|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 80 [81] 82   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
8.4.2014 16:09:26   
mala_sa
Bebo ja imam sjedalicu gr1 od 9 do 18kg. Medjutim Alini je uskoro potrebna a Adin prelazi u vecu. Al sam se o jadu zabavila vidjevsi da su ove grupa 2/3 bas ispravljene a on nama jos uvijek bas puno spava u autu. A takodjer i svake sedmice predjemo 500km i mora mu biti udobna...

Sad nemam pojma jel mi glupo kupiti ovu gr 1/2/3 ili ne....?

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
9.4.2014 11:07:57   
Lejla Ka
Mama_sa koliko starije dijete ima kilograma?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
9.4.2014 14:30:08   
mala_sa
Lejla ima 15.5kg i visok je 99cm.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
9.4.2014 15:47:24   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Lejla ima 15.5kg i visok je 99cm.


Vi ste na donjoj granici za grupu II po svemu. Minimum minimuma.

E vidi, sjedalice kombinacije II/III su ti dosta uspravljene, zapravo sasvim malo se mogu naginjati, jer kad dijete napuni 18kg, kad se počne vezati auto-pojasom sjedalica se ne smije naginjati puno u nazad za spavanje.

Ovaj gore Cybex što je stavila beba (kombinacija I/II/III) ima neku plastičnu podlošku koja stoji dok se dijete još veže sistemom za vezanje sjedalice, i koja omugućava da se sjedalica nešto više naginje. Ali ona se skida kad se počne vezivati auto pojasom, tj kad dođe do 18kg.

Koliko ti se isplati, ti ćeš najbolje znati user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
10.4.2014 14:06:33   
mala_sa
Lejla hvala user posted image . Mozda se onda ipak odlucimo za tu. Sad jos moram naci ko je prodaje kod nas pa da je isprobamo u autu. Jer je meni zaista nemoguce da on jos uvijek sjedi dobra 2 sata totalno ispravljen. I da mu ja fatam glavu svako 10min dok spava.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
10.4.2014 14:38:01   
mala_sa
Jos jedno pitanje user posted image

Zna li mi iko objasniti razliku izmedju Cybex Palas - fix, i Cybex Palas - 2 fix???

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
10.4.2014 21:07:30   
aidana
Mislim da je razlika u tome sto palas 2 fix ima dodatne zastitne jastucice sa strane. Mi imamo ovu sjedalicu i moram reci da se po meni ne moze bas puno zavaliti kada dijete spava. Jest da ima taj polozaj za spavanje i dio gdje je glava se moze namjestitii u 3 pozicije. Mi smo ljetos isli na putovanje od 9-10 sati i bilo je bas patnja. Nije nikako mogao odspavati duze od 15 minuta, stalno bi iskrivio glavu pa ja drzi, podboci nema sta nisam radila samo da uspije odspavati. Sad kako e veci je lakse, redovno idemo mojima i put traje oko 4 sata. Ne buni se, udobno mu je dakle ali i dalje ne moze spavati u sjedalici. Sad je li samo do mog djeteta ili do sjedalice ne znamuser posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
11.4.2014 10:38:43   
mala_sa
I ja sam skontala da je samo to razlika, al je zato razlika u cijeni user posted image user posted image .

Joj mene ce ova AS dokrajciti, pa mogli su ih napraviti bar da mogu normalno glavu zavaliti, a ne ovako smorih se izmisljajuci neke podupirace...

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
11.4.2014 10:49:38   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mala_sa

I ja sam skontala da je samo to razlika, al je zato razlika u cijeni user posted image user posted image .

Joj mene ce ova AS dokrajciti, pa mogli su ih napraviti bar da mogu normalno glavu zavaliti, a ne ovako smorih se izmisljajuci neke podupirace...

Mislim da tu, nazalost, nema nekog idealnog rjesenja. Jer, te velike sjedalice jednostavno nisu predvidjene da dijete u njima spava.
I te koje imaju taj mali nagib, mislim da nije dovoljan, jer najveci je problem glava koja leta.
Kod nas je Romer KidFix i mi smo prezadovoljni. Bitno je da je djecaku udobno (konacno s njom voli da se vozi u autu), a pomirili smo se s tim da nema spavanja.
Nedavno smo isli na malo dalji put i jedva je sastavio pola sata.
Ja sam kupila i onaj jastucic sto ide oko vrata da drzi glavu (ja mu ne vidim svrhu ili ga ja ne znam postaviti user posted image )

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
11.4.2014 13:16:46   
aidana

IZVORNA PORUKA: mala_sa

I ja sam skontala da je samo to razlika, al je zato razlika u cijeni user posted image user posted image .

Joj mene ce ova AS dokrajciti, pa mogli su ih napraviti bar da mogu normalno glavu zavaliti, a ne ovako smorih se izmisljajuci neke podupirace...


Mislim da i nije tolika razlika ako se dobro sjecam, nekih 30ak maraka. Djecji Svijet ima stalno neke akcije na cybex sjedalice, pa pogledaj.
Ja sam zadovoljna sa sjedalicom meni je bitno da ima dobre ocjene na testiranjima i da je njemu udobna, ne buni se nikad kad je budan. Sto se tice spavanja to je druga prica ali izgleda da je i kod drugih sjedalica tako.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
11.4.2014 14:00:38   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: mala_sa

I ja sam skontala da je samo to razlika, al je zato razlika u cijeni user posted image user posted image .

Joj mene ce ova AS dokrajciti, pa mogli su ih napraviti bar da mogu normalno glavu zavaliti, a ne ovako smorih se izmisljajuci neke podupirace...


Mislim da i nije tolika razlika ako se dobro sjecam, nekih 30ak maraka. Djecji Svijet ima stalno neke akcije na cybex sjedalice, pa pogledaj.
Ja sam zadovoljna sa sjedalicom meni je bitno da ima dobre ocjene na testiranjima i da je njemu udobna, ne buni se nikad kad je budan. Sto se tice spavanja to je druga prica ali izgleda da je i kod drugih sjedalica tako.


Ne zezaj, kod nas je razlika od 100€ pa dalje... ne kontam ih def...

A sto se tice ovog jastuka i mi smo ga jednom probali, i nista bolje bilo nije. Eh sad il je do nas il do jastuka....?

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
11.4.2014 14:10:15   
I love youu
Mi smo kupili tu pallas 2 u djecijem svijetu na ciglanama, i super joj je, bar sad za sad, uvjek zaspe u njoj. Jeste da glava leta tamo vamo, al njoj ne smeta izgleda. Upadne izmedju one dvije zastite i spava. A zar se ova sjedalica moze malo i nageti kad spava?

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
11.4.2014 14:40:31   
aidana

IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: mala_sa

I ja sam skontala da je samo to razlika, al je zato razlika u cijeni user posted image user posted image .

Joj mene ce ova AS dokrajciti, pa mogli su ih napraviti bar da mogu normalno glavu zavaliti, a ne ovako smorih se izmisljajuci neke podupirace...


Mislim da i nije tolika razlika ako se dobro sjecam, nekih 30ak maraka. Djecji Svijet ima stalno neke akcije na cybex sjedalice, pa pogledaj.
Ja sam zadovoljna sa sjedalicom meni je bitno da ima dobre ocjene na testiranjima i da je njemu udobna, ne buni se nikad kad je budan. Sto se tice spavanja to je druga prica ali izgleda da je i kod drugih sjedalica tako.


Ne zezaj, kod nas je razlika od 100€ pa dalje... ne kontam ih def...

A sto se tice ovog jastuka i mi smo ga jednom probali, i nista bolje bilo nije. Eh sad il je do nas il do jastuka....?


joj pa ja nisam skontala da ti nisi u Bosni. Evo sad sam provjerila na njihovoj stranici. Razlika u cijeni je bila 58 km kad sam ja kupovala a sad je neka nova akcija i razlika je 38 km....user posted image ne kontam ni ja to

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
11.4.2014 16:46:48   
mala_sa
Ily normalno se moze nageti malo unazad dok je jos u gr 1

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
11.4.2014 16:48:28   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: mala_sa

I ja sam skontala da je samo to razlika, al je zato razlika u cijeni user posted image user posted image .

Joj mene ce ova AS dokrajciti, pa mogli su ih napraviti bar da mogu normalno glavu zavaliti, a ne ovako smorih se izmisljajuci neke podupirace...


Mislim da i nije tolika razlika ako se dobro sjecam, nekih 30ak maraka. Djecji Svijet ima stalno neke akcije na cybex sjedalice, pa pogledaj.
Ja sam zadovoljna sa sjedalicom meni je bitno da ima dobre ocjene na testiranjima i da je njemu udobna, ne buni se nikad kad je budan. Sto se tice spavanja to je druga prica ali izgleda da je i kod drugih sjedalica tako.


Ne zezaj, kod nas je razlika od 100€ pa dalje... ne kontam ih def...

A sto se tice ovog jastuka i mi smo ga jednom probali, i nista bolje bilo nije. Eh sad il je do nas il do jastuka....?


joj pa ja nisam skontala da ti nisi u Bosni. Evo sad sam provjerila na njihovoj stranici. Razlika u cijeni je bila 58 km kad sam ja kupovala a sad je neka nova akcija i razlika je 38 km....user posted image ne kontam ni ja to


Hvala ti, provjerit cu i ja malo bolje za ove cijene


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
15.5.2014 20:22:10   
maja78 RR
naletih na ovo pa cisto informativno

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408457985907152&set=a.378318818921069.90786.257775254308760&type=1&relevant_count=1

ovi sto se razumiju sta kazu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
15.5.2014 21:43:46   
salmy

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

naletih na ovo pa cisto informativno

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408457985907152&set=a.378318818921069.90786.257775254308760&type=1&relevant_count=1

ovi sto se razumiju sta kazu

Mi smo je kupili..pa onako iskreno..dosta je lagana i netsabilna...kad djete zaspe sav se iskrivi..Jedina prednost je sto planiramo ubrzo skinuti naslon i ostaviti samo buster

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
4.6.2014 9:42:35   
mamina princeza
da li sjedalicu cybex 2x mogu montirati na straznje srednje sjediste ( auto reno scenic , pojac tri tacke) , sjedalica je sa isofixom al na tom sjedistu bih je koristila bez isofixa,. sjedalic aje kategorija 18-36 i moze se skinuti naslon znaci da bude samo buster.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
14.7.2014 14:54:50   
zindlo
Pozdrav,
Molim ako neko ima iskustva sa autosjedalicom Cam Gara

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
28.7.2014 22:48:43   
bebaa
Lejla...opet pitanjce...user posted image
ovi bočni naslonjači u visini glave...da li se oni mogu odići malo gore a da se ne prelazi na nivo vezanja pojasom od auta...još uvijek ga vežemo preko onog jastuka ali sam primjetila da visina ne odgovara...ramena mu ne mogu stati u tu širinu naslonjača...kontaš...pa kao da ga guraju naprijed...nije da se baš može fino zavaliti ....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu zindlo)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
30.7.2014 14:52:15   
Kviki

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: jaina

Gdje se tačno moze kupiti Recaro? :)


Poslije gašenja Turbo Limach-a nisam baš sigurna ko ima dovoljno veliki izbor AS, i među njima i Recaro.
Možda neko bolje zna ili ih je vidjeo?!



www.recaro-bih.ba


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
30.7.2014 19:40:13   
Gift

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

naletih na ovo pa cisto informativno

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408457985907152&set=a.378318818921069.90786.257775254308760&type=1&relevant_count=1

ovi sto se razumiju sta kazu

Mi smo je kupili..pa onako iskreno..dosta je lagana i netsabilna...kad djete zaspe sav se iskrivi..Jedina prednost je sto planiramo ubrzo skinuti naslon i ostaviti samo buster

mi kupili ovakvu ali sad ne kontam kako se ona pricvrsti na sjediste user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
3.8.2014 12:13:32   
Romali
Je li neko od vas kupovao samo onaj jastučić što se stavlja ispod beba u nultoj AS ? Radi se o Graco AS.
Može li se to uopšte odvojeno kupiti?

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
3.8.2014 12:26:43   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Gift


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

naletih na ovo pa cisto informativno

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408457985907152&set=a.378318818921069.90786.257775254308760&type=1&relevant_count=1

ovi sto se razumiju sta kazu

Mi smo je kupili..pa onako iskreno..dosta je lagana i netsabilna...kad djete zaspe sav se iskrivi..Jedina prednost je sto planiramo ubrzo skinuti naslon i ostaviti samo buster

mi kupili ovakvu ali sad ne kontam kako se ona pricvrsti na sjediste user posted image

mi imamo ovu, nama je dobra, pričvrsti se samo pojasevima, mislim da nije pogodna za djecu nižu od 110 cm jer mu pojas dođe do brade, nama je tek sad ok i ne žali se da mu smeta pojas

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
17.8.2014 19:08:40   
2strawberry
Vidim da pisete o cybex sjedalicama, ali ne vidim da iko vidi problem u onom ogromnom jastuku iza kojeg je dijete kao u bunkeru? Ja sam kupila sjedalicu, mali ne prestaje plakati, a meni ovaj jastuk iskreno grozno izgleda. Da je tronajsigurnija sjedalica na trzistu, meni je ovo skoro pa nehumano, i ove rukice koje su mu non stop u zraku i ne moze ih spustiti. Molim vas razuvjerite me i napisite dobre strane sjedalice... Ja vec planiram kako cu je sutra otici probati vratiti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 80 [81] 82   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 80 [81] 82   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *