|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:20:25   
vojčica
Da, leona i ja tako nekako osjećam dvoje da ali troje... Nisam sigurna da ja to mogu i fiziički i psihički... No daću si vremena i sabrati pluseve i minuse... I probat

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:20:42   
leona81

IZVORNA PORUKA: vojčica


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a da ne spominjem prekinuti snošaj - to je još najnepouzdanija metoda)


ne diraj mi ovouser posted image



nevjerovatno ali mm i ja koristimo samo ovu metodu i nema nezeljene trudnoce...


To je bila i naša metoda ali...



mi smo ze zabavljali i koristili tu metodu, i nista...i kad smo htjeli bebaca, dovoljno je bilo jednom i...dosla je M...a sad evo vise od 2 godine ista metoda i nista...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu vojčica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:20:54   
hatepsut
Draga Vocice...uglavnom sve zene imaju iste strahove,pisem uglavnom.Ja recimo cekam drugo djete i imam milion briga sta i kako,mada smo planirali cak se i trudili neko vrijeme,ali strah opet postoji.Prvenstveno velika mi je razlika stariji djecak ima 10g. gotovo svaki dan razmisljam sta cu i kako cu.Kako se navici na pelene,na nespavanje,na temperaturu i sl.U biti u zivotu radim ono sto mislim da je nabolje za mene,kao vecina ljudi .a tako i ti.Ne dozvoli da te bilo cije misljenje sputava,posebno onih koji nisu bili u tvojoj kozi.



_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:22:03   
pipi_duga_capara
ja fino napisah da me komentari ne zanimaju.. nauci citati!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:23:17   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja fino napisah da me komentari ne zanimaju.. nauci citati!



procitala,ali odakle tebi pravo da pises takve stvari,o kakvim ti ubicama pricas,odrasti


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:25:14   
veeseelaa
Ma daj majke ti,ubica svog djeteta,odrasti user posted image user posted image


a nego čijeg?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:25:50   
Bebica11
vojcice vidim da si neodlucna i trazis nase misljenje pa evo da budem toliko slobodna da kazem i svoje. user posted image

cim si neodlucna i nisi posegla odmah za "kratkim i lahkim rjesenjem" tj abortusom ne bi ga vjerovatno lahko podnijela a broj zena koje ce ti ga ovom temom odobriti i ohrabriti da to uradis nece umanjiti griznju savjesti ili mozda kajanja koje bi se moglo javiti

za mene je vojcice abortus jedno grozno i stravicno iskustvo(posto je i to dio pitanja kako sam razumjela) doduse bilo je u drugim okolnostima jer je moja bebica umrla u stomaku,osjecala sam veliku tugu i prazninu na najteze od svega je bilo sto mi je abortus ostavio posljedice na sposbnost zatrudnjivanja i iznosenje trudnoce, trebale su GODINE da zatrudnim poslije a cijelu trudnocu sam prelezala, prva 3mj krvarila pa bolnice i sl. a jos sam u dvadesetim godinama tj poprilicno mlada i zdrava,da ne duljim...

posto si rekla da zelis nekad trece dijete moze se desiti da abortus ostavi posljedice kao kod mene ne daj Boze

nego posto sam i ja vjernik covjek ja cu ti reci
to dijete je Bozija volja i primi ga kao dar od Bogauser posted image

(eto ocekujem rafal forumasica)user posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu vojčica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:26:06   
pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja fino napisah da me komentari ne zanimaju.. nauci citati!



procitala,ali odakle tebi pravo da pises takve stvari,o kakvim ti ubicama pricas,odrasti


izvini molim te, nije ubistvo nego abortus user posted image
ovdje se trazilo misljenje, ja sam iznjela svoje! i sta sad?

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:26:11   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja fino napisah da me komentari ne zanimaju.. nauci citati!



procitala,ali odakle tebi pravo da pises takve stvari,o kakvim ti ubicama pricas,odrasti



Pipi je u pravu...ali da ne idemo OT...abortus nije igra !Ne zelim dalje rad zenice koja je postavila temu !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:26:56   
mama75
pipi ti se ne pikas u ove razgovore user posted image Ti spadas u one extremne slucajeve. Isto kao jedna moja prijateljica koja apsolutno ne zeli da ima djecu. user posted image Et ima i takvih. 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:27:33   
chuci

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja fino napisah da me komentari ne zanimaju.. nauci citati!



procitala,ali odakle tebi pravo da pises takve stvari,o kakvim ti ubicama pricas,odrasti



njoj došlo to pravo sa istog mjesta odakle i tebi tvoje da pišeš šta želiš i imaš mišljenje koje imaš, o njoj i abortusu.
jest advokatišem user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:29:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama75

pipi ti se ne pikas u ove razgovore user posted image Ti spadas u one extremne slucajeve. Isto kao jedna moja prijateljica koja apsolutno ne zeli da ima djecu. user posted image Et ima i takvih. 


pa šta? sve je ok, sve je prihvatljivo
moj daidža nema djece, nikad se nije ženio a sretniji je ispunjeniji nego nas pola na rr
svak nek si bira život


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:29:41   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ma daj majke ti,ubica svog djeteta,odrasti user posted image user posted image


a nego čijeg?





Znam i ja da je tako,ali opet ne bi nikada nikome rekla,ti si ubica,ko ima 2 djece,razmislja o abortusu,sto je normalno,sve je to za ljude,pa i abortus.

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:29:54   
pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: mama75

pipi ti se ne pikas u ove razgovore user posted image Ti spadas u one extremne slucajeve. Isto kao jedna moja prijateljica koja apsolutno ne zeli da ima djecu. user posted image Et ima i takvih. 

ej ba, samo opuSTato user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:30:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja fino napisah da me komentari ne zanimaju.. nauci citati!



procitala,ali odakle tebi pravo da pises takve stvari,o kakvim ti ubicama pricas,odrasti



njoj došlo to pravo sa istog mjesta odakle i tebi tvoje da pišeš šta želiš i imaš mišljenje koje imaš, o njoj i abortusu.
jest advokatišem user posted image



odakle nama svima pravo user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:30:35   
Hannica

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Draga Vocice...uglavnom sve zene imaju iste strahove,pisem uglavnom.Ja recimo cekam drugo djete i imam milion briga sta i kako,mada smo planirali cak se i trudili neko vrijeme,ali strah opet postoji.Prvenstveno velika mi je razlika stariji djecak ima 10g. gotovo svaki dan razmisljam sta cu i kako cu.Kako se navici na pelene,na nespavanje,na temperaturu i sl.U biti u zivotu radim ono sto mislim da je nabolje za mene,kao vecina ljudi .a tako i ti.Ne dozvoli da te bilo cije misljenje sputava,posebno onih koji nisu bili u tvojoj kozi.



OT Eh,ovo nisam znala.Cestitam draga.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:32:14   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mama75

pipi ti se ne pikas u ove razgovore user posted image Ti spadas u one extremne slucajeve. Isto kao jedna moja prijateljica koja apsolutno ne zeli da ima djecu. user posted image Et ima i takvih. 


pa šta? sve je ok, sve je prihvatljivo
moj daidža nema djece, nikad se nije ženio a sretniji je ispunjeniji nego nas pola na rr
svak nek si bira život



Pa i abortus je prihvatljiv,ako je to neciji izbor,a ne mu pisati da je ubica,moze se reci svoje misljenje i na ljepsi nacin


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:32:39   
leona81
prigodna pjesma za sve na temi

http://www.youtube.com/watch?v=G-cVlw1LDgw

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:32:50   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

draga moja ovo je samo jos jedan ispit user posted image evo recimo ja bi rodila bez razmisljanja user posted image sigurna sam da se nista ljepse ne dogodi od rodjenja jednog malog bica user posted image i ne moze se sve staviti na papir i izracunati user posted image evo jedan primjer:
Imao otac bogatstvo aa bio siroke ruke, imao i sina koji se nije zbog toga bunio sved dok se nije vratio sa skolovanja.. kaze ocu svom: eh od sada cemo drugacije, ja imam plan i racunicu, nema vise djeljenja nemilice! ovo bogatstvo mozemo udvostruciti budemo li se drzali matematike.. otac odcuti pa rece: reci ti meni sine, koliko jedna zenka pasa okoti mladuncadi? sin: pa sta ja znam, 7,8,10... otac: a koliko jedna ovca ojanji za jedan put? sin: pa 1, rijetko kad 2.. otac: de mi sad reci cega ima vise na svijetu, pasa ili ovaca? sin: pa ovaca! otac: racunaj jos da pse ne jedemo a ovce da! sin: user posted image user posted image pa kako to oce, kakva je to matematika? otac: e to ti je sine Bozija matematika!
nije sve u nasim rukama moramo priznati htjeli to ili ne.. i na kraju, odluciti dali kucu ili stan, psa ili macku i sl. je ok, biras sta ti pase ali birati bebu ili NE user posted image ubicu bebu.. ma ne necu.. mozda ipak da, sta ono zna.. znalo ono ili ne ti si ubica SVOG djeteta! racunaj i na to ako vec sve racunas!
i da naglasim da me komntari za ovo stoo sam napisala NE ZANIMAJU user posted image


Zanima li tebe komentari ili ne, post si napisala i logično je da imaju i reakcije na isti. Ovo razmišljanje, odnosno karakterisanje svih žena koje su se odlučile na abortus da su ubice, je u najmanju ruku primitivno i strašno!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:33:33   
chuci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja fino napisah da me komentari ne zanimaju.. nauci citati!



procitala,ali odakle tebi pravo da pises takve stvari,o kakvim ti ubicama pricas,odrasti



njoj došlo to pravo sa istog mjesta odakle i tebi tvoje da pišeš šta želiš i imaš mišljenje koje imaš, o njoj i abortusu.
jest advokatišem user posted image



odakle nama svima pravo user posted image user posted image



nampadoše mi oni vicevi u stilu gdje si ti bio u redu kad je Bog dijelio ....

mi svi bili na početku reda kad se dijelilo pravo user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:35:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mama75

pipi ti se ne pikas u ove razgovore user posted image Ti spadas u one extremne slucajeve. Isto kao jedna moja prijateljica koja apsolutno ne zeli da ima djecu. user posted image Et ima i takvih. 


pa šta? sve je ok, sve je prihvatljivo
moj daidža nema djece, nikad se nije ženio a sretniji je ispunjeniji nego nas pola na rr
svak nek si bira život



Pa i abortus je prihvatljiv,ako je to neciji izbor,a ne mu pisati da je ubica,moze se reci svoje misljenje i na ljepsi nacin



pa jeste, al nećemo o tome, nema potrebe zakačiti se za nečije mišljenje i tako u nedogled.... to vodi samo svadji itd
postavljačica teme je pitala za mišljenje a pipica nije, jbg user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:36:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

ja fino napisah da me komentari ne zanimaju.. nauci citati!



procitala,ali odakle tebi pravo da pises takve stvari,o kakvim ti ubicama pricas,odrasti



njoj došlo to pravo sa istog mjesta odakle i tebi tvoje da pišeš šta želiš i imaš mišljenje koje imaš, o njoj i abortusu.
jest advokatišem user posted image



odakle nama svima pravo user posted image user posted image



nampadoše mi oni vicevi u stilu gdje si ti bio u redu kad je Bog dijelio ....

mi svi bili na početku reda kad se dijelilo pravo user posted image


user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:37:08   
pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: ElmaB

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

draga moja ovo je samo jos jedan ispit user posted image evo recimo ja bi rodila bez razmisljanja user posted image sigurna sam da se nista ljepse ne dogodi od rodjenja jednog malog bica user posted image i ne moze se sve staviti na papir i izracunati user posted image evo jedan primjer:
Imao otac bogatstvo aa bio siroke ruke, imao i sina koji se nije zbog toga bunio sved dok se nije vratio sa skolovanja.. kaze ocu svom: eh od sada cemo drugacije, ja imam plan i racunicu, nema vise djeljenja nemilice! ovo bogatstvo mozemo udvostruciti budemo li se drzali matematike.. otac odcuti pa rece: reci ti meni sine, koliko jedna zenka pasa okoti mladuncadi? sin: pa sta ja znam, 7,8,10... otac: a koliko jedna ovca ojanji za jedan put? sin: pa 1, rijetko kad 2.. otac: de mi sad reci cega ima vise na svijetu, pasa ili ovaca? sin: pa ovaca! otac: racunaj jos da pse ne jedemo a ovce da! sin: user posted image user posted image pa kako to oce, kakva je to matematika? otac: e to ti je sine Bozija matematika!
nije sve u nasim rukama moramo priznati htjeli to ili ne.. i na kraju, odluciti dali kucu ili stan, psa ili macku i sl. je ok, biras sta ti pase ali birati bebu ili NE user posted image ubicu bebu.. ma ne necu.. mozda ipak da, sta ono zna.. znalo ono ili ne ti si ubica SVOG djeteta! racunaj i na to ako vec sve racunas!
i da naglasim da me komntari za ovo stoo sam napisala NE ZANIMAJU user posted image


Zanima li tebe komentari ili ne, post si napisala i logično je da imaju i reakcije na isti. Ovo razmišljanje, odnosno karakterisanje svih žena koje su se odlučile na abortus da su ubice, je u najmanju ruku primitivno i strašno!

je za mene to sto su uradile.. a sta ste digle frku, pa abortus je - nije mrtva glava.. jos malo pa ce i za ovu zivu djecu naci neki prikladan naziv, za nas odrasle vec imaju!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:40:40   
Bebica11
ja sad zamisljam mali zivot u stomaku, mozda i srculence kuckauser posted image a mi raspravljamo dal ce postojati ili ne

ono vec postoji, zivot postoji, zivot iznad svega i svake sekunde dok ja kuckam po ovim tipkama celije se mnoze, ono se bori.............za zivotuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:41:06   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *