|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 1:10:24   
aazra
Iako sam vidjela da ima ova tema, moram otvoriti novu jer se na ovoj prvoj uglavnom govori opcenito o koristenju AS. 
Mi trenutno imamo AS - nosiljku ali moja prijateljica koja vec ima bebu je u totalnoj dilemi, toliko razlicitih marki proizvodjaca... Kaze da je pitala u T. Limacu koja je razlika izmedju njih da bi dobila odgovor "skuplje su bolje" user posted image itd. Jos ima onih s mehanizmima koji su podesni samo za najnovija auta.

Pa bi me jako zanimala vasa iskustva s AS, proizvodjacima i markama. Koje biste preporucili ostalima, uz napomenu da se radi o onim vecim, dakle koje mogu biti i za vece dijete, ne AS - nosiljka, vec bas one vece.

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.6.2010 21:01:39 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 4:39:29   
ebru
One AS koje su testirane su sigurnije,a i skuplje!
Mi smo narucili ovu od 9-18 kg
user posted image  Maxi-Cosi Priori SPS
Isto ima slicnih ali skupljih kao npr.
user posted image Priori-xp
user posted image Tobi
Evo i link za postavljanje AS za "novija"auta http://www.maxicosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=11
a ewo link za koja novija auta pase
http://www.maxicosi.com/maxicosi/carselector.aspx?language=de-de
lista se nalazi na dnu stranice.
Evo isto od Kiddy od 9-36 kg
user posted image



_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 12:34:54   
triplemama
Nisu baš sve skupe dobre npr. Jane matrix cup je jako skupa a na testu je samo zadovoljavajuća. Najbolje ti je pogledati na Adac stranici, oni uvjek vrše testove npr. ovdje http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/kindersitze_2007/tab.asp?ComponentID=183194&SourcePageID=218441 
   

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 13:02:09   
mamina cura
Moj favorit je Maxi Cosi i po cijeni i po kvaliteti. Timur sad koristi najvecu a Hena njegovu srednju. Imali smo i najmanju korpu ali su nam je ukrali sa golfom moje jaranice kojoj sam posudila. Kupili smo onda Brevi ali nije ni blizu po kvalitetu.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 16:47:53   
neki
Ja bas ovih dana gledam AS,i nikako da se odlucimo sta cemo kupiti.Vidjeli smo u TL jednu,mislim da je bubu ili tako nesto,pravo slatka i nije ni skupa.A nabasali smo na jednu,isto u TL,cijena nevjerovatna 499,90KM...Boze sacuvaj,pa nije svemirski broduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 17:51:37   
Amela V.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31AqM11XeqL._SL500_AA278_.jpg

mi smo se odlucili za ovu autosjedalicu
uz to cemo kupiti i kolica na koja mogu staviti ovu korpu.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31YF96K68VL._SL500_AA250_.jpg

jos se za boju nismo odlucili, cim kupimo ako Bog da postavicu slike

< Poruku je uredio Amela V. -- 27.9.2008 17:56:11 >


_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 18:01:33   
Romali
Off topic- kako je dobra ova AS koju je Amela postavila user posted image , ovakav je kod nas dezen na kolicima, identičan

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 18:13:57   
Anoniman
imamo jedno römer-pravo dobra,a jos dvije ugradene u autu na zadnjem sjedistu tako da je prakticno kad ne treba samo ih spustim i ko normalno sjediste,ali to je za djecu od 3god.

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 18:19:30   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: Romali
Off topic- kako je dobra ova AS koju je Amela postavila user posted image , ovakav je kod nas dezen na kolicima, identičan


Meni se PegPerego pravo svidjaju....
najvjerovatnije da cemo tu boju i kupiti

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 18:43:35   
SelmaK
Amela,
mi imamo Peg perego 3 u 1, On track, korpa, AS  i kolica.Super jev sto se sve moze montirati na kolica i sve je prakticno. Neces se pokajati!!!

Pozz!!

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 21:44:40   
ja
mi imamo Brevijev-u i zadovoljna sam sa njom,kupljena je u T.L.  ima 2 podesavnja sjedeci i lezeci polozaj ...kilaza od 9 do 18kg..

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
27.9.2008 23:13:22   
aazra
Ebru, super su slike. vidim u katalogu T. Limaca ova koju si ti narucila. Meni bas trebaju ove sto nisu iskljucivo za najnovija auta, kod nas je 97 god, a kod ove moje prijateljica koja trazi AS za vecu bebu isto tako. Ovaj model nije ni skup, a sta je sa onim sto ima oznaku "sehr gut" odoh vidjeti ima li ga u katalogu.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.9.2008 13:36:18   
Visnja RR
Mi jos uvjek koristimo CAM-ovu AS koja je dosla s kolicima  (3u1)... Asja bas voli da bude u njoj... kad smo isli na more muz ju je propisno stavio... medjutim kad se vozimo po gradu onda ne jer je ja stavim bocno jer Asja najcesce zaspi u njoj pa je tako lakse samo prebaciti na kolica ili u stan... ja obicno drzim za rucku da budem sigurna u slucaju kocenja...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.9.2008 13:59:53   
nesanica
Mi jos uvijek koristimo Maxi cosi nosiljku i vise sam nego prezadovoljna. A AS-ce imamo ugradjene u sicevima od auta tako da nema potrebe da kupujemo posebno. To se stvarno isplati imati!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.9.2008 17:43:28   
lamka
kod nas je gracova As  kupljen u TL

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.9.2008 21:21:11   
mamin sin
Mi smo htjeli da kupimo Maxi Cosi Tobi jer smo je vidjeli u katalogu TL ali nikada im nije dosla, tako smo se na kraju odlucili za Bebe Confort Iseos TT (9-18 kg), kupili u TL...Prosla je sve ove testove sigurnosti i to...Nama je super...I super mi je sto se moze spustiti kao u neki polulezeci polozaj za slucaj da bebe zaspi, a to sam i trazila...
Cijena: 370 KM

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.9.2008 23:42:46   
triplemama
IZVORNA PORUKA: Visnja

Mi jos uvjek koristimo CAM-ovu AS koja je dosla s kolicima  (3u1)... Asja bas voli da bude u njoj... kad smo isli na more muz ju je propisno stavio... medjutim kad se vozimo po gradu onda ne jer je ja stavim bocno jer Asja najcesce zaspi u njoj pa je tako lakse samo prebaciti na kolica ili u stan... ja obicno drzim za rucku da budem sigurna u slucaju kocenja...


Izvini ali mislim da je nebih mogla zaustaviti držanjem za ručku user posted image . I kada je vezana pojasevima AS se nesmije mrdati.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.9.2008 6:48:01   
lu
mi smo se odlucili za Römer Safefix Plus, a vodili smo se testovima koje je postavila Triplemama.

tabela 2007 http://www.adac.de/Search/SearchResult/RW_HighLight.asp?RWDoc2Show=39662&RWLang=de&RWCollectionID=adac&RWQuery=kindersitze&RWURL=http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/kindersitze_2007/tab.asp&RWCookieValue=

tabela 2008 http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/2008/tab.asp?ComponentID=216749&SourcePageID=147654

vezano za TL, ja vjerujem da se preko njih moze i naruciti. imaju dobar izbor, a vjerojatno se kod nas moze pogledati i u autokucama. zelim vam da vam vase srecice uzivaju u AS user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.9.2008 7:50:26   
Blue rose RR
user posted image

Mi smo se prije godinu dana odlučili za ovu AS - Recaro Young Sport, i nismo se pokajali. Naravno kupili smo je u nezaobilaznom TL :).

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lu)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
29.9.2008 23:22:22   
mamin sin
IZVORNA PORUKA: lu

vezano za TL, ja vjerujem da se preko njih moze i naruciti. imaju dobar izbor, a vjerojatno se kod nas moze pogledati i u autokucama. zelim vam da vam vase srecice uzivaju u AS user posted image


Moze se naruciti ali se ceka duuuugo. Pitanje je da li ima na stanju...Mjesec-dva se ceka...Meni se nije to dalo pa smo kupili adekvatnu zamjenu...user posted image

(odgovor članu lu)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
9.10.2008 14:11:52   
Emina*
Evo i nas....
Kupujemo novu AS, Bakir vise ne moze da stane u onu nasu malu user posted image   user posted image
Planiramo uzeti Maxi Cosi SPS 2007 Bjorn, naravno kad pocne da sjedi...
Ali, reko da vidim sta vi mislite, jel neko imao slicnu, kako se pokazala....

Ebru, vidim da si ti planirala da nabavis istu, jestel uzeli je, kakva je??
Hvala user posted image  user posted image




               user posted image


< Poruku je uredio Emina* -- 9.10.2008 14:13:05 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
9.10.2008 14:29:50   
Visnja RR
znaci guza je porasla user posted image neka neka ... pusa za bebca user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
9.10.2008 16:29:22   
amdi
Imam istu takvu, i za mene je odlicna. Udobna je i ima 3 polozaja. Ne znam sta te jos interesuje, Eminice?

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
9.10.2008 22:11:02   
Emina*
Hvala, amdi..
Interesovalo me cito onako, misljenje, i ako neko zna neke stvari/iskustva, bilo negativna ili pozitivna, da me prosvijetli user posted image   user posted image
Citala sam na netu jako puno o AS, i vidim da su Maxi-Cosi i Romer jedne od najsigurnijih i najboljih....
Hvala jos jednom....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
9.10.2008 23:29:36   
triplemama
Maxi Cosi Toby na sniženju u TL sa 450 na 250 KM

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *