|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 15:05:02   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hannan



Probaj ovaj eurokrem :
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/276074_100002590652429_1258819_n.jpg

Spomenula sam STAMPI prvoj stranici cijena duplo jeftinija od nutele, a mm koji inace ako moze kupiti nutelu i kupi, drugi nece, ja mu podvali ostao zatecen, kaze daleko najbolja kopija, nijanse su u razlici.

I da povrdim MENPROM, probajte, govedji kulen daleko najbolji, sudzuka niti je preslana, niti premasna...imaju halal certifikat,goveda koja kolju zna se gdje s ekupi, covjek ima sa mjestanima ugovoren otkup stoke...koliko ljudi radi u fabrici jos mnogo izdrzava porodicu uzgojem stoke za njih.


Da li se ima svugdje kupit? Evo mi ćemo probat, pa javimo, .. jer ja sam luda za Nutellom...

A Menprom je kod nas vazda u frižideru user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 16:49:56   
selebriti
Ev ja probavam ovaj sto predolžiše, pa javim.... user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 17:08:28   
hatepsut
Kupim Lily omeksivac,izisao neki zlatno pakovanje prelijepo mirise
Violeta
Art/nesto kao arf
Tjestenina Salcinovic
Zim-ove proizvode (mlijecne)
agragold secer
ulje isto agragold (bilo na akciji )user posted image
kafu sevdah user posted image
kocku behar najcesce
dodatak jelima Boni
swity sokove i vitalis
brasno Majic(haman se ovako pise)ne znam cije je user posted image   ali je odlicno.Dugo sam kupovala Nezic al zadnji put kad sam kupila culo se na tonju.

cega se jos sjetim napisat cu


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 17:27:53   
Anoniman

Od domacih proizvoda kupujem ono sto mi se svidja, nikad nemam problem s tim sto je proizvedeno negdje drugo ako je kvalitet bolji, a naravno da volim domace jos ako je i jeftino plus ukusnouser posted image , evo domacih:
Mlijeko megle, pavlake iz zenicke mljekare, i jogurt takodjer, sir travnicki naravnouser posted image , toalet papir, vlazne maramice Violeta, Gold flips - Srebrenik, uvijek mi je broj 1 od smokija, coca colu iz Hadzicauser posted image , argetu takodjer, nektar pivo, kiseljak, meso samo domace - ima izbora hvala Boguuser posted image , povrce i voce - ono koje raste kod nasuser posted image ...

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 19:51:04   
Ilhana RR
Opet vas molim da se drzite teme i da je ne za chatavate.

Trebade mi sat vremena da izbrisem sav "visak" na temi.

Liste sa preporukama proizvodima sa kojim ste zadovoljni a da su "made in BiH".

Kao sto sam vec navela, bez psovki i vrijedjanja da se pise.

LP

RR Team


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kupujmo domaće
19.11.2011 21:32:26   
selebriti
Kiseli krastavci, ajvar, feferoni "Vitaminka", "Chipsy", ...

< Poruku je uredio selebriti -- 19.11.2011 21:36:17 >


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kupujmo domaće
21.11.2011 14:02:31   
selebriti
Forumašica koja je napisala za "Stampi" eurokrem, neka još samo napiše gdje se ima kupiti, jer ja sam obišla Dobrinju, nigdje ga nema
user posted image



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kupujmo domaće
21.11.2011 20:33:08   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: selebriti

Forumašica koja je napisala za "Stampi" eurokrem, neka još samo napiše gdje se ima kupiti, jer ja sam obišla Dobrinju, nigdje ga nema
user posted image




ja sam ga vidjela u Amku

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kupujmo domaće
21.11.2011 21:20:57   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

IZVORNA PORUKA: selebriti

Forumašica koja je napisala za "Stampi" eurokrem, neka još samo napiše gdje se ima kupiti, jer ja sam obišla Dobrinju, nigdje ga nema
user posted image




ja sam ga vidjela u Amku


Hvala...
To moram maksuz otićuser posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kupujmo domaće
21.11.2011 23:05:16   
Miracle*3
Ali sam se jako razocarala, ne u proizvode, vec u trgovce i ugostitelje, na GAK-u u kaficu uglavnom su sokovi i ostalo iz susjedstva, u jednoj OŠ gdje mi dijete ide samo mozes kupit vodu koja nije domaca, i niti jednu drugu. A ko nam je kriv kad su u vladu fruktali isl.


Sorry zbog OT, ali nije u redu, bar od tih javnih institucija

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2011 10:02:37   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Ali sam se jako razocarala, ne u proizvode, vec u trgovce i ugostitelje, na GAK-u u kaficu uglavnom su sokovi i ostalo iz susjedstva, u jednoj OŠ gdje mi dijete ide samo mozes kupit vodu koja nije domaca, i niti jednu drugu. A ko nam je kriv kad su u vladu fruktali isl.


Sorry zbog OT, ali nije u redu, bar od tih javnih institucija


Kod nas se nikad nije smio kupiti strani sok i staviti na stol kad primamo goste, delegacije i sl.  Ma onaj ko bi pogrijesio jadan on poslije...

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2011 10:05:17   
Nedi
bananica je pitala za kafu  i kocku AS. Mi kupimo direktno u Busovači u pržionici svježe zapakovanu kafu. A kocka je taman - nema granula šećera, nije tvrda da slomiš zub a ne raspada se kad je umočiš u kafu. Raspitati ću se gdje se može kupiti pa javimuser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2011 14:45:35   
soraya
Pozdrav, citam vas i vidim da vecina domacih proizvoda tipa mlijeko,piletina,jaja,dzemovi, cajevi koje ja koristim koristite i vi. Tako da ne nabrajam pojedinacno.
Samo bih jos dodala fenomenalne kisele salate Melly (imaju sve: od kiselih krastavaca, do kiselog kupusa,sarene salate i sl). proizvodi se u Visokom, kolace Mersal, pilav i kore za lazanje od heljde od prizvodjaca Biofit, eko hrana Jukan, kisela voda Princess Tešanj, sir za začinskim biljem Dedić Breza , jufke za pitu Jami (fenomenalne), proizzvodi iz Perutnine Ptuj (u Brezi imaju svoju fabriku), a u mom gradu imaju i radnju gdje prodaju iskljucivo vlastite proizvode.

Nastojim da sto vise kupujem domaće proizvode, i uvijek se vodim kvalitetom tj. uzimam ono sto mi se svidja i sto volim a ne cijenom, ali gledam i da je domace proizvodnje. Zao mi je samo sto kod nas nema jos i vise supermarketa koji propagiraju prodaju domacih proizvoda, a ne da su isti na dnu polica pa se slomim dok nesto nadjem (naravno izuzetaka ima i njima svaka cast)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2011 17:00:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: Nedi

bananica je pitala za kafu  i kocku AS. Mi kupimo direktno u Busovači u pržionici svježe zapakovanu kafu. A kocka je taman - nema granula šećera, nije tvrda da slomiš zub a ne raspada se kad je umočiš u kafu. Raspitati ću se gdje se može kupiti pa javimuser posted image



hvalauser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2011 17:01:56   
bananica
maloprije u dp-u sam kupila Royal line liquid soap - tecni sapun aroma therapy, odlican jeuser posted image   mirise super, a i opere ruke dobrouser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2011 18:07:42   
selebriti
Likvalova pjena za pranje ruku "Lovely" - ODLIČNA.
Gotovo uvijek se može naći na akciji ili u DP-u ili u Mercatoru.. dva po cijeni jednog ili tako nešto, ....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kupujmo domaće
22.11.2011 23:07:52   
Ilhana RR
Joj jednu stvar sto cesto kupujemo ovdje, da ima za one dane kad se nema vrmena kuhati, jeste pita krompirusa Jami... Jao kako ih ja i mm volimo.... kad god smo u gradu svratimo na pitu =) ruke im se pozlatile sto bi turci rekli =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kupujmo domaće
25.11.2011 16:34:16   
selebriti
Probali smo "Stampi" eurokrem. MM kaže da nije nešto,a meni je super. Upola jeftiniji od "Nutele".

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kupujmo domaće
25.11.2011 19:18:57   
mama75
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Joj jednu stvar sto cesto kupujemo ovdje, da ima za one dane kad se nema vrmena kuhati, jeste pita krompirusa Jami... Jao kako ih ja i mm volimo.... kad god smo u gradu svratimo na pitu =) ruke im se pozlatile sto bi turci rekli =)

Kako moja kcerka kaze: Najbolju pitu pravi teta Jami!!! user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kupujmo domaće
25.11.2011 21:46:00   
niki83
Ja cu isto morati potraziti taj Stampiuser posted image mi u Ze imamo i Vispak shop, tako da vjerujem da cu ga pronaci.
Mi smo zadnji put probali mlijecne proizvode Tuzlanske mljekare, i zadovoljni smo ukusom.


_____________________________

N&N

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kupujmo domaće
25.11.2011 22:28:07   
palachinken
Gdje je vispak shop?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kupujmo domaće
25.11.2011 23:41:45   
ananas_ze
Vispak shop u Zenici je na pijaciuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kupujmo domaće
28.11.2011 11:33:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti

Probali smo "Stampi" eurokrem. MM kaže da nije nešto,a meni je super. Upola jeftiniji od "Nutele".



gdje si ga kupila??

evo jedem lovacku pastetu, nije losa,al meni nesto ljuta

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kupujmo domaće
28.11.2011 11:59:38   
salmy
Ja ne znam jeli neko probao ajvar "Bas bas" jao zene kako je dobar.On gori....nama tegla bude par danauser posted image

Nije nas ali je boli glava,i samo ga ima kod Hose....
malo je ot ali morala sam podjeliti sa Vama ovu vaznuuser posted image informaciju

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kupujmo domaće
28.11.2011 12:04:09   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: selebriti

Probali smo "Stampi" eurokrem. MM kaže da nije nešto,a meni je super. Upola jeftiniji od "Nutele".



gdje si ga kupila??

evo jedem lovacku pastetu, nije losa,al meni nesto ljuta



Kupio MM u "Amku" negdje u gradu...
Al nemoj se zeznut, ak ti je Nutella Tito, .. Stampi joj fakat ne moze ništa user posted image ko što i Salmy kaže... user posted image Al je generalno ektra, al nije to Nutella, nemoj očekivati je ko MM user posted image user posted image

A što se tiče lovačke, jeste ljuta, zato je i volim user posted image




_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *