|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:39:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Amrino

Kako zakljucen? Zar nema jos mjesta? user posted image user posted image user posted image

vala mogi bi naci jos mjesta ja za Amrino i njene male frajereuser posted image



i ja isto mislim ali dobro...ako neko odustane ima šansi! user posted image

i kako će se zanti ko je ko tamo? biće neki spisak na ulazu? tamo se čekiramo ili?



nema potrebe za čekiranjem..biće paketići sa imenom djeteta...

svi koji nisu na spisku rizikuju da imaju uplakano dijete...

a ipak moramo poštivati dpbru volju gazadarice da nam da gratis prostor

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:44:20   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a ovo je bas iskljucivo za nase clanice koje imaju djecu od 1 g pa do polaska u skolu... vidjecemo kakav ce biti odziv uvjek mozemo ubaciti jos neko djete ali se paketic placa tj donesete paketic...
ako se ne odazovu svi sponzori onda se dodaje jos po 5 km...placanje meni jer cu ja dati svoj novac jer moram kupiti tj. pripremiti paketice najkasnije do cetvrtka jer 16.12. ih trebam prebaciti u Zanzibar... sponzori ce mi javiti najkasnije do utorka kada cu znati da li su paketici dzaba ili se placa tih 5 km...


koliko ja skontah dakle, mi u svakom slučaju pripremamo paketic za svoje dijete, i nataknemo ime, a ovih 5 KM plaćamo Višnji samo u slučaju da nema dovoljno sponzora?user posted image
u tom slučaju mi ne učestvujemo lično u poklonu za tu djecu user posted image već samo sponzoriuser posted image

a šta nam je sa Asjom, neJma je na spiskuuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:48:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

jesam to ubola u zadnji časuser posted image ! user posted image


heh i ja upadod na spisak, dobro je
drago mi je da si i ti "uletjela" u zadnji tren, baš se radujem ličnom upoznavanju user posted image

što se tiče spiska, bilo bi fer da su se forumašice lično prijavljivale.... u prvi mah ne skontah da možeš i sama nekog prijaviti, tako da vidim da na spisku nema medića, mile81, Maide, pahuljice, Rabi.... da znadoh, prijavila bi ih


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:49:47   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

jesam to ubola u zadnji časuser posted image ! user posted image


heh i ja upadod na spisak, dobro je
drago mi je da si i ti "uletjela" u zadnji tren, baš se radujem ličnom upoznavanju user posted image

što se tiče spiska, bilo bi fer da su se forumašice lično prijavljivale.... u prvi mah ne skontah da možeš i sama nekog prijaviti, tako da vidim da na spisku nema medića, mile81, Maide, pahuljice, Rabi.... da znadoh, prijavila bi ih



mojne bona opet zakuhavati user posted image

i ja se radujem sto cemo se upoznati aBd, Boze samo da nam budu zdrava djeca! user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 9.12.2011 11:50:11 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:50:49   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a ovo je bas iskljucivo za nase clanice koje imaju djecu od 1 g pa do polaska u skolu... vidjecemo kakav ce biti odziv uvjek mozemo ubaciti jos neko djete ali se paketic placa tj donesete paketic...
ako se ne odazovu svi sponzori onda se dodaje jos po 5 km...placanje meni jer cu ja dati svoj novac jer moram kupiti tj. pripremiti paketice najkasnije do cetvrtka jer 16.12. ih trebam prebaciti u Zanzibar... sponzori ce mi javiti najkasnije do utorka kada cu znati da li su paketici dzaba ili se placa tih 5 km...


koliko ja skontah dakle, mi u svakom slučaju pripremamo paketic za svoje dijete, i nataknemo ime, a ovih 5 KM plaćamo Višnji samo u slučaju da nema dovoljno sponzora?user posted image
u tom slučaju mi ne učestvujemo lično u poklonu za tu djecu user posted image već samo sponzoriuser posted image

a šta nam je sa Asjom, neJma je na spiskuuser posted image



ja pravim paketice za svu djecu....(ja sam baka Mraz jeeeee user posted image ) ako mi neki spnzori otkazu onda mi uplacujete 5 km jer necu imati dovoljno novca za vas (za djecu Doma imam) a ako sponzori potvrde onda mi niko nista ne placa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:53:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

jesam to ubola u zadnji časuser posted image ! user posted image


heh i ja upadod na spisak, dobro je
drago mi je da si i ti "uletjela" u zadnji tren, baš se radujem ličnom upoznavanju user posted image

što se tiče spiska, bilo bi fer da su se forumašice lično prijavljivale.... u prvi mah ne skontah da možeš i sama nekog prijaviti, tako da vidim da na spisku nema medića, mile81, Maide, pahuljice, Rabi.... da znadoh, prijavila bi ih



sve forumašice su linčno prijavljene...

ni ti ne bi mogla staviti rabi, milu i maidu d aih ne kontaktiraš i ne pitaš dal mogu...

one koje su prijavljene od strane drugog su kontaktirane ali nemaju trenutno pristup netu....
pa u zamilile onoga ko im proslijeđuje informaciju da ih stavi...

Mislim da nema potrebe da pravimo porbleme tamo gdje ih nema...i uopšte sačekajmo i koji dan...biće još informacija , možda se dogovore i još neke mogućnosti no treba se biti na temi i biti aktivanuser posted image

Ako ništa budimo zahvalne Višnji na njenom nesutrašivom trudu da djeci iz doma bjelave napravi zabavu za pamćenjeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:55:50   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


ja pravim paketice za svu djecu....(ja sam baka Mraz jeeeee user posted image )

Moze li Lana tebi sjesti u krilo user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:56:47   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a ovo je bas iskljucivo za nase clanice koje imaju djecu od 1 g pa do polaska u skolu... vidjecemo kakav ce biti odziv uvjek mozemo ubaciti jos neko djete ali se paketic placa tj donesete paketic...
ako se ne odazovu svi sponzori onda se dodaje jos po 5 km...placanje meni jer cu ja dati svoj novac jer moram kupiti tj. pripremiti paketice najkasnije do cetvrtka jer 16.12. ih trebam prebaciti u Zanzibar... sponzori ce mi javiti najkasnije do utorka kada cu znati da li su paketici dzaba ili se placa tih 5 km...


koliko ja skontah dakle, mi u svakom slučaju pripremamo paketic za svoje dijete, i nataknemo ime, a ovih 5 KM plaćamo Višnji samo u slučaju da nema dovoljno sponzora?user posted image
u tom slučaju mi ne učestvujemo lično u poklonu za tu djecu user posted image već samo sponzoriuser posted image

a šta nam je sa Asjom, neJma je na spiskuuser posted image



ja pravim paketice za svu djecu....(ja sam baka Mraz jeeeee user posted image ) ako mi neki spnzori otkazu onda mi uplacujete 5 km jer necu imati dovoljno novca za vas (za djecu Doma imam) a ako sponzori potvrde onda mi niko nista ne placa


a ja sam skontala da mi donosimo paketice a davanjem 5km pomazemo ti za paketice djece iz Bjelave mada u zadnje vrijeme losije kapiramuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 11:57:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


ja pravim paketice za svu djecu....(ja sam baka Mraz jeeeee user posted image )

Moze li Lana tebi sjesti u krilo user posted image
user posted image user posted image user posted image


sve si pobrkala...
znaš da Višnja sjede deda mrazu u krilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:01:49   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a ovo je bas iskljucivo za nase clanice koje imaju djecu od 1 g pa do polaska u skolu... vidjecemo kakav ce biti odziv uvjek mozemo ubaciti jos neko djete ali se paketic placa tj donesete paketic...
ako se ne odazovu svi sponzori onda se dodaje jos po 5 km...placanje meni jer cu ja dati svoj novac jer moram kupiti tj. pripremiti paketice najkasnije do cetvrtka jer 16.12. ih trebam prebaciti u Zanzibar... sponzori ce mi javiti najkasnije do utorka kada cu znati da li su paketici dzaba ili se placa tih 5 km...


koliko ja skontah dakle, mi u svakom slučaju pripremamo paketic za svoje dijete, i nataknemo ime, a ovih 5 KM plaćamo Višnji samo u slučaju da nema dovoljno sponzora?user posted image
u tom slučaju mi ne učestvujemo lično u poklonu za tu djecu user posted image već samo sponzoriuser posted image

a šta nam je sa Asjom, neJma je na spiskuuser posted image



ja pravim paketice za svu djecu....(ja sam baka Mraz jeeeee user posted image ) ako mi neki spnzori otkazu onda mi uplacujete 5 km jer necu imati dovoljno novca za vas (za djecu Doma imam) a ako sponzori potvrde onda mi niko nista ne placa


a ja sam skontala da mi donosimo paketice a davanjem 5km pomazemo ti za paketice djece iz Bjelave mada u zadnje vrijeme losije kapiramuser posted image



i ja skontah ovako da mi donosimo paketice u svakom slučaju (bile, ne bilo sponzora), a da sponzori + naših 5 KM ide za paketice djeci iz Bjelave

Visnja, haj ponovo objasni...kada, sta kome, kuda, gdje user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:04:49   
Hanady RR
a pravim paketice za svu djecu....(ja sam baka Mraz jeeeee ) ako mi neki spnzori otkazu onda mi uplacujete 5 km jer necu imati dovoljno novca za vas (za djecu Doma imam) a ako sponzori potvrde onda mi niko nista ne placa


ovo znači da ovaj broj prijavljene djece naše imaju veliku šansu da od RR-a dobiju gratis paketić....
sve zavisi još od konačnih potvrda sponzora koje višnja očekuje...
ako neki sponzor odustane dati dovoljan broj poklon za svu djecu i iz doma bjelave i naše rr klince mi ćemo za svoju djecu dati po 5 Km da im višnja slioži dio poklona koji nedostaje.

za djecu doma bjelave paketiće je višanjs asponzorima obezbjedila u dovoljnom broju većuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:05:00   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


ja pravim paketice za svu djecu....(ja sam baka Mraz jeeeee user posted image )

Moze li Lana tebi sjesti u krilo user posted image
user posted image user posted image user posted image


sve si pobrkala...
znaš da Višnja sjede deda mrazu u krilouser posted image user posted image user posted image


user posted image
i ja sam bila dobra ove godine,nadam se da cu se bar moci slikati sa DMuser posted image

a i ja sam shvatila da mi donosimo paketic za voje dijete,a da placamo po 5 KM za djecu iz doma ukoliko ne bude dovoljno sponzora...u svakom slucaju Visnja svaka cas_t na trudu i previnoj ideji za djecu iz domauser posted image


< Poruku je uredio gvendolina -- 9.12.2011 12:07:28 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:06:10   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


ja pravim paketice za svu djecu....(ja sam baka Mraz jeeeee user posted image )

Moze li Lana tebi sjesti u krilo user posted image
user posted image user posted image user posted image


sve si pobrkala...
znaš da Višnja sjede deda mrazu u krilouser posted image user posted image user posted image


user posted image
i ja sam bila dobra ove godine,nadam se da cu se bar moci slikati sa DMuser posted image



daj ba, sta vam je zene...je l to deda mraz kakav lafac pa da se pripremim i ja za slikanje user posted image i stavim na spisak kako sam bila dobra

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:09:26   
veeseelaa
sve forumašice su linčno prijavljene...

ni ti ne bi mogla staviti rabi, milu i maidu d aih ne kontaktiraš i ne pitaš dal mogu...


pa naravno da bi ih kontaktirala, na to sam i mislila
al lično prijavljivanje je kad se lično i jave user posted image

slažem se da nema potrebe za raspravom na ovoj divnoj temiuser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:09:53   
gvendolina
joj ako DM ovo procita i provali nas tamo, ima da se user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:10:23   
Honey3
pih mi ne stigosmouser posted image prosle god.bilo nam je bas lijepo,ali nema veze....ako bude otkazivanja, moja Esmica i ja smo u reduuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:13:29   
Lady26
Hocu i ja djedici u krilo, bila sam dobra, nisam cijelu godinu nikome sjela u krilo user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 9.12.2011 12:16:19 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:14:02   
emi7908
ovo znači da ovaj broj prijavljene djece naše imaju veliku šansu da od RR-a dobiju gratis paketić....
sve zavisi još od konačnih potvrda sponzora koje višnja očekuje...
ako neki sponzor odustane dati dovoljan broj poklon za svu djecu i iz doma bjelave i naše rr klince mi ćemo za svoju djecu dati po 5 Km da im višnja slioži dio poklona koji nedostaje.

za djecu doma bjelave paketiće je višanjs asponzorima obezbjedila u dovoljnom broju već


Kako to Hanady temeljito objasniuser posted image .

Višnja ove godine ako dopustiš i ja bi u jedno krilo deda mrazu, ti sa jedne a ja sa druge.Bila sam dobra ove godine anemaš pojma koliko mi sjedenje u krilu nedostaje user posted image ivinite luda me spopala, neću više

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:16:51   
emi7908
Hocu i ja djedici u krilo, bila sam dobra, nisam cijelu godinu nikome sjela u krilo

tipkale smo u isto vrijeme ali vjeruj da je meni potrebnije user posted image , hajde izbacićemo Višnju iz igre pošto je ona to iskoristila prošle godine user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:16:58   
veeseelaa
samo da znate da mene djedica ne zanima user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:19:02   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

samo da znate da mene djedica ne zanima user posted image user posted image


vise mjesta za nasuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:38:46   
tekja

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

samo da znate da mene djedica ne zanima user posted image user posted image


vise mjesta za nasuser posted image



evo necu ni ja...ne bi bilo fer prema koljenima DMuser posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:48:25   
neki x
Ja bih samo da dodam da bi Deda Mraz trebao reci Seadu da je jaaaako pametan i vrijedan djecakuser posted image A za Saida osteje to da treba bolje jestiuser posted image Pa neka to moderatori dodaju na spisak,hvalauser posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:52:30   
Hanady RR




1. Mamaalma RR - Lajla - (dobiće bracu ili seku I ne treba da bude ljubomorna ona i nova bebica će se voljeti najviše na svijetu)
2. neki x - Sead i Said - (Said treba u 2012 bolje da jede) reci Seadu da je jaaaako pametan i vrijedan djecak A za Saida osteje to da treba bolje jesti
3.skvo rr i uma
4.lilix i Benjamin 4 i po godine ( treba da posluša roditelje i kona�no krene u vrtić) i Berina ( treba da prestane da otima braci igra�ke)
5.New mama i Ajna 3 godine- da bolje jede i da ne place uvijek cim nesto nije po njenomuser posted image
6.Mala Selma-Afan ( 2 god i 8 mjeseci-treba da prestane da skace po uglu, jer se moze jako povrijediti  i da u 2012.bolje jede jer ce imati vece misice )
7. Emi7908 - Eman 3 god (ako može dragi Deda mraz da zamoli Emana da malo bolje sluša mamu, možda pretjerujem sad user posted image )
8. jednaa i Danin 2 godine ( ako može Dje d Mraz da kaže Daninu da prestane govoriti neću na svaku molbu)
9. tealana - Lana, 4,5 godine (Lana super slusa ali treba da prestane tuzakati mamu)
10. HanaBana - Hana 4,5 godine (Hana je hrabra i poslusna djevojcica, ali treba da prestane da se knjeza za svaku sitnicu) 
11. SelmaAdo - Denis 1 god i 3 mjeseca (Denis dobro jede ali treba da prestane dirati cvijece kod nane:)
12. bananica - danija (4,5 godine)da je DM pohvali sto je fina,dobra i poslusna djevojcica
13. Hanady RR - Hanadi ( 5 god- iduće godine kreće u školu i o�ekuje se da bude dobra i poslušna kao i do sada ) i Farah ( 2 - skoro pa tri - da ne bude svađalica da bi dobila paketiće i da ne tu�e seku jer se seke moraju voljeti)user posted image )
14. Samimamin - Sami ( 18 mjeseci)
15.Dida 79 -Vildan 4,5 godine(samo da bude ZDRAV a sve ostalo cemo lako)user posted image
16. tekja - Vedad 2 godine i 5 meseci (samo da nastavi biti dobar kao i dosada)
17. Lady26 - Lana 2 godine (da bolje slusa mamu i da konacno pocne jesti kako treba user posted image )
18. dadada i Andrej (da pocne slusati mamu, jesti, pricati na nasem, da prestane udarati komsije)
19.dinaa-Anesa 4,5 godine(treba da prestane da ometa bracu dok uci i pise zadacu i da malo bolje jede da bi narasla velika djevojcica)
20.Emica_sa Alan 2 godine(treba da bolje slusa mamu,dok mama nije poludila) i Farah 9 mjeseci(da samo nastavi da bude mamina dobra curica)
21. Tajra - tajra ( 5 god ) i Riana ( 2 god- skoro pa tri)
22.mamine oci+Fatih 4 god(zna 7-10 pjesmica na engleskom jeziku, slusa mamu, samo jos da pocne fino spava i pospremi igracke ponekad )
23. blue rose RR - M.A.
24. Vesela + Ajša, 2 godine (da sluša mamu i da dijeli igra�ke sa drugom djecom)
25. Neca xxx + Lana, 22 mjeseca (da bude i dalje dobra djevojcica i slusa mamu i tatu)
26.gvendolina-Ajdin 2,5g ( jaaaako dobar djecak,slusa mamu samo treba da spava i po danu jer djeca tako rastu i budu jaka :)
27. maja RR - andrej 3 godine
28. pocahontas - Rafael - 2,5 god. - naa beba nije vie beba, sada je dječak Rafi koji piki i kaki na tutu, nema vie dudu, ali bas zato to je veliki dječak ne smije da vriti na druge male bebe kada ih vidi jer to nije lijepo!

[b]33 mlađih članova RR-a/b] i time je zaključen spisak








_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
9.12.2011 12:55:04   
neki x
Hvala Hanadyuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *