|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 19:42:12   
juni
Meni se bas svidja tvoja polica, neobicna je user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 19:52:30   
juni
Ovakva polica je u mene, bijela je skroz pa zbog toga ostale figure i knjige dolaze do izrazaja.

A ovo je moj majkic user posted image (tatina mama)

user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 20:01:24   
Anoniman
juni...dobra ti dnevna pravouser posted image user posted image ...a i majkic je sladakuser posted image

a nasa je made by obi and my husband user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 20:09:51   
juni
Majkic je zena i po, uvijek vedra i nasmijana, volim je puno .... (morala sam ovo reci) user posted image

Dadada hvala, volim sareno i razigrano ali sa smislom, da nije kicasto user posted image ako je ikako moguce.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 20:16:46   
Anoniman
Mi smo pravili uglavnom po mjeri sav taj 'plocasti' namjestaj , pa tako i te police za knjige i ormaric za TV i nakon silnog trazenja i uporedjivanja uraili smo to u saradnji sa Uniprometovom arhitekticom ili sta je vec i to se cini mi se sklapa i 'kroji' negdje kod Tesnja ( zaboravila sam kako se zove), ako koga zanima postavicu slike, kuhinju smo radili u Laseru, americke plakare u KOmandoru itd.
remzy, ova teta je bila bas fina u Uniprometu i mi smo zurdili police z aknjige sa staklenim vratima( mm ima potrebu da zastiti knjige od prasine i zutila od dima... a isplatilo se i meni, ne brisem prasinuuser posted image user posted image )

< Poruku je uredio sahara -- 12.11.2009 20:17:56 >

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 23:19:49   
leona81
IZVORNA PORUKA: lilith

ne znam kada si isla u kaleu...mi kupili u ponedeljak veliku ugaonu garnituru kod njih, razvlaci se...platili samo 880km,daju popust od 15% na kes za vecinu namjestaja...meni je ovo treci put da kupujem kod njih i zadovoljna sam kvalitetom


mozes li mi sliku please postaviti, mama mi je bas dala neki flyer valjda su snizili nekidan cijene praaavo...garant nije islo


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kupovina namjestaja
13.11.2009 0:26:02   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: dadada

juni...dobra ti dnevna pravouser posted image user posted image ...a i majkic je sladakuser posted image

a nasa je made by obi and my husband user posted image user posted image



I meni se bas svidja. user posted image
Vidi se da je sa stilom, ali opet onako opusteno, sto i jeste bitno za pravi topli dom.
Ne volim vala vidjeti stanove koji izgledaju kao "fensi smensi" salon namjestaja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kupovina namjestaja
13.11.2009 9:28:00   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: Nellica

w.pooh donekle se slažem , ali ne u potpunosti, znam jako puno ljudi koji imaju , a dom im je parada kiča i neukusa, mm i ja smo crtali svaku stvar i dogovarali sa stolarom, da smo kupovali gotov namještaj puno više novaca bi nam trebalo, a ovako uredjujemo naš dom komad po komad i mi smo prezadovoljni , a vjeruj da nam se svi gosti iznenade kada im otvorimo vrata.

Vazno je zacrtati jedan koncept i dobro se informisati, npr. komodu iz Amifa sa dobrim stolarom možeš dogovoriti u pola cijene, vjeruj mi.


Ma nisam ni rekla da da svi koji imaju novce imaju i ukusa..naprotiv..ali đaba meni ili nekome sve ideje svijeta ako nemaš čime da ih ostvariš..i stolar košta..tako i ako imam ideju a nemam novac moram se zadovoljiti onime što si mogu priuštiti..
I ja sam nedavno pravila kuhinju po mjeri i baš je onakva kavu sam htjela, nisam ni mogla naći gotovu onakvu kakvu sam zamišljala, naravno bila je jeftina jer je radio stolar...ali je činjenica koliko para toliko muzike user posted image user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kupovina namjestaja
13.11.2009 9:38:14   
lilith
cekamo do 23.11. da dodje s obzirom da smo uzeli druge boje stranice...nasa je karirana,bijelo i bez kombinacija..velika,sa jastucima umjesto naslona,razvlaci se...tacno ono sto smo zamislili
kad smo vidjeli koliko kosta uzeli je odmah,slicna takva u top meblu 1600...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kupovina namjestaja
13.11.2009 9:43:39   
new mama
IZVORNA PORUKA: juni

Ovakva polica je u mene, bijela je skroz pa zbog toga ostale figure i knjige dolaze do izrazaja.

A ovo je moj majkic user posted image (tatina mama)

user posted image


Ja sjedila ovdje,a sto je udobnouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kupovina namjestaja
13.11.2009 14:18:05   
milenium
w pooh ,kod nas je skuplje kad ti radi stolar nego kad uzimaš gotovu kuhunju npr.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kupovina namjestaja
13.11.2009 14:19:42   
milenium
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Nellica

w.pooh donekle se slažem , ali ne u potpunosti, znam jako puno ljudi koji imaju , a dom im je parada kiča i neukusa, mm i ja smo crtali svaku stvar i dogovarali sa stolarom, da smo kupovali gotov namještaj puno više novaca bi nam trebalo, a ovako uredjujemo naš dom komad po komad i mi smo prezadovoljni , a vjeruj da nam se svi gosti iznenade kada im otvorimo vrata.

Vazno je zacrtati jedan koncept i dobro se informisati, npr. komodu iz Amifa sa dobrim stolarom možeš dogovoriti u pola cijene, vjeruj mi.


potpisujem

novac je manje bitan...ukus i ako imas neku liniju u glavi kako ti treba izgledati prostor, da je dobro osmisljen, moze se s jako malo novca namjestiti...bitnije je gledati sta s cim ide nego kupovati sve sto ti se svidja



i ja potpisujem,ovaj dnevni mi po ničemu nije poseban i ukusan.još samo jedna jeftina kopija.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kupovina namjestaja
13.11.2009 18:48:54   
leona81
IZVORNA PORUKA: lilith

cekamo do 23.11. da dodje s obzirom da smo uzeli druge boje stranice...nasa je karirana,bijelo i bez kombinacija..velika,sa jastucima umjesto naslona,razvlaci se...tacno ono sto smo zamislili
kad smo vidjeli koliko kosta uzeli je odmah,slicna takva u top meblu 1600...


a kakva je ta u salonu bila...boje?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kupovina namjestaja
14.11.2009 8:36:48   
lilith
iste je boje,no,ima bez lajsne sa strane a mi hocemo crne...ona stoji gore skroz na vrhu kod bracnih kreveta...cetvrtasta,bez rukohvata...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kupovina namjestaja
14.11.2009 11:37:44   
leona81
a moze li se naruciti tamnija varijanta...?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kupovina namjestaja
14.11.2009 20:12:05   
lilith
ma moze,imaju mislim oko desetak razlicitih boja i tri boje lajsne

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kupovina namjestaja
23.11.2009 9:38:06   
Amrino
juni- jeste li pravili ovu policu ili je kupili gotovu?
Treba mi nesto slicno i za dnevnu i za djeciju i to bas u bijeloj boji...user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kupovina namjestaja
11.12.2009 13:31:36   
leona81
kupili smo prelijepu garnituru, crno bez varijanta, trosjed, dvosjed i tabure...ima u raznim kombinacijama stof u jednoj boji, veliki jastuci u 2 boje npr crveno crno, zeleno crno(stvarno prelijepo izgledaju al posto je nama skoro sve crno isli smo na ovu varijantu)naslonjaci su eko koza...trosjed se razvlaci u krevet, dvosjed ima rupu za posteljinu...i sve to za gotovinu 700 i nesto km, udobnost...dostava do vrata

narucili i dobili sve za 4 dana...jedino je debilno sto moras ti nositi stvari do stana, ne mozes ni platiti vise za to niti radnicima jer ima samo jedan momak koji razvozi sve...al inace sve super


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kupovina namjestaja
11.12.2009 13:32:22   
leona81
ako neko vidi negdje najobicniji drveni stolic za kafu crne boje nek mi javne please, al da je sav od drveta;) hvala

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kupovina namjestaja
11.12.2009 13:36:29   
mama2009
arucili i dobili sve za 4 dana...je
IZVORNA PORUKA: leona81

kupili smo prelijepu garnituru, crno bez varijanta, trosjed, dvosjed i tabure...ima u raznim kombinacijama stof u jednoj boji, veliki jastuci u 2 boje npr crveno crno, zeleno crno(stvarno prelijepo izgledaju al posto je nama skoro sve crno isli smo na ovu varijantu)naslonjaci su eko koza...trosjed se razvlaci u krevet, dvosjed ima rupu za posteljinu...i sve to za gotovinu 700 i nesto km, udobnost...dostava do vrata

narucili i dobili sve za 4 dana...jedino je debilno sto moras ti nositi stvari do stana, ne mozes ni platiti vise za to niti radnicima jer ima samo jedan momak koji razvozi sve...al inace sve super



gdje je to sve 700KM....ako moze info


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kupovina namjestaja
11.12.2009 13:39:31   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: leona81

kupili smo prelijepu garnituru, crno bez varijanta, trosjed, dvosjed i tabure...ima u raznim kombinacijama stof u jednoj boji, veliki jastuci u 2 boje npr crveno crno, zeleno crno(stvarno prelijepo izgledaju al posto je nama skoro sve crno isli smo na ovu varijantu)naslonjaci su eko koza...trosjed se razvlaci u krevet, dvosjed ima rupu za posteljinu...i sve to za gotovinu 700 i nesto km, udobnost...dostava do vrata

narucili i dobili sve za 4 dana...jedino je debilno sto moras ti nositi stvari do stana, ne mozes ni platiti vise za to niti radnicima jer ima samo jedan momak koji razvozi sve...al inace sve super


e ja sam gledala tu istu i bas mi se svidjela ona crno - bijela kombinacija, samo ne znam bas, nisu oni neki kvalitet...mada danas je inace tesko naci kvalitet...ali ta je bas super dizajnuser posted image user posted image user posted image

Ja sam mm preveslala da kupimo Hazandarevic garnituru user posted image , imamo ogroman stan i dvije velike komode rucni rad Konjic, veliki peskun i dva mala....i sada jos uvijek stoji svekrvin ugao, star negdje haman kao i jauser posted image ....e vala nece mi vise piti krv svaki put kad ga vidim....Znam da nije bas ultra moderno, ali meni je bas super...inace volim tako malo orjentalnog....user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kupovina namjestaja
11.12.2009 13:40:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

ako neko vidi negdje najobicniji drveni stolic za kafu crne boje nek mi javne please, al da je sav od drveta;) hvala


Ja sam ti takav stolic isto vidjela u Udobnosti(koskastog oblika), wenge, e sad nije neki kvalitet, ali je i jeftin 75,00KM na Grbavici prije 30-ak dana.

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kupovina namjestaja
11.12.2009 13:41:24   
fatimica09
MAMA 2009 Udobnost, na Grbavici...soping centar....moze i iz dijelova, cini mi se da je samo trosjed oko 390 km...slatko pravouser posted image

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kupovina namjestaja
11.12.2009 13:42:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: fatimica09



e ja sam gledala tu istu i bas mi se svidjela ona crno - bijela kombinacija, samo ne znam bas, nisu oni neki kvalitet...mada danas je inace tesko naci kvalitet...ali ta je bas super dizajnuser posted image user posted image user posted image

Ja sam mm preveslala da kupimo Hazandarevic garnituru user posted image , imamo ogroman stan i dvije velike komode rucni rad Konjic, veliki peskun i dva mala....i sada jos uvijek stoji svekrvin ugao, star negdje haman kao i jauser posted image ....e vala nece mi vise piti krv svaki put kad ga vidim....Znam da nije bas ultra moderno, ali meni je bas super...inace volim tako malo orjentalnog....user posted image



Lipi moj rodni grad
user posted image user posted image user posted image user posted image za "rukotvorine"!

(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kupovina namjestaja
11.12.2009 13:46:59   
mama2009
hvala na info.....


ja iskreno ne volim te rukotvorine, moj deda je iz te porodice koja u Konjicu radi te rukotvorine....i moja mama ima cijelu sobu uradjenu bas u Bosanksom stilu......
zeznuto je za odrzavanje, ima posebnu cetku (kao ona za cipele) pa s tim cisti rupice u kojima se nakuplja prasina......nezgodno za odrzavanje, a i ne moze se nista "skloniti u to" 


p.s. ja imam problem s prostorom.....pa mozda zato ne volim te stvari


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *