|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2012 18:09:26   
M kao Mama

IZVORnaer je rade kod nas, neka tORUKA: Full Moon

Meni ni ova argeta nije kao ona prije rata a kamoli bajrina, meni ne lice...



pa naravno da nije, jer je rade kod nas, neka ti neko donese iz slovenije

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2012 18:11:10   
Full Moon
Reci mi nesto sto ne znamuser posted image , samo sam se nadovezala na ovu pricu, jest da je tema kupujmo domace ali eto bajrina nije moj izboruser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Kupujmo domaće
23.11.2012 9:09:05   
lost
Violeta ubrusi, toalet papir, vlažne maramice
Klas tjestenina i jufke
Dino kafa
PPM Tuzlanska mljekara - sve mliječne proizvode
Cornflips- smoki
Bimal - ulje
Bingo - šećer
Ovako piletina
Menprom - hrenovke, kobasice
Majić - brašno
Meso junetinu, teletinu i ostalo kupujem u mesnici Brajlović ovde u TZ
Kupila sam da probam Cornflipsov eurokrem ali ništa ne valja tako da ostajem na Linoladiuser posted image
Isto tako onaj omekiva Lilly ili kako ve me se nije posebno dojmio, sad kupim ili Lenor ili Silan

< Poruku je uredio lost -- 23.11.2012 9:11:18 >


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Kupujmo domaće
8.12.2012 20:45:15   
R&T@
Ima li kakve tjestenine, jestive?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Kupujmo domaće
8.12.2012 21:11:52   
Ben 10
Imas Subasic tjestenine ,nisu lose i kod nas se proizvode u Jelahu cini mise,nisu ni skupe.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Kupujmo domaće
8.12.2012 21:19:52   
henna ze

IZVORNA PORUKA: tajra

Ima li kakve tjestenine, jestive?user posted image



salcinovic ..tjestenina..ekstra.

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Kupujmo domaće
8.12.2012 21:35:19   
Hannica

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: tajra

Ima li kakve tjestenine, jestive?user posted image



salcinovic ..tjestenina..ekstra.

Ovo se zove lokalpatriotizam.user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Kupujmo domaće
8.12.2012 21:46:49   
Bebica11
uh svasta kupujemo

VISPAK vita vegeta, meni najuser posted image i zlatna dzezva kahva
OVAKO piletina, svi razni proizvodi pileci, ovako hrenovkice i pasteta
BINGO rizauser posted image , secer
MILKOS mlijeko ako ne donesem od svekrveuser posted image i milkos puni BONA SOKuser posted image
BIMAL ulje
VIOLETA pelene, maramice, uloske, toaletni papir, palomeuser posted image
SARAJEVSKI KISELJAK sky kolauser posted image
KENT LARA KEKSuser posted image
MEGGLE vrhnje za kuhanje
SEMIC, BAJRA mesa
USTIKOLINA brasno ili NEZIC, nekad i KLAS
MAJEVICA SREBRENIK smokiuser posted image
MARBO chipsy cipseve
JAMI gotova jela POCESTOuser posted image ,
SPRIND jufke

i jos puno toga preferiramo domace

eh jedino nemam alt_ernative za hipp i nes kafu, i dukatove lgg jogurteuser posted image

< Poruku je uredio Bebica11 -- 8.12.2012 21:48:53 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Kupujmo domaće
4.1.2013 20:06:16   
d.dita
Napokon sam dobila poklon paket od Tisala pa bih da ima se zahvalim. Kad god došao dobro došao! I htjela bih da kažem da imaju novi omekšivač Elegance, meni do sada najfiniji.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Kupujmo domaće
4.1.2013 21:39:25   
kaktuscic
Od domacih proizvoda rijetko sta kupujemo, nazalost, imala sam par puta lose iskustvo...
Ali i mm i ja pusimo Auru, eto makar nesto je domace user posted image

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Kupujmo domaće
4.1.2013 21:54:02   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Meni ni ova argeta nije kao ona prije rata a kamoli bajrina, meni ne lice...


I ja probah ovo cudo, nije losa, ali me, osim po boji, ni po cem drugom ne podsjeca na Argetu.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Kupujmo domaće
4.1.2013 22:14:55   
minie
Tuzlanska so, SETI zacini, SETI riza, Agrogold secer, Bimal ulje, Nezic, Majic i Ustikolina brasno, a ponekad i Klas, Klas tjestetninu poneku, gotove jufke Sprind (mada urijetko, samo za ruzice), Gold flips, Marbo grickalice, BONY secer u prahu za fondant, BONY grozdjice, kokos i Violeta vlazne maramice za bebaca, definitvno najbolje.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Kupujmo domaće
4.1.2013 22:47:39   
aida.
Trudimo se maximalno kupovati domace, a Bajrina mi je pasteta super, nije ko Argeta al dobra je pravo...

Sad ce i Menprom uskoro pustiti svoje pastete u prodaju pa cemo vidjeti kakve su user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Kupujmo domaće
4.1.2013 23:40:40   
Hannan

IZVORNA PORUKA: d.dita

Napokon sam dobila poklon paket od Tisala pa bih da ima se zahvalim. Kad god došao dobro došao! I htjela bih da kažem da imaju novi omekšivač Elegance, meni do sada najfiniji.


Je li moguce da si dobila??? Ja nisam jos. Kad su te zvali, da se i ja opet ponadam :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Kupujmo domaće
6.1.2013 14:44:59   
Ben 10
Ja kupila Smajlovic brasno ,extra je ,pravila pitu ,razvukla se ko papir ,nije ni na jednom mjestu pukla ,prezadovoljna sam ,prvi put ga kupujem.
Takodje sam kupila Megle jogurt sa straciatelom ,ukusan i dobar ,pojeli kanticu sinoc ja i djeca.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Kupujmo domaće
10.2.2013 8:32:23   
merima_s
Nadam se da ce ljudi poslije ove afere sa Dukatom i Vindijom konačno početi kupovati mlijeko domaćih proizvođača.

http://namirnice.ba/aktuelnosti/iz-trgovina-se-povlace-vindijina-i-dukatova-mlijeka-zbog-sumnje-da-su-kancerogena/



_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Kupujmo domaće
10.2.2013 15:48:38   
Honey3

IZVORNA PORUKA: merima_s

Nadam se da ce ljudi poslije ove afere sa Dukatom i Vindijom konačno početi kupovati mlijeko domaćih proizvođača.

http://namirnice.ba/aktuelnosti/iz-trgovina-se-povlace-vindijina-i-dukatova-mlijeka-zbog-sumnje-da-su-kancerogena/



mislim da neceuser posted image
Ipak je to strani proizvod,a on mooora biti kvalitetniji od naseguser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Kupujmo domaće
10.2.2013 16:16:55   
aazra
Mi kupujemo "dukat" i "vindiju", ali ne njihova mlijeka, to uzimamo meggle i milkos.

Namazi su uglavnom zbregov - vindija, kao i voćno jogurti jer smatram da su najbolji i kvalitetom i cijenom user posted image

Nisam ja kriva što naši ne ulazu u kvalitet, ne moze se graditi trziste samo jeftinim parolama...Ipak, uzimamo ponekad i namaze tuzlanske mljekare, violetu naravno i da ne zaboravim bosanske "klas" lokume, kisele vode su domaće...user posted image

No, za svoj novac imam pravo odabrati kvalitetnije..ima nasih proizvoda koji su stvarno loši, ne bih uzimala ni da su dzaba...

Ali, između kvačlitetnog domaćeg i kvalitetnog stranog proizvoda naravno da ću izabrati domaći (jučer sam prvi put kupila klasovu palentu...user posted image )

No, ne dopuštam da me iko vara i pravi budalom, ni domaći ni strani trgovci, političari, ovi ili oni...user posted image

_____________________________








(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Kupujmo domaće
10.2.2013 16:23:57   
Blue rose RR
aazra, slažem se sa tobom.
Fascinira me koliko naši kukaju da nemaju tržište, da im se roba pokvari ili da istu bacaju, a sa druge strane kvalitet im je užas.
Čast određenim firmama i proizvodima.

Nisam zaluđenik kupovanja niti isključivo straNJskog, niti isključivo našeg - kupujemo ono što mi je ukusno, kvalitetno, na šta sam navikla.
Primjer - mlijeko je samo i uvijek Megle, ali vrnje je Dukatovo...


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Kupujmo domaće
10.2.2013 16:31:03   
aazra
Najzalosnije je sto se nasi ne trude ni oko proizvoda koji se tradicionalno vezu uz Bosnu, npr. mi kupujemo podravkinu Begovu čorbu i tako je bogata okusom, kao domaća user posted image , dok je vispakova user posted image

Jednostavno nedam marku za nesto sto ne valja, NE DAM!

Naravno, sve vrijedi probati..bar jednom i nikad više user posted image



_____________________________








(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Kupujmo domaće
10.2.2013 16:37:41   
Hannica
Kod mene je situacija slicna kao kod azre i blue rose,kupujem domace ako mi se nesto svidja i ako je ukusno,aki nema domace ima sta ima.user posted image
Mlijeko uvijek uzimam domace Megle ili ZIM.
Pavlaku ZIM ili dukat.
Jogurt sam uzimala ZIM ali se pokvario,par puta bacila cijelu bocu pa sam se prebacila na Megle.
Tjestenina Klas ili Salcinovic (zavisi sta od tjestenine).
Kafu domacu,uglavnom Vispak.
Vegetu domacu kad ja kupujem a mm kad uzima on uvijek izabere podravku.
Sol tuzlanska,brasno klasovo,tulumbe klasove..user posted image
Vajkrem megle.
Sarajevski kiseljak.
Ne volem domace slatkise,to sve uzimam strano.user posted image
Kupujem i neke Ovako proizvode.
Ne mogu se sjetiti vise nicega.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Kupujmo domaće
10.2.2013 18:38:26   
Honey3

IZVORNA PORUKA: aazra

Mi kupujemo "dukat" i "vindiju", ali ne njihova mlijeka, to uzimamo meggle i milkos.

Namazi su uglavnom zbregov - vindija, kao i voćno jogurti jer smatram da su najbolji i kvalitetom i cijenom user posted image

Nisam ja kriva što naši ne ulazu u kvalitet, ne moze se graditi trziste samo jeftinim parolama...Ipak, uzimamo ponekad i namaze tuzlanske mljekare, violetu naravno i da ne zaboravim bosanske "klas" lokume, kisele vode su domaće...user posted image

No, za svoj novac imam pravo odabrati kvalitetnije..ima nasih proizvoda koji su stvarno loši, ne bih uzimala ni da su dzaba...

Ali, između kvačlitetnog domaćeg i kvalitetnog stranog proizvoda naravno da ću izabrati domaći (jučer sam prvi put kupila klasovu palentu...user posted image )

No, ne dopuštam da me iko vara i pravi budalom, ni domaći ni strani trgovci, političari, ovi ili oni...user posted image

Ma naravno slazem se sa ovim,ali isto imamo toliko kvalitetnih proizvoda koji se proizvode kod nas,a mnogi ce izabrati uvozni,samo zbog imena....pogotovo mislim da imamo vode,mlijeka,mesa,jufke,soli...dovoljno kvalitetnih,da nam uvezeno ne trebauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Kupujmo domaće
27.2.2013 10:09:33   
bebaa
ne mogu bas sad da se sjetim svih proizvoda ali sto se tice mliječnih sve je megle...
tjestenina klas...bimal ulje,bingo secer...violeta papir i ubrusi...
sto se tice hemije saponija mi je bez premca...zao mi je sto upropastise Ditu-Tuzla...bili su super...arix roza kutija bio je odlica...ne znam kakv aim je sad situacija,rade li uopste...
sve u svemu trudimo se da maksimalno koristimo domace...joj zaboravi cokoladu ...jedino strane tj. hrvatske jer vispakova je tako jaka da me obori...ja volim blage ukuse...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Kupujmo domaće
11.3.2013 10:07:40   
Honey3
Kupih neki dan Jami dzuvec,kad tamo zemlja porijekla Srbija,zar Jami proizvodi nisu nasiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Kupujmo domaće
11.3.2013 10:43:16   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: zaha

Kupih neki dan Jami dzuvec,kad tamo zemlja porijekla Srbija,zar Jami proizvodi nisu nasiuser posted image



bili su prozivani radi toga jer sve se to radi u srbiji,ja ne kupujem nista,ostajem vijerna ledo povrcuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *