|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:19:20   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ja se evo razmisljam da kupim i trakuuser posted image ...bas bi mogla..



ajmo zajedno u potragu... u maju je bilo sniženje u Intersportu...etra traka ...cjena joj bila 1.300 a spustili na oko 700..
ima u Robotu u Rajlovcu nekih jetinijih ali se plasim da se ne shebu za par mjeseci....

moje je biciklo marke energetics, mislila sam tu marku trake (svakako sam i ja kontala u mercator), evo gledam katalog
http://www.intersport.com.hr/pdf/vodniki/fitnes.pdf cijene su u kunama, nemoj se prepastiuser posted image user posted image user posted image ..u biti meni treba sklopiva traka, da nije puno dugacka ni siroka, i da poslije vjezbe se preklopi na zid, da mi ne stoji na podu...takvu mi ima prijateljica...to mi je osnovni kriterijum u odabiru.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:21:41   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ja se evo razmisljam da kupim i trakuuser posted image ...bas bi mogla..



ajmo zajedno u potragu... u maju je bilo sniženje u Intersportu...etra traka ...cjena joj bila 1.300 a spustili na oko 700..
ima u Robotu u Rajlovcu nekih jetinijih ali se plasim da se ne shebu za par mjeseci....

Za tu lovu kupiš dobre patike za trčanje, cca 100-150KM, kvalitetne slušalice za player/mobitel i odradiš 20-min turu po Vilsonovom ili već gdje su rute za trčanje vani.
Ili biciklo. Ili role.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:22:40   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ja se evo razmisljam da kupim i trakuuser posted image ...bas bi mogla..



ajmo zajedno u potragu... u maju je bilo sniženje u Intersportu...etra traka ...cjena joj bila 1.300 a spustili na oko 700..
ima u Robotu u Rajlovcu nekih jetinijih ali se plasim da se ne shebu za par mjeseci....

Za tu lovu kupiš dobre patike za trčanje, cca 100-150KM, kvalitetne slušalice za player/mobitel i odradiš 20-min turu po Vilsonovom ili već gdje su rute za trčanje vani.
Ili biciklo. Ili role.

ja ne mogu radi djece, ja vjezbam kada oni navece zaspu, a i ovako imam mogucnost cijelu godinu vjezbati, nisam bas toliki entuzijasta da trcim po kisiuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:23:51   
palachinken
Ma sve to stoji, bitno je da se čovjek pokrene, pa kako god. user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:28:02   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ja se evo razmisljam da kupim i trakuuser posted image ...bas bi mogla..



ajmo zajedno u potragu... u maju je bilo sniženje u Intersportu...etra traka ...cjena joj bila 1.300 a spustili na oko 700..
ima u Robotu u Rajlovcu nekih jetinijih ali se plasim da se ne shebu za par mjeseci....

moje je biciklo marke energetics, mislila sam tu marku trake (svakako sam i ja kontala u mercator), evo gledam katalog
http://www.intersport.com.hr/pdf/vodniki/fitnes.pdf cijene su u kunama, nemoj se prepastiuser posted image user posted image user posted image ..u biti meni treba sklopiva traka, da nije puno dugacka ni siroka, i da poslije vjezbe se preklopi na zid, da mi ne stoji na podu...takvu mi ima prijateljica...to mi je osnovni kriterijum u odabiru.


uvjek sam se pitala da li su te sklopive lohotne kad se trči na njima...jeste da nismo teške ali opet....
vidim sve ove su do 120 kg...u Robotu su bile do 100 sto mi je malo jer kontam i MM da trči a on ima 90 kg pa mi je to mala razlika između 90 i 100... shebace je user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:28:48   
Lady26
Moje sobno biciklo u g'razi...razmisljam da se zadam u voznju ovih dana + onaj hepek user posted image za trbusnjake...
E jos samo da krenem user posted image , imam i one biciklisticke termo za mrsanje...sve imam osim volje user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:29:58   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ja se evo razmisljam da kupim i trakuuser posted image ...bas bi mogla..



ajmo zajedno u potragu... u maju je bilo sniženje u Intersportu...etra traka ...cjena joj bila 1.300 a spustili na oko 700..
ima u Robotu u Rajlovcu nekih jetinijih ali se plasim da se ne shebu za par mjeseci....

Za tu lovu kupiš dobre patike za trčanje, cca 100-150KM, kvalitetne slušalice za player/mobitel i odradiš 20-min turu po Vilsonovom ili već gdje su rute za trčanje vani.
Ili biciklo. Ili role.


ma ne pije to vode kod mene.... tako sam od maja odlucila 3 puta sedmicno ići na brzo hodanje...i onda kad mogu kiša.... otišla samo 2 puta....
kad sam prije par godina isla na fitnes skontah da mi traka baš baš prija... mnogo više od stepera...on mi je dosadan... i od bicikla


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:34:52   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Moje sobno biciklo u g'razi...razmisljam da se zadam u voznju ovih dana + onaj hepek user posted image za trbusnjake...
E jos samo da krenem user posted image , imam i one biciklisticke termo za mrsanje...sve imam osim volje user posted image user posted image


Ja evo jos malo godinu vjezbam...nekada 2-3 sedmicno, ljeti, skoro svaki dan....mozda jednom sedmicno da ne vjezbam....evo sta sam ja primjetila....kile odrzavam (ja ne vjezbam radi mrsanja), ali dupe i noge se zategnu user posted image user posted image , fakat ne pretjerujem, kud ce ti bolja volja..od moje preporuke...user posted image ..a meni je i sobno kardiovaskularna vjezba, pa ga ja i iz tog razloga forsiram....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:44:11   
Skvo RR
od opreme imam one biciklisticke sa pojacanjem u zadnjem trapu...user posted image  i tene, e tene fakat treba uzeti za vjezbu user posted image

moje su the Pump Runner...pokusala sam sa "plitkim", ali ne ide...fakat zglobovi bole, bez obzira sto je biciklo, o tome treba voditi racuna, eto ko hoce da se ozbiljnije zabavi sa vjezbom.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 10:45:46   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

od opreme imam one biciklisticke sa pojacanjem u zadnjem trapu...user posted image  i tene, e tene fakat treba uzeti za vjezbu user posted image

moje su the Pump Runner...pokusala sam sa "plitkim", ali ne ide...fakat zglobovi bole, bez obzira sto je biciklo, o tome treba voditi racuna, eto ko hoce da se ozbiljnije zabavi sa vjezbom.



ja moram kupiti dobre tene za trčanje.... ostala sam bez tena .... imam samo jedne skecher ali one su za šetnjuuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 11:16:08   
MicoTico
Meni je sobni bic. zakon. Odvozim minimalno 40 min skoro svaki dan, zavisi od toga kakav mi je dan.
Uz Sulejmana sam nekad obavezno vježbalauser posted image  S reklamama skoro sat vremena.
Sad uz dnevnik, sve s vremenskom prognozomuser posted image
I leg magic imam, 200 ponavljanja dnevno (koliko ja uradim) baš dosta učini za bedra. meni to nisu bačene pare.
I ja sam nekad držala ispod kreveta, iza vrata, sad mi je nasred dnevne sobe. Dok ne zapinješ za njega, nećeš ni vježbati.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 11:27:26   
palachinken
Skvo, slažem se za patike. Tvoje čak i izgledaju :)
Ja sam uzela slične ovima
user posted image
I preružne su mi. Ali zato su lagane kao pero, preudobne i apsolutno se ne osjeti razlika u podlogama na kojima se trči. Ne znoji se noga. Razlika u odnosu na klasične patike.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: SOBNI BICIKL
24.7.2013 14:35:09   
danija7
Sobni bicikl sam kupila, i jednom upotrijebila..dala ga mami da malo zglobove razradi, kad ne hoda puno..Ja kad stignem odem na aerobik, malo se razgibam, dobro dodje user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: SOBNI BICIKL
25.7.2013 0:07:33   
Hanka
Drage forumašice,
već danima čitam ovu temu... ja bih da kupim sobno biciklo. Vidim da je većina zadovoljna. Šta mislite, kakvi su ovi Energetics? Ima li ko da prodaje svoje polovno :)?

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: SOBNI BICIKL
24.8.2013 8:24:51   
medina66
ja ga stalno okrecem.

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: SOBNI BICIKL
2.4.2014 14:56:36   
palcica.a
Ja imam steper i bio bi super da ne lupa. user posted image
Super je vejzbati na njemu, zadam tempo koji mi odgovara gledam tv...ali poceo je da lupa, valjda dobar kvalitet user posted image
komšije se bune....

(odgovor članu medina66)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: SOBNI BICIKL
2.4.2014 14:57:46   
palcica.a
da....i htjedoh pitati da li biciklo proizvodi neke zvukove :D

(odgovor članu palcica.a)
Neposredna veza do poruke: 167
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *