|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:03:08   
Ben 10
Bajrin komercijalista je jednom prilikom rekao ,da neka zena sto je radila za argetu i otisla u penziju sada radi za Bajru i zato je recept slican Argeti.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:05:56   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Bajrin komercijalista je jednom prilikom rekao ,da neka zena sto je radila za argetu i otisla u penziju sada radi za Bajru i zato je recept slican Argeti.


Mora da je do mene i moje djece jer sam par puta kupila njihovu pastetu i svaki put me je mali(4) provalio da nije argeta

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:10:23   
Ben 10
Ja im i ne krijem da nije argeta ,moji je vole i znaju da je pileti ,cak vole i onu ovako pastetu plavu ,nisu ljubitelji uopste argete.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:14:53   
Medić*
Mi smo kupovali samo argetu. Sada smo argetu zamijenili Bajrinom pastetom ( ona zlatna )

I da pored domacih proivoda napomenem ovo

http://namirnice.ba/namirnice/bosanski-lokum-sa-orahom-pravi-je-uzitak-za-nepce-toplo-preporucujemo-recenzije/ nista mi sladje nema kada secer opadne user posted image

i onaj sa kokosom, mnjam, mnjam.....

< Poruku je uredio medic slatki -- 18.11.2012 10:16:04 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:18:47   
Ben 10
Ja upravo jedem ovaj lokum i stvarno ga nemam obicaja kupiti ,dobio malac u vrticu paketic povodom hidzretske nove godine i taj lokum u paketicu ,oni ga nece ,ko djeca,ali nadjoh ljusku od oraha i to povecu umalo zub ne slomi.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:20:20   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja upravo jedem ovaj lokum i stvarno ga nemam obicaja kupiti ,dobio malac u vrticu paketic povodom hidzretske nove godine i taj lokum u paketicu ,oni ga nece ,ko djeca,ali nadjoh ljusku od oraha i to povecu umalo zub ne slomi.


Moram onda biti pazljiva, ja nisam do sada nailazila na ljuskice.

Po jedna ona kutijica vazda ima u spajzu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:22:24   
vjestica
nažalost slabo ima bh proizvoda koje mogu pohvaliti i koje kupujem user posted image
violeta vskoro sve kupujem osim toalet papira i pelena
megle ni pod razno, ni uz najbolju volju i trud, ali ja ono stavrno ne mogu, kao ni ovako proizvode
moje pozvale ide almi ras user posted image
pošto ste nahvalile bajru, sad ću i to da probam
mada sam ovdje pohvala dosta ptročitala za lily omekšivač, i kad sam ga probala , razočarala se user posted image
meni je veš strašno smrdio od njega na budž user posted image
to ej staršno bilo koliko sam puta veš prala i kontaka od čega mi smrdi toliko
jel naša firma barpeh?
oni imaju super eurokrem


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:23:23   
Ben 10
Pazi,ja mislila dobar komad oraha pa lijepo zagrizo ,kada gricnu ona ljuska.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:25:16   
Medić*
Koje mlijeko preporucujete? Mi koristimo samo megle 3,2.

Vjestice vidim da su iz Citluka Barpeh. Meni se onaj eurokrem Barpy to je valjda njihov nesto ne svidja ( samo Takovo eurokrem uzimam)

< Poruku je uredio medic slatki -- 18.11.2012 10:35:30 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:32:43   
malena sharena
Ja uzimam mlijeko tuzlanske mljekare, zelenoplava neka ambalaza, ima ga u Mer, masno je i kad pravim sutliju ispadne mi isto kao da je s domacim pravljena. Ja po sutliji gledam kakvo je mlijeko, ovo milkosovo i megle nista ne valja, kao da sam sa vodom pravila.
user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:32:52   
Ben 10
Meni nije tuzlansko lose ,a ni farma od milkosa.
Ja kupujem vecinom nas proizvode i to bas gledam.Sto je to bolji Dukat ili Zbregovo mlijeko od Megle ili Farme.Ono mi alpsko i zgregovo nekakvo plavkasto kada ga otvorim ,providno,vec ga godinama ne kupujem.
Kisela pavlaka od megle ,nijedna druga nije toliko dobra,sve se pretvore u vodu cim ih otvoris.Kajmak megle isto ima pocasno mjesto u mom frizideru,Travnicki kravlji sir ,Farmina feta sir,megle svjezi sir...
Samo DOMACE!!!

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 10:38:01   
Medić*

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Ja uzimam mlijeko tuzlanske mljekare, zelenoplava neka ambalaza, ima ga u Mer, masno je i kad pravim sutliju ispadne mi isto kao da je s domacim pravljena. Ja po sutliji gledam kakvo je mlijeko, ovo milkosovo i megle nista ne valja, kao da sam sa vodom pravila.
user posted image


Meni se cini da je megle mlijeko dobro user posted image doduse drugo osim Moje kravice nismo probali ( to kada smo van BiH ) Moram probati ovo Tuzlanske mljekare.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 11:35:02   
malena sharena
Ne znam, meni nesto ne odgovara, previse mi bijelo, nema mi ukus mlijeka. Za kajmak se slazem sa Ben10, dobar je, u nedostatku domaceg, skroz fin ukus ima.


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 12:24:18   
zvončica
Zaboravila sam pohvaliti Jami jufke, najbolje user posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 12:44:47   
irisss
Djeci, ako već kupujete paštete, kupujte Argete junior, navodno samo u njima nema nekog kancerogenog sastojka(zaboravila kako se zoveuser posted image )koji u dr. paštetama ima. To je info. koju sam čula od Prof. s veterinarskog fakultetauser posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 12:49:38   
vjestica

IZVORNA PORUKA: zvončica

Zaboravila sam pohvaliti Jami jufke, najbolje user posted image


i ja se sad sjetih jami lisnatog user posted image
najbolje user posted image
samo zamjerka što ga rijetko gdje mogu naći

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 13:33:54   
bebacha
mlijeko Zottuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 17:36:18   
Ben 10
Ja isto mogu da pohvalim pilece pljeskavice od Vimesa ,ali rijetko ih mogu naci ,kako su ukusne.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2012 22:47:08   
merima_s
Vala ja sve mliječne proizvode kupujem domaće, mlijeko Farma,Milkos ili Meggle,kajmak Smajic 26%, do sada najbolji,jogurt ppm ili bilo koji drugi ali baš domaći, vrhnje i maslac Meggle ili u PIK marketu maslac Pucan. Nikad ne bih kupila dukat mlijeko ili zbregov, nekako mi uopšte nije opcija. I ja baš zadovoljna. Možda zavisi sa koliko masnoce kupujete mlijeko. Ono sa manje masnoce je svako kao voda bezbeli....
A Bajra mesnice su odnedavno kod mene u komšiluku i samo kod njih kupujem, baš sam i njima zadovoljna.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2012 16:39:38   
amra_sa
Meni je Milkos užasan. Par puta kupila pokvareno mlijeko, u kesi i 1x pokvarenu pavlaku. Smajić, mliječni proizvodi su jeftini a ukusni.Njih svakako preporučujem.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2012 17:19:36   
ninuska
IZVORNA PORUKA: zvončica

Zaboravila sam pohvaliti Jami jufke, najbolje user posted image



Ja sam uzimala par puta i nekako su mi debele user posted image . Sprind-ove su mi najbolje.
Zar Jami ima lisnato? Nisam nikad vidjela, a voljela bih probati. Do sada sam uzimala Sprind.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2012 17:20:49   
ninuska
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Koje mlijeko preporucujete? Mi koristimo samo megle 3,2.

Vjestice vidim da su iz Citluka Barpeh. Meni se onaj eurokrem Barpy to je valjda njihov nesto ne svidja ( samo Takovo eurokrem uzimam)


Meni je Farma super 2,8 %

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2012 17:32:14   
Vinetu
Da još ponovim pitanje:
IZVORNA PORUKA: Vinetu
Recite mi gdje kupujete domaće deterdžente za veš? Meni ih je jako teško naći (obično kupujemo u Robotu, Merkatoru ili u DP-u. Jednom sam našla Idu u Robotu i odmah uzela dvije kese, ali ga već odavno tamo ne mogu naći)


(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2012 17:35:41   
ninuska
IZVORNA PORUKA: Vinetu

Da još ponovim pitanje:
IZVORNA PORUKA: Vinetu
Recite mi gdje kupujete domaće deterdžente za veš? Meni ih je jako teško naći (obično kupujemo u Robotu, Merkatoru ili u DP-u. Jednom sam našla Idu u Robotu i odmah uzela dvije kese, ali ga već odavno tamo ne mogu naći)




Pogledaj u Interex-u ako ti je blizu

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2012 17:36:40   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: ninuska
IZVORNA PORUKA: Vinetu
Da još ponovim pitanje:
IZVORNA PORUKA: Vinetu
Recite mi gdje kupujete domaće deterdžente za veš? Meni ih je jako teško naći (obično kupujemo u Robotu, Merkatoru ili u DP-u. Jednom sam našla Idu u Robotu i odmah uzela dvije kese, ali ga već odavno tamo ne mogu naći)


Pogledaj u Interex-u ako ti je blizu

Hvala!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *