|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 13:47:53   
bebac bucko
hvala na dobrodoslici. jucer je user posted image trebala stici ali je nema. i iskreno se nadam da nece ni doci :-)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1751
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 13:50:41   
malena27 RR
vec danas si mogla uraditi testic  user posted image user posted image user posted image   a mozes i sutra ujutro user posted image nadam se da je to user posted image  user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 1752
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 13:55:33   
marinela255
TMand,mismo išli kod dr.Sadikovića u Vitinu.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1753
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:00:34   
bebac bucko
mislim da cu ipak sacekati jos koji dan za test. i iskreno se nadam da ce bitiuser posted image

(odgovor članu marinela255)
Neposredna veza do poruke: 1754
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:07:09   
marinela255
hajde bebac bucko šaljem ti  puno dobrih vibrica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 1755
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:15:13   
bebac bucko
hvala user posted image i ja vama svima zelim sve naj najuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marinela255)
Neposredna veza do poruke: 1756
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:18:08   
marinela255
Shvaćam te...koliko sam se ja minusa nagledala...al proljeće je,trebalo bi biti više user posted image aprila...Navijam za sve vas.

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 1757
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:23:13   
bebac bucko
najgore mi je kada vidim samo I tesko podnosim, danima se ne osjecam dobro, i onda mi se i ne rade testovi. a i doktorima malo vjerujem, jer su mi prosle godine diagnosticirali vanmatericnu trudnocu, greskom. samo mi nije jasno kako je moguce da se toliko pogrijesi.

(odgovor članu marinela255)
Neposredna veza do poruke: 1758
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:27:01   
rossamini
ja svoju još uvijek čekam....... tj ne čekam :)
počele su me bolit cice napokon :)
za vikend ću ponovo napraviti test :)user posted image
jel znate zašto u uputama od testa mi je pisalo da je najbolje da se test napravi 19 dana od nezaštićenog odnosa?!?
ja to prvi put čujem... i jel moguće da mi je ovulacija kasnila i da je onda bila pred mengu?
zbunjena sam više...šta ne dolazi..a dolje mi se sve čini ok,mislim da nemam upale, gljivice itd.. user posted image

želim vam svima user posted image kiss

(odgovor članu marinela255)
Neposredna veza do poruke: 1759
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:28:25   
marinela255
ja sam ostala sama u kući dva dana prije no što sam trebala dobit.I odem kupim test,misleći da opet bacam novac.Uradim ga i kad sam ugledala plus skoro se srušila.Popila apaurin i ne vjerujem.Idem po drugi,pa po treći test.
Nakon toliko razočaranja ne mogu vjerovat da se to meni moze desiti.
Zato,desit će se to kad tad...sad razmišljam samo da sve prođe u redu i,i dalje ne vjerujem da moze  biti dobro.Nekako se navikneš na te negativnosti...Tuzno je to ...ne moze shvatiti niko ko ne prođe tu kalvariju...

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 1760
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:43:31   
bebac bucko
drago mi je zbog tebe. zelim ti ugodnu trudnocu. user posted image kako dolazi proljece i lijepo vrijeme ja konstantno mislim na user posted image . iskreno se nadam da cemo se svi koji smo u iscekivanju obradovati ovog mjeseca izostanku ciceuser posted image . user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 23.4.2010 12:30:18 >

(odgovor članu marinela255)
Neposredna veza do poruke: 1761
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:52:32   
SailorMoon
nama nije nikako bilo u planu. I ua mens sam mislila da je ok sto kasni, stress itd.
Kad je vec 3 sedmcie nije bilo, reko ma da ja napravim test, kad ono bub-positivan.
Uff mene, neznam ni dali da se radujem ni sta dalje. sad smo 12 sedmica

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 1762
   RE: Da li sam trudna ?
21.4.2010 14:59:33   
koka i po
Gledaj na to kao božiji dar.Neznam kakvog si uvjerenja ali po meni ništa se ne dešava slučajno.Svako dolazi na svijet u onom trenutku kada treba i po meni mi malo odlučujemo u tome.Znam po sebi i svom iskustvu.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 1763
   RE: Da li sam trudna ?
23.4.2010 15:39:13   
TMand
ja cu opet radit clear blue u nedjelju..od jucer mi se pojavio bileli iscjedak..isto kao kad su plodni dani sto bude-kao bjelanjak! user posted image
i jucer me je strasno presjecala lijeva strana stomaka! ali ne dugo...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 1764
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 10:12:15   
rossamini
ja jutros radila test...jedva jedvice se vidjela neka crtica :))))))))))) al jaaako blijedunjava :) kaj da radim opet? danas je 41 dan od zadnje menge uhhh

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1765
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 10:40:35   
brzamala
Rossamini, cestitam. Mislim da je to to, jer test ne moze biti pozitivan ako ti ne detektuje hormon trudnoce. Mozda ti je jos rana trudnoca pa je zato crtica jako blijeda. A odgovor na  tvoje prethodno pitanje, koje sam tek sad vidjela: Zasto u uputama pise da test treba raditi 19. dana od odnosa?" je ...to je u slucaju da se ne zna kad je tacno bila ovulacija a do tada bi se vec trebalo u urinu naci dovoljno hcg hormona da test moze pokazati trudnocu.

(odgovor članu rossamini)
Neposredna veza do poruke: 1766
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 12:48:58   
rossamini
aha,hvala... u pon ću se naručiti kod gin da budem ziher :) još uvijek sam sumnjičava.......al valjda je to to... :) user posted image

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 1767
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 12:58:45   
TMand
CESTITAM ROSSAMINI!!!! user posted image

Kakvi su simptomi bili??

(odgovor članu rossamini)
Neposredna veza do poruke: 1768
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 12:59:41   
TMand
Nemas sta bit sumnjicava! Ne boj se,nece test pokazat user posted image ako nisi trudna... user posted image Opet ČESTITAM!!!

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1769
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 13:17:28   
rossamini
a sumnjičava sam jer mi kasni dobrih 10-11 dana..a to je ohoho od ovulacije..pa zato mislim da bi trebala bit crta ko kuća :))) jedino ak nisam ovulirala drito pred samu mengu....a i jedan test sam već radila u ponedjeljak i bio je negativan...
simptomi mi i nisu neki specijalni,osim što sam nešto više gladna nego inače, stalno idem na wc jer osjećam dolje nešto vlažnasto, neki dan mi je bilo  loše na poslu pa sam pila vodu i šećer...i par puta na dan idem na prozor jer mi je nekako vruće i nemam zraka.. cice su me nešto malo bolile par dana,a sad samo desna malko :D i trbuh me svaki drugi dan malo malo zaboli pa stane...eto.. :)

< Poruku je uredio rossamini -- 24.4.2010 13:19:14 >

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 1770
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 13:41:51   
sandra 27
bok svima. Malo sam zbunjena i trebam malu pomoć. Naime, već deset mjeseci zaručnik i ja se ne čuvamo. Svaki put do sada kada sam posumnjala na trudnoću, test je bio negativan. Pa je to bilo razočaranje. sada se nešto događa ali ja ne znam što. Menga koja mi nikada nije redovita i koju nemam po par mjeseci, sada je nemam od kraja 12. mjeseca prošle godine. U prvom mjesecu sam radila test ali je bio negativan. No ja još nisam dobila mengu. A dešava mi se ti ovo: iako nikada prije kave nisam ništa doručkovala, sada se svako jutro budim jako gladna. Trbuh mi je užasno napuhnut kao da sam trudna već par mjeseci. Donji dio leđa me užasno boli. Grudi me znaju jako svrbjeti ali rijetko boliti na dodir. Sredinom drugog mjeseca, znači dok je vani bila zima, užasno mi se jeo sladoled. Inače sam pušač, ali sada mi cigareta odvratno paše. Prije tjedan dana pojavio mi se tamni iscjedak kao da samo što ne procurim.Jedan dan je intezivniji drugi dan nestane pa se opet pojavi. i tako već tjedan dana  a od menge ni M. A prije dva mjeseca sam tri puta bez razloga povraćala. I na sve to, užasno mi se spava i već u devet navečer ja ne mogu nikuda već samo u krevet. Po cijele dane mi se ništa ne da, samo se osjećam trulo.
Tek za mjesec dana mogu doći na red kod svog ginića, a kućni test se bojim napraviti jer je do sada svai put bio negativan pa sam bila tužna i razočarana. Tako da ga sada ne želim napraviti sve dok ne budem imala ozbiljnu sumnju na trudnoću koju toliko želimo.
Imam li pravo na ozbiljnu sumnju da će se naša mala obitelj uskoro povećati za još jednog člana? MOlim vas za malu iskusnu pomoć... :) :) :) :)
Zbunjena....

(odgovor članu rossamini)
Neposredna veza do poruke: 1771
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 14:17:16   
mrkva
Pozdrav za Sandru 27, po meni su to simptomi trudnoće, i ja sam imala bolne grudi  spavalo mi se,  ali je neodgovorno od tebe što ne uradiš test za trudnoću, a i kod ginekologa si trebala već odavno otići jer je ultrazvuk u tom periodu jako bitan a po tvojim riječima ako si trudna to bi trebao biti već 4. mjesec. Ne moraš čekati baš na svog ginekologa ima i drugih koji t mogu pomoći jer s tim se nije šaliti. Po meni bi trebala prvo uraditi test i nakon rezultata odlučiti šta dalje.

(odgovor članu sandra 27)
Neposredna veza do poruke: 1772
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 14:21:29   
mrkva
izvini što sam te malo naružila ali stvarno bi trebala uraditi bar test

< Poruku je uredio mrkva -- 24.4.2010 14:23:03 >

(odgovor članu sandra 27)
Neposredna veza do poruke: 1773
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 16:28:34   
sandra 27
hej... Ma ništa....Samo bojim se napravit test jer nekako sama sebe uvjeravam da sam si sve to ja samo umislila i da će opet biti negativan...KAo da već znam... A sve te simptome smatram "umišljenima" i kako nisu dovoljno ozbiljni da bi opet išla kupit test. Samo sam htjela nečiju potvrdu da su "Ozbiljni simptomi". Da li ti smatraš da imam razloga sumnjati na trudnoću? ili sam samo sve umislila jer ju toliko želim... :)

Pozdrav i kiss....  user posted image

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 1774
   RE: Da li sam trudna ?
24.4.2010 16:47:36   
mrkva
A joj, ne znam šta bih ti rekla, slažem se s tobom da može biti  i umišljeno, ali skrati sebi agoniju pa šta bude bude. I ja sam bila dugo trudilica pa sam sad trudnica ne treba nadu gubiti, i ako ne budeš trudna moraš nešto poduzeti po pitanju te neredovne menstruacije. Ja ne znam šta da ti više kažem, možemo mi ovako naglabati godinu, i okretati istini leđa, ipak je na tebi da odlučiš ali nemoj dugo čekati da ništa ne uradiš.

Pozdrav i sretno.

(odgovor članu sandra 27)
Neposredna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *