|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
11.2.2010 15:45:03   
bucko
Anidla me zainteresirala s nekermanom i prelistam ja stranicu i vidim poznate mi trpezarijske stolice (to mi treba). I danas skontam, odem i provjerim - udobnost u šopingu ima bar 5 vrsta stolica iz nekermana. Nije mi se dalo pitati one radnike jel to to, a nisam imala vremena da još tabirim drugi namještaj. Eto, pa ko stigne nek provjeri, možda se šta i nađe.

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kupovina namjestaja
5.3.2010 15:47:34   
shejla
evo mi ovih dana u potrazi za namjestajem nadjosmo najbolji izbor do sada... MC milan je firma izBijeljine, a imaju predstavnistvo u Lukavici M Compani. glavnom, oni uvoze namjestaj iz poljske, imate ga na stranici www.brw.com.pl
I onda sta nadjete na toj stranici posaljete mail na ovaj M Compani, koliko kosta i sl. i porucite. Uglavnom vrlo je povoljno, a danas u Avazu je izasao letak sa nekim specijalnim ponudama.


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kupovina namjestaja
23.3.2010 18:00:41   
SdZ
Mislite li da se za 2000-3000KM moze srediti soba za goste??
Znaci trebaju trosjed,dvosjed i fotelja,sto,stolic za TV,sto za racunar,neki mali tepih i zavjese??


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kupovina namjestaja
23.3.2010 18:04:40   
mama2009
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Mislite li da se za 2000-3000KM moze srediti soba za goste??
Znaci trebaju trosjed,dvosjed i fotelja,sto,stolic za TV,sto za racunar,neki mali tepih i zavjese??



mislim da DA

komplet dvosjed, trosjed i fotelja od 800-2000KM
sto za boravak cca 120KM
sto za racunar 100KM
tepih  cca 80

zavjese ne znam koliko kostaju, kod mene su trakaste zavjese u kuci


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kupovina namjestaja
23.3.2010 18:18:54   
tajcika
uz duzno postovanje prema ukusima mislim da se za ovaj novac moze opremiti i mnogo vise a ne samo soba za goste,opet kazem zavisi ko sto voli da li luksuz,klasiku i da li mu je bitno gdje je namjestaj kupljen
licno sam sredila kucu u nekom obicnom klasicnom stilu i kad bi sabrala iznos koji sam potrosila za opremanje dnevne sobe onda bi to bilo cca oko 1000 KM (namjestaj je iz salona namjestaja Ezam,sto i tepih sa auto pijace,vitrina iz Robotovog asortimana,zavjese iz Uniprometa.....

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kupovina namjestaja
23.3.2010 18:34:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Mislite li da se za 2000-3000KM moze srediti soba za goste??
Znaci trebaju trosjed,dvosjed i fotelja,sto,stolic za TV,sto za racunar,neki mali tepih i zavjese??


sta ce ti u sobi za goste trosjed, dvosjed i fotelja?...neeeeee kontam, ako hoces da imas nesto na cemu se moze sjediti a ujedno i spaavati onda ti je bolje uzeti kauc ili ugao na razvlacenje...ili ti mislis na dnevni boravakuser posted image

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kupovina namjestaja
23.3.2010 18:44:57   
SdZ
Pa,na nesto kao dnevni boravak,ali nije losa ideja o kaucu ili uglu koji se mogu razvuci.user posted image
Tajcika,iskreno ja sam mislila da to moze biti i skuplje,a nismo mi od onih koji vole "bacati pare" u neki luksuz kad neke stvari mozemo naci jeftnije...tako da cemo pregledati sve radnje i normalno odabrati ono sto nam se svidja,ali gledati i da je jeftinijeuser posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kupovina namjestaja
23.3.2010 19:26:38   
bucko
Po meni, isplati se uložiti u dobar namještaj za sjedenje, bio to ugao ili razdvojen trosjed-dvosjed. Također, ako nije neophodno da ne bude na razvlačenje jer brže "propadne" od onog što se ne razvlači. Mi smo ugao platili dosta skupo, ne razvlači se, a može spavati dvoje (jedno na jedan, drugo na drugi krak ugla). I ne treba nam više, jer ni na ovom nije niko noć prespavao, osim kad mi kunjamo poslije podne. Drvenariju se može manje platiti da se češće može mijenjati...Mi smo drveni dio namještaja u sobi pravili kod majstora, po slikama...

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kupovina namjestaja
23.3.2010 20:13:05   
ivana st
Potrajat će i kauč na razvlačenje, samo ako je kvalitetan. Moji su imali takva dva u dnevnom boravku, kad bi imali goste razvlačili bi se, a često je netko od rodbine dolazio, pogotovo ljeti.I trajali su 30 godina, mamu jedva nagovorili da ih promjeni, jer su zaista bili u dobru stanju.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kupovina namjestaja
23.3.2010 20:24:37   
Anoniman
dobar ugao je tesko naci ispod 1500 KM (barem ovaj dizajn sto se meni svidja) ...imas u malagicu solidne kopije italijanskog namjestaja...za kvalitetu ne znam. Ove moderne tepihe (nalik na jambolijeuser posted image ) isto mozes naci po povoljnim cijenama...e sad, za plocas_ti namjestaj sve zavisi sta zelis i koliko komada...ali mislim da za jedno 3000 mozes srediti sobu da bude ko bombonica

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kupovina namjestaja
30.4.2010 17:29:57   
acudesa
Postovi prebačeni sa: Klub stolići :)
IZVORNA PORUKA: honey84

Kakav imate u svojoj dnevnoj sobi ?
Kakav vam se svidja?
Dajte nekav predlog ,treba da kupim isti a nemam bas ideja user posted image


IZVORNA PORUKA: muby

Kod mene je trenutno ovaj. Kupljen u eco company.
Par karakteristika:
- staklo na sredini lijepo izgleda ali u praksi se treba paziti da se ne razbije i voditi racuna sta se stavlja na njega (tako da ce sljedeci biti bez stakla)
- nema policu ispod za casopise i slicno
- kvadratni oblik nam pase trenutno ali kada zamjenimo namjestaj uzecemo pravougaoni oblik
user posted image



IZVORNA PORUKA: novi kolačić

kakav god da kupuješ nemoj uzimati stakleni ... user posted image

ja kući imam jedan koji je katastrofa za održavati, a još je k'o tuč težak, ne mogu ga ni pomaći .... i čim ga očistim nakon 5 sec. su tragovi od ruku i prašina po njemu ...








IZVORNA PORUKA: dinciii

Ja imam stakleni al je gornja plata u kombinaciji sa razbijenim staklom i nije uopce osjetljiv!!!Iako sam se i ja bojala kad sam uzimala,al mi se svidio pravo i hvala bogu nisam se pokajala!!!

 user posted image



IZVORNA PORUKA: mama2009

muby koliko kosta takav i iml crni.....ja moram ovaj "samacki " skloniti jer mm i ja smo dugo bili sami i imamo trouglasti stakleni kojem staklo nije fiksirano....ako Bogda princezica cim propuze .....moram ga mijenjat


IZVORNA PORUKA: muby

mi smo to kupili prije 4 godine
ne mogu da se sjetim koliko je kostao
izmedju 150 i 250 (jesam precizna :))

od tada nisam bila u njihovom salonu pa ne znam kakva im je sad ponuda

po meni dobar izbor stolova (pa i ovih klub stolica) imaju top meblo (standard) i malagic




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kupovina namjestaja
22.6.2010 21:57:04   
scarlett
Kako napraviti ugradbeni / američki plakar a proći što jeftinije?user posted image
Imate li neke prijedloge?
Mi u stanu nemamo ostavu, a ja bih voljela u hodniku napraviti ovakav plakar i da sama osmislim raspored u njemu, tako da bi mi tu mogle stojati sve stvari poput, pegle, stola za peglanje, usisivača, kutija sa cipelama kojima nije sezona, itd...
Ne mora to biti ništa posebno, bitno mi je da je što jeftinije,a naravno da se ne raspadne za godinu dana.
Razmišljala sam o opciji pregrada od regipsa i onda da stavim police gdje meni odgovaraju i da preko stavim neki paravan, dok se ne bude u boljoj situaciji pa da kupimo neka klizna vrata koja će biti estetski lijepa, ali i kvalitetna. To mi se trenutno vrti kroz glavu, znam da na intrernetu ima dosta firmi koje to rade u Sarajevu, ali me zanima ko je dobar i povoljan, a možda imate i neke vlastite majstore da su to radili još povoljnije. Gdje je povoljan materijal?
Imate li kakav prijedlog? Bitno mi je zasada da negdje smjestim stvari da ne strše onako po čoškovimauser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kupovina namjestaja
22.6.2010 22:23:50   
salmy
IZVORNA PORUKA: scarlett

Kako napraviti ugradbeni / američki plakar a proći što jeftinije?user posted image
Imate li neke prijedloge?
Mi u stanu nemamo ostavu, a ja bih voljela u hodniku napraviti ovakav plakar i da sama osmislim raspored u njemu, tako da bi mi tu mogle stojati sve stvari poput, pegle, stola za peglanje, usisivača, kutija sa cipelama kojima nije sezona, itd...
Ne mora to biti ništa posebno, bitno mi je da je što jeftinije,a naravno da se ne raspadne za godinu dana.
Razmišljala sam o opciji pregrada od regipsa i onda da stavim police gdje meni odgovaraju i da preko stavim neki paravan, dok se ne bude u boljoj situaciji pa da kupimo neka klizna vrata koja će biti estetski lijepa, ali i kvalitetna. To mi se trenutno vrti kroz glavu, znam da na intrernetu ima dosta firmi koje to rade u Sarajevu, ali me zanima ko je dobar i povoljan, a možda imate i neke vlastite majstore da su to radili još povoljnije. Gdje je povoljan materijal?
Imate li kakav prijedlog? Bitno mi je zasada da negdje smjestim stvari da ne strše onako po čoškovimauser posted image
Nedavno smo radili  Komodor plakare,i prezadovljni   smo za razliku Sogal plakara gdje je cijena puno veca! napravili su sto smo zeljeli(takodje se radi o hodnuku)
Sa Komodorom smo zadovljni kako ugradnjom tako i njihovom poslovnoscu! preporucila bih ih svakome

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kupovina namjestaja
22.6.2010 22:30:09   
Ilhana RR
scarlett evo ti jedan prijedlog....

http://www.viivilla.se/ovrig-interior/bygg-garderober.aspx


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kupovina namjestaja
22.6.2010 22:33:31   
acudesa
scarlet, ako ti može pomoži informacija-neko pravi plakare bez one plohe iza, gdje svejedno dođe zid, što je povoljnije

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 8:48:24   
Dida79
Trenutno sam u potrazi za novim cilimima...moja prijateljica je prosle godin kupila cilim platila ga je nekih 200 km manji cilim je u pitanju taj cilim sad ne lici ni na sta...sav se je utabao tako da ga nije u stanju usisat nikako...ne bi zelila da me zadesi tako nesto user posted image pa bi mi trebalo par savjeta gdje i koji cilim da kupim...obisla sam par prodajnih salona ali nista nema sto bi mi se svidjelo i sto bi smjela uzeti user posted image
Helpuser posted image

Ovaj mi nije los od Muby http://img37.imagefra.me/img/img37/6/4/30/muby/f_1m_546cbda.jpg

< Poruku je uredio Dida79 -- 23.6.2010 8:50:01 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 9:01:29   
babina beba
Scarlett, mi smo skoro radili plakar u Blue Star na Brnjacima i zadovoljni smo, Isti modela kao u Sogalu samo sto je blue Star jeftiniji bio za 400-500 KM. dug je oko 5m i kostao je 2100 Km, s tim da vrata uglavnom diktiraju cijenu. Na internetu mozes naci njihov kontakt broj, malo smo duze cekali al isplatilo se.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 14:00:56   
sara.at
ovo je nas buduci ormar
user posted image
iza kreveta odvojeni dio sa dva ulaza samo ormar,

  user posted image
   
user posted image

san svake zeneuser posted image
  

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 14:04:20   
Trnoruzica
Sara.at, predivno je. user posted image user posted image
A jel to vas ormar ili TVOJ ormar user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 14:07:26   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica
Sara.at, predivno je. user posted image user posted image
A jel to vas ormar ili TVOJ ormar user posted image


nazalost trnoruzice ni mm nije nista bolji sto se tice gardarobe pa se bojim da se ovo biti malouser posted image  al cemo stari veliki ormar staviti u gostinjsku sobu i odjela od mm tako da ce ga zapasti jedna stolaza za carape user posted image user posted image  
ostalo mojeeee

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 15:14:15   
muby
IZVORNA PORUKA: Dida79

Trenutno sam u potrazi za novim cilimima...moja prijateljica je prosle godin kupila cilim platila ga je nekih 200 km manji cilim je u pitanju taj cilim sad ne lici ni na sta...sav se je utabao tako da ga nije u stanju usisat nikako...ne bi zelila da me zadesi tako nesto user posted image pa bi mi trebalo par savjeta gdje i koji cilim da kupim...obisla sam par prodajnih salona ali nista nema sto bi mi se svidjelo i sto bi smjela uzeti user posted image
Helpuser posted image

Ovaj mi nije los od Muby http://img37.imagefra.me/img/img37/'/4/30/muby/f_1m_54'cbda.jpg


Ovaj koji vidis na slici mi kupili u Kestenu. Mislim da je bio 140 KM, dimenzije 240x130 (tako nesto). Cista sintetika. Zbog svijetle boje je dosta osjetljiv ali se i opere. Kad smo kupovali gledali smo da prodjemo sto jeftinije jer smo opremali podstanarski stan i nismo znali kakav ce nam trebati kasnije.

Sto se tepiha tice sve ti je to koliko para toliko muzike. Imas par onih salona na skenderiji i prodaju uglavnom vunene tepihe (modernog ili tradicionalnog dizajna), ali za njih moras izdvojiti i malo vise love. A imas sad masu tih salona tepiha koji prodaju sintetiku po vrlo povoljnim cijenama a boje i dezeni da se razbolis.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 15:32:36   
muby
sara.at super ormar, svidja mi se taj citav koncept, divno divno

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 16:44:54   
Dida79
Ma znam ja koliko para toliko muzikeuser posted image Bila sam ja u salonu na Skenderiji i sve mi se zacrnulo ispred ociju kad sam videjla cijeneuser posted image
Ma ja bi nesto da me posluzi makar dok ovaj manji krene u skolu jer sad da kupim vuneni i da ga svakodnevno zaljevam raznim vrstama pica to mi nikako ne ideuser posted image

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Kupovina namjestaja
23.6.2010 16:59:48   
leona81
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ma znam ja koliko para toliko muzikeuser posted image Bila sam ja u salonu na Skenderiji i sve mi se zacrnulo ispred ociju kad sam videjla cijeneuser posted image
Ma ja bi nesto da me posluzi makar dok ovaj manji krene u skolu jer sad da kupim vuneni i da ga svakodnevno zaljevam raznim vrstama pica to mi nikako ne ideuser posted image



imas u elpiju super izbor, mi uzeli 1 veliki za dnevnu, 2 manja za spavacu i jos staze za hodnik i kuhinju i sve bilo manje od 300 km...i mi smo podstanari a i imamo malu bebu tako da su mrlje svakodnevnica...cisti se super, lak za odrzavati...milina:)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Kupovina namjestaja
24.6.2010 0:54:50   
scarlett
Hvala vam drage ženice user posted image user posted image user posted image s ovim informacijama i prijedlozima mogu krenuti u potragu, pa ćemo vidjeti.

Sara.at super iskorišten prostor i moram da pohvalim tvoju solidarnost sa suprugom user posted image  šala - mala

< Poruku je uredio scarlett -- 24.6.2010 0:55:46 >


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *