|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 19:02:05   
fatimica09
Nikita, ja te u potpunosti razumijem i podrzavam! Ne trebas ni dolaziti ovamo! Misli na svoju bebicu a aBd, sve ce biti dobro vidjeces...user posted image user posted image user posted image ! Zelim ti najlaksi, najbrzi i sto bezbolniji porod i naravno najglasniju bebaru na svijetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kiretraža ili Čišćenje
17.10.2009 19:42:07   
nikita
hvala fatimice, takoder i ja zelim i tebi da se sto prije oporavis i nastavis dalje....

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 177
   spontani zbog visokog tsh
30.12.2009 20:59:35   
caja 2
cao svima koji sa na ovoj temi,ja sam nova na ovom forumu a stara sto se tice spontanih pobacaja,imala sam 2 spontana i jednu biohemijsku trudnocu,sve se to nebi desilo valjda da su me poslali da vadim nalazze odmah poslije prvog nego su me ostavili na milost i nemilost.user posted image .tek poslije trece moje neuspjele trudnoce kad sam ja htijele na svoju incjativu da ostanem u bolnici i da neidem iz nje dok mi nenadju uzrok.tad sam promjenila 6 ginekologa i htjela sam samo da mi se poklope njihove price od njih 6 nijedna nije konstutacija bila ista.tad sam se odlucila za jednu doktoricu i ona mi je rekla da izvadim nalaze klamidiju.torch,kariotip,mikoplazmu,patoloski je ispitan plod svaki put kad sam pobacila i uredan je nalaz.spermogram je mm izvadio i sve je u radu hvala bogu.kad mi je rekla da izvadim hormone stitne zlijezde e tad nastaju problemi tsh visok sad je trenutno 26.5 a bio je u 8 mjesecu 9 pa u 10 mjesecu o.420 e sad je skocio na 26.5 i povisena antitjela.znaci uzrok je stitna zlijezda user posted image sad pijem letroks 100mg i pokusavam dal zaboraviti al to se nezaboravlja nikad,pokusavam oprostiti doktorima sto mi nisu poslije prvog rekli da vadim nalaze ali nisu.ja idem dalje trudnoca jos se nesmije desiti zbog visokog tsh a zivim za taj dan jer sam od doktora i umorna i raocarana,al nada nikad ne umireuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: spontani zbog visokog tsh
30.12.2009 21:44:06   
acudesa
IZVORNA PORUKA: caja 2

al nada nikad ne umireuser posted image

user posted image user posted image
Žao mi je zbog svega što si prošla sa dr, užas, vjerujem da imaju dobar razlog što te nisu odmah poslali da vadiš nalaze, ljubim te, dobro nam došla i nadam se da će uskoro sve biti uredu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: spontani zbog visokog tsh
31.12.2009 14:01:02   
anuska08

IZVORNA PORUKA: caja 2

cao svima koji sa na ovoj temi,ja sam nova na ovom forumu a stara sto se tice spontanih pobacaja,imala sam 2 spontana i jednu biohemijsku trudnocu,sve se to nebi desilo valjda da su me poslali da vadim nalazze odmah poslije prvog nego su me ostavili na milost i nemilost.user posted image .tek poslije trece moje neuspjele trudnoce kad sam ja htijele na svoju incjativu da ostanem u bolnici i da neidem iz nje dok mi nenadju uzrok.tad sam promjenila 6 ginekologa i htjela sam samo da mi se poklope njihove price od njih 6 nijedna nije konstutacija bila ista.tad sam se odlucila za jednu doktoricu i ona mi je rekla da izvadim nalaze klamidiju.torch,kariotip,mikoplazmu,patoloski je ispitan plod svaki put kad sam pobacila i uredan je nalaz.spermogram je mm izvadio i sve je u radu hvala bogu.kad mi je rekla da izvadim hormone stitne zlijezde e tad nastaju problemi tsh visok sad je trenutno 26.5 a bio je u 8 mjesecu 9 pa u 10 mjesecu o.420 e sad je skocio na 26.5 i povisena antitjela.znaci uzrok je stitna zlijezda user posted image sad pijem letroks 100mg i pokusavam dal zaboraviti al to se nezaboravlja nikad,pokusavam oprostiti doktorima sto mi nisu poslije prvog rekli da vadim nalaze ali nisu.ja idem dalje trudnoca jos se nesmije desiti zbog visokog tsh a zivim za taj dan jer sam od doktora i umorna i raocarana,al nada nikad ne umireuser posted image



Draga, želim ti da što prije "ozdraviš" i što prije dobiješ svojuuser posted image !

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: spontani zbog visokog tsh
1.1.2010 21:49:00   
aicha
caja...evo i ja sam druga koja ima 2 neuspjele trudnoce za sobom i mnostvo zdravstvenih problema te moram pauzirati malo duze

imala sam missed ab u 11 sedmici pa poslije toga povadila chlamidiju(negativna) torch(isto ok) mikoplasmu(zeznuli mi na dipu bocicu pa nisam) i papa test(za vrijeme trudnoce ok) i nista,...sacekam uredno 6mj i prije 3mj pokusam ponovo kad VANMATERICNA
Rezultat operacija odstranjen desni jajovod

al prije operacije su mi vidjeli malu (ne vodenu) cistu na lijevom jajniku i umjesto da je dr ukloni prilikom operacije on je ostavio i sad je ista narasla 3,7cm i boli me i sekiram seuser posted image
ne znam sta ce biti i jos je na lijevom jajniku....

doktorica mi je zabranila sad trudnocu dok uzrok ne nadjemo..user posted image

a uz to pijem antibiotike protiv upala...imam sigurno i neke baje dole samo dok dijagnosticiraju

a medicina je moja caja nagadjanje (to mi je rekla moja prijateljica koja je studirala)...ja sam sada se bazirala vise na alternativnu medicinu

uzimam preparate za jacanje imuniteta plus jake antiseptike(prirodne) i preparate na bazi curekota i b luk koji cak usporavaju celije raka a kamoli ostalo... i ubrzo cu raditi hidzamu da bude bolja prokrvljenost i cisca krv i magnetna polja u tijelu da prorade



_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: spontani zbog visokog tsh
27.1.2010 19:52:28   
ivana st
Radila sam kiretažu u 9 tj. trudnoće.Taj sam put zatrudnila nakon 2 mjeseca pokušaja a sad ni nakon skoro dvije godine nikako da se bebica zakači. Zanima me ima li još ovakvih slučajeva i može li kiretaža biti uzrok neplodnosti?

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: spontani zbog visokog tsh
27.1.2010 20:18:07   
fatimica09
ne bi trebalo da je kiretaza uzrok neplodnosti, ipak je ovo 21. vijek, strucno osoblje, sterilni uvjeti, a i pretpostavljam da si radila one silne briseve i nalaze nakon kiretaze....
Mozda hormoni, neke nepravilnosti u gradji materice, psiha user posted image ili muz user posted image

Ja sam isto zatrudnila treci mjesec pokusaja, pa evo sad vec opet gazim treci a nesto ne vjerujem da sam ubola user posted image

Nema pravila svakako....

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: spontani zbog visokog tsh
9.8.2010 13:10:41   
Anica1
Moze li se kiretaza raditi u Skelicevoj, ima li neko da je o radio gore?

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: spontani zbog visokog tsh
9.8.2010 14:18:48   
Latinka
Anice1, žao mi je što ti se to dešava. Znam kroz šta prolaziš.
Nažalost, ne znam ti odgovoriti; meni su radili na Koševu.
Jedino što ti mogu poručiti je: drži se - tako je kako je i jednostavno ne možeš učiniti ništa kako bi išta promijenila.

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: spontani zbog visokog tsh
9.8.2010 15:26:37   
Anica1
Hvala ti Latinka, psihicki sam nekako bar za sada ok, ako se tako moze reci, sada sam istraumirana citajuci iskustva forumasica, vidim da je vecini kiretaza bila bolna i pored lokalne anestezije user posted image

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: spontani zbog visokog tsh
9.8.2010 19:14:38   
AMELIC
Anice1 žao mije... traži totalnu anesteziju...potpišeš saglasnost i nećeš osjetiti nikakvu bol...
To je meni bar bio najmanji problem!
Psihička bol se ne može ni sa čim poreditiuser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: spontani zbog visokog tsh
10.8.2010 19:12:13   
Anica1
U bolnici A.Nakas ne daju opstu, samo lokalnu. Ne znam kakvo je stanje na Kosevu :(

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: spontani zbog visokog tsh
11.8.2010 12:26:43   
anitaMO
kiretaža ne može biti uzrok neplodnosti ,ja poslije nje zatrudnila odmah nakon 3 mjeseca.ali može dr.nestručno da izvede.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: spontani zbog visokog tsh
12.8.2010 14:54:17   
Anica1
Da li je iko radio kiretazu na Kosevu pod opstom anestezijom ??

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: spontani zbog visokog tsh
12.8.2010 15:14:01   
rose
jesi ih zvala...jel ima pod opstom da se radi na kosevu?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: spontani zbog visokog tsh
12.8.2010 15:18:02   
Visnja RR
Anica1 ja sam radila dva puta ...nije uopste strasno... samo lagan neugodan osjecaj... radila sam privatno kod moje dr. uz lokalnu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: spontani zbog visokog tsh
12.8.2010 15:34:30   
anitaMO
Višnja i ja sam uz lokalnu radila.bila trudna 11 tjedana.i niko mi ne vjeruje da me apsolutno ništa nije bolilo.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: spontani zbog visokog tsh
12.8.2010 21:16:18   
Anica1
Saznala sam da inace ne praktikuju pod opstom ali uz dobru vezu moze. Prethodno se urade neki nalazi i dodje se u bolnicu. Ne znam jedino kakva je situacija sada na Kosevu sa onom bakterijom MRSA :(

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: spontani zbog visokog tsh
13.8.2010 9:47:54   
rose
IZVORNA PORUKA: Anica1

Saznala sam da inace ne praktikuju pod opstom ali uz dobru vezu moze. Prethodno se urade neki nalazi i dodje se u bolnicu. Ne znam jedino kakva je situacija sada na Kosevu sa onom bakterijom MRSA :(


nidje veze to s nalazima za opstu...privatno ih ne traze...samo donesi kesh

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: spontani zbog visokog tsh
13.8.2010 13:13:34   
Anica1
Evo zavrsila se i moja agonija, dobila sam preporuku za kiretazu i sada trebam da odlucim gdje cu je raditi i da se pokusam psihicki spremiti za to user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: spontani zbog visokog tsh
13.8.2010 22:41:33   
rose
IZVORNA PORUKA: Anica1

Evo zavrsila se i moja agonija, dobila sam preporuku za kiretazu i sada trebam da odlucim gdje cu je raditi i da se pokusam psihicki spremiti za to user posted image



ako mozes odvojiti 400 KM idi u bosanes i plati opstu anesteziju, tamo radi doktor s koseva...ako ne, zelim ti da ti prodje sa sto je manjom mogucom traumom user posted image mada je to tesko...stalno ces razmisljati o toj bebici kojoj nije bilo sudjeno da se rodi...ja se ako nista ne sjecam kiretaze jer sam je prespavala

< Poruku je uredio rose -- 13.8.2010 22:42:37 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: spontani zbog visokog tsh
13.8.2010 23:18:56   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Anica1

Evo zavrsila se i moja agonija, dobila sam preporuku za kiretazu i sada trebam da odlucim gdje cu je raditi i da se pokusam psihicki spremiti za to user posted image


Znam kako se osjecas ja sam to isto prosla nekoliko puta user posted image
Ako ikako mozes da izbjegnes kosevo jer njihove inekcije se nista ja sam prosli put sve osjetila iako su mi dali inekciju user posted image user posted image user posted image
Ako hoces javi mi se na PP da ti dam broj telefona od privatne ordinacije oni to urade za 200 km ali nista ne osjetisuser posted image

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: spontani zbog visokog tsh
14.8.2010 9:57:30   
Anica1
Na Kosevu cu raditi pod opstom, ne smijem pod lokalnom.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: spontani zbog visokog tsh
14.8.2010 11:19:59   
milenium
zašto Ne smiješ pod lokalnom?imaju neka pravila ili zbog nečeg drugog?

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *