|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
26.9.2008 14:16:10   
adannn
ja već pijem drugu kutiju i ništa ni grama a koštale su 23 km...ma čula sam da na nečiji organizam i ne djeluju i čujem da nemaju jo-jo efekat,mnogi su smršali a kilogrami se nisu vraćali,pokušat ću još malo možda je greška što ne pijem vode puno jer je inače ne volim....

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
5.10.2008 2:06:03   
Aquarius
Obavezno javi rezultate.
Taman ste me zakopkale da i ja probam.user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
5.10.2008 2:09:57   
camm
ova moja je olakasala 2kg.
nece zena da pije vodu a mora.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
5.10.2008 11:11:00   
Anoniman
Moja kolegica s posla ih je probala ali brate ništa,čak je i pila vodu više nego ikad ali nema efekta!user posted image

(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
9.10.2008 21:47:22   
adannn
ja sam eto ispile dvije kutije i natjerala se na vodu ali ništa ni grama....ali ja toliko i ne histerišem prvi put sam probala tablete za mršavljenje jer treba da smršam 3-4 kg pa kako nije uspjelo sa herba fastom ne jedem već 12 dana obični hljeb nego samo integralni kupujem crni i osjećam se puno bolje nisam natrpana a nisam ni gladna super,probajte tako.......SRETNO SVIMA

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
9.10.2008 21:55:00   
Visnja RR
Draga Adann sestra moje kume je smrsala 9 kg za 2 mjeseca koristeci Herbafast ... Ali je hljeb svela na jednu snitu dnevno (crni naravno) izbacila sve gazirane napitke i grickalice...cak je i slatkise svela na minimum (to joj je najteze palo)...jela voca (ali ne banane) i pila dosta vode... pa eto ako ti to moze pomoci...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
10.10.2008 15:36:32   
majce zmajce
ljudi boli me zeludac otkako pijem herbafast a stomak mi stalno naduven jel ima neko iskustva sa tim....kazite mi da znam da stajem ili sta?

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
10.10.2008 15:40:39   
majce zmajce
user posted image

jel je bolio stomak tj zeludac?jel imala osjecaj nadutosti ili jos neki nezeljeni efekat?

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
10.10.2008 15:46:55   
camm
sad sam pitala ovu svoju
kaze da i nju muci nadutost al ova se svakako uvjek zalilauser posted image .

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu majce zmajce)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
10.10.2008 15:51:54   
majce zmajce
a zeludac,jel bilo bolova

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
10.10.2008 15:53:18   
camm
i ona se zalila na sve kaze da je mozda zbog toga
sto nema apetita nikako.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu majce zmajce)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
10.10.2008 16:08:17   
majce zmajce
ma ja sam patoloski hipohondar samo cekam da me nesto zaboli i vec svakakvi haosi u glavi,pa me naravno sad i herbafast uplasio a sutra pocinjem drugu da pijem

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
11.10.2008 18:09:05   
adannn
nisam ja imala s tim problema,čak sam se osjećala bolje nego inače....ni natrpano ni ništa ali pošto nema rezultata prestala sam pa krenula na drugu stranu...ja sam samo čitala da može se upočetku korištenja javiti osjećaj suhoće u ustima a za nadutost baš i ne znam.....sorry

(odgovor članu majce zmajce)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
11.10.2008 18:10:50   
adannn
Ah da i dobro nam došla,majče zmajče

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
24.5.2009 13:28:48   
maja 13
počela sam piti herbafast na preporuku prijateljice.... i prije 2 dana.
tek sada sam se detaljnije raspitala o nemu i čitala malo forume.
stekla sam dojmam da djeluje samo kada piješ dovoljno tekućine...jedeš manje obroke i ne jedeš
poslije 18 sati......paziš na ishranu ne piješ sokve ni gazirano ni slatko.
pa u tim uvjetima mi ne trba ni herbafast da smšavim pa svaki put kada sam se tako hranila i više kretala ...sam bez ikakvih dodatnih preparata smršavila. ne vidim u čemu je poanta...ovog proizvoda možda na psihičkoj bazi pijem pa ne smijem....jest...moram pit....
ovo mi se čini kao samo još jedna prevara
mislim da sa pravilnom ishranom ...majim obrocima koji se navode...dosa voća i više kretanja mogu smršat ako ne i više bez ikakvih proizvoda

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
26.5.2009 11:49:27   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: maja 13

počela sam piti herbafast na preporuku prijateljice.... i prije 2 dana.
tek sada sam se detaljnije raspitala o nemu i čitala malo forume.
stekla sam dojmam da djeluje samo kada piješ dovoljno tekućine...jedeš manje obroke i ne jedeš
poslije 18 sati......paziš na ishranu ne piješ sokve ni gazirano ni slatko.
pa u tim uvjetima mi ne trba ni herbafast da smšavim pa svaki put kada sam se tako hranila i više kretala ...


user posted image user posted image

Naravno, nema čarobne tablete.
Tabletama samo možete želudac uništiti, i to trajno.

(odgovor članu maja 13)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
3.6.2009 17:02:46   
HannaS
Ma mi zene cemo sve probat za ljepotuuser posted image Evo i ja razmisljam o tim tabletama..ako ne skinem ove kile za koji mjesec,onda cu da pokusam sa tabletama.Ipak je ostalo nesto od poroda.

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
3.6.2009 18:02:19   
manuela RR
Moja je drugarica sa herbafastom skinula čak 13 kg,ali  pola od toga je vratila,kad je napravila pauzu(valjda ima neki period kad prestaješ piti te tablete ako sam je dobro shvatila).
Sad je na 6 kg manje nego prijeuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Preparati za mršavljenje
19.7.2009 12:00:08   
HannaS
Ja sam zajedno sa Un dijetom i Herbafastom za 15 dana izgubila 4 kguser posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 30.4.2010 17:34:22 >


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Preparati za mršavljenje
30.4.2010 17:40:03   
acudesa
Postovi sa "Žuti čaj za mršavljenje"
IZVORNA PORUKA: adannn

Evo nešto sam zanimljivo pronašla na net-u pa da podijelim s vamauser posted image user posted image user posted image


http://www.zena.hr/clanak/zdrava_hrana/zuti_caj_zlatni_napitak_stvoren_za_borbu_s_kilogramima/19''7.aspx

IZVORNA PORUKA: mamica87

Gdje se moze kupiti zuti cajuser posted image Nisam ga u Tuzli nigdje vidjela?


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

JA ću sutra akobogda krenuti u potragu za ovim čajem, mada mi pravo čudno izgleda  na onoj fotografiji, ali idemo u potradu.


IZVORNA PORUKA: lely

Alma ako pronadjes javni gdje ima,pa moglo bi se probati.
Potrazit cu i jauser posted image


IZVORNA PORUKA: adannn

Mamica 87,mama alma
ja sam to tek danas našla na int,ali znam da ovaj proizvođač ima u dm-u Enciana,pa probajte tamo i ja ću sutra vidjeti.Na Hrvatskim stranicama ga straaašno hvale,pa et da probamo......
Takođe sam vidjela da se mogu pronaći i u bolje opremljenim apotekamauser posted image user posted image user posted image
nadam se......
Ako nađete javite,i ja ću vamauser posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: lely

Adann srce si dugujem ti veliiiku Milku ako upaliuser posted image


IZVORNA PORUKA: adannn

Uh lely,jesi mi zločesta.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja ga trebam piti a ti mi hoćeš veeeeeeliku Milku da kupišuser posted image user posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: lely

IZVORNA PORUKA: adannn

Uh lely,jesi mi zločesta.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja ga trebam piti a ti mi hoćeš veeeeeeliku Milku da kupišuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sta cu moram malouser posted image


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

a smiju li ga piti dojilje?


IZVORNA PORUKA: slono

Ja sam citav zivot bila ko šerafciger i sad nakon drugog poroda, ugojila se i bibam. Bas mi fino pa ne zelim mrsati, jer ce splasnuti cim pocnem raditi.
Ali ako kojim slucajem ostanem zadugo ovakva, mozda pihnem malo tog caja.
user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: adannn

Mamice u DM-U u tz ga nema,ja gledala juče.Ima taj proizvođač ENCIANA,ali samo neke kapsule,za pamćenje i sl.Još ću pokušati u apoteci u Mercatoru,pa vam javim......



IZVORNA PORUKA: lely

Bas sam maloprije zamolila rodicu koja je bila u Titovoj da mi provjeri da li ima zuti caj u Sarajevo apoteci.Evo sad mi javlja da ima,znaci apoteka Sarajevo u Titovoj cjena je 20,05 km.
Eto da znateuser posted image



IZVORNA PORUKA: malena27 RR

je li iko kupio ovaj caj i da li ima uspjeha da i ja probam? ovakva na more ne mogu user posted image user posted image user posted image  


IZVORNA PORUKA: princeza

Ja sam kupila taj žuti čaj kod Katedraje
na tramvajskoj stanici,user posted image ima radnja neznam kako se tačno zove a cijena mu je 19 KM



IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nema tog čaja koji može pomoći dok u glavi ne sredite svoje navike i ne promijenite način života. Zalud bačene pare. 


IZVORNA PORUKA: babilon


IZVORNA PORUKA: princeza

Ja sam kupila taj žuti čaj kod Katedraje
na tramvajskoj stanici,user posted image ima radnja neznam kako se tačno zove a cijena mu je 19 KM




I kako ide s cajem? Bas me znaima, razmisljam da ga i ja uzmem ali ak onema fajde da ne uzimam :D



IZVORNA PORUKA: poetesa

a može li se bilo koji čaj za mršavljenje piti kad se doji???


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ne može. Ustvari, ne bi trebalo. 


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nema tog čaja koji može pomoći dok u glavi ne sredite svoje navike i ne promijenite način života. Zalud bačene pare. 


kratko i jasno.... i tacno user posted image


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nema tog čaja koji može pomoći dok u glavi ne sredite svoje navike i ne promijenite način života. Zalud bačene pare. 


bas ovako



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Preparati za mršavljenje
30.4.2010 17:47:23   
acudesa
Postovi sa: Tablete i preparati za pomoc kod mrsavljenja

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ko o cemu ja o mrsanju user posted image user posted image user posted image
Od kada sam na dijeti..tj;:pazim sto jedem pretrazujem google uz duz i poprijeko sve sto se veze za mrsanje, tako i ovi cudesni preparati i tablete sto svijet spominje.

Da li ste vi koristili neke..kako su pomogli, da li su uopce pomogli, rezultati..?



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Preparati za mršavljenje
30.4.2010 17:50:43   
acudesa
Postovi sa: Čang šlang :)
IZVORNA PORUKA: poetesa

Kakva su iskustva sa ovim čajem? Kad se čita u novinama, sve sami uspjesi, pitam se da li oni ljudi baš govore istinu? Jer ako je istina, to je stvarno revolucionaran proizvod; neka žena za mjesec dana 5 kg, pa jedan djedica za 5 mj. - 40 kg !!!


IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica

I wish..


IZVORNA PORUKA: cicana

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uh draga da je meni, to bi zaista bilo super. I mene bas zanima dali neko ima iskustva s tim?!






_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
17.5.2010 16:45:16   
acudesa
Evo tabela koja nije loša, nije preparat, ali je dobro znati
U svakodnevnom snalaženju i odabiru namirnica može vam pomoći ova tablica:

user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kapsule za mrsavljenje/iskustva
31.5.2010 22:18:15   
azraj
Sto se tice ovog cang slang caja moja mama ga je pila mjesec dana i drzala je uz to i un dijetu i smrsala 8kg,tako da mislim da i nema nekog efekta jer i bez toga je mogla garant skinuti ''-8kg sa un dijetom,al joj je regulisao probavu pa ako imate problema s tim onda ga nije lose uzeti.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 31.5.2010 22:20:50 >


_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
31.5.2010 22:21:27   
dinaa
Ma kakav caj cang slang,navlakusa teska,moja sestra ga pila i zena se udebljaka sedam kila.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *