|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 19:41:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dinaa

ma kakvi vruce meni noge redovno"otpadose"od hladnoceuser posted image user posted image


pa kako?
meni je stvarno prevruće u stanu, tako da ni čarape ne dolaze u obzir više puta


zavisi gdje zivis, i meni je u stanu prevruce i papuce oblacim na bose noge al dok sam zivjela sa mamom u kuci, smrzavala sam se i redovno nosila carape i debele pape, nisam voljela priglavke jer ne volim osjecaj vune na nogama, bocka meuser posted image al carape deblje, debela trenerka, zimske pape a nekada jos i dzemper preko su bili obavezni zimi u kuci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:06:51   
vila_7
moje misljenje - ne znam kako pojedine i dalje uspije jedna jedina osoba izbaciti iz takta i povesti u raspravu i to svaki put u svakoj novoj raspravi - kad svi znamo sta joj je cilj.

a sad o temi - Imam znaci curicu od 16 mjeseci i zasad me nista nije stid pred njoma mislim da ce tako biti i kad odraste-u smislu-necu praviti bauk ako udje u kupatilo dok se kupam,al necu ni paradirati pred njom. A MM naravno nikad nije gol pred njom pa ni sad kad ona nista ne konta.Ali i to ako se nekad desi slucajno ne treba praviti bauk.



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:13:34   
Galicia
Neko ti smeta vilo?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:19:53   
vila_7
ma kakvi, meni u virtualnom svijetu zapravo niko ne moze zasmetati...samo mi zao zena koje se pale a ne vide da ih neko samo provocira radi svog zadovoljstva...al necemo OT! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:21:23   
teacher75
sto se tice vesa i pidzama ja se slazem sa dadada. ne volim taj svileni sexy ves ni samostojece carape, grudnjake itd...cim udjem u kucu skidam grudnjak jer me steze, a najudobnije se osjecam u pamucnim pidzamama i ljeti baby doll isto pamucni, boxerice itd... tange ne podnosim, nista sto me steze ne dolazi u obziruser posted image sexy ves samo obucem u posebnim nekim prilikama, jako rijetko

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:21:24   
Miracle*3
Kad sam bila 4. razred srednje, prijateljica iz razreda me pozvala na svadbu svoje sestre, kojoj je tad bilo 30 godina. Bili smo u kuci, mlada se spremala, dosla od frizerke, i zapalila, u grudnjaku i gacama i tako seta iz sobe u sobu, pred muzem i zetom od trece sestre. Meni je to bolesno.

Ne zovu se dzaba nekle stvari intimne i rublje intimno rublje i uostalom ja sam tako odgojena, navikla i kraj price.

Ja licno u vesu sama sa sobom kafu ne bi popila a kamoli s nekim drugim.

Za sve ima i mjesto i vrijeme, biti go u dnevnom boravku onako nije bas uobicajeno, sta treba mi dijete naucit pa sutra i iz kuce tako izac

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:21:53   
Anoniman
meni je sega naziv temeuser posted image ...zapravo...sama tema mi je segauser posted image user posted image ...hajd da je...kako ste obuceni kada ste kuci...neg pred djecom...ko da su djeca user posted image user posted image ...ne kontamuser posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:24:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

tange ne podnosim
joj ni jauser posted image ...kada ih moram obuci samo gledam kada cu ihs skinutiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:27:11   
vila_7
pa dobro mislim da je tema OK naziv jer i ja sam srela dosta ljudi kojima je OK biti potpuno gol pred starijom djecom - meni i nije bas pogotovo ako je suprotan spol. Sta ja znam, i ja sam u kuci kad je naj naj toplije obucena u sorc i majicu na bretele,....
Uostalom ako je OK uciti djecu da bude OK ako smo goli,onda se ne trebamo sablaznjavati ako nase dijete se skine na cesti-jer je naucilo tako da ako hoce biti golo moze svugdje i uvijek. Kao sto MIracle kaze neke stvari su ipak intimne...


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:27:45   
vila_7
IZVORNA PORUKA: dadada


joj ni jauser posted image ...kada ih moram obuci samo gledam kada cu ihs skinutiuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image necemo dalje! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:42:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

tange ne podnosim
joj ni jauser posted image ...kada ih moram obuci samo gledam kada cu ihs skinutiuser posted image user posted image user posted image



ni jauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Kako ste obu�eni pred djecom?
9.12.2011 20:47:39   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Kad sam bila 4. razred srednje, prijateljica iz razreda me pozvala na svadbu svoje sestre, kojoj je tad bilo 30 godina. Bili smo u kuci, mlada se spremala, dosla od frizerke, i zapalila, u grudnjaku i gacama i tako set_a iz sobe u sobu, pred muzem i zetom od trece sestre. Meni je to bolesno.

Ne zovu se dzaba nekle stvari intimne i rublje intimno rublje i uostalom ja sam tako odgojena, navikla i kraj price.

Ja licno u vesu sama sa sobom kafu ne bi popila a kamoli s nekim drugim.

Za sve ima i mjesto i vrijeme, biti go u dnevnom boravku onako nije bas uobicajeno, sta treba mi dijete naucit pa sutra i iz kuce tako izac


Lijepo receno.Nikada nisam vidjela babuku nepristojno odjevenog i moja shvatanja ne mogu dalje od toga da pred djecom suprotnog spola nema hodanja u intimnom rublju,cak i kratko,usko,vulgarno odjevno ne dolazi u obzir.Isto tako i pred curicama kad pocnu razaznavati intimne dijelove.Mogu biti lijepo odjevena i u odjeci koja manje otkriva.


< Poruku je uredio jasmin -- 9.12.2011 20:49:06 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:49:48   
chantal
IZVORNA PORUKA: vila_7

moje misljenje - ne znam kako pojedine i dalje uspije jedna jedina osoba izbaciti iz takta i povesti u raspravu i to svaki put u svakoj novoj raspravi - kad svi znamo sta joj je cilj.




user posted image     vala baš!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 20:59:45   
teacher75
ja sam se bas ismijala komentarima, nisam odavno ovakouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Kako ste obu�eni pred djecom?
9.12.2011 21:01:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Kad sam bila 4. razred srednje, prijateljica iz razreda me pozvala na svadbu svoje sestre, kojoj je tad bilo 30 godina. Bili smo u kuci, mlada se spremala, dosla od frizerke, i zapalila, u grudnjaku i gacama i tako set_a iz sobe u sobu, pred muzem i zetom od trece sestre. Meni je to bolesno.

Ne zovu se dzaba nekle stvari intimne i rublje intimno rublje i uostalom ja sam tako odgojena, navikla i kraj price.

Ja licno u vesu sama sa sobom kafu ne bi popila a kamoli s nekim drugim.

Za sve ima i mjesto i vrijeme, biti go u dnevnom boravku onako nije bas uobicajeno, sta treba mi dijete naucit pa sutra i iz kuce tako izac


Lijepo receno.Nikada nisam vidjela babuku nepristojno odjevenog i moja shvatanja ne mogu dalje od toga da pred djecom suprotnog spola nema hodanja u intimnom rublju,cak i kratko,usko,vulgarno odjevno ne dolazi u obzir.Isto tako i pred curicama kad pocnu razaznavati intimne dijelove.Mogu biti lijepo odjevena i u odjeci koja manje otkriva.

isto kao ni moja da neko u 21 st ovako razmisljauser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Kako ste obu�eni pred djecom?
9.12.2011 21:11:06   
Miracle*3
Boze sacuvaj!!!!
Kakvo veze ima stoljece s necijim nacinom zivota???? 
Intima je intima, pa i za 5 stoljeca unaprijed i za 5 unazad, zna se sta je.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Kako ste obu�eni pred djecom?
9.12.2011 21:16:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Boze sacuvaj!!!!
Kakvo veze ima stoljece s necijim nacinom zivota???? 
Intima je intima, pa i za 5 stoljeca unaprijed i za 5 unazad, zna se sta je.
meni kratko, usko i "vulgarno" (sto je stvar ukusa) nije intimauser posted image

(odgovor članu Miracle*3)
  Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Kako ste obu�eni pred djecom?
9.12.2011 22:00:14   
jasmin

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Kad sam bila 4. razred srednje, prijateljica iz razreda me pozvala na svadbu svoje sestre, kojoj je tad bilo 30 godina. Bili smo u kuci, mlada se spremala, dosla od frizerke, i zapalila, u grudnjaku i gacama i tako set_a iz sobe u sobu, pred muzem i zetom od trece sestre. Meni je to bolesno.

Ne zovu se dzaba nekle stvari intimne i rublje intimno rublje i uostalom ja sam tako odgojena, navikla i kraj price.

Ja licno u vesu sama sa sobom kafu ne bi popila a kamoli s nekim drugim.

Za sve ima i mjesto i vrijeme, biti go u dnevnom boravku onako nije bas uobicajeno, sta treba mi dijete naucit pa sutra i iz kuce tako izac


Lijepo receno.Nikada nisam vidjela babuku nepristojno odjevenog i moja shvatanja ne mogu dalje od toga da pred djecom suprotnog spola nema hodanja u intimnom rublju,cak i kratko,usko,vulgarno odjevno ne dolazi u obzir.Isto tako i pred curicama kad pocnu razaznavati intimne dijelove.Mogu biti lijepo odjevena i u odjeci koja manje otkriva.

isto kao ni moja da neko u 21 st ovako razmisljauser posted image



Bas je 21 stoljece poznato po slobodi misljenja,tako da moje potpuno ima mjesta.I onda nam cudno mnostvo incesta za koje cujemo :(.I ja volim i usko i krajnje vulgarno,ali za mog muzeka.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 368
   [Obrisana poruka]
9.12.2011 22:10:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 22:13:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Lady i stvarno me iznenadjuješ tako si mlada a tako "zatvorena"
Nije bauk biti u svilenoj spavaćici, vešu i sl u svom domu, to je normalno

Normalno je i da te muž želi stalno jer si lijepa i zgodna žena, nije to ništa nenormalno, drugačije i čudno
Ne znam kako se možeš iščušavati? ne kontam


Nisam uopste, cak stavise....
Samo mislim da pretjerujete i da to nije bas tako kako pricate...al hajde...


Slažem se...i ja ne moram hodati u gaćama, gola i u negližeu da zavedem mm...on voli i trenerke koje ja nosim po kući, a i one vrećaste stvari su mu ponekad privlačne. Kad je sve po cijeli dan na izvo'te prestane i biti zanimljivo.
I nije to stvar 'zatvorenosti'...što reče Jasmin kakva sam kad svi zaspu osim nas dvoje, samo mi znamo user posted image , a mimo toga dok kuham ručak, ganjam dijete po kući, čistim, igram se s njom...sve to mi je puno lakše u nekoj udobnoj trenerci, helankama itd.
Ne znam zašto odmah neke žene strpate u koš staromodnih, nezadovoljnih i neprivlačnih, samo zato što su malko konzervativne...user posted image



ma meni je super ko konzervi...ništa nisam propustila a na sve sam stigla user posted image

Samo se molim da djecu svoju na isti put odvedem ko i mene moja mati i da s ebi nađu supružnika koji će poštivati njih kao njih u svakome obliku...u dobru i zlu...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 370
   [Obrisana poruka]
9.12.2011 22:18:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 22:24:08   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Galicia

Vesela, isto mislimo isto pisemo.
Ljubnem te jednom, daljinski. user posted image


Dva puta citam i oba puta procitam - Vesela isto mislimo isto piSkimo-

Pa ne mogu sebi da dodjem user posted image user posted image

Ma pukla sam svega mi user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 22:24:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

I ja sam ponosna konzerva....mada nikog ne osuđujem, svako nek radi kako ga volja.

Al brate kako neke žene krenu ispadošmo mi konzerve nezadovoljne, stidne, iskomplekirane....user posted image

Doduše po nekima ako ne spominješ seksulani život na RR to odmah znači da ga i nemaš...user posted image



ma nek misli ko šta hoće meni djecu nisu donijele rodeuser posted image

a to kakva ja ispadam nekome u virtualnom svijetu ( a i mimo njega) posebno na ovu temu totalno mi je nepotreban info...ono što sma naučila tastatura svašta podnosi...ja opet da biram...da s eopet rodim i d ame ko pita kako bih...ja bih uzdignutog čela sve isto ovakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 22:28:31   
salmy
Kad je bila anketa:da li perete djeciji ves odvojeno ili skupa sa Vasim??? svi su napisali pa ODVOJENO.....(gdje ces to pitati) user posted image user posted image  bakterije,folovi...bla blaaaa


A ovdje pisete kako je "normalno" setati se gologuz,ili ti vesu po stanu....i kupati se skupa sa djecomuser posted image user posted image hahhahahah mislim iz krajnosti u krajnost.....niđe vezeuser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 22:39:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Kad je bila anketa:da li perete djeciji ves odvojeno ili skupa sa Vasim??? svi su napisali pa ODVOJENO.....(gdje ces to pitati) user posted image user posted image  bakterije,folovi...bla blaaaa


A ovdje pisete kako je "normalno" setati se gologuz,ili ti vesu po stanu....i kupati se skupa sa djecomuser posted image user posted image hahhahahah mislim iz krajnosti u krajnost.....niđe vezeuser posted image user posted image user posted image





user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *