|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
12.8.2013 15:28:52   
animagical

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Šta kaže uputstvo sjedalice?

pa nista, da je jastuk do 18kg, a da se onda veze pojasom auta... ali moje dijete se tesko uklapa u velicine, uputstva i druge parametre velicine djece te dobiuser posted image ocigledno proizvodjac smatra da trebam s njim ozbiljno porazgovarati o sigurnosti u voznjiuser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1926
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
12.8.2013 15:31:59   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Šta kaže uputstvo sjedalice?

pa nista, da je jastuk do 18kg, a da se onda veze pojasom auta... ali moje dijete se tesko uklapa u velicine, uputstva i druge parametre velicine djece te dobiuser posted image ocigledno proizvodjac smatra da trebam s njim ozbiljno porazgovarati o sigurnosti u voznjiuser posted image


Evo ti čovjeka pa njega to pitaj :D Ja sam ipak priučena, i to po generalnim pitanjima. http://cybex-online.com/en/safetycenter/experts.html


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1927
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
12.8.2013 15:50:19   
animagical
bas me zanima sta ce mi reci, hvala ti. odgovor prenesem u cijelosti, zbog svih koji ce nekada imati istu dilemu

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1928
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
12.8.2013 22:03:46   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Cybex Pallas sjedalice nemaju svoj pojas. na koji pojas misliš?

http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://www.bambinokids.de/images/product_images/popup_images/2013_cybex_Pallas2_fix_natural.png&imgrefurl=http://www.bambinokids.de/Cybex-Pallas-2-fix-Isofix:c:113:en.html&h=750&w=472&sz=274&tbnid=wZN9UltsZDGCnM:&tbnh=90&tbnw=57&zoom=1&usg=__9bzIzofRIh45xFT_wEUIZSAxJbM=&docid=gDa6ZP2sRlWAqM&sa=X&ei=Sb0IUrG2Aoe47AaIu4DoCw&ved=0CEcQ9QEwBw&dur=350

user posted image user posted image user posted image user posted image
mi je kupismo danas popodne i teta nam odma smontirala i kući smo došli ko hadžo,zavalio se i gleda frajer šta se dešava okolo,nije mu jasno odkud sad toliko bibija......user posted image user posted image user posted image ah ovo plačem za cifrom...majko mila 530 km-čića...i to sa popustom od 10% u dječijem svijetu na ciglanama....ali vrijedi svake pare...ma kakav svemirski brod......user posted image user posted image

lejla hvala ti.........user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1929
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
16.8.2013 22:12:15   
Rafaello
Lejla, ako moze da mi objasnis razliku izmedju Cybex solution x2 i Cybex besafe izi up x3? user posted image
Hvala user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1930
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
17.8.2013 0:00:40   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Rafaello

Lejla, ako moze da mi objasnis razliku izmedju Cybex solution x2 i Cybex besafe izi up x3? user posted image
Hvala user posted image



Radi se o dvjema sjedalicama iste grupe dva različita proizvođača. Ova druga nije Cybex već BeSafe.

Po ovom što čitam, svako svoju najviše hvali user posted image Imaju različite sisteme naginjanja da se poboljša udobnost kod spavanja, ostalo je u glavnom isto.

Evo značajna razlika je što je Cybex solution x2 (ova bez isofixa) prošla kao dobra na ADACovom testu, dok je BeSafe iZi UP x3 (bez isofixa) prošla kao osrednja.

< Poruku je uredio Lejla Ka -- 17.8.2013 0:03:10 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Rafaello)
Neposredna veza do poruke: 1931
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
17.8.2013 10:07:02   
Rafaello
Hvala na odgovoru, koju bi mi ti preporucila?, auto ima isofix..



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1932
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
17.8.2013 22:47:36   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Rafaello

Hvala na odgovoru, koju bi mi ti preporucila?, auto ima isofix..



Lično bih ti preporučila onda iste modele samo sa isofixom, ako vam to nije tako veliki finansijski dodatak na planiranu cijenu. Sve sa isofixom su dobro ocjenjene i Cybex i Be Safe.

Kod ovih sjedalica isofix predstavlja udobnost montaže, jer je sjedalica uvijek fiksirana i kad je dijete vezano i kad nije. Ove sjedalice su tako projektovane da dodaju djetetu na masi i visini, a one nisu posebno učvršćene, ako nema isofixa. Ako ga nema, i kad dijete nije u AS treba je zakopčati auto pojasom. Sudeći po rezultatima testova, isofix dodaje i na sigurnosti jer Be Safe bez isofiksa ima osrenje ocjene, dok onaj koji ima isofix ima dobre ocjene.

Ako vam je isofix značajan finansijski višak, onda navijam za Cybex, jer je njihova puno bolja na testovima.

Ja ne znam koje su cijene u igri, to je na vama da se protegnete user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Rafaello)
Neposredna veza do poruke: 1933
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
24.8.2013 12:02:43   
ena0002
Mozete li i mene malo prosvjetliti oko ovih auto sjedalica.....vidim najvise hvalite ove Cybex..ali kako skontah i njih ima vise vrsta....kakva je ova cybex Pallas 2 fix ...i ta kategorija sto spominjete od 9-36 kg mi djeluje najisplativije....ali ono sto me najvise interesuje npr u ovu Cybex pallas 2 fix od kojeg mjeseca djete moze u nju....je li bas mora ono odmah sjetiti uspravno...ima li polozaj kao ono nesto polulezeci da moze npr beba od 5-6 mj u nju

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1934
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
25.8.2013 16:00:34   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ena0002

Mozete li i mene malo prosvjetliti oko ovih auto sjedalica.....vidim najvise hvalite ove Cybex..ali kako skontah i njih ima vise vrsta....kakva je ova cybex Pallas 2 fix ...i ta kategorija sto spominjete od 9-36 kg mi djeluje najisplativije....ali ono sto me najvise interesuje npr u ovu Cybex pallas 2 fix od kojeg mjeseca djete moze u nju....je li bas mora ono odmah sjetiti uspravno...ima li polozaj kao ono nesto polulezeci da moze npr beba od 5-6 mj u nju

hej mi smo je kupili i odma sutradan krenuli na put...beba kao da je u krevetcu sve prespavao...ima poluležeći položaj i odlična je samo ovdje piše od 9 kg a koliko tvoja beba ima kilograma.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1935
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
25.8.2013 17:34:28   
ena0002

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: ena0002

Mozete li i mene malo prosvjetliti oko ovih auto sjedalica.....vidim najvise hvalite ove Cybex..ali kako skontah i njih ima vise vrsta....kakva je ova cybex Pallas 2 fix ...i ta kategorija sto spominjete od 9-36 kg mi djeluje najisplativije....ali ono sto me najvise interesuje npr u ovu Cybex pallas 2 fix od kojeg mjeseca djete moze u nju....je li bas mora ono odmah sjetiti uspravno...ima li polozaj kao ono nesto polulezeci da moze npr beba od 5-6 mj u nju

hej mi smo je kupili i odma sutradan krenuli na put...beba kao da je u krevetcu sve prespavao...ima poluležeći položaj i odlična je samo ovdje piše od 9 kg a koliko tvoja beba ima kilograma.....user posted image

Moja je jos u stomaku user posted image ...ali imam nekavu lezaljku sto dodje na kolica ali nema one baze da se pricvrsti kao one jaje AS...pa kontam ne ispalti mi se kupovati jaje AS..ja bih kupila tu...ali od kolikomjeseci beba moze u nju....obzirom da cu roditi u zimskom periodu necu se nigdje puno vozati pa mi ova lezaljka sto je dosla na kolica moze posluziti..a na proljece ce beba aBD vec imati 5-6 mj ali ne znam hoce li moci u ti Cybex


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1936
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
25.8.2013 17:39:18   
bebaa
user posted image user posted image user posted image da budem iskrena najmanje je sjedio u jajetu,samo na duže relacije.....a kao što reče nećeš preko zime dići sidro pa na put oko svijeta.....a sačekaj da vidiš šta će ti lejla sugerirati.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1937
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
26.8.2013 8:00:03   
Misty_mama
Ova Cybex ti baš i nije za tako male bebe. Ona je od 9 kg, ali ja svog A. ne bih u nju stavila u onom periodu kad je imao 9 kg, jer mislim da baš i nije imao visine za nje. Masivna je, i beba od 5-6 mjeseci bi mi se izgubila u njoj... Također, beba tek tad počinje da samostalno sjedi, možda i malo kasnije, a ova nema tog poluleećeg poloaja.. Mislim, ima neki poloaj da se malo izvuče, kada spava, ali to opet nije onaj poloaj koji je potreban maloj bebi, tako da bih ti ja preporučila da pogledaš neku prikladniju... Kada dođe vrijeme, svakako je vrijedi uzeti

< Poruku je uredio Misty_mama -- 26.8.2013 8:01:54 >


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1938
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
26.8.2013 8:35:26   
Alhemicarka
IZVORNA PORUKA: ena0002


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: ena0002

Mozete li i mene malo prosvjetliti oko ovih auto sjedalica.....vidim najvise hvalite ove Cybex..ali kako skontah i njih ima vise vrsta....kakva je ova cybex Pallas 2 fix ...i ta kategorija sto spominjete od 9-36 kg mi djeluje najisplativije....ali ono sto me najvise interesuje npr u ovu Cybex pallas 2 fix od kojeg mjeseca djete moze u nju....je li bas mora ono odmah sjetiti uspravno...ima li polozaj kao ono nesto polulezeci da moze npr beba od 5-6 mj u nju

hej mi smo je kupili i odma sutradan krenuli na put...beba kao da je u krevetcu sve prespavao...ima poluležeći položaj i odlična je samo ovdje piše od 9 kg a koliko tvoja beba ima kilograma.....user posted image

Moja je jos u stomaku user posted image ...ali imam nekavu lezaljku sto dodje na kolica ali nema one baze da se pricvrsti kao one jaje AS...pa kontam ne ispalti mi se kupovati jaje AS..ja bih kupila tu...ali od kolikomjeseci beba moze u nju....obzirom da cu roditi u zimskom periodu necu se nigdje puno vozati pa mi ova lezaljka sto je dosla na kolica moze posluziti..a na proljece ce beba aBD vec imati 5-6 mj ali ne znam hoce li moci u ti Cybex



Je li ta AS u smjeru vožnje ili u kontra smjeru? Vodi računa da sve dok se beba ne počne oslanjati na vlastite noge mora biti u kontra smjeru, jer pri naglom kočenju ne može kontrolisati vrat. Znaš kako se to vidi i pri malom kočenju kako beba zakuca za AS. Mislim da se u kontra smjeru mogu okrenuti samo jaje AS, a ja ti svakako ne bi preporučila da voziš djete u korpi, ni na male udaljenosti.


_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1939
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
26.8.2013 8:41:08   
Misty_mama

IZVORNA PORUKA: Alhemicarka


Je li ta AS u smjeru vožnje ili u kontra smjeru? Vodi računa da sve dok se beba ne počne oslanjati na vlastite noge mora biti u kontra smjeru, jer pri naglom kočenju ne može kontrolisati vrat. Znaš kako se to vidi i pri malom kočenju kako beba zakuca za AS. Mislim da se u kontra smjeru mogu okrenuti samo jaje AS, a ja ti svakako ne bi preporučila da voziš djete u korpi, ni na male udaljenosti.



Da, i ovo ne ide u prilog preranoj kupovini, ova Cybex se postavlja u smjeru vožnje.


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 1940
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
27.8.2013 14:11:36   
ena0002
Pa kako skontah Cybex bi mogao onda tek od godinu dana user posted image ....one su malo skuplje ne znam koliko mi se ispalti kupovati jaje AS pa opet tu Cybex user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 1941
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
27.8.2013 14:20:45   
Misty_mama
Vidi nešto, mislim da je nemoguće naći neku koja bi ti služila od početka pa nadalje.. Cybex jeste skupa, ali ako uzmeš u obzir koliko ona traje, po meni, to se isplati... Mi smo ju kupili nekoliko dana pred prvi rođendan, jer je A. bio prerastao svoju prvu AS. A do tada svakako moraš u nečemu prevoziti bebu,pogotovo ako često putujete, što je u mene bio slučaj...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1942
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
29.8.2013 8:52:30   
Alhemicarka
ena ne možeš izbjeći jaje AS. Novorođenče se jedino u njemu ispravno vozi. Mi kad smo kupovali gledali smo kolica gracova 2 u 1, bila 500 KM. Sama kolica bila 200 KM. Onda sam u dječijem svijetu našla britax romer za 320 KM jaje AS i skontala da mi je bolje za nju doplatiti 20 KM nego uzeti gracovu AS. Hoću da kažem da je bolje štediti na drugim stvarima, nego na AS. Meni je za kolica bilo bitno da imaju ležeći položaj, a sad jesu li chicova, camova ili brevijeva, potpuno je svejedno. Ja sam svoju bebelinu vozila do 13 mjeseci u AS jaje. Znači iskorištena maximalno. Mogla sam je i ranije prebaciti, ali ona nije kilažom prerasla jaje AS. Sad sam uzela iz grupe I, opet britax romer jer su među najbolje ocjenjenim, a i svi imaju dobra iskustva. I trebalo bi da u nju može do 4. godine. Tek kad iz ovih izađe ja ću gledati da kombinujem grupe. Sigurnost mi je nekako najvažnija.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 1943
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
16.9.2013 9:54:26   
cinceza
Drage moma molila bih vas za savjet. Moja curica ima 3g. i par mjeseci ima 15,5 kg i oko metar visine. Eh sad do prije par dana sam bila rahat jer sam imala sjedalicu od 0-25 britax-ovu sa kjasicima u 5 tacaka. iskreno u njoj je mogla biti jos najmanje 1-2 godine ali kako nije moja sjedalica morala sam je vratiti vlasniku. Sada sam u dilimei da li kupiti CYBEX SOLUTION X2 (grupa 2 i 3) ili CYBEX PALLAS 2 FIX.
Bas je na nekoj granici sa kliazom i godinama, teta u radnji tvrdi da je dovoljno velika za grupu dva (radila je neki test da stavi onaj jestuk prednji i pokusa provuci ruku izmedju djetetovih nogu i jedva je progurala). Iskreno ova druga sjedalica je osjetno skuplja i ako je mala nece korisiti vise od 1-2 ne bih je uzimala, ali ako je mogu duze koristiti imam osjecaj da bi bila sigurnija. Ima te li iskustva do kada se moze korisiti onaj "jastu ispred"? Molim hitno za savjet i iskustva jer imam samo dan vremena za odluku.

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 1944
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
16.9.2013 13:09:22   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ena0002

Mozete li i mene malo prosvjetliti oko ovih auto sjedalica.....vidim najvise hvalite ove Cybex..ali kako skontah i njih ima vise vrsta....kakva je ova cybex Pallas 2 fix ...i ta kategorija sto spominjete od 9-36 kg mi djeluje najisplativije....ali ono sto me najvise interesuje npr u ovu Cybex pallas 2 fix od kojeg mjeseca djete moze u nju....je li bas mora ono odmah sjetiti uspravno...ima li polozaj kao ono nesto polulezeci da moze npr beba od 5-6 mj u nju


Draga ena0002,
baš mi je drago da se navrijeme informišeš o tako važnoj stvari kao što je AS. Ne znam koliko imaš vremena za čitanje, na ovoj temi bi nakon iščitavanja par komentara našla većinu korisnih informacija koje trebaš da znaš o AS.

Autosjedalice su konstruisane prema više faktora koji se odnose na građu djetetovog tijela. Prvo se gleda težina, zatim dužina/visina, a u tom svemu određeni uticaj ima i uzrast djeteta.
Za novorođenčad pa dok dijete ne mogne samo da se uspravi na noge koriste se sjedalice koje se montiraju u smjeru suprotnom od smjera vožnje (da dijete gleda u naslon). To su sjedalice popularno nazvane jaje, a službeno je to grupa 0+ (raspon kilaže od "0" do 13kg) i sjedalice kombinovane grupe 0+/I (raspon kilaže "0" do 18kg). To je dakle ona prva sjedalica koja će vama trebati i odgovarati.
Cybex Palas nisu sjedalice za djecu koja se ne dižu sama na noge. Ova mogućnost je znak da su djetetu dovoljno razvijeni mišići vrata da mogu da drže glavu u slučaju frontalnog sudara ako je dijete okrenuto prema naprijed. Znači, dijete koje se samostalno ne diže na noge NE SMIJE BITI PREVOŽENO OKRENUTO U SMJERU VOŽNJE (prema naprijed).

Spomenula si "nekakvu ležaljku koja dođe uz kolica", o kakvoj se ležaljci radi, koji je tip kolica?
Jer dosta kompleta kolica koji sad postoje na tržištu nude upravo uz kolica i AS. AS grupe 0+ (jaje) se mogu u automobil montirati i bez baze.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1945
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
16.9.2013 13:12:27   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: cinceza

Drage moma molila bih vas za savjet. Moja curica ima 3g. i par mjeseci ima 15,5 kg i oko metar visine. Eh sad do prije par dana sam bila rahat jer sam imala sjedalicu od 0-25 britax-ovu sa kjasicima u 5 tacaka. iskreno u njoj je mogla biti jos najmanje 1-2 godine ali kako nije moja sjedalica morala sam je vratiti vlasniku. Sada sam u dilimei da li kupiti CYBEX SOLUTION X2 (grupa 2 i 3) ili CYBEX PALLAS 2 FIX.
Bas je na nekoj granici sa kliazom i godinama, teta u radnji tvrdi da je dovoljno velika za grupu dva (radila je neki test da stavi onaj jestuk prednji i pokusa provuci ruku izmedju djetetovih nogu i jedva je progurala). Iskreno ova druga sjedalica je osjetno skuplja i ako je mala nece korisiti vise od 1-2 ne bih je uzimala, ali ako je mogu duze koristiti imam osjecaj da bi bila sigurnija. Ima te li iskustva do kada se moze korisiti onaj "jastu ispred"? Molim hitno za savjet i iskustva jer imam samo dan vremena za odluku.


Ako ti je Palas opcija, uzmi nju. Jastuk ćeš koristiti do 18kg, a nakon toga samo nastavljaš sa autopojasom i podešavaš zaštitu za glavu.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu cinceza)
Neposredna veza do poruke: 1946
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
17.9.2013 8:53:27   
cinceza
Draga Lejla hvala puno na odgovoru i savjetu, sigurno je na temi bilo slicnih dilema ali me sitacija iznenadila i nisam imala vremena za citati postove. Iskreno palas mi je bio prvi izbor, dosta sigurnije djeluje. Nazalost i cijena joj je znatno veca tako da smo mi morali kupiti ovu solution nadam se da nismo puno pogrijesili.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1947
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
17.9.2013 10:16:15   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: cinceza

Draga Lejla hvala puno na odgovoru i savjetu, sigurno je na temi bilo slicnih dilema ali me sitacija iznenadila i nisam imala vremena za citati postove. Iskreno palas mi je bio prvi izbor, dosta sigurnije djeluje. Nazalost i cijena joj je znatno veca tako da smo mi morali kupiti ovu solution nadam se da nismo puno pogrijesili.


Pa nije velika greška user posted image , jeste da ste na donjoj granici kilaže, ali valjda će te za slijedećih pola godine nabaciti još makar pola kile user posted image

Bitno je uputiti dijete da ne dira pojaseve kad se zaveže, da ih ne vuće i labavi, da se ne izvlači iz njih tokom vožnje.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu cinceza)
Neposredna veza do poruke: 1948
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
13.10.2013 19:55:03   
palma
Pozdrav. Eh i mi smo prerasli ove AS jaje. jer smo se počeli uspravljati uz sećiju i hodati pomalo, nemam baš vremena da čitam sve ovo jer ipak imam dvije bebe pa može li mi neko reći koja bi mi sjedalica bila dobra ali da nije preskupa, znači ne mora biti najbolja nego solidna obzirom da su blizanci pa je sve to duplo, eto ko se razumije malo bolje neka mi predloži. Hvala unaprijed.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1949
   RE: Autosjedalice - proizvodjaci
19.10.2013 18:23:35   
I love youu
Moze li mala pomoc koja je razlika izmedju cybex palas 2 I cybex isis fix od 9 do 35kg? Razmisljamo koju da kupimo, palas je jeftinija od isis fix-a, al eto mislim da ce se dugo koristiti pa ce se isplatiti.S tim da ova palas nije imala isofix-a.Bebi je sad pola godine I jos malo cemo koristiti jaje pa cemo onda u tu novu sjedalicu.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *