|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  188 189 [190] 191 192   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
25.3.2015 18:13:40   
sara123
Prije moze biti lazno negativan,nego lazno pozitivan.
I ja sam se to pitala,a evo,imam bebu od godinu dana user posted image

(odgovor članu MaliAki)
Neposredna veza do poruke: 4726
   RE: Da li sam trudna ?
25.3.2015 18:54:57   
rose
IZVORNA PORUKA: MaliAki

Cao svim mojim dragim damama.

Sigurno da vas ima puno iskusnijih od mene obzirom da ja nisam dugo u braku i da ce mi mozda ovo biti prva beba.

Radi se o tome da me vec danima bole grudi nenormalno i da se ne mogu ni dotaci.Cak mi smeta i kada spavam.Bradavice su mi postale pravo osjetljive i tako ja odlucim uraditi test na trudnocu. Prvi put sam radila juce na jutarnju mokracu i za par minuta odmah se pojavila druga linija koja je bila svijetlo roza i naravno ona koja pokazuje trudnocu. Jutros sam uradila drugi test od drugog proizvodjaca koji je takodjer pokazao isto. Trebala sam menstruaciju imati danas ili sutra po mom kalendaru.Mene zanima ako mi mozete pomoci i imate slica iskustva..da li se moze desiti da mi je test oba puta bio lazno pozitivan. Naravno narucila sam se i doktoru ali tek za iducu sedmicu pa sam nestrpljiva...sta vi mislite molim da me posavjetujete





cestitam, postat ces majka aBd user posted image

< Poruku je uredio rose -- 25.3.2015 18:55:41 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu MaliAki)
Neposredna veza do poruke: 4727
   RE: dali sam trudna ?
25.3.2015 20:40:29   
Nadda
pozz..trebala bih jedan savjet,,,imam redovne menstruacije,svako 28 dana..vec 8 godina sam u braku i nemamo jos djece.vec smo radili vantjelesnu oplodnju koja nije uspjelauser posted image ,nalazi moji i od supruga sve oky..al nema rezultata...vec dva mjeseca sam na klomifenu i dabrostonu..prvi mjesc stimuliranog procesa dobila sam mestruaciju tacno na 28 dan..tj.24.02. bila zadnja mestruacija,međutim slijedeca mestruacija nikako da dođe..sta mi vi predlazete dal da radim test ili da još sacekam..

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 4728
   RE: dali sam trudna ?
26.3.2015 9:41:20   
Teddy Bear
Draga Nadda, uradi test, nadam se da je pozitivan i javi nam rezultatuser posted image

(odgovor članu Nadda)
Neposredna veza do poruke: 4729
   RE: dali sam trudna ?
27.3.2015 18:23:21   
Ivančica93
Drage moje, evo da vam se i ja pridružim. Dakle ovako. Od prvog dana kada sam dobila prvu menstruaciju (12.g) nikad nisu bile redovite. Znala mi je izostati po 5-6 mjeseci, pa se jedno vrijeme unormali i imam svaki mjesec. U zadnjih 8-9 mjeseci mi je opet sve zbrkano. Eh sad. Udajem se u 8 mj ove godine i kako su me svi mogući doktori i ginekolozi plašili da ću jako teško začeti jednog dana, ja i dragi smo se odlučili da se više ne pazimo. U zadnje vrijeme sam imala simptome trudnoće pa sam se odlučila da napravim test. Napravila sam ga sa prvim jutarnjim urinom, i da napomenem to je bio onaj najjeftiniji, mislim da se zove GRAVIGNOST mini. Taj test mi je ispao pozitivan, ali jako teško se vidi druga linija, ali čim sam otišla provjeriti rezultat, odmah sam vidjela 2 crte, bez da sam morala tražiti iako je druga linija jako jaako svijetla. Bila sam presretna i čisto nisam mogla vjerovati da čim smo se ja i dragi prestali paziti, da se uhvatilo iako nemam redovite menstruacije, pa sam se odlučila napraviti još jedan. Drugi test, također GRAVIGNOST mini sam napravila isti dan ali u popodnevnim satima. On je ispao negativan. Tu sam bila totalno zbunjena. Sačekala sam 2 dana da napravim još jedan test, te mi se u ta dva dana pojavio neki čudan prozirno smeđi iscjedak. Nakon 2 dana otišla sam po digitalni test za trudnoću, također ga napravila u popodnevnim satima i opet je ispao negativan. Nije mi jasno kako je onda prvi ispao pozitivan. Sad stvarno više ne znam što bi pa me zanima da li je netko imao slično iskustvo. Ispričavam se na podugačkom postu i hvala svima unaprijed na odgovorima :)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 4730
   RE: dali sam trudna ?
27.3.2015 19:46:04   
dragana88
Vjerovatno je jako rana trudnoca tako da se u popodnevnim satima moze i ne pokazati jer je nivo hcg hormona najveci ujutru. A nije bitno koliko je druga linija svjetla, ako se imalo vidi onda je test pozitivan jer je ocitao hcg. Svijetla je samo zato jer je jos rano pa nivo hcg-a jos uvijek nije visok, samim tim se popodne i moze ne vidjeti na testu :) Uradi ujutru od prve mokrace. Ali moj savjet je da odmah ides ginekologu jer ti se druga linija vec pokazala :) Sretno!

(odgovor članu Ivančica93)
Neposredna veza do poruke: 4731
   RE: dali sam trudna ?
27.3.2015 19:52:25   
rose
ako je gravignost pokazao jutarnjim dvje crte onda si trudna...meni je cak i mini par jutara kasnije pokazao dvije crte...i trudna sam user posted image a doktoru ne idi odmah jer se na uzv ne vidi jos nista posebno...7-a sedmica je idealna a racunaj od prvog dana zadnje menstruacije ako je bila prosli mjesec kad je trebala...nisi napisala kad je yadnja bila ali imas na netu alate da ti iyracunaju u kojoj si sedmici sada...taj smedji iscjedak ne mora znaciti nista posebno, meni se pokazao na dan ocekivane...i jos jednom mislim sedmicu kasnije....to je stara krv

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu dragana88)
Neposredna veza do poruke: 4732
   RE: dali sam trudna ?
27.3.2015 20:07:49   
canim
Slazem se ako ti je pokazao 2 crtice to je pozitivan test bez obzira na ona 2 neg. a i njih si radila poslije podne tako da nemoraju biti tacni.
Smedji iscjedak moze biti znak i kontrakcija tako da bolje da odes dr i provjeris stanje.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 4733
   RE: Da li sam trudna ?
27.3.2015 20:56:11   
Nadda
hvala ti puuunnnoooo na odgovoru Teddy Bear,ipak nista ni ovaj put, poslije bezroj negativnih testova i negativne bete ovaj put nisam imala hrabosti to da uradim,cekala sam da prođe ovaj vikenda,pa da onda uradim,kada danas na poslu user posted image stigla..jedva sam cekala kraj smjene samo da idem kuci...vise sam izgubila svaku nadu da cu bitiuser posted image ..

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 4734
   RE: Da li sam trudna ?
28.3.2015 9:01:59   
ahham
Zdravo,vec 5 godina pokusavamo da dobijemo bebu,ali do sad se nis nije desavalo...najgore je ono uzaludno nadanje,iscekivanje user posted image svakog mjeseca,nadanje kad kasni par dana..heh

Ugl zadnjuuser posted image sam imala 20.2,sad mi kasni,ali kasnila mi je i zadnjih par mjeseci,samo je razlika sto me ovaj put grudi bas bole,cak me i majca vrijedja.pomalo me bole ledja i stomak,isto kad i kad treba dauser posted image ..mislila sam da sacekam jos par dana,pa cu uraditi test...znalo mi se cesto desiti da mi kasni,i ja uradim test i kroz nekih sat vremena,eto ti njeuser posted image

(odgovor članu MaliAki)
Neposredna veza do poruke: 4735
   RE: Da li sam trudna ?
28.3.2015 19:43:50   
arcii
pozdav, ja sam nova ovdje...ja i muz smo 6 god u braku od prvog dana ganjamo bebu i naravno bezuspjesno...kod muza spermiogram i nije sjajan 8miliona .... odlucili smo se na vantjelesnu i ganjamo nalaze sad...da ne duzim puno...uglavnom zadnja mjesecnica mi je bila 15.2. ciklus mi je 35 dana.. kasni mi evo 7 dana desavalo se i prije..ali nije bilo ovih simptoma, ne cesto bolne grudi, cesto mokrenje, pol u ledjima, bol neka tupa u stomaku kao pred menst. i cudno se osjecam cas bi plakala cas se smijala i osjecaj umora konstantno, prije tri dana sam radila test i naravno negativan(radjen u poslijepodnevnim satima) da li je rano...user posted image user posted image

(odgovor članu ahham)
Neposredna veza do poruke: 4736
   RE: Da li sam trudna ?
28.3.2015 19:58:30   
ahham
Arcii nadam se da ti testovi nisu bili uredu i da si user posted image


Ja sam u slicnoj sitaciju,poceli smo tek da ganjamo te neke nalaze,i sad eto kasni..uzela sam test,uradit cu ga sutra,jer sve kontam sad ce ona user posted image

(odgovor članu arcii)
Neposredna veza do poruke: 4737
   RE: Da li sam trudna ?
28.3.2015 20:30:56   
arcii
drzim ti figeee da bude pozitivan user posted image ja cu se strpiti do ponedjeljka da radim hcg uhh kao da je za 10 dana, a ne za 2 dana heheh

(odgovor članu ahham)
Neposredna veza do poruke: 4738
   RE: Da li sam trudna ?
29.3.2015 10:11:46   
ahham
jutros sam radila test,i bila je samo jedna crtica user posted image ...od jutros mi se pojavilo malo pranja,ali user posted image nema jos..sad ce ona..znam cim sam uradila test,ona kroz par sati dodje user posted image

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 4739
   RE: Da li sam trudna ?
29.3.2015 10:53:25   
arcii
user posted image znam kako ti je, i meni je tako svaki puta kada uradim test user posted image ona se pojavi, nista samo se moramo nadati pozitivnom. nemoj se sikirati.user posted image

(odgovor članu ahham)
Neposredna veza do poruke: 4740
   RE: Da li sam trudna ?
30.3.2015 10:22:14   
ahham
ne sekiram se puno..za divno cudo jos uvijek je nema user posted image

kakvo je stanje kod tebe...

(odgovor članu arcii)
Neposredna veza do poruke: 4741
   RE: Da li sam trudna ?
31.3.2015 8:19:07   
ahham
dosla jeuser posted image

sad ce oept iscekivanje sljedeceg mjeseca,i tako godinama,a nista novo se ne desava...

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 4742
   RE: Da li sam trudna ?
31.3.2015 14:52:43   
elica15
Zdravo svima.
Nova sam na forumu pa najprije da vas pohvalim za sve savjete i vlastita iskustva koja ste podijelile.
Ja, isto kao i vecina, osluskujem svoje tijelo i nadam se user posted image
Zao mi je zbog neuspjelih pokusaja clanica, a bas se pravo obradujem kad procitam da je neka mama trudilica uspjela vidjeti svoje dvije crte user posted image
Ja sam 9. dan poslije ovulacije i znam da imam jos da cekam. Voljela bih da dani prolete, vuku se previse sporo.
Simptomi? Lagani bolovi u stomaku, zedna sam, malo mi vid ujutro ne fercera (inace vidim dobro), gasovi, nagon za podrigivanjem. Sve to moze biti i umisljeno jer znam da je psiha cudna stvarka.
Eto, zelim vam druge, jasne, jarke crte i da se skupa radujemo.
user posted image

(odgovor članu ahham)
Neposredna veza do poruke: 4743
   RE: dali sam trudna ?
18.4.2015 14:55:41   
ana123
Drage moje,nova sam ovdje,a vasi savjeti su mi super,pa se nadam da cete uspijeti i meni malo olaksati situaciju. Naime trebala sam dobiti mengu prije 6 dana ali nisam. Juce sam radila test koji je bio negativan. Jako bi htjela da sam trudna user posted image

(odgovor članu enisa27)
Neposredna veza do poruke: 4744
   RE: dali sam trudna ?
18.4.2015 15:00:32   
rose

IZVORNA PORUKA: ana123

Drage moje,nova sam ovdje,a vasi savjeti su mi super,pa se nadam da cete uspijeti i meni malo olaksati situaciju. Naime trebala sam dobiti mengu prije 6 dana ali nisam. Juce sam radila test koji je bio negativan. Jako bi htjela da sam trudna user posted image



sacekaj jos koji dan, uradi jos koji test i ako ne dodje, idi dr.

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ana123)
Neposredna veza do poruke: 4745
   RE: dali sam trudna ?
18.4.2015 15:12:55   
ada_

IZVORNA PORUKA: ana123

Drage moje,nova sam ovdje,a vasi savjeti su mi super,pa se nadam da cete uspijeti i meni malo olaksati situaciju. Naime trebala sam dobiti mengu prije 6 dana ali nisam. Juce sam radila test koji je bio negativan. Jako bi htjela da sam trudna user posted image

sacekaj jos koji dan pa ponovi test,ja inace cekam uvijek da kasni 10-15 dana pa radim test jer na pregled ionako ne treba ici tako rano..

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu ana123)
Neposredna veza do poruke: 4746
   RE: Da li sam trudna ?
19.4.2015 14:49:25   
ana123
Sacekat cu jos par dana pa cu ponoviti test. Nadam se pozitivnom :)

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 4747
   RE: Da li sam trudna ?
15.5.2015 8:26:28   
camelia
molim vas da li je neko možda imao sličnu situaciju... 2.5. na dan kad sam trebala dobiti M imala sam ustvari neko oskudno krvarenje koje se više primijetilo prilikom odlaska na WC i trajalo je najviše dva dana. Ponovo se pojavilo 7.5. i bilo još oskudnije i trajalo samo taj dan. Ginekologa sam posjetila 11.5. i utvrdio je na oba jajnika ciste, njegov komentar je bio da ili je u pitanju trudnoća koja se još ne vidi ili se pak radi o hormonskom poremećaju. Dobila sam da 7 dana 2x1 pijem dabroston. Inače mi se ranije ovo nije dešavalo. Zanima me da li neko imao istu ili sličnu situaciju i šta je bilo u pitanju? user posted image (inače, u septembru prošle godine imala sam kiretažu, bila je u pitanju blizanačka trudnoća u početku, međutim kako se nisu čuli otkucaji srca morala je biti prekinuta)

(odgovor članu ana123)
Neposredna veza do poruke: 4748
   RE: Da li sam trudna ?
25.5.2015 13:18:28   
kety007
Pozdrav svima! Nova sam na forumu pa nisam bas upucena, zato mi treba vasa pomoc. Naime, sumnjam da sam trudna, al mi je ja mislim jos rano raditi test. Situacija je sljedeca: zadnju mjesecnicu sam imala 8.5., a odnos 14.5., ovulacija je bila 18.5., pa sam ponovno imala odnos 21.5. zadnjih deset_ak dana imam izrazen bol u lijevom jajniku,a povremeno i u desnom, sto mi nije uobicajena pojava, ujutro imam laganu mucninu, bez povracanja, a nekada i u toku dana. tako mi je zadnjih 7-8 dana. Mucnina se javi i drugim dijelovima dana i cim nesto pojedem ona prestane. Mokrim dosta cesto i danas citav dan imam vrtoglavicu. Sinoc sam uocila mlijecni, ljepljivi iscjedak iz obje dojke, na dodir, pa me to totalno zbunilo. Prije 4-5 dana sam pekla neko meso koje je bilo sasvim ok, al je meni uzasno smrdilo. Sad nemam pojma sta da radim. Moze li mi tko od vas pomoci i reci kolike su sanse da sam trudna ili ovi simptomi ukazuju na nesto drugo???!!! Please pomozite!! P.S. voljela bih da jesam trudna user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.5.2015 14:23:39 >

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4749
   RE: Da li sam trudna ?
3.6.2015 14:43:06   
Visnja RR
Drage moje jedna nadam se buduca mama pita ssljedece:

Lijepi pozdrav...zanima me znate li sto ovo znaci ? tv uzv 3-7- mi dc
Danas sam isla vaditi progesteron 22dc.. i zanima me kada sada da idem na uzv ?

Prvi dan novoga ciklusa bi mi trebao biti 02.06 tada trebam dobiti novu menstruaciju. Da odem na uzv kad nalaz bude gotov ili da odem kad ciklus bude gotov da odem 7.dc


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kety007)
Neposredna veza do poruke: 4750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  188 189 [190] 191 192   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  188 189 [190] 191 192   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *