|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:37:34   
Anoniman
dadada, da ti porucim, onda u pola 11, vidis da treba ranijeuser posted image

pusa svima i jedva cekam sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sweet BaBy)
  Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:42:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilix

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Plan za sutra

- Djeca Doma dolaze u 11...pa bi bilo dobro da mi dolazimo vec 15 minuta ranije da se ne gurtamo svi u 11 na ulazu...
- malo se upoznajemo i igramo do 11:30...
- u 11:30 ce nam Zanzibar pripremiti jedno predstavu u trajanju od 20 minuta...
- 1o minuta odmora ili igre... (za to vrijeme dadada dati instrukcijesvojoj pmocnici oko fotoaparata) user posted image
- u 12 h dolazi DM s paketicima....

Nadam se da ce nam se pridruziti i mediji koji su obecali sve popratiti...

kad se podjele paketici kahvenisanje user posted image



jesam li ja dadadina pomoćnica user posted image user posted image

ma sta ba pomocnica...ti si glavni fotografuser posted image user posted image ...ja sam mala od palubeuser posted image ...ja nosam opremu...ti si umjetnikuser posted image

Valja pustarouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lilix)
  Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:50:24   
neki x
Zene drage,kako ludo zavija ovaj vjetar,da nam ne zapada snjesko ko prosli putuser posted image
Mi jedva sisli s brda ondauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:54:50   
Dida79

IZVORNA PORUKA: neki x

Zene drage,kako ludo zavija ovaj vjetar,da nam ne zapada snjesko ko prosli putuser posted image
Mi jedva sisli s brda ondauser posted image user posted image user posted image


Neki vi za svaki slucaj spustite auto do najblize ravnice i meni mirise na snijeg

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:55:07   
lely
IZVORNA PORUKA: neki x

Zene drage,kako ludo zavija ovaj vjetar,da nam ne zapada snjesko ko prosli putuser posted image
Mi jedva sisli s brda ondauser posted image user posted image user posted image


Ma ne spominji snijeg sad neki i ja moram sići sa brda,neka ga još malo nek odmori user posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:55:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki x

Zene drage,kako ludo zavija ovaj vjetar,da nam ne zapada snjesko ko prosli putuser posted image
Mi jedva sisli s brda ondauser posted image user posted image user posted image

ti i Hanady sanke...i no problemuser posted image user posted image

teta Mraz...ponesi stik...da odmah prebacimo fotografije...ako nam dadnu njihov kompuser posted image

(odgovor članu neki x)
  Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:58:25   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: neki x

Zene drage,kako ludo zavija ovaj vjetar,da nam ne zapada snjesko ko prosli putuser posted image
Mi jedva sisli s brda ondauser posted image user posted image user posted image


Neki vi za svaki slucaj spustite auto do najblize ravnice i meni mirise na snijeg


Ma lako mi je za vas al sta cu jauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:58:38   
neki x
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dadada i meni je odmah jos Hanady naumpala,ma nista nego sanke user posted image user posted image user posted image
Lely,pokupicemo i tebe,samo reci na kojoj stejsnuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 23:59:48   
neki x
IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: neki x

Zene drage,kako ludo zavija ovaj vjetar,da nam ne zapada snjesko ko prosli putuser posted image
Mi jedva sisli s brda ondauser posted image user posted image user posted image


Neki vi za svaki slucaj spustite auto do najblize ravnice i meni mirise na snijeg


Ma lako mi je za vas al sta cu jauser posted image user posted image user posted image


Joj Dida,kako meni nedostaje tvoja(a nekad i moja) ravnicauser posted image
Dinaa,zeno,ma nece snijeg,no sikirikiuser posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 0:54:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: neki x

Zene drage,kako ludo zavija ovaj vjetar,da nam ne zapada snjesko ko prosli putuser posted image
Mi jedva sisli s brda ondauser posted image user posted image user posted image

ti i Hanady sanke...i no problemuser posted image user posted image

teta Mraz...ponesi stik...da odmah prebacimo fotografije...ako nam dadnu njihov kompuser posted image



ubacih u torbak

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 8:04:12   
senka27
tek ovo sad iscitah malooo Visnja svaka cast prava si zena Mraz-Zmajuser posted image

nazalost kasno sam vidjela...ali se nadam sljedecoj godinici da cu vam se pridruziti

sad cekamo bebaca svaki momenatuser posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 8:45:24   
Visnja RR
Ho, Ho, Ho user posted image
lijep i suncan danuser posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 8:47:09   
Emica_sa
Kako gdjeuser posted image Ovdje samo sto kisa nije(na ciglanama)user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 8:51:13   
bebacha
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ho, Ho, Ho user posted image
lijep i suncan danuser posted image

 

zezas seuser posted image kod nas kisa lije ko iz kabla,vjetar puse.mislim da ce preci u snijeg.al nek je kod vas lijepo.hocemo slikice cim doddes kuciuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 9:16:27   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ho, Ho, Ho user posted image
lijep i suncan danuser posted image



Ho, ho, ho, imali smo budjenje uz sunce, pa dugu, pa sad oblake, ma ludo vrijeme, mozda i snjeska napravimo kad se budemo vracali user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 12:31:14   
scarlett
Javit ću se na ovu temu jer pretpostavljam da ćete kasnije navraćati ovdje. Htjela bih samo da podsjetim (nadam se da nećete shvatiti kao dosađivanje) da sam na nekoliko tema Humanitarnost postavila neki hand made nakit na aukciju s početnom cijenom 1,- KM.
Pretpostavljam da većina nije navraćala tamo, ali ukoliko vam se ništa ne dopada nemojte ovo molim vas shvatiti kao dosađivanje, želim samo da zajedno pomognemo na višestruko zadovoljstvo i vas i mene i onih kojima je pomoć potrebna.
LP user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 13:23:36   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: scarlett

Javit ću se na ovu temu jer pretpostavljam da ćete kasnije navraćati ovdje. Htjela bih samo da podsjetim (nadam se da nećete shvatiti kao dosađivanje) da sam na nekoliko tema Humanitarnost postavila neki hand made nakit na aukciju s početnom cijenom 1,- KM.
Pretpostavljam da većina nije navraćala tamo, ali ukoliko vam se ništa ne dopada nemojte ovo molim vas shvatiti kao dosađivanje, želim samo da zajedno pomognemo na višestruko zadovoljstvo i vas i mene i onih kojima je pomoć potrebna.
LP user posted image

draga ja sam vidjela ali zaista nisam uspjela otvoriti slike sa nakitom ,dali je do mojeg racunara ne znam ,ali sam htjela pogledati i ako ne koristim nakit uzlela bih nesto jer sam vidjlea da je u pitanju humanitarna akcija ...


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 13:32:13   
R&T@
Mi se vratile kuci... bilo je suuuuuuuuuuuuuperuser posted image user posted image

Hvala RRuser posted image

Evo kako je to R. ispricala tati: Ja sam malo trcala, malo se sakrila... malo sam i pjevala...dosao Mraz... ja sam plakala... joj, lude meneuser posted image ... dao mi je cokoladu i sok... i Goci (tj. lutki) flasicu...ne daj mami da sakrije flastere (tj. folmastere)user posted image ...


Mene djecica iz doma uvijek u srce taknu...divni su...

Hvala "patuljcima" za poruke od Deda Mraza, bile su pun pogodakuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 13:38:14   
jednaa
i mi smo se vratili kuci, bilo je supeeeer.... Hvala Visnji, RR i sponzorima... Moj malac je odusevljen sve je babuki ispricao kako mu je DM rekao da ne smije vise govoriti necu, kako se igrao s djecom... ah te srece eno ga spava s paketicem user posted image

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 14:03:35   
scarlett

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: scarlett

Javit ću se na ovu temu jer pretpostavljam da ćete kasnije navraćati ovdje. Htjela bih samo da podsjetim (nadam se da nećete shvatiti kao dosađivanje) da sam na nekoliko tema Humanitarnost postavila neki hand made nakit na aukciju s početnom cijenom 1,- KM.
Pretpostavljam da većina nije navraćala tamo, ali ukoliko vam se ništa ne dopada nemojte ovo molim vas shvatiti kao dosađivanje, želim samo da zajedno pomognemo na višestruko zadovoljstvo i vas i mene i onih kojima je pomoć potrebna.
LP user posted image

draga ja sam vidjela ali zaista nisam uspjela otvoriti slike sa nakitom ,dali je do mojeg racunara ne znam ,ali sam htjela pogledati i ako ne koristim nakit uzlela bih nesto jer sam vidjlea da je u pitanju humanitarna akcija ...



Mama, hvala draga što razumiješ poentu aukcije, iako ne nosiš nakit ;)
Ne znam šta je razlog, što ne možeš otvoriti sliku, ali na našem profilu sam stavila album sa tim slikama koje su na aukciji, pa možeš pogledati. Hvala velika na dobroj namjeri, ljubi pametnu djecu i nadam se da se uskoro uspijemo sresti user posted image - sada živimo još bliže, ali stalno trčanje za vremenom user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 14:18:27   
Amani12
Veliko bravo i hvala svima koji su na bilo koji nacin
ucestvovali u stvaranju ove prekrasne novogodisnje carolije...user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 14:44:24   
Skvo RR
super nam je bilouser posted image mahanje od umceta i mene......

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 14:50:43   
Anoniman
Super je bilo, jos jednom da zahvalim svima koji su se trudili i organizirali ovu prelijepu zabavu, Ajni je bilo super sve dok nije dosao Djedica, onda je rekla hocu kuci a strasna mama je tjerala da se slikauser posted image

Nadam se da su sva djeca, i iz doma i ova sa RR uzivala u druzenju, i moram reci da je Djedica bio bas kao iz bajkiuser posted image , naravno i sve druge kostimirane cureuser posted image


(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 15:15:10   
tekja
I bajka bijase...user posted image

HVALA zasluznim za osmijehe i iskrice o ocima sve djecice!

Neko to odgore vidi sve...user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
17.12.2011 15:41:39   
veeseelaa
stvarno je bilo lijepo, svaka čast Višnja, bilo bi mi drago da je i Asja bilauser posted image
deduka je super, baš onako pravi, super što je dadada organizirala slikanje
Super što su bile odredjene televizijske ekipe da proprate događaj
Dječica iz doma su divna, hvala sponzorima osobito Cryo-Save na onom velikom paketu za dječicu iz doma, djevojka koja je bila ispred njihove firme je prekrasnauser posted image

Drago mi je da sam srela forumašice koje već poznajem a i upoznala nove a i s nekim se i pomirila (nadam se) user posted image , djeca su vam prekrasna, lutke male

E da sad se nadam postavljanju slika, osobito one ja i Višnja s Djeda Mrazom user posted image a i očekujem obavijest kad možemo i na kojim tv kanalima pogledati priloge o današnjem događaju





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *