|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:01:49   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pahuljice od nekoga cu da imaju halal certifikat, je li istina. Ja sam bila ubijedjena da je to nas proizvod user posted image Eto sada znam da nije, mijenjacemo ga nasim naravno, dobrim user posted image  


Nema!!! Otidji na web stranicu agencije i vidjeces ko sve ima, popis proizvodjaca i proizvoda

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:03:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pahuljice od nekoga cu da imaju halal certifikat, je li istina. Ja sam bila ubijedjena da je to nas proizvod user posted image Eto sada znam da nije, mijenjacemo ga nasim naravno, dobrim user posted image  


Nema!!! Otidji na web stranicu agencije i vidjeces ko sve ima, popis proizvodjaca i proizvoda
Ima

(odgovor članu Miracle*3)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:04:57   
bananica
Mujanic


istouser posted image , a i Aems nije losa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:05:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Pahuljice od nekoga cu da imaju halal certifikat, je li istina. Ja sam bila ubijedjena da je to nas proizvod user posted image Eto sada znam da nije, mijenjacemo ga nasim naravno, dobrim user posted image  


Nema!!! Otidji na web stranicu agencije i vidjeces ko sve ima, popis proizvodjaca i proizvoda
Ima

pahuljica je u pravu imaju halal certifikat danica d.o.o je posebno registrirana kao kćerka podravke i ona s ebavi preradom mesa sa halala certifikatom jer podravka kao majka firma ne može ga imati jer pakuje svinjetinu


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:06:31   
Miracle*3
Evo ja sad provjerila i nema.
Mozda su imali. Certifikat se obnavlja i stalno kontrolise, mozda su izgubili, a moze se i na proizvodu provjeriti ima li njihov pecat. meni je to sigurno, a sve ostalo jok. U regiji je samo jedna takva agencija za certificiranje i ako oni kazu da nema, nema sanse da su im neki drugi dosli i dali

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:08:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Evo ja sad provjerila i nema.
Mozda su imali. Certifikat se obnavlja i stalno kontrolise, mozda su izgubili, a moze se i na proizvodu provjeriti ima li njihov pecat. meni je to sigurno, a sve ostalo jok. U regiji je samo jedna takva agencija za certificiranje i ako oni kazu da nema, nema sanse da su im neki drugi dosli i dali
http://www.podravka.hr/brandovi/vijesti/halal-certifikat-podravkinoj-mesnoj-industriji-danica-i-tvornici-koktel-peciva/tab-slike

(odgovor članu Miracle*3)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:09:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Evo ja sad provjerila i nema.
Mozda su imali. Certifikat se obnavlja i stalno kontrolise, mozda su izgubili, a moze se i na proizvodu provjeriti ima li njihov pecat. meni je to sigurno, a sve ostalo jok. U regiji je samo jedna takva agencija za certificiranje i ako oni kazu da nema, nema sanse da su im neki drugi dosli i dali

a ovouser posted image
http://imageshack.us/photo/my-images/830/7eb3c73f21a31f3504f9760.jpg/

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:14:56   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Evo ja sad provjerila i nema.
Mozda su imali. Certifikat se obnavlja i stalno kontrolise, mozda su izgubili, a moze se i na proizvodu provjeriti ima li njihov pecat. meni je to sigurno, a sve ostalo jok. U regiji je samo jedna takva agencija za certificiranje i ako oni kazu da nema, nema sanse da su im neki drugi dosli i dali

a ovouser posted image
http://imageshack.us/photo/my-images/830/7eb3c73f21a31f3504f9760.jpg/



e ovako sad sam zvala direktora agencije, i kaze da nema. To sto ima, ima samo za jednu grupu proizvoda koja ide za jednog kupca samo. Ja ga pitam ima li kod nas kaze nema. E pa sad ako neko nadje podravka proizvod u marketu sa certifikatom nek se javi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:16:09   
bananica
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Evo ja sad provjerila i nema.
Mozda su imali. Certifikat se obnavlja i stalno kontrolise, mozda su izgubili, a moze se i na proizvodu provjeriti ima li njihov pecat. meni je to sigurno, a sve ostalo jok. U regiji je samo jedna takva agencija za certificiranje i ako oni kazu da nema, nema sanse da su im neki drugi dosli i dali

a ovouser posted image
http://imageshack.us/photo/my-images/830/7eb3c73f21a31f3504f9760.jpg/



e ovako sad sam zvala direktora agencije, i kaze da nema. To sto ima, ima samo za jednu grupu proizvoda koja ide za jednog kupca samo. Ja ga pitam ima li kod nas kaze nema. E pa sad ako neko nadje podravka proizvod u marketu sa certifikatom nek se javi.



meni su njihovi proizvodi i bez certifikata dovoljno dobri,al javim ako ugledam slicicu

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:16:24   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Evo ja sad provjerila i nema.
Mozda su imali. Certifikat se obnavlja i stalno kontrolise, mozda su izgubili, a moze se i na proizvodu provjeriti ima li njihov pecat. meni je to sigurno, a sve ostalo jok. U regiji je samo jedna takva agencija za certificiranje i ako oni kazu da nema, nema sanse da su im neki drugi dosli i dali

a ovouser posted image
http://imageshack.us/photo/my-images/830/7eb3c73f21a31f3504f9760.jpg/


A  ovaj certifikat je istekao u oktobru prosle godine, malo uvecaj sliku pa ces vidjeti. Jer rekla sam vec da certifikat nije inema beskonacno trajanje

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:18:32   
Rabi
Tuzlansko mlijeko nije domace, barem ja tako procitahuser posted image   ''Alpsko'' je kupilo tuzlanskouser posted image
a cim je slovenac proizvodjac, i ne kupuje samo nase mlijeko da ga preradjuje, vec uvozi drugo(svoje) za mene to nije domaci proizvod! I naravno sva zarada izlazi iz BiH!!!
Ispravite me ako grijesimuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:26:30   
Skvo RR
Imam domacih proizvoda u kuci, ali i uvoznih..kupujem po kvaliteti, ne po cijeni...vala ako nesto ne valja..pa da je iz manufakture by moj babo ne kupujem...dam priliku, probamo, ne valja, hajmo nesto drugo kupiti.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:29:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Imam domacih proizvoda u kuci, ali i uvoznih..kupujem po kvaliteti, ne po cijeni...vala ako nesto ne valja..pa da je iz manufakture by moj babo ne kupujem...dam priliku, probamo, ne valja, hajmo nesto drugo kupiti.
potpisujem

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 12:49:07   
dubravka01
Nego da se vratimo temi.

Ja nađoh još dva domaća proizvoda u mojoj kuhinji a mislim da niko nije još napisao
ZVIJEZA alkoholno i jabučno sirće/ocat
MED od pčelara iz BČ
I da, rakija - šljiva, kruška, nije da se kupuje ( pravi se) al' je domaće user posted image

Idemo dalje, kupujmo domaće user posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 13:16:18   
Ilhana RR
Molim da se drzite teme, svi postovi gdje se spominju tudji proizvodi ce biti izbrisani. Imate teme kao sto je neko vec naveo Produkt da kojim ste zadovoljni i Sta vise nece uci u moju kucu i tamo o tim proizvodima pisite.

Sta je Alma htijela sa ovom temom jeste preporuku za domace proizvode jer je bila odusevljrena jednim.

Drzimo se teme i naravno bez psovki i vrijedjanja.

Lp

RR team :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:19:58   
Anoniman
ja krenula pisat kad sam vidjela polemiku odusanem eh sad da dodam i ja listu domaćih proizvoda koje kupujem i zadovoljna sam:

*brašno Majić-Odžak (prezadovoljna) , također "ljubače" i "klas" su dobri
*ulje bimal- Brčko nije loše meni ulje ko ulje
*kafa Dino- Živinice isto kao i ulje meni kafa ko kafa sva mi ista
*makaroni Indira-Gradačac
*salama (pileća prsa) Ovako- Sarajevo
*pilići - Ovako ili Pilkom
*hrenovke, kobasice menmprom-Tuzlauser posted image
*paštete argete ali ja više ni ne znam čije su one uglavnom nezamjenjive su
*so- naravno Tuzlanskauser posted image
*dodo začin- naravno Tuzlanskiuser posted image
*mlijeko, maslac, jogurt i ostali mliječni proizvodi/ ppm-Tuzlauser posted image (ti, ti, ti si moje sunce što mi sja)
*šećer Agragold- Brčko
*krompi i luk iz moje bašče osipam se kad vidim krompir iz Kanade i sl
*mljeveno meso, juneće, teleće samo iz jedne mesnice kupujem gdje mu znam porijeklouser posted image
*supe vispak
*sokovi vitalis nisu loši ali ja inače rijetko pijem sokove
*jaja meni se čini Stojak da uzimam
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
toliko... možda ima još nešto što kupujem a nisam stavilauser posted image ...
ne mogu još naći naš dobar evrokrem, majonezu, keks, čokolade, prašak za veš, omekšivač, sredstvo za wc, tijesto za lazanje... ako imate šta dobro preporučite da probam.

Postoje proizvodi kojima gledam samo cijenu a koji su mi isti kao npr. toalet papir, kese za zamrzivač, kese za smeće i sl.

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:25:16   
Rabi
ja mislim da tuzlansko nije vec odavna 100% domaceuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:28:16   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Imam domacih proizvoda u kuci, ali i uvoznih..kupujem po kvaliteti, ne po cijeni...vala ako nesto ne valja..pa da je iz manufakture by moj babo ne kupujem...dam priliku, probamo, ne valja, hajmo nesto drugo kupiti.

potpis
violeta papir, maramice i ubruse obavezno, ali pelene ni u kojoj varijanti
alma ras je jedna od najboljih domaćih firmi u koju se kunem
ovako može svježa piletina, ali mesne prerađevine ni u kom slučaju
brašno klas i još neko, ja mislim baš ustikolina ili tako nekako
barpy kad napravim kompromis sa mm user posted image user posted image (ja više volim eurokrem iz mog djetinjstva)



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:29:02   
vjestica
i definitivno ću probatil lily omekšivač, koliko ste ga nahvalile

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:55:10   
Hannan

IZVORNA PORUKA: Breskva

ja krenula pisat kad sam vidjela polemiku odusanem eh sad da dodam i ja listu domaćih proizvoda koje kupujem i zadovoljna sam:

*brašno Majić-Odžak (prezadovoljna) , također "ljubače" i "klas" su dobri
*ulje bimal- Brčko nije loše meni ulje ko ulje
*kafa Dino- Živinice isto kao i ulje meni kafa ko kafa sva mi ista
*makaroni Indira-Gradačac
*salama (pileća prsa) Ovako- Sarajevo
*pilići - Ovako ili Pilkom
*hrenovke, kobasice menmprom-Tuzlauser posted image
*paštete argete ali ja više ni ne znam čije su one uglavnom nezamjenjive su
*so- naravno Tuzlanskauser posted image
*dodo začin- naravno Tuzlanskiuser posted image
*mlijeko, maslac, jogurt i ostali mliječni proizvodi/ ppm-Tuzlauser posted image (ti, ti, ti si moje sunce što mi sja)
*šećer Agragold- Brčko
*krompi i luk iz moje bašče osipam se kad vidim krompir iz Kanade i sl
*mljeveno meso, juneće, teleće samo iz jedne mesnice kupujem gdje mu znam porijeklouser posted image
*supe vispak
*sokovi vitalis nisu loši ali ja inače rijetko pijem sokove
*jaja meni se čini Stojak da uzimam
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
toliko... možda ima još nešto što kupujem a nisam stavilauser posted image ...
ne mogu još naći naš dobar evrokrem, majonezu, keks, čokolade, prašak za veš, omekšivač, sredstvo za wc, tijesto za lazanje... ako imate šta dobro preporučite da probam.

Postoje proizvodi kojima gledam samo cijenu a koji su mi isti kao npr. toalet papir, kese za zamrzivač, kese za smeće i sl.


Probaj ovaj eurokrem :
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/276074_100002590652429_1258819_n.jpg

Spomenula sam STAMPI prvoj stranici cijena duplo jeftinija od nutele, a mm koji inace ako moze kupiti nutelu i kupi, drugi nece, ja mu podvali ostao zatecen, kaze daleko najbolja kopija, nijanse su u razlici.

I da povrdim MENPROM, probajte, govedji kulen daleko najbolji, sudzuka niti je preslana, niti premasna...imaju halal certifikat,goveda koja kolju zna se gdje s ekupi, covjek ima sa mjestanima ugovoren otkup stoke...koliko ljudi radi u fabrici jos mnogo izdrzava porodicu uzgojem stoke za njih.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:55:22   
Anoniman
a čija je argeta???

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:57:40   
Rabi
ja mislimda je trenutno samo milkos domaceuser posted image
a masa nas i ne zna za ovu njihovu ''podvalu'', a lafo domace!!!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:58:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hannan

I da povrdim MENPROM, probajte, govedji kulen daleko najbolji, sudzuka niti je preslana, niti premasna...imaju halal certifikat,goveda koja kolju zna se gdje s ekupi, covjek ima sa mjestanima ugovoren otkup stoke...koliko ljudi radi u fabrici jos mnogo izdrzava porodicu uzgojem stoke za njih.

user posted image user posted image
da te ne znam povjerovala bih ti user posted image user posted image , kako nahvali proizvode iz svog rodnog krajauser posted image

Ipak ja to probam a i eurokrem

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 14:59:49   
Hannan

IZVORNA PORUKA: Breskva

a čija je argeta???

Tudja :) Slovenska...ali mislim da se pakuje, il ise jedno vrijeme pakovala kod nas...ali tad su promijenili puno u ukusu, meni se vise nije svidjala, zato dajem prednost OVAKO.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 15:03:33   
Hannan

IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: Hannan

I da povrdim MENPROM, probajte, govedji kulen daleko najbolji, sudzuka niti je preslana, niti premasna...imaju halal certifikat,goveda koja kolju zna se gdje s ekupi, covjek ima sa mjestanima ugovoren otkup stoke...koliko ljudi radi u fabrici jos mnogo izdrzava porodicu uzgojem stoke za njih.

user posted image user posted image
da te ne znam povjerovala bih ti user posted image user posted image , kako nahvali proizvode iz svog rodnog krajauser posted image

Ipak ja to probam a i eurokrem


Pa jesu moji, mislim mjestani...ali fakat znam kako je covjek krenuo, sta radi i kako radi, kaze mi covjek koji radi kod njih plata ako nece biti dan ranije nece sigurno ni kasnije. E to kad sam cula ostala sam bez teksta, svaka mu cast.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *