta da mislimuser posted image nje nema a ja se osjecam sasvim normalno bez ikakvih bolova simptoma kao da netreba da dobijem samo mi je malo stomak napiren sta mislite o ovom mom stanju jer ubi se razmisljajuci sta kako kud...jel mi rano da uradim test ima li ko kakav predlog,savjet slicno iskustvo,pomagajteeeeeeuser posted image

Ja bih uradila test pa kud puklo da puklo user posted image
Ali da ti kazem da sam i ja uradila test na dan kad sam trebala dobiti i bio je negativan, ustvari 2 testa ali jesam neke najjeftinije kupila u apoteci, mozda su bili losi ili je bilo rano, kod mene ciklusi su isli na 30-31 dan pa mozda je zato bilo rano, a ako je tebi na 26-28 dana vjerovatno bi pokazalo bar blijedu liniju ako ima trudnoca... A sto se tice braon iscjetka, i kod mene se javio kad sam napunila 6 ned.trudnoce, svaki dan pomalo, nije krv nego bas nesto braon, pa mi je dr. dala Dabroston tbl.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4842
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 11:49:24   
Silver
vjecnost draaga, ja sam imala implantacijsko krvarenje u prvoj trudnoci. Isto tako, smedjkasto, oskudno...Posto si jucer trebala dobiti, predlazem da napravis test.


Ja navijam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4843
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 11:53:08   
Isha

IZVORNA PORUKA: vjecnost

Drage moje evo mene opet samo sto sam sada jos vise zbunjenauser posted image user posted image
user posted image sam imala 21-25.09,a 26 se nismo cuvali da bi imala neko krvarenje 09-11.10 al jako,jako malo i braonkaste boje
Mislila sam da je ovulacija dosla odma nakom menstruacije jer sam se osjecala jako cudno,neki simptomi koje nisam prije osjecala,netekle grudi,bol u ledjima itd.Kako sam menstruaciju imala svako 26-28 dana i juce sam je trebala dobiti,jer ona tri dana krvarenja ja uopste neracunam da je mogla biti menstruacija,nije uopste licilo ni bojom ni kolicinom,neznam sad sta da mislimuser posted image nje nema a ja se osjecam sasvim normalno bez ikakvih bolova simptoma kao da netreba da dobijem samo mi je malo stomak napiren sta mislite o ovom mom stanju jer ubi se razmisljajuci sta kako kud...jel mi rano da uradim test ima li ko kakav predlog,savjet slicno iskustvo,pomagajteeeeeeuser posted image


Ako ti je najduzi ciklus 28 dana, rano ti je za test. Pitanje je takodjer koja je vjerovatnoca da ostanes trudna, jer si napisala da ste 6.dc imali nezasticen odnos. U svakom slucaju sretno.

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4844
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 12:49:15   
vjecnost
Ja isto navijam zauser posted image ,a nezasticen odnos smo imali prvi dan kad je mensrtuacija prestala(25 kraj-26 odnos),a menstruacije su mi uvjek dolazile 25-27 dana,rijedko sam imala na 28 uvjek nekako prije dodje tako da je ova trebala stici 18 ako je na 28 dana mislila sam u cetvrak da uradim test ako nestigneuser posted image ,jel najbolje ujutro da se uradi?

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4845
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 12:55:57   
vjecnost
Uhhhhh ma uzecu ja neki test vamo kod mene valjda su bolji(ch)al sve se bojim sta ce da pokaze,radovala bi se 5 bebiuser posted image jer imam 4 cure mozda sad bude djecak,samo neznam jel moguce da ovulacija bude odma nakom menstruacije,jer samo smo tad imali nezasticen odnos poslje vise neuser posted image

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4846
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 12:56:31   
Silver
Najbolje je jutarnji urin koristiti. Zbog vece koncentracije eventualnog hormona.

Neka bude ono sto vise sebi zelite! user posted image Javi svakako!!!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4847
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 12:56:32   
ziel
IZVORNA PORUKA: vjecnost

Ja isto navijam zauser posted image ,a nezasticen odnos smo imali prvi dan kad je mensrtuacija prestala(25 kraj-26 odnos),a menstruacije su mi uvjek dolazile 25-27 dana,rijedko sam imala na 28 uvjek nekako prije dodje tako da je ova trebala stici 18 ako je na 28 dana mislila sam u cetvrak da uradim test ako nestigneuser posted image ,jel najbolje ujutro da se uradi?

Najbolje ujutro da uradis, kada je najveci nivo hormona u urinu.
Puno srece i javi nam rezultat user posted image user posted image

Wow sad vidjoh da imas 4 cure, svaka cas_t user posted image To je danas rijetkost...

< Poruku je uredio ziel -- 20.10.2015 12:58:23 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4848
   RE: Da li sam trudna ?
20.10.2015 13:04:43   
Silver

IZVORNA PORUKA: vjecnost

Uhhhhh ma uzecu ja neki test vamo kod mene valjda su bolji(ch)al sve se bojim sta ce da pokaze,radovala bi se 5 bebiuser posted image jer imam 4 cure mozda sad bude djecak,samo neznam jel moguce da ovulacija bude odma nakom menstruacije,jer samo smo tad imali nezasticen odnos poslje vise neuser posted image


Pa trazi neki osjetljiviji test pa uradi i ranije, cisto da budes sigurna. Sto se tice ovulacije, nije ona uvijek na sredini ciklusa, kod mene npr bude kasno, imam kracu drugu fazu ciklusa.

Uradi svakako test ako si u nedoumici!

Good luck!


_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu vjecnost)
Neposredna veza do poruke: 4849
   RE: Da li sam trudna ?
21.10.2015 15:23:42   
vjecnost
Cao dame mojeuser posted image kako ste mi danas,ja jos test nisam kupila,a nije mi ni stiglauser posted image ,nadam se da nece ni dociuser posted image i da cu se radovati,mislim sutra ili prekosutra,al javim vam josuser posted image .Ima li kod nekog nesto novouser posted image cuvaj te seeee i svima nam sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 4850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  192 193 [194] 195 196   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  192 193 [194] 195 196   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *