|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 10:10:39   
manuela RR
Ja ovih dana idem kupovati trpezariju,sve sam moguće obišla i na kraju ću najvjerovatnije kupiti u Omegi,jer oni nekako najbliže imaju ono što ja tražimuser posted image user posted image user posted image
Ako ko ima još kakav prijedlog gdje bi mogla šta pogledati od mojih sugrađanki neka mi javiuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 12.11.2009 10:17:41 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 12:37:34   
Anoniman
Manuela ako si našla u Omegi nešto što ti se sviđa tu i kupi, jer su im kvalitetne stvari, mi smo prezadovoljni stolom u dnevnom boravku...a trepezariju sam kupila u iverexu (Živinice), vjeruj da se raspala...Jedino bi ti savjetovala još Konjuh (živinice) oni imaju kvalitetne stolove i stolice.
http://www.konjuh.ba/bos/proizvodi.htm

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 12:52:06   
Nunichi
I ja sam za Omegu. Kod nas je sav namjestaj kod njih kupljen. Osim trpezarijskog stola, njega sam uzela u Dallasu u Slavinovicima, ali sam stolice opet u Omegi. user posted image
Ako imas malo vise para idi u Amif trade, eeee kako je tu lijep namjestaj. Jeste zara, ali je extra. Ako nista otidji malo oci napari. I ja sam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 13:08:57   
Anoniman
 Amif trade, baš tako samo za parenje očiju, eh koliko sam puta tu bila i razgledalauser posted image user posted image user posted image ...Ne znam da li bi mogla sebi priuštit i lampu iz Amif tradeuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 13:13:40   
Nunichi
Ma lampu bi. user posted image Ista je ponuda rasvjete kao u Omegi kod njih, samo malo skuplje 10-15km. user posted image
Ali dalje od lampe je bas bas luksuz. Preskupo stvarno. Ja se bila zaljubila u kuhinju jednu, aaa kakva je bila, kad ja pogleda 17 000 km! user posted image user posted image Ismijala sam se sama sebi. Jeste da ima sto, stolice, ostavu, svu tehniku u sklopu, ali sto je puno puno je. Srecom nemam mjesta za toliku kuhinju...tjesim se ja. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 13:19:40   
w.pooh
hahahah čuj 17 000 KM..user posted image user posted image user posted image user posted image jel sama sprema ručak? Možda se sama čisti ?
Stvarno je preskupa...


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 13:23:31   
Nunichi
I kuha i pere, sve radi. user posted image user posted image
To su one ogromne, kao u filmovima. user posted image user posted image user posted image Meni bi mogla u dnevnu i trpezariju zajedno stati.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 14:14:50   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image joj Nuno dobra si...recesija u punom jeku a ti bi kuhinju od 17000KMuser posted image user posted image user posted image user posted image
ništa pravac Amif trade da i ja naparim oči.
U omegi sam planirala,ali moj muž je razmišljao da odemo i u Konjuh Živinice,kako mi Breskva predloži,i on je čuo da tamo ima lijepih stvari.otićemo tamo još pogledati,ako ne ja sam odprilike već nešto pikirala u Omegiuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 14:29:13   
manuela RR
Ovo sam morala da vam pokažem,pogledajte samo kako je jedna moja prijteljica sredila stan,ja kad sam vidjela kad nisam u nesvjest palauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo joj je dnevni boravak

user posted image
a ovo trpezarijauser posted image user posted image user posted image


Vauuuuuuuuuu


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 14:44:14   
Nellica
manuela, obavezno otidji u Konjuh, mi smo tamo našli sto i stolice i to u nijansu kakve smo tražili, sto je u boji trešnje sa mliječnim staklom po sredini, a stolice u boji šampanjca, a kuhinju, komode , plakare i sl. smo radili po mjeri kod stolara i prepre zadovoljni smo, pokušat ću slikati.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 14:56:51   
moni
Ja sam sav namještaj kupila u ećo company i super je, ja sam zadovoljna. Dalas, Malagić, meni je to bezveze namještaj  bio.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 15:02:00   
moni
A Simpo, pa nije to više onaj prijeratni kvlatitet, šta vam je.Simpo jest nekad bila firma ali sad....nisam baš sigurna

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 15:13:23   
w.pooh
manuela znaš kako kažu ima se može se user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 15:18:53   
Nellica
w.pooh donekle se slažem , ali ne u potpunosti, znam jako puno ljudi koji imaju , a dom im je parada kiča i neukusa, mm i ja smo crtali svaku stvar i dogovarali sa stolarom, da smo kupovali gotov namještaj puno više novaca bi nam trebalo, a ovako uredjujemo naš dom komad po komad i mi smo prezadovoljni , a vjeruj da nam se svi gosti iznenade kada im otvorimo vrata.

Vazno je zacrtati jedan koncept i dobro se informisati, npr. komodu iz Amifa sa dobrim stolarom možeš dogovoriti u pola cijene, vjeruj mi.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 15:24:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nellica

w.pooh donekle se slažem , ali ne u potpunosti, znam jako puno ljudi koji imaju , a dom im je parada kiča i neukusa, mm i ja smo crtali svaku stvar i dogovarali sa stolarom, da smo kupovali gotov namještaj puno više novaca bi nam trebalo, a ovako uredjujemo naš dom komad po komad i mi smo prezadovoljni , a vjeruj da nam se svi gosti iznenade kada im otvorimo vrata.

Vazno je zacrtati jedan koncept i dobro se informisati, npr. komodu iz Amifa sa dobrim stolarom možeš dogovoriti u pola cijene, vjeruj mi.


potpisujem

novac je manje bitan...ukus i ako imas neku liniju u glavi kako ti treba izgledati prostor, da je dobro osmisljen, moze se s jako malo novca namjestiti...bitnije je gledati sta s cim ide nego kupovati sve sto ti se svidja

(odgovor članu Nellica)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 15:27:36   
remzy
posto sam vec na par mjesta navela da adaptiramo stan i da uzimamo sve novo ,tako da smo ja i MM u dilemi!!
trazimo "stalazu-komodu" mislim na to da tu moze da stane dosta knjiga ,a ujedno i televizor, DVD i sva  ta tehnika sto ide uz tv!!!
a moramo tako nesto da kombinujemo posto MM ima dosta knjiga ,a jos uz to stan nam je mali i stvarno mora tako!!!
ako neka ima nesto zanimljivo za preporuciti ,tu sam da saslusamuser posted image

uz tu komodu smo mislili jos neki malo veci tapacirani namjestaj i jedan veliki sto !!!



_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 15:29:32   
Romali
IZVORNA PORUKA: remzy


trazimo "stalazu-komodu" mislim na to da tu moze da stane dosta knjiga ,a ujedno i televizor, DVD i sva  ta tehnika sto ide uz tv!!!
a moramo tako nesto da kombinujemo posto MM ima dosta knjiga




I nama treba veća komoda za dnevni zbog mojih knjiga. Nemam pojma kako se kreću cijene, jer ovu koju sad imamo nismo mi kupovali, bila je poklon za vjenčanje.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 15:43:59   
Nellica
Moj savjet je da na netu izaberete što Vam se dopada , iskombinirate i nadjete dobrog stolara i nema greške!

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 16:07:27   
ivana st
IZVORNA PORUKA: Nellica

Moj savjet je da na netu izaberete što Vam se dopada , iskombinirate i nadjete dobrog stolara i nema greške!


Potpisujem,jer zaista je teško nać odgovarajući namještaj (izgled,boja,mjere) još posebno ako je manji stan pa je svaki centimetar bitan. Kad smo mi sređivli svoj stan, ormare i kuhinju smo radili po mjeri,nakon što smo izludili tražeć komade koji bi nam odgovarali.I više smo nego zadovoljni,a i prošli smo jeftinije, a dobili kvalitetnije.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 17:30:22   
juni
Remzy, moj ti je savjet da posebno kupis manju policu za tv a do nje mozes staviti policu za knjige. Ovako ce izgledati puno lijepse nego kad je sve u jednom komadu, barem meni user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 17:42:26   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: juni

Remzy, moj ti je savjet da posebno kupis manju policu za tv a do nje mozes staviti policu za knjige. Ovako ce izgledati puno lijepse nego kad je sve u jednom komadu, barem meni user posted image

slazem se sa juni...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 18:58:19   
Anoniman
remzy misliš na ovako nešto
user posted image

user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 19:23:57   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Breskva

remzy misliš na ovako nešto
user posted image

user posted image


malo je ovo za remzy-ne knjige user posted image da vidis koliko ih ima biblioteku da otvori...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 19:26:58   
ivanak
Ja osobno ne volim bijeli namještaj, tako da to meni nešto. 

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kupovina namjestaja
12.11.2009 19:37:27   
Anoniman
user posted image

kod nas je sve pomalo eklekticki...trebalo bi renovirati stan tuto kompleto...ali vazda ima vaznijih stvari

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *