|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SOBNI BICIKL
3.1.2012 19:27:03   
enči80
Da i ja prijavim kilicu dolje...kilica po kilica nakupit će seuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: SOBNI BICIKL
12.1.2012 10:26:41   
HNF
Zene vozate li svoje bicikle, orbitrek ili bilo sta drugo? Spadaju li te kg? Evo na meni svi počeli primjećivati da sam smršavila, joooj kako lijep osjećaj kad te svi pitaju jesi li to smršala, pa bas se vidi, bas ti je lijepo itd user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .Ne znam tacno koliko sam smršavila jer nisam imala vagu kad sam krenula sa vožnjom, ali sad sam kupila pa ću pratit koliko ću ako Bog da za mjesec dana izgubit pa vam javim. A krenula sam i na plivanje, jednom sedmično, pa mi bas dobro dođe, ma odlično user posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: SOBNI BICIKL
12.1.2012 10:35:10   
veeseelaa
joooj kako lijep osjećaj kad te svi pitaju jesi li to smršala, pa bas se vidi, bas ti je lijepo itd


joj vjerujem ti, i ja bi isto koji kg dole ali.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: SOBNI BICIKL
17.1.2012 11:13:46   
animagical
i jos jedna i po kilicauser posted image a priznajem, nisam vjezbala zadnjih par sedmicauser posted image mislim da je za ove zasluzan moj sincic i njegova nocna budjenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: SOBNI BICIKL
11.2.2012 8:42:59   
HNF
Evo samo da vam javim da sam ja za mjesec dana smršavila 3 kg, user posted image , naravno uz svakodnevnu vožnju bicikla. Ja zadovoljna, super user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: SOBNI BICIKL
12.7.2012 8:25:15   
lejlaze
pitanjce za one koje imaju kucno biciklo. planiramo kupiti, pa me zanima moze li se smrsati i posto ja vec imam misicave (tj jake) listove ne bih voljela da nakon nekog vremena to izgleda jos gore. moj problem su butine, guza i stomak. moze li se to biciklom skinut tj oblikovat? 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: SOBNI BICIKL
12.7.2012 8:27:08   
Visnja RR
tesko... imas li Leg Magic? on je odlican i bas za te djelove tjela

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: SOBNI BICIKL
12.7.2012 8:30:23   
lejlaze
nemam, kontala sam malo i kondiciju popravit. toliko se brzo umaram da je ovo grozno. totalno ispala iz fazona 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: SOBNI BICIKL
12.7.2012 8:44:55   
ziki
Leg magic je super ako ga koristiš moj samo skuplja prašinu. A sobno biciklo mislim da ti može pomoć da skineš kh tipa da se znojiš i skidaš ravnomerno za zatezanje tih područja je ipak lag magic bolji.
OT kako si ti kako djecica, je li Daris pljubomoran na seku

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: SOBNI BICIKL
12.7.2012 8:56:25   
lejlaze
hej ziki, hvala na odgovoru. Da mi se natjerat i biciklo da vozam user posted image . noge su mi grozota, pune celulita i tesko sebi mogu naci hlace. Daris je dobar. sto se tice ljubomore i nije nesto posebno ljubomoran. samo sto je on "nemiran" (bio je i prije rodjenja Asje) pa mene sad to malo vise iritira, valjda zbog iscrpljenosti. kako su tvoji? 

< Poruku je uredio lejlaze -- 12.7.2012 8:57:15 >


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: SOBNI BICIKL
12.7.2012 11:49:23   
d.dita
Ja sam zaovoljna kako vožna bicikla utiče na tijelo. Noge mi nisu mišićave (nije tako lako dobiti mišiće), manje celulita, guza mi je promijenila oblik (fino se zategla), stomak znatno manji, s tim da ja obavezno tokom vožnje na stomak stavljam pojas za mršavljenje.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: SOBNI BICIKL
12.7.2012 12:46:35   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: lejlaze

pitanjce za one koje imaju kucno biciklo. planiramo kupiti, pa me zanima moze li se smrsati i posto ja vec imam misicave (tj jake) listove ne bih voljela da nakon nekog vremena to izgleda jos gore. moj problem su butine, guza i stomak. moze li se to biciklom skinut tj oblikovat? 


Moras uz biciklo, raditi i vjezbe...smrsati se moze...ali oblikovanje slabo...to je ipak na vjezbama.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: SOBNI BICIKL
23.8.2012 12:14:07   
HNF
Evo da se i ja javim. Ja sam vozala biciklo 6 mjeseci, smrsavila 10 kg, stomak spao samo tako, guza se ucvrstila i sav celulit otisaooooo user posted image user posted image user posted image .ja presretna user posted image .sve pohvale za biciklo, sad cu opet pocet sa voznjom akobogda.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:04:35   
Skvo RR
12-tjedni program treninga
  • 1. tjedan Svaki dan vozite 20 minuta. Otpor podesite na nizak stupanj tako da ga skoro ni ne osjećate nego samo vrtite pedale. Tim intenzitetom vrtite pedale prvih 5 tjedana.
  • 2. tjedan 30 min svaki dan
  • 3. tjedan 40 min svaki dan
  • 4. tjedan 50 min svaki dan
  • 5. tjedan 60 min svaki dan
  • 6. tjedan 15 min lagani intenzitet 30 minuta sa jednim stupnjem otpora više 15 minuta lagani intenzitet
  • 7. tjedan 10 min lagani intenzitet 10 min stupanj jači otpor 10 min stupanj otpora za jedan viši od prethodnog 10 min najviši otpor 10 min stupanj otpora za jedan niži od prethodnog 10 lagani intenzitet
  • 8. tjedan 10 min lagani intenzitet 40 minuta vrtite tako da svakih 5 minuta pojačate otpor pa 5 minuta smanjite 10 min lagani intenzitet
  • 9. tjedan 15 min 2. stupanj intenziteta 30 minuta sa jednim stupnjem otpora više 15 minuta 2. stupanj intenziteta
  • 10. tjedan Svaki dan lagano vrtiti 75 minuta

  1. Visina sjedala mora biti takva da kada je pedala u donjem položaju, noga mora biti okomita na nju i malo savijena u koljenu (osobito važno za osobe s protezom kuka).
  2. Treba se lagano obući jer na sobnom biciklu nema otpora zraka te je znojenje pojačano.
  3. Zbog znojenja potrebno je nadoknaditi tekućinu (barem 0.5 L) odmah nakon završetka treninga ili lagano pijući tijekom vožnje.
  4. Ovisno o vrsti sobnog bicikla, otpor se regulira stupnjevima (0-5, 0-10) ili nekim drugim načinom. Budite kreativni te gore navedene treninge i stupanj otpora prilagodite prema mogućnostima vlastitog bicikla

Izvor: PLIVAzdravljeuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:06:50   
Visnja RR
šta ću sad ...ja svoj bicikl prodala ...a traku nikad ne kupih (stipsa) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:07:34   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

šta ću sad ...ja svoj bicikl prodala ...a traku nikad ne kupih (stipsa) user posted image

kupi noviuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:07:50   
M kao Mama
joj, nekada prije nekoliko godina pošto nam je jedan o šefova stranac imao ideju da napravi na poslu teretanu, da ubavi sve sprave, pa ko voli, nek izvoli u vrijeme pauze, sad nešto kontam što bi to bilo dobro,

kući sam mislila traku, ali nemam je gdje, jedino na plafon

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:08:43   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

šta ću sad ...ja svoj bicikl prodala ...a traku nikad ne kupih (stipsa) user posted image



pa imaš ti još sprava za mučenje, ovaj vježbanje ili si i njih rasputila, hahha

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:09:41   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

šta ću sad ...ja svoj bicikl prodala ...a traku nikad ne kupih (stipsa) user posted image

kupi noviuser posted image



da pitam shee da otkupim bickl koji sam joj prodala...koja sam ja tuka bila...smetao mi tada u starom stanu..a bio baš plah ...koza

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:10:18   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

šta ću sad ...ja svoj bicikl prodala ...a traku nikad ne kupih (stipsa) user posted image



pa imaš ti još sprava za mučenje, ovaj vježbanje ili si i njih rasputila, hahha



Imam leg magic .... nemoj odavati moju lijenost.... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:12:45   
Skvo RR
ja se evo razmisljam da kupim i trakuuser posted image ...bas bi mogla..

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:12:46   
djoisa
hocu i ja da prodam leg-magic http://www.youtube.com/watch?v=et_ifrIG2Ls

ima li ko da ga kupi? ne zauzima mnogo prostora, a moze se ostviti i pod krevet user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:15:21   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: djoisa

hocu i ja da prodam leg-magic http://www.youtube.com/watch?v=et_ifrIG2Ls

ima li ko da ga kupi? ne zauzima mnogo prostora, a moze se ostviti i pod krevet user posted image



vidim iz iskustva nekoliko članica, najboja pozicija mu je pod krevetom,

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:16:58   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ja se evo razmisljam da kupim i trakuuser posted image ...bas bi mogla..



ajmo zajedno u potragu... u maju je bilo sniženje u Intersportu...etra traka ...cjena joj bila 1.300 a spustili na oko 700..
ima u Robotu u Rajlovcu nekih jetinijih ali se plasim da se ne shebu za par mjeseci....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:17:59   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: djoisa

hocu i ja da prodam leg-magic http://www.youtube.com/watch?v=et_ifrIG2Ls

ima li ko da ga kupi? ne zauzima mnogo prostora, a moze se ostviti i pod krevet user posted image



vidim iz iskustva nekoliko članica, najboja pozicija mu je pod krevetom,



može i između ormarica i zida...taman se uvuče da se ne vidi user posted image

e vidis mogla bih ga bar izvaditi da mi smeta pa se natjeram ...ali moždauser posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *