|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  190 191 [192] 193 194   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
13.7.2015 12:25:02   
MiniMini
Kockice... upravo sam došla iz apoteke... dva testa sam kupila, uradila jedan iza drugog...oba su negativna, po jedna crvena linija mi se pojavila i nadam se da je tako, jer bi bilo neplanirano, mada Bože moj i da se desi user posted image user posted image user posted image

...a još ni naznaka da ću dobit, osim bijelog pranja pomalo... znači 11 dana već kasni... hm... user posted image

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 4776
   RE: Da li sam trudna ?
15.7.2015 8:10:38   
ziel

IZVORNA PORUKA: MiniMini

Kockice... upravo sam došla iz apoteke... dva testa sam kupila, uradila jedan iza drugog...oba su negativna, po jedna crvena linija mi se pojavila i nadam se da je tako, jer bi bilo neplanirano, mada Bože moj i da se desi user posted image user posted image user posted image

...a još ni naznaka da ću dobit, osim bijelog pranja pomalo... znači 11 dana već kasni... hm... user posted image

Jel ima nesto novo? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu MiniMini)
Neposredna veza do poruke: 4777
   RE: Da li sam trudna ?
15.7.2015 11:48:59   
kocka
Ako ne stigne jos koji dan, ponovi test ili idi na neki pregled.. hm..

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4778
   RE: Da li sam trudna ?
29.7.2015 16:59:18   
VolimBebe
Poooomoc....Ne mogu da sacekam vreme za test pa ako mi neko moze reci da li posttoji mogucnost da sam trudna... ? Ciklus mi je poceo 15.jula a nezasticen odnos sam imala 23.jula.Menzis bi trebao biti 15.ili 16. avgusta...Mozda i umisljam posto sam puno citala o simptomima,mene bole krsta pomalo,i stomak me boli s vremena na vreme kao pred menzis,i juce kada sam podigla tesko zaboleo me stomak puno a inace nikad pre nije... Evo i sada dok pisem stomak me boli kao kada dobijem i osecam blagu napetost u stomaku... user posted image

(odgovor članu MiniMini)
Neposredna veza do poruke: 4779
   RE: Da li sam trudna ?
29.7.2015 17:16:49   
ziel

IZVORNA PORUKA: VolimBebe

Poooomoc....Ne mogu da sacekam vreme za test pa ako mi neko moze reci da li posttoji mogucnost da sam trudna... ? Ciklus mi je poceo 15.jula a nezasticen odnos sam imala 23.jula.Menzis bi trebao biti 15.ili 16. avgusta...Mozda i umisljam posto sam puno citala o simptomima,mene bole krsta pomalo,i stomak me boli s vremena na vreme kao pred menzis,i juce kada sam podigla tesko zaboleo me stomak puno a inace nikad pre nije... Evo i sada dok pisem stomak me boli kao kada dobijem i osecam blagu napetost u stomaku... user posted image

Draga, mozda ti je to malo od nervoze stomak napet... Ne znam da i u jednoj knjizi pise da se tako rano psjeaju ikakvi simptomi trudnoce, a i sto se mene licno tice, simptome sam pocela osjecati tek kad sam vidjela da menstruacija nije dosla na vrijeme tj. da kasni oko 15 dana...tad su grudi pocele biti napete i bolne, poceo blagi umor itd. a ne mozes sad ni znati da li si trudna, suvise je rano... nema ti druge nego da cekas polovinu avgusta i cak nekoliko dana nakon toga pa onda uraditi test, sad ti ne bi pokazao trudnocu jer nema dovoljno hormona.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu VolimBebe)
Neposredna veza do poruke: 4780
   RE: Da li sam trudna ?
29.7.2015 17:27:01   
VolimBebe
Pa tako sam i mislila...A da li moze da se zatrudni iako nisu plodni dani?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4781
   RE: Da li sam trudna ?
7.8.2015 16:32:58   
Krokii
Pozdrav svima... Nova sam tu a i inace na forumima, jednostavno sam morala nekog da pitam.Vec 5 godina pokusavam da ostanem trudna.Prije malko jace od mjesec sam imala histeroskopiju zbog pregrade(3.7.)Dvije sedmice nismo imali odnos i onda redovno.29. sam sad trebala dobiti ali nisam. Mada to i nije toliko cudno redovna mi je bila samo zadnja 3 mjeseca prije je nije bilo po 2-3mjeseca.I ajd sto kasni ali jucer je bilo malko krvi i nista vise... Stalno sam gladna. Da li umisljam od tolike zelje. Muzu ne smijem ni reci jer se bojim da cu ga jos jednom razocaratiuser posted image

(odgovor članu VolimBebe)
Neposredna veza do poruke: 4782
   RE: Da li sam trudna ?
7.8.2015 19:04:00   
Galicia
Poremetila ti se meca od operacije. Normala.

Sretno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Krokii)
Neposredna veza do poruke: 4783
   RE: Da li sam trudna ?
7.8.2015 19:09:11   
ziel

IZVORNA PORUKA: Krokii

Pozdrav svima... Nova sam tu a i inace na forumima, jednostavno sam morala nekog da pitam.Vec 5 godina pokusavam da ostanem trudna.Prije malko jace od mjesec sam imala histeroskopiju zbog pregrade(3.7.)Dvije sedmice nismo imali odnos i onda redovno.29. sam sad trebala dobiti ali nisam. Mada to i nije toliko cudno redovna mi je bila samo zadnja 3 mjeseca prije je nije bilo po 2-3mjeseca.I ajd sto kasni ali jucer je bilo malko krvi i nista vise... Stalno sam gladna. Da li umisljam od tolike zelje. Muzu ne smijem ni reci jer se bojim da cu ga jos jednom razocaratiuser posted image

Voljela bih da ti imamo nesto konkretnije za reci, da si trudna , jer toliko zelis bebu... ali nazalost dok ne uradis test ili ne odes kod ginekolloga koji ce ti potvditi trudnocu, od nasih nagadjanja nema nista..... Zelim ti svu srecu, da bude aBd te 2 crtice na testu user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Krokii)
Neposredna veza do poruke: 4784
   RE: Da li sam trudna ?
18.8.2015 8:57:40   
celee1
Vjerovatno ti malo ciklus kasni zbog histero...Sledeci mjesec u akciju user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4785
   RE: Da li sam trudna ?
1.9.2015 10:31:09   
Idanna1
Zdravo! Prvi put se javljam na forumu, a vec duze vrijeme citam postove drugih clanica. Vise od pola godine pokusavam zatrudniti..u medjuvremenu sam otkrila da imam kondilome, koji su se javili nakon pada imuniteta..sad sam ih uklonila i ginekolog mi je savjetovao da nemam odnose bar mjesec dana... to sam radila odmah poslije ovulacije(mislim da je bila tacno skolski).. Zadnju mens.sam imala 03.08. i ciklusi su mi uglavnom 28/29, dakle trebala sam dobiti jucer, eventualno danas.. Od simptoma imam bolne grudi vec nekoliko dana i od jucer se osjecam jako umorno sa valovima vrucine. Prije 4 dana sam imala jake menstrualne bolove navecer i od tad nikakvog traga od bola.. Jutros uradim test za trudnocu i negativan je.. Ali se jos uvijek nadam sve dok ne dobijem user posted image Bice da je samo od stresa malo pomjerenauser posted image ..

(odgovor članu MiniMini)
Neposredna veza do poruke: 4786
   RE: Da li sam trudna ?
4.9.2015 13:47:32   
curica85sa
Pozdrav,
Nova sam, i čačkam po forumima, ne bi li šta uspjela pročitati i vidjeti, pa da se smirim :)
Ovako, suprug i ja smo odlučili da se više ne čuvamo (jer smo se vjenčali prije 10 mjeseci, pa smo malo bili sami, i došlo je vrijeme za prinovu :)), i prvi put smo „bez čuvanja“ imali s.. 14.08. Nikada mi menstr.nije kasnila, niti jedan dan. Sada mi kasni 8-i dan (ali imam užasne bolove u stomaku i grčeve, kao da ću svakog trenutka da dobijem. Uvijek sam imala strašno bolne menstruacije, toliko bolne da bih znala pasti u nesvijest i nisam bila „nizašta“.). Čitajući ostale simptome trudnoće, ja nemam trenutno niti jednu (niti mi se gadi hrana, niti jedem više-ni manje, niti imam mučnine, itd), osim ovih bolova u stomaku i kašnjenja mece 8-i dan.
Da li je stvarno moguće da nakon prvog „ne čuvanja“ upali ili se samo nadam potajno, pa sam pod stresom, pa možda kasni ?? ...

Hvala unaprijed na savjetima,
Pozdravljam vas.

(odgovor članu dea)
Neposredna veza do poruke: 4787
   RE: Da li sam trudna ?
4.9.2015 14:04:51   
rose

IZVORNA PORUKA: curica85sa

Pozdrav,
Nova sam, i čačkam po forumima, ne bi li šta uspjela pročitati i vidjeti, pa da se smirim :)
Ovako, suprug i ja smo odlučili da se više ne čuvamo (jer smo se vjenčali prije 10 mjeseci, pa smo malo bili sami, i došlo je vrijeme za prinovu :)), i prvi put smo „bez čuvanja“ imali s.. 14.08. Nikada mi menstr.nije kasnila, niti jedan dan. Sada mi kasni 8-i dan (ali imam užasne bolove u stomaku i grčeve, kao da ću svakog trenutka da dobijem. Uvijek sam imala strašno bolne menstruacije, toliko bolne da bih znala pasti u nesvijest i nisam bila „nizašta“.). Čitajući ostale simptome trudnoće, ja nemam trenutno niti jednu (niti mi se gadi hrana, niti jedem više-ni manje, niti imam mučnine, itd), osim ovih bolova u stomaku i kašnjenja mece 8-i dan.
Da li je stvarno moguće da nakon prvog „ne čuvanja“ upali ili se samo nadam potajno, pa sam pod stresom, pa možda kasni ?? ...

Hvala unaprijed na savjetima,
Pozdravljam vas.




moguce je...a ti nazovi simptomi mucnina, glad i slicno mogu i da se ne pojave ili se javi kasniie...apoteka i test user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu curica85sa)
Neposredna veza do poruke: 4788
   RE: Da li sam trudna ?
29.9.2015 13:39:07   
jagodicamica
Pozdrav svima... Nova sam na forumu pa zelim da vas pitam za iskustva, muz i ja radimo na bebi vec godinu dana, i prije par dan sam imala jake bolove u donjem djelu stomaka i jak bijeli iscjedak bez mirisa i sl., nemam neki umor osim kada god legnem mogu odmah da zaspem... zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna??? user posted image danas me ne boli nista a trebam dobiti za nekih desetak dana...... HVALA VAM SVIMA user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 4789
   RE: Da li sam trudna ?
29.9.2015 13:57:49   
Isha

IZVORNA PORUKA: jagodicamica

Pozdrav svima... Nova sam na forumu pa zelim da vas pitam za iskustva, muz i ja radimo na bebi vec godinu dana, i prije par dan sam imala jake bolove u donjem djelu stomaka i jak bijeli iscjedak bez mirisa i sl., nemam neki umor osim kada god legnem mogu odmah da zaspem... zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna??? user posted image danas me ne boli nista a trebam dobiti za nekih desetak dana...... HVALA VAM SVIMA user posted image


Ti bolovi su ti mozda bili ovulacijski. Ako trebas dobiti za 10-ak dana znaci da je ovulacija tek prosla i da ces znati jrsi li trudna ili ne za tih 10 dana najranije.

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4790
   RE: Da li sam trudna ?
29.9.2015 14:20:29   
jagodicamica
Puno hvala na odgovoru.... Pa i ja mislim da je od ovulacije, ali po kalendaru a i mikroskopu ovulacija mi prosla, evo i sada osjecam malo bolove u janicima... ne znam da li je u opste prerano za bilo kakve simptome. nestrpljiva sam, a i malo zabrinuta user posted image user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4791
   RE: Da li sam trudna ?
29.9.2015 14:30:29   
Isha

IZVORNA PORUKA: jagodicamica

Puno hvala na odgovoru.... Pa i ja mislim da je od ovulacije, ali po kalendaru a i mikroskopu ovulacija mi prosla, evo i sada osjecam malo bolove u janicima... ne znam da li je u opste prerano za bilo kakve simptome. nestrpljiva sam, a i malo zabrinuta user posted image user posted image

Koliko ti je prodlo od O? Mislim da je rano za simptome, ako je proslo do 4 ili 5 dana od O. Koliko ti traju ciklusi?

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4792
   RE: Da li sam trudna ?
29.9.2015 15:14:32   
jagodicamica
Zadnji ciklus bio 12, a trajao 5 dana !

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4793
   RE: Da li sam trudna ?
29.9.2015 15:20:13   
Isha

IZVORNA PORUKA: jagodicamica

Zadnji ciklus bio 12, a trajao 5 dana !


Danas ti 18. dan ciklusa, rano je za simptome, strpi se do ocekivane menstruacije, pa ces znati. Sretno.

(odgovor članu jagodicamica)
Neposredna veza do poruke: 4794
   RE: Da li sam trudna ?
30.9.2015 8:16:34   
lana84
Ciklus mi je uvijek redovan, prosli mjesec radili smo na bebi...to ce biti trece user posted image
Dva dana mi kasnilo, uradim test...kupim dva neka jeftinija oba negativna. Test sam radila popodne.
Sad vec kasni 4 dana...nemam simptome niti da cu dobiti niti da sam trudna...nista user posted image

Dali je netko imao slucaj da je test negativan a da je bila trudnoca??

Nestrpljiva sam...a da ponovo uradim test i bude negativan razocarat cu se user posted image user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4795
   RE: Da li sam trudna ?
30.9.2015 8:29:01   
ziel

IZVORNA PORUKA: lana84

Ciklus mi je uvijek redovan, prosli mjesec radili smo na bebi...to ce biti trece user posted image
Dva dana mi kasnilo, uradim test...kupim dva neka jeftinija oba negativna. Test sam radila popodne.
Sad vec kasni 4 dana...nemam simptome niti da cu dobiti niti da sam trudna...nista user posted image

Dali je netko imao slucaj da je test negativan a da je bila trudnoca??

Nestrpljiva sam...a da ponovo uradim test i bude negativan razocarat cu se user posted image user posted image

Kod mene su 2 testa bila neg.mozda su bili losi ili je bilo rano da ih uradim. Uglavnom uradila sam jos jedan nakon 3-4 dana kasnjenja mens.nisam sigurna da bi i taj test u prvih 5min.bio neg.a nakon 5min.pojavila se i druga crtica jedva jedva vidljiva. I evo me 8.mj.trudnoce... Sretno i tebi nadam.se da ce ti se zelja ostvariti

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 4796
   RE: Da li sam trudna ?
30.9.2015 8:33:20   
lana84
Ziel hvala na podrsci. Ja se isto nadam + . Jer doista nikad mi ne kasni.
Sacekat cu još 2 dana pa cu ponoviti test od nekog drugog proizvođaca.


_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4797
   RE: Da li sam trudna ?
30.9.2015 8:42:50   
ziel

IZVORNA PORUKA: lana84

Ziel hvala na podrsci. Ja se isto nadam + . Jer doista nikad mi ne kasni.
Sacekat cu još 2 dana pa cu ponoviti test od nekog drugog proizvođaca.


E i ja sam ti to htjela reci, da kupis neki drugi test, s nekom srednjom ciienom nemoj bas najjeftiniji, mozda su losi pa pokazu netacne rezultate.
Hajd javi nam se kad uradis user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 4798
   RE: Da li sam trudna ?
30.9.2015 8:45:17   
lana84

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: lana84

Ziel hvala na podrsci. Ja se isto nadam + . Jer doista nikad mi ne kasni.
Sacekat cu još 2 dana pa cu ponoviti test od nekog drugog proizvođaca.


E i ja sam ti to htjela reci, da kupis neki drugi test, s nekom srednjom ciienom nemoj bas najjeftiniji, mozda su losi pa pokazu netacne rezultate.
Hajd javi nam se kad uradis user posted image



Da, ako do petka user posted image se ne pojavi, subota ujutro drugi test s jutarnjim urinom. Nema teorije da i taj bude negativan user posted image






_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4799
   RE: Da li sam trudna ?
30.9.2015 17:50:22   
edinka
Zdravo, nova sam na forumu i imam jedno pitanje. Vec neko vrijeme suprug i ja radimo na djetetu ali nista. Eh sada trebam dobiti tek za sedam dana i juce mi se pojavila vaginalna gljivicna infekcija (nikad prije mi se to nije desavalo). Negdje sam procitala da to moze biti jedan od simptoma trudnoce. Interesuje me da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji? Hvala

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 4800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  190 191 [192] 193 194   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  190 191 [192] 193 194   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *