|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
15.11.2008 23:48:49   
triplemama
IZVORNA PORUKA: triplemama

http://www.rtvze.com/index.php?id=2769

Nadam se da će organizacija sa gornjeg linka „Djeca - dječije carstvo“ pomoći u promjeni zakona o djeci u autu jer nam je zakon grozan user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 0:59:05   
triplemama
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=4737

Stvarno ima roditelja koji nisu zaslužili svoju djecu, srećom pa izbjegnuše sudar. 

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 8:23:59   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: triplemama

IZVORNA PORUKA: triplemama

http://www.rtvze.com/index.php?id=2769

Nadam se da će organizacija sa gornjeg linka „Djeca - dječije carstvo" pomoći u promjeni zakona o djeci u autu jer nam je zakon grozan user posted image

Nažalost triplemama, mišljenja sam da, dok se ljudska svijest ne probudi, dok ne postave prioritete u svom životu, dok god budu bitnije druge stvari i dok se povode sa onom "ma neće se to nama desiti" ili "sigurno je i u maminim rukama", ... nema tog zakona, nema te organizacije ili apela koji bi mogli natjerati ljude da prilikom vožnje, neovisno koliko duga bila, ne stave dijete u AS.

Međutim ja sam, s obzirom da gore navedeno ne pije vode, za rigorozne novčane kazne. Naš narod zna samo kad ga po "džepu opale".

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 9:09:23   
lejlaze
kod nas je GRACO-va, ona od 0 do 13. poslije ove aBd cemo kupiti ovu sto je Amela spomenula.... pa Amelice ako je u medjuvremenu kupis bila bih ti zahvalna da mi kazes iskustva.

Tryanos Safe Side koja je znaci 123 do 36 kg a ima uloske i za bebe lakse od 9 kg (sto meni ne treba ali eto user posted image ) i kosta 349 KM. Ima i Cam- Travel Evolution takodje 123 i kosta 314 KM

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 11:17:38   
Amrino
Amrino pa gotovo sve AS su sa sintetičkom navlakom, valjda zbog izdržljivosti, ja do sada ustvari nisam ni vidjela AS sa pamučnom navlakom. Samo Maxi Cosi sve vrste imaju frotirne presvlake koje se stavljaju preko postojećih i kupuju se posebno.
Ove kombinovane AS su jako glomazne kada sa napočetku stavljaju obrnuto od smjera vožnje


Ja sam vidjela Maxi Cosi sa pamucnom navlakom, mislim da je Toby ali za mene je preskupa. Pitam da vidim jeli i Priori od istog materijala. Stvarno sam se juce zbunila u TL...prvo sto su oni prodavaci totalno neupuceni pa nista ne znaju da kazu. Koliko sam ja proucila one kataloge ona Priori mi je najbolji izbor.
One bebe comfort su jedne od skupljih ali tako su nekvalitetne i tako lose izgledaju da sam ostala paf. Prodavacica nije ni cula za onu 123 niti su je imali u radnji ali kada sam vidjela ostale odustala sam definitivno.
Ima li jos neka radnja sa Maxi Cosi AS ako bude nekih "iznenadjenja" u TL?




_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 11:39:14   
beni29
Zao mi je sto si se razocarala u bebe connfort( nadam se da govorimo o istoj marki) jer ovdje je jedna od najprodavanijih za AS i imaju najveci nivo sigurnosti na sigurnosnim testovima. Ja imam dva AS Bebe confort za moju djecu i vise sam nego prezadovoljna a i kolica i AS sjedila koja se stavlja na kolica su mi bili bebe confort. Oni isto tako imaju pamuncu presvlaku i moras je kupiti odvojeno.

Evo ti njihov site mozes pogledati sve njihove proizvode

http://www.bebeconfort.com/collection-2008/UK/accueil.htm

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 11:54:24   
Amrino
Ne znam, mozda je u pitanju dupljak jer vjerujem da je i to moguce, ali ove koje sam ja gledala su grozne. Presvlaka je od one najgore sintetike...naljepnica s logom sva smezurana i poluodljepljena...ma stvarno odokativno ne vrijedi ni upola cijene. Mislim ok, sigurnost jeste na prvom mjestu ali ako za nesto trebas izvaliti npr. 400 KM pa valjda treba i da zadovoljava osnovne estetske kriterije, o udobnosti da ne govorim.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 12:38:20   
beni29
Mislim ipak da nesto nije u redu sa tom AS koju si vidjela jer ipak ja dobro poznajem Bbebe confort i znam da je kvaliteta neizmjerna. Sigurnasam da je dupljak.
Nadam se da ces na kraju ipak biti zadovoljna izborom AS za tovje bebce.

Puno pozdrava iz Francuske.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 14:56:28   
mynxlee
IZVORNA PORUKA: triplemama

http://www.index.hr/video/film.aspx?id=4737

Stvarno ima roditelja koji nisu zaslužili svoju djecu, srećom pa izbjegnuše sudar. 

vidjela sam. najezila sam se. bez komentara.


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.11.2008 17:50:02   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: lejlaze

poslije ove aBd cemo kupiti ovu sto je Amela spomenula.... pa Amelice ako je u medjuvremenu kupis bila bih ti zahvalna da mi kazes iskustva.



Amrino izvini, na tebe se odnosilo ovo user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.11.2008 1:50:54   
aazra
Evo da se i ja vratim na ovu temu... Ja sam isto zainteresirana za Baby Comfort "trianos" model do 36 kg. izgleda mi ok i kvalitetno, cak sam i narucila u T.L.

Ali ne znam sta da radim ako kazu da je stigla, da odustanem od narudzbe user posted image sad sam zbunjena citajuci ove komentareuser posted image , da ne proizvode losije za nase trziste sta vi mislite?user posted image



_____________________________








(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.11.2008 9:11:24   
Amrino
aazra ne znam sta da ti kazem. Ni sama ne znam sta cu. Vjerovatno cu otici do TL kada dodje narudjba pa cu vidjeti na licu mjesta kakva je AS. Ukoliko budem pomislila da ne vrijedi 250 necu je ni kupiti.
Gledala sam neki dan u Vizi one Cam- ove. Ima ih svakakvih cak i onih 123, dosta su povoljne a teta kaze da je pamuk u pitanju.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.11.2008 13:18:15   
batterfly
IZVORNA PORUKA: mišur

Mishka, i mi imamo istu, samo drugi dizajn, i prezadovoljna sam.
Čim stavimo Luku u nju, odmah zaspi...I djeluje mi da je baš baš udobna!
Ima još jedan dio koji ide iza glave i ramena, za manje bebice, da je udobnije, koji se može izvaditi.
Samo ne znam do kada će moći bit u njoj?! Znaš li ti do kog uzrasta je predviđena?


Sjecam se da je pisalo na "uputstvu" da je predvidjena do 18-19kg..
Ja sam je koristila sa prvim djetetom do 3god.I koristila bih je i dalje,ali je brat narastao,pa sad on koristi tu,a starijem sam kupila ovako nesto:

user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.11.2008 21:10:15   
aazra
Amrino kakve su te Camove, koje su cijene i do koje kilaze?

< Poruku je uredio aazra -- 22.11.2008 21:13:02 >


_____________________________








(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.11.2008 21:21:57   
Amrino
IZVORNA PORUKA: aazra

Amrino kakve su te Camove, koje su cijene i do koje kilaze?


Pa imas one standardne do 18 kg a imaju i one grupa 123 do 36 kg i kostaju sve oko 230- 250 KM. Ne znam jeli neko snizenje ali sam se bas iznenadila jer su prilicno povoljne.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.11.2008 21:28:07   
aazra
hej super otici cu da vidim, i ja cu vidjeti ako stigne ova "trianos" baby comfort od 9 do 36 kg, otici cu vidjeti ali necu uzeti ako ne bude kvalitetna. koju si ti narucila od 250 km?

Ima li jos negdje izbor ovih modela kao u t. limacu, mi kontamo do Fisa, ali opet nisam sigurna..

_____________________________








(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.11.2008 21:37:04   
Amrino
Ma ja narucila Maxi Cosi Priori- boja Bjorn (Indigo kao rezerva) pa cekam da dodje i da vidim kakva je. AS sam vidjela samo u katalogu tako da veze nemam kakve su. TL mi je bezze jer nikad nista nemaju ...sve nesto moras cekati, narucivati. Onaj u Zenici u Shopingu je najbolji i najopremljeniji. Imaju i tamo neke "djecije" radnje ali situacija sa AS slaba skroz. Z Fis ne znam... Otidji sutra do Vize pa vidi ove Cam- ja bila prosle nedjelje. I oni imaju katalog pa se i kod njih moze naruciti.



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
23.11.2008 16:47:32   
Anoniman
Što se tiće AS mi smo koristili CHICCO nosiljku i onda smo kupili AS CHICCO nismo puno razmišljali jer CHICCO je provjerena marka i zaista smo zadovoljni.

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.11.2008 15:48:58   
mamina princeza
mi jos koristimo onu prvu sjedalicu nasa je brevi od 0 - 13 kg mada nisam sigurna kako ce tolika stati u nju al eto. Jel ima neko iskustvo sa tim ...moja je jos mala ne sjedi pa nema problema al sad ce to za cas pa me interesuje da li i novu sjedalicu moram planirati sada kupiti.

Jos me interesuje , mada nema vee sa ovom temom a le eto pitacu ovdje: da li se vi vozite sa bebama same u autu i kako. Gdje stavite bebu ( mislim na ove manje as) naprjed pa iskljucite vazdusne jastuke ako ima ili kako. Kod mene nema sanse posto moja princeza nije od onih sto spavaju u autu pa je nazad ne mogu  ostaviti onase vrti skace pjeva place ... rjetko spava i bas ne znam kako bi sama s njom negdje a ponekad nam se bas ukaze potreba pogotovo sada kako je zima i ne mogu vise ici svuda kolicima kako sam navikla.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
25.11.2008 17:29:53   
mamina cura
Mi se vozimo zajedno skoro od rodjenja. Mamina cura je dijagonalno od mame, tj. iza suvozacevog sjedista. Super slusa i sve je stvar navike. Sad je u srednjoj stolici jer sjedi i gleda mamu kako voziuser posted image
Ne smijes nikada stavljati bebu naprijed samo pozadi. I neka se malo dere, naviknuce sa vremenom.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
26.11.2008 1:19:35   
triplemama
 
mamina princeza ja imam ovu žabicu sa ogledalom u autu i super mi je kada ga sama vozim. Ja sam je dobila iz hrvatske jer je nigdje kod nas nisam mogla naći.

user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
26.11.2008 1:27:04   
Amela V.
Iako nasa bebica jos uvijek nije rodjena (za koji dan ce biti ako Bog da), vec smo instalirali bazu za autosjedalicu iza suvozacevih ledja, kako su nam i savjetovali, bas iz tog razloga da ako budem ja isla s njom negdje sama autom da bude dijagonalno od mene. I mi smo postavili ovo ogledalce, tako da cu moci da je fino vidim u retrovizoru. I mislim da je to super rjesenje.

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
26.11.2008 14:36:40   
mamina princeza
ma meni je svakako bilo grozno to sto su mineki savjetovali iskljuci vazdusne i satvi je naprijed.
Svakako je uvijek i drzimo iza suvozacevog mjesta. mene je nekako starh da krenem negdje sama s njom ( takodje i da mm ide sam s njom) ona nekad place pa se onda jedno vrijeme zagrcnjavala pljuvackom pa svasta mi padne na pamet... uspanicila bih se tako kad je ne vidim dobro a to ogledalce je suuuper stvar samo steta sto nema od nas.
mozdaa ce biti bolje kad bude sjedila....nadam se, za sad se necemo voziti same i tako ja rjetko vozim auto.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.11.2008 15:34:02   
aazra
Vidjela sam u visi "cammove" tacnije MM, a sutra smo kontali ici zajedno, stvarno su kvalitetne, ali se dvoumim izmedju njih i "brevi" u Merkuru je neko snizenje isto model 123.

Sta vi mislite o brevi? Amrino jesi li kupila onu AS u T.Limacu?

_____________________________








(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
28.11.2008 16:28:10   
Amrino
IZVORNA PORUKA: aazra

Vidjela sam u visi "cammove" tacnije MM, a sutra smo kontali ici zajedno, stvarno su kvalitetne, ali se dvoumim izmedju njih i "brevi" u Merkuru je neko snizenje isto model 123.

Sta vi mislite o brevi? Amrino jesi li kupila onu AS u T.Limacu?


Ma suti draga- pravo me nerviraju. Posto su prosle vec haman dvije sedmice a niko ne zove MM danas otisao do TL da vidi u cemu je stvar- zena provjerila u kompjuteru  i rekla mu da je narudzba izvrsena tek prije pet dana. Eto koliko su azurni...
Sto se tice dvoje dileme- ja bih od te dvije opcije izabrala Cam- jer mislim da su mnogo sigurnije- bar po onome sto sam citala.
Raspitaj se jos- mislim da boogy woogy ima Cam- ovu, a pogledaj i na dr. forumima (Roda). Ja sam tako vidjela da se svi masovno zale na Toby Maxi Cosi- pa sam nju odmah eliminisala.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *