|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dječija štednja
8.9.2009 0:08:18   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Lulu_

rafa zirafa...reifeisen bank...pogledaj na njihovoj stranici

Lulu draga,daj link,ja ne mogu nista konkretno pronaciuser posted image


http://www.raiffeisenbank.ba/bs/stanovnistvo/rac-i-dep5.htm
bitte schonuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: dječija štednja
8.9.2009 0:10:05   
neki
Was waere ich ohne dich,meine liebeuser posted image  

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: dječija štednja
8.9.2009 22:06:43   
bebacha
meni je najbolje bilo ono prije kad dobijes kasicu prasicu u banci,kljuc je kod njih, i ti lijepo stavljas u nju pare.kad je napunis odneses teti u banku,ona to fino izbroji,upise u stednu knjizu,vrati tvoju kasicu i ti sve ponovouser posted image user posted image user posted image joj sto ga objasni.al nevjerujem da to ima sad

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: dječija štednja
6.2.2010 20:28:19   
shejla
zna li neko da li postoji sljedeca varijanta:

otvoriti stednu knjizicu i staviti neki iznos (100, 200...500 KM, nebitno) i dati trajni nalog da se, kada mi legne plata, automatski skida 20, 30...50 KM na tu knjizicu. I da to stoji koliko god hocu (godinu...10...20 godina), da lijezu neke kamate,(kolike - tolike), ali i da mogu podici kad hocu, koliko hocu, bez nekih papira i procedura???

Nane i dede hoce da otvore Lamiji za rodjendan knjizicu, pa bih voljela da nastavimo tu stediti, a sad da ja nesto idem i uplacujem i razmisljam o tome - nista od toga nece biti user posted image



_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: dječija štednja
6.2.2010 20:34:57   
remzy
mila, moze se automatski skidati sa plate ,ali raspitaj se u bankama jer svaka banka to ima!!!
A Vista stednja ili stedni planovi!!!

evo saljem ti i pp povodom rodendanske zabave!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: dječija štednja
6.2.2010 20:43:06   
muby
Mi imamo slobodno orocenu stednju u RF banci. Na taj isti racun uplacujemo i bebine pare samo mi interno njegove pare racunamo odvojeno. Malo me strah orocavati novac na neki duzi period.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: dječija štednja
6.2.2010 20:44:54   
shejla
pa ne bih ni ja da orocim, vec da stoji koliko god, ali i da se moze dici kad god user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: dječija štednja
6.2.2010 20:50:58   
Hanady RR
shejla možep otvoriti štednju knjižicu i dati trajni nalog koji se plaća 5 Km godinje u korist banke da ti skidaju utvrđeni iznos sa računa na ime štednje...ovako je u Unicredit. Potpisuje se ugovor o trajnom nalogu.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: dječija štednja
6.2.2010 20:56:23   
shejla
a znas li je li se tu nabere ista kakve kamate???

Taman mi odgovara u Unicredit.

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: dječija štednja
6.2.2010 21:00:52   
muby
shejla ako neces orocavati onda ti je to a vista stednja
kamate su stvarno minimalne

a ima u RF banci ova slobodno orocena stednja gdje orocis min 50 KM na 1, 2, ili 3 godine i mozes uplacivati neograniceno a dizati 20% mjesecno bez provizije (preko 20% se placa neka provizija)
(ranije se orocavalo min 500 KM i moglo se uplacivati i dizati bez ikakvog ogranicenja (osim tih 500 KM))


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: dječija štednja
6.2.2010 21:02:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: shejla

a znas li je li se tu nabere ista kakve kamate???

Taman mi odgovara u Unicredit.


ako želiš da privremeno oročiš manja je kamata...možeš oročiti na najmanje 6 mjeseci i kad to sitekne možeš raskinuti ugovor o oročenju i dizati lovu samo moraš najaviti 7 dana prije i nakon što digneš onoliko koliko hoćeš ponovo oročenje ide...najbolje da odeš u unicredit oni imaju divne pakete za štednju i  oročenja,


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: dječija štednja
6.2.2010 21:07:45   
malenemrvice
imate u unicredit banci ovu opciju, stednja slonic, pogledaj na njihovoj internet stranici.www.unicreditbank.ba imas sve objasnjeno

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: dječija štednja
6.2.2010 21:12:19   
shejla
ok, otici cu... Hvala zene
user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: dječija štednja
6.2.2010 21:16:56   
malenemrvice
Male štediše Plus – štednja uz Slonića

PROIZVOD: MALE ŠTEDIŠE PLUS

KORISNICI: maloljetne domaće fizičke osobe zastupane po zakonskom zastupniku, odnosno skrbniku.

NAMJENA:

Male štediše plus oblik je dugoročno oročenog štednog uloga u EUR uz promjenjivu kamatnu stopu, u svrhu osiguranja budućih financijskih potreba djece i mladih: obrazovanja, rekreacije, hobija, putovanja i ostalih potreba.

Banka otvara račun na ime maloljetne domaće fizičke osobe (Vlasnika računa) zastupane po zakonskom zastupniku/skrbniku, na koji se uplaćuju isključivo sredstva štednje malih štediša.

Račun je otvoren do punoljetnosti Vlasnika računa, nakon čega Vlasnik računa postojeća sredstva može premjestiti na neki drugi račun u Banci.

UGOVARANJE:

Male štediše plus možete ugovoriti u bilo kojoj poslovnici Banke.

POTREBNA DOKUMENTACIJA:

•rodni list maloljetne osobe (originalni primjerak, ne stariji od šest mjeseci),
•kopija osobne iskaznice zakonskog zastupnika/skrbnika i ovlaštenika, ovjerena od strane ovlaštenog tijela,
•original ili ovjerena kopija potvrde o prebivalištu iz CIPS-a (obrazac PBA3) zakonskog zastupnika/staratelja i ovlaštenika,
•za maloljetnike bez roditeljske skrbi pod zaštitom skrbnika rješenje Centra za socijalnu skrb, kojom se dokazuje status skrbnika.
ROKOVI OROČENJA:

Sredstva možete oročiti na rokove36, 60 i 120 mjeseci.

RASPOLAGANJA SREDSTVIMA:

Istekom perioda oročenja moguće je raspolagati sredstvima na štednom računu, uvećanim za pripisanu kamatu za ugovoreni period oročenja.

RASKID UGOVORA:

U situaciji da su sredstva na štednom računu potrebna prije isteka roka oročenja, u svakom trenutku, na zahtjev zakonskog zastupnika, moguće je ista razročiti raskidom Ugovora Male štediše plus, pri čemu se priznaje a'vista kamatna stopa propisana Odlukom o kamatnim stopama Banke.

broj info tel 033222999





(odgovor članu malenemrvice)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: dječija štednja
6.2.2010 21:23:03   
shejla
evo nadjoh na Unicredit stranici... Mislim da cemo uzeti ovu pcelicu user posted image
Jos cu otici do banke, da se raspitam za detalje, ali po ovom opisu cini mi se da je to ono sto sam htjela
user posted image


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: dječija štednja
26.4.2013 16:29:05   
bebaa
evo u unicredit banci imaju neku akciju 2.5 % kamata za oročenje od 12 mj...mislim to je super kako je po ostalim nema više od 2%...mi iskupili papire pa se kanimo otići...ali me sve nešto strah ove krize i propadanja banaka ali se opet tješim da garantuju povrat sredstava do 20 000...šta da radim...da mu otvorim pčelicu ili ne...koliko je sigurno...ima li ko iskustva s bankama...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: dječija štednja
7.5.2013 19:15:24   
bebaa
što se tiče posta od neki dan...bili smo u unicredit i baš sam se razočarala...uopšte nije omnako kako piše na letku i kako vas obavijeste preko telefona...bezveze izgubila vrijeme i živce,nikad više kod njih ni za šta...štednju otvorili u intesi san paolo i zadovoljna sam ponuđenim...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: dječija štednja
7.5.2013 20:01:10   
MicoTico
Moja djeca imaju štednju u banci u kojoj radim. Glupo mi da tražim "bolje " uslove negdje drugdje, niti da grizem ruku koja me hrani. Kad mi "legne" plata, trajni nalog skine određen iznos na njihove račune i ne razmišljam o tome.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: dječija štednja
21.6.2013 13:47:05   
elmaL
Našem Eminu su dedo i nena za prvi rodjendan otvorili štednu knjižicu u Procredit banci, tako da i da smo mislili neku drugu, ostace tu.

MM i ja smo kontali da možda ABD kad dodje drugo dijete idmemo sa nekim osiguranjem, vidim ovdje se hvali Uniqa, al otom potom.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: dječija štednja
6.11.2013 16:38:21   
bebaa
novi mjesec-nova uplata.....dušo mamina...mama i tata štede...za tebe,za tvoje bolje sutra......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: dječija štednja
6.11.2013 17:25:52   
aazra

IZVORNA PORUKA: bebaa

što se tiče posta od neki dan...bili smo u unicredit i baš sam se razočarala...uopšte nije omnako kako piše na letku i kako vas obavijeste preko telefona...bezveze izgubila vrijeme i živce,nikad više kod njih ni za šta...štednju otvorili u intesi san paolo i zadovoljna sam ponuđenim...



S ovom bankom sto manje posla to bolje user posted image Mi vec duze vremena imamo u reifeissen onu "zirafu2, sad uplate su kako - tako, cesto se desi uplatimo pa zatreba za nesto user posted image

_____________________________








(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: dječija štednja
18.9.2014 22:26:35   
shej
Da li je neko otvarao djeciju stednju u novije vrijeme? Kakva su iskustva i ponude, planiram obici sve banke i vidjeti uslove, ali me interesuju i iskustva :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: dječija štednja
19.9.2014 12:18:23   
mama75
Mi imamo u Raiffeisen djeciju stednju, ali nema kamata koliko ja znam, nego koliko stavis toliko je. Moze se novac podici kad god hoces. Srecom jos nismo dirali, ne znam kako user posted image

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: dječija štednja
19.9.2014 13:46:06   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mama75

Mi imamo u Raiffeisen djeciju stednju, ali nema kamata koliko ja znam, nego koliko stavis toliko je. Moze se novac podici kad god hoces. Srecom jos nismo dirali, ne znam kako user posted image

I mi imamo Rafu-zirafu :), ali imamo kamate. Orocili smo na 18 godina. S tim da mozemo podici pare kad god, a kamate ne gubimo. S tim da ta kamata jeste minorna, ali bolje ista nego nista.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: dječija štednja
24.12.2014 8:08:31   
bebaa
zaboravila sam da imam jednu štednu knjižicu i novac je na nekakvvoj opciji po viđenju....šta to znači,nikako ne mogu da se sjetim...idu li kamate ili ne.....user posted image

a ovu dječiju u Intesi smo prebacili na 48 mjeseci....da ne razmišljam svake godine...i dalje je uslov uplata svaki mejsec...ali mi to nije problem....u svakom slučaju i dalje smatram ovu Cryspi najboljim izborom....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *