|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
3.2.2010 22:37:18   
neki
IZVORNA PORUKA: MELLI


IZVORNA PORUKA: manuela

Ovo sam morala da vam pokažem,pogledajte samo kako je jedna moja prijteljica sredila stan,ja kad sam vidjela kad nisam u nesvjest palauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo joj je dnevni boravak

user posted image
a ovo trpezarijauser posted image user posted image user posted image


Vauuuuuuuuuu


ovo je super,ali prvo što mi je palo na pemet je "ima li ta tvoja prijateljica malu djecu"user posted image user posted image

Ja već zamišljam ove moje indijance kako jašu po ovom namještaju,zamišljam sebe kako trčim za njima između ovog namještaja sa krpom u ruci,vidi Harisa kako visi na ovim zavjesama ili sjedi na ovoj komodiuser posted image user posted image user posted image

Mi planiramo u ovoj godini takođe zamijeniti namještaj u dnevnoj sobi,ja sam luda za ovom kombinacijom,ali bojim se da ću odlučim li se za jednu ovakvu kombinaciju, postati pravi rob namještajuuser posted image


Joj Melli,ti si meni kraljicauser posted image Neki dan sam cackala po ovoj temi i bas sam se i ja isto pitala,ima li ova zena djece,bas kao i tiuser posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kupovina namjestaja
3.2.2010 22:55:43   
MELLI
kad koga šta boli,boli gauser posted image user posted image user posted image

još kod tebe dva dečkića,mogu da zamislim njih tek u ovom prekrasnom ambijentuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kupovina namjestaja
3.2.2010 22:57:59   
neki
IZVORNA PORUKA: MELLI

kad koga šta boli,boli gauser posted image user posted image user posted image

još kod tebe dva dečkića,mogu da zamislim njih tek u ovom prekrasnom ambijentuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jedan skace po kaucima,a drugi sve sa stola pobacao,fleke po tepihu itd itduser posted image user posted image user posted image
ABd tek kad i Said malo "odskoci",pa onda mijenjam namjestajuser posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kupovina namjestaja
4.2.2010 15:45:36   
ivana st
Kupujem kauč na razvlačenje, pa me zanima koja je solucija kvalitetnija. Da li da uzmen "klik klak" kauč  ili klasičan dvosjed koji ispod sjedišta ima dio koji se izvuče?

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kupovina namjestaja
4.2.2010 16:40:56   
ivana st
user posted image

Ovo je kauč klik klak kauč koji je mene oduševio, jednostavan je i ima presvlaku koja se skida.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 0:25:10   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme "Komode"

IZVORNA PORUKA: MELLI

Imam dilemu,ovih dana odlučili smo kupiti komodu,mini regal,ili kako već,ali ne mogu da odlučim šta zapravo želim.Otprilike,nešto minimalističko,bez previše detalja.Nešto što ne zauzima previše prostora,a ipak je funkcionalno,nešto u što se mogu ugurati nepotrebne stvari i nešto što je, ipak, lijepo za vidjeti...

Dajte kakav prijedlog,slikice su vrlo poželjne,pa makar i link za neku dobru stranicu.
Kakve su komode u vašem domu,ako nije previše privatno pitanje?
Vjerovatno ću moju praviti kod čike koji nam je radio kuhunju,ali mi treba ideja.
Žene pomagajte!




IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ako si na FB, pogledaj kako sam ja napravila u dnevnom boravku...

http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=1513926&id=621968866&ref=mf



IZVORNA PORUKA: almai

jesil kupila ili si pravila?
Komoda/stolic je haos bas je super stvar...
lijepo,korisno i prakticno 3u1user posted image .
Gdje si uzimala,bas mi se svida i mozeli se poruciti i u drugim bojama?





IZVORNA PORUKA: MELLI

Amrino,da nešto za TV,i stajala bi u dnevnoj sobi.
Skvo,ne da sam na facebooku,nego si me dodala kao prijateljauser posted image user posted image user posted image .Komoda nije loša,djeluje funkcionalno,jesi li je kupila gotovu ili si pravila?Moja mora biti puno svijetlije boje,jer mi je soba sama po sebi tamna i slabo osunčana.

Razmišljala sam o nekoj kombinaciji između ove dvije

user posted image


user posted image

Prvoj nešto fali,a druga mi je nekako previše nakinđurena.
Valjda sam sada bila određenijauser posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: tea lana RR

moj savjet je da odes na stranicu formaideale imaju super program komoda za 10a za BIH uvozi Udobnost



IZVORNA PORUKA: tea lana RR

user posted image



IZVORNA PORUKA: tea lana RR

user posted image




IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja sam moju komodu nacrtala i ciko mi je napravio...mislim da je najfunkcionalnije naruciti tako da ti neko napravi...jer ti najbolje znas koje ti funkcije komode trebaju.






IZVORNA PORUKA: juni

user posted image





user posted image






IZVORNA PORUKA: juni

user posted image


Ladice su ogromne, pa sam  ti iz tog razloga dodala i ovu sliku da mozes vidjeti.




IZVORNA PORUKA: tea lana RR

user posted image

Ovo jeste za TV al meni stoji u trpezariji i u njoj drzim set za rucavanje koji ne koristim bas cesto a na mjestu za TV ,stavila sam lampu i misrisne svijece




IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Pogledajte na ovoj stranici...http://www.jela.rs//mada nije prikazano sve)
Ima ga u Udobnosti predstavljenog kako "kiki program"
Mi smo uzeli 3 komode, a za TV smo uzeli nisku 50cm, koja je duga 150cm. bez nijansa.Ta za tv je 198Km, a ove druge dvije su po 92KM i 147KM.





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 10:30:01   
anidla
ja sam skoro sav namjestaj kupila kod jedne tete u zenici sto uvozi namjestaj iz neckermann-a!

prezadovoljna sam kvalitetom i cijenama kod tete user posted image

sad cu par linkova staviti sta ja imam, inace volim rattan user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 10:31:05   
Mya_81 RR
Anidla, gdje si kupila to u Zenici. I meni je ratan super user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 10:34:56   
anidla
http://www.neckermann.de/Rattan%20Bettgestell/f04791923376f3ec2b826a223a56b21f0058ee47,de_DE,pd.html?recommendation=productdetail

ovaj krevet samo ravnnih linija ja imam...udoban i dekorativan user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 10:35:41   
anidla
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Anidla, gdje si kupila to u Zenici. I meni je ratan super user posted image


ne znam smijem li pisati javno, sad cu ti na pp poslat user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:03:00   
anidla
ovu komodu sam u zenici platila 100 KM a vidite i sami ovdje cijenu..

http://www.neckermann.de/Sideboard%20Florenz/c293a9427e2dbdfbd5fabcf6b45bcd82cc5263ef,de_DE,pd.html?topcgid=root&start=434&fid=&prefn1=saleItem&q=komode&sz=1&prefv1=0|1


ovakve stolice sveki ima na vikendici...ja nisam mogla docekati da dodju nove pa sam druge kupila, ali ove su mi user posted image

http://www.neckermann.de/Peddigrohrstuhl/819701ab7472d0a5b54f2f942f9e5afd02bf6bd6,de_DE,pd.html?topcgid=root&start=123&fid=&prefn1=saleItem&q=rattan&sz=1&prefv1=0|1


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:07:13   
bucko
Anidla, možeš li molim te na PP poslati više info o teti u Zenici? Hvala PUNO!

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:07:46   
anidla
jos ovo i necu vise obecavam user posted image

ova jes bila malo poskupa, oko 590 KM, ali u Njemackoj je 800
http://www.neckermann.de/Wohnwand%20Prisma%20in%20Hochglanz/9343fc3cd28f7865168e44625db6b8f4d550ba8,de_DE,pd.html?topcgid=10008526&start=56&fid=&prefn1=saleItem&cgid=133655668&sz=1&prefv1=0|1


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:09:43   
anidla
IZVORNA PORUKA: bucko

Anidla, možeš li molim te na PP poslati više info o teti u Zenici? Hvala PUNO!


mogu naravno...kazem ja teti da napravi svoju net stranicu, a ona kaze ma neka, imam ja i ovako posla...reko pa zeno pola Sarajeva bi ti dolazilo!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:13:08   
bucko
Hvala, srce si! Ja preko ovih nekih u Sa naručila IKEU, tri mjeseca čekam - ništa..GRRR.Nadam se da je teta expeditivnija!

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:15:24   
anidla
e ovako odmah da ti kazem da tu nema opcije narucivanja...sve na licu mjesta vidis pa sta ti se svidi kupis...ja bih sve kupila user posted image samo vise nemam mjesta u stanu user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:15:45   
Mya_81 RR
Anidla, krevet je fantastičan user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:19:27   
bucko
A imal u Ze sve, ili moram do Nemile?

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:19:34   
anidla
uh a kako je udoban user posted image sluzi svrsi user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:19:55   
škorpija
Lijep je krevet od ratana, samo, anidla hoće li izdržatiuser posted image , čula sam da je bilo nekih tekstonskih poremećaja onomad na igmanuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:22:02   
anidla
IZVORNA PORUKA: bucko

A imal u Ze sve, ili moram do Nemile?


pa iskreno, ja sam najmanje isla u taj salon u Zenici, jer svaki vikend smo skoro isli na vikendicu koja je blizu Nemile, pa ja navratim tu....ali velik je i taj u Zenici....sretno!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:23:29   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija

Lijep je krevet od ratana, samo, anidla hoće li izdržatiuser posted image , čula sam da je bilo nekih tekstonskih poremećaja onomad na igmanuuser posted image


joj nje, ona ne bi bila ona da me ne user posted image (nasmije) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dobar je ratan, NE SKRIPI user posted image user posted image user posted image user posted image mozes kako hoces user posted image user posted image user posted image user posted image a oni na Igmanu su ja mislim morali dotezati krevete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:24:44   
škorpija
user posted image , neka , neka, treba vježbati za bracu ili seku

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:41:47   
MELLI
anidla ,ovo je super,mogu li i ja dobiti jedan mali PPuser posted image user posted image

Meni to i nije tako puno daleko,baš bih voljela pogledati,a svakako uskoro moramo u kupovinu nekih komada namještaja

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kupovina namjestaja
7.2.2010 11:43:24   
anidla
moderatori, smijem li napisat samo naziv salona? slomise me PP user posted image user posted image user posted image user posted image

salim se, evo posaljem ti PPuser posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *