|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
16.12.2009 1:03:25   
leona81
pahuljica farah  imaju samo 1 crn je al sa staklom i pravokutnog oblika...ja bi takav ali bez stakla...bio je 100 i nesto, taj od 75 nisam vidjela ali smo pitali za crni drveni i samo ovaj nam pokazase

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kupovina namjestaja
11.1.2010 19:54:11   
nenana
IZVORNA PORUKA: maminsin

user posted image

Mislim da sam uspjela. user posted image   Gdje se moze kupiti ovakav ili slican ormar za hodnik ali boje bukve?  Ovaj mi se pravo svidja jer mi izgleda nekako funkcionalan.  Ne volim one sa policama nego ovako sa zatvorenim vratascima.


Ja sam ovakav vidjela u Udobnost.  Ne znam da li imaju boju bukve. :)

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kupovina namjestaja
12.1.2010 17:48:56   
SdZ
Zanima me kakvo je vase misljenje,a i iskustvo u tome da li da kupimo spavacu sobu,ono u kompletu ili posebno lezaj i veliki ormar(nesto u stilu americkog plakara)???

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu nenana)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kupovina namjestaja
14.1.2010 13:52:32   
SdZ
Da li je neko od vas kupovao polovni namjestaj???Mene zanima namjestaj za dnevni boravak,odnosno dvosjed,trosjed i fotelja....imam jedne poznanike koji su u polovnom namjestaju kupili kuhinju i trepezarijski sto i stolice,predobro izgleda,oni su prezadovoljni...a sta mislite koliko se inace krecu cijene novog namjestaja za dnevni,nesto obicno
user posted image

Npr. ovako...jer volim jednostavnostuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kupovina namjestaja
14.1.2010 14:04:08   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Zanima me kakvo je vase misljenje,a i iskustvo u tome da li da kupimo spavacu sobu,ono u kompletu ili posebno lezaj i veliki ormar(nesto u stilu americkog plakara)???


Ovisi o tome šta se tebi sviđa, i kakvu ponudu imaš, a shodno kvadraturi i onome čime te uslovljava spavaća soba sojim rasporedom zidova.
Mi smo krenuli u kupovinu natkasni i kreveta, i evo poslije dvije godine nemamo niti jedno od to dvoje, jer smo sebi našli predivno udoban madrac, postavili ga na pod, i to je to. user posted image
S obzirom da nam je spavaća u potkrovlju, morali smo praviti plakare, i to su tzv. ugradbeni, tako da sam kosine iskoristila.Imamo u vidu napraviti samo natkasne zbog lampi, ali kada dođu na red :)

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Da li je neko od vas kupovao polovni namjestaj???Mene zanima namjestaj za dnevni boravak,odnosno dvosjed,trosjed i fotelja....imam jedne poznanike koji su u polovnom namjestaju kupili kuhinju i trepezarijski sto i stolice,predobro izgleda,oni su prezadovoljni...a sta mislite koliko se inace krecu cijene novog namjestaja za dnevni,nesto obicno
user posted image

Npr. ovako...jer volim jednostavnostuser posted image user posted image user posted image




Ne volim polovne stvari, tako da ne mogu ti dati savjet na ovo pitanje. Ali što se tiče cijena one variraju shodno materijlu, udjelu drveta, plastike, rosvaja i sl. Mm i ja smo prije dvije godine čekali sajam u Skenderiji,  na kojem smo našli onoš to nam se sviđa, i cijena dva trosjeda, fotelje i pet jastučića su bila 900 KM.
A sto smo našli u Standardu,Stup - baš ono što je odgovaralo zamisli dnevne sobe.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kupovina namjestaja
20.1.2010 16:41:37   
muby
IZVORNA PORUKA: manuela

Ovo sam morala da vam pokažem,pogledajte samo kako je jedna moja prijteljica sredila stan,ja kad sam vidjela kad nisam u nesvjest palauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo joj je dnevni boravak

user posted image
a ovo trpezarijauser posted image user posted image user posted image


Vauuuuuuuuuu



Divno
ja sam luda za bordo bojom, a u kombinaciji sa bijelom bas dolazi do izrazaja


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kupovina namjestaja
20.1.2010 16:53:45   
mama2009
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

IZVORNA PORUKA: fatimica09



e ja sam gledala tu istu i bas mi se svidjela ona crno - bijela kombinacija, samo ne znam bas, nisu oni neki kvalitet...mada danas je inace tesko naci kvalitet...ali ta je bas super dizajnuser posted image user posted image user posted image

Ja sam mm preveslala da kupimo Hazandarevic garnituru user posted image , imamo ogroman stan i dvije velike komode rucni rad Konjic, veliki peskun i dva mala....i sada jos uvijek stoji svekrvin ugao, star negdje haman kao i jauser posted image ....e vala nece mi vise piti krv svaki put kad ga vidim....Znam da nije bas ultra moderno, ali meni je bas super...inace volim tako malo orjentalnog....user posted image



Lipi moj rodni grad
user posted image user posted image user posted image user posted image za "rukotvorine"!





kad budes uzimala u Konjicu rukotvorine slijedeci put zovi slobodno, to su amidze od moje mame


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:43:42   
Suzana
SAVJET (iz iskustva): dok djeca malo ne porastu, ne izvaljivati se za skuplji namještaj. user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:52:02   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

kad budes uzimala u Konjicu rukotvorine slijedeci put zovi slobodno, to su amidze od moje mame



Hee, koga da zovemo? user posted image   Saljem ti pp.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:53:02   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Suzana

SAVJET (iz iskustva): dok djeca malo ne porastu, ne izvaljivati se za skuplji namještaj. user posted image


Sad mi kažeš kad imam fleku pomjera 1 metar kvadratni na podu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:54:54   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Suzana

SAVJET (iz iskustva): dok djeca malo ne porastu, ne izvaljivati se za skuplji namještaj. user posted image


Sad mi kažeš kad imam fleku pomjera 1 metar kvadratni na podu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image
I kod mene je užas... Ne zaboravi da su dvojica. user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:56:03   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: Suzana

SAVJET (iz iskustva): dok djeca malo ne porastu, ne izvaljivati se za skuplji namještaj. user posted image


Sad mi kažeš kad imam fleku pomjera 1 metar kvadratni na podu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image
I kod mene je užas... Ne zaboravi da su dvojica. user posted image




Mogu misliti Nedi x 2....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:56:30   
veeseelaa
trudim se da odma očistim što zezne, neće valjda da mi upropasti namještaj  u narednom periodu kad nije do sadauser posted image user posted image
a kasnije dolaze nove bebice, nisam ja imala šta čekati da poraste

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:57:50   
Nedi
I ja sam odmah počela ribati ali džezva kafe je džezva kafeuser posted image user posted image user posted image , a jest je potrefio nije mogao promašit, sunce mamino

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:58:06   
Romali
IZVORNA PORUKA: Suzana

SAVJET (iz iskustva): dok djeca malo ne porastu, ne izvaljivati se za skuplji namještaj. user posted image


Pa nije ni najskuplji,a ni najjeftiniji, ali može ravno u kontejner za par mjeseci  user posted image

I šta onda??? Dođe druga beba nekad i sve tako u kruguser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 15:59:51   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: Suzana

SAVJET (iz iskustva): dok djeca malo ne porastu, ne izvaljivati se za skuplji namještaj. user posted image


Pa nije ni najskuplji,a ni najjeftiniji, ali može ravno u kontejner za par mjeseci  user posted image

I šta onda??? Dođe druga beba nekad i sve tako u kruguser posted image



user posted image

Ma nije mi žao ugaone, bila je baš povoljna.
Žao mi tepiha koji nije bio povoljan nego dobro skup, a poklon od moje nane za udaju. user posted image
Neki dan mi Mak razbio onaj Heinzov soja sos... Lupo, lupo od sto i pukla flaša...
Nadam se da će se tepih moći oprati, barem vjerujem!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:01:25   
Nedi
Suzana izgleda ces i ti na onu temu "kako očistiti tepih"....pa žene sto me zapričavate 16:00 cccc letim kući

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:02:14   
Hanady RR
A zato ja drage moje još nisma nove tepihe stavila...kod mene kuća zstrata ko kod moje svekrve prije 30 godina.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:02:29   
Leva
Imam bijelu koznu garnituru u dnevnoj sobi i nije me briga hoce li je djeca unistiti. Kako je krenulo mm i ja cemo je razvaliti prije nego sto oni dodju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:03:39   
MELLI

IZVORNA PORUKA: manuela

Ovo sam morala da vam pokažem,pogledajte samo kako je jedna moja prijteljica sredila stan,ja kad sam vidjela kad nisam u nesvjest palauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo joj je dnevni boravak

user posted image
a ovo trpezarijauser posted image user posted image user posted image


Vauuuuuuuuuu


ovo je super,ali prvo što mi je palo na pemet je "ima li ta tvoja prijateljica malu djecu"user posted image user posted image

Ja već zamišljam ove moje indijance kako jašu po ovom namještaju,zamišljam sebe kako trčim za njima između ovog namještaja sa krpom u ruci,vidi Harisa kako visi na ovim zavjesama ili sjedi na ovoj komodiuser posted image user posted image user posted image

Mi planiramo u ovoj godini takođe zamijeniti namještaj u dnevnoj sobi,ja sam luda za ovom kombinacijom,ali bojim se da ću odlučim li se za jednu ovakvu kombinaciju, postati pravi rob namještajuuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:11:25   
emma.L
Ja sanjam malo novoga namještaja, iako je i ovaj fin, ali mi je baš žao dok je Ema mala, a onda će mi biti žao jer planiram drugo dijete user posted image .
I ja se trudim da odmah čistim, ali ja sam najmanje doma s njom. Pet dana je po 9 sati dnevno sa nanom kojoj nije bitno ni je li Ema uflekana, a ne namještaj. 5 puta sam rekla da je ne stavlja na kauč bez pelene, i nema fajde, kauč je popiškila nekoliko puta. Barem se trudi da pazi da se jede u trpezariji, gdje nema tepiha i gdje su stolice od eko kože user posted image .
Nego Bog dao lijepo zdravlje čikama koji donesu one usisivače i dubinski očiste sve za 40 KM user posted image , pa i nije tako strašno kako mi znamo napraviti.
A iskreno, ni ja ne teroriziram nikoga, može se nosati čokolada i šetati po kući, nije problem. E eto mi sad user posted image .
Nego, pitanje: zna li itko gdje mogu kupiti okrugli tepih u smeđim tonovima, ali onaj kao od jute- treba mi za hodnik. Dakle, da se lako istrese i usisa.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:32:39   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Leva

Imam bijelu koznu garnituru u dnevnoj sobi i nije me briga hoce li je djeca unistiti. Kako je krenulo mm i ja cemo je razvaliti prije nego sto oni dodju user posted image user posted image user posted image


Nemoj tako Levice, aBd izbljuckaće vaša djeca i išarati tu bijelu kožnu garnituru vrlo brzo, aBd!!!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:48:18   
Anoniman
trazeci kauc, ja naisla na ovaj...meni je bas cooluser posted image user posted image user posted image ako ti se negdje uprlja, pocijepa ili ti jednostavno dio dosadi.... zamijenis ga novimuser posted image user posted image user posted image a  "materijala" vazda imas u kuciuser posted image
user posted image

(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:53:33   
Amrino
onaj Heinzov soja sos...


user posted image - dobar! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kupovina namjestaja
21.1.2010 16:57:49   
Amrino
Nama je ugaona od nekog extra materijala...Nesto kao eko vrazija koza- a zove se elefant. Ma sta god istrese na njega- najnormalnije se obrise mokrom krpom ili vlaznim maramicama. I jos je tamno smedji...pa se bas sve vidi...
Tepisi su mi bez- Nedi draga suosjecam s tobom....ista stvar mi se desila...Nadam se samo da ce ga dubinsko moci ocistiti...
Nizasta se nisam "izvaljivala" jer mislim da treba biti cisto i uredno ali toliko da djeca i njihov "rahatluk" ne ispastaju...tj. necu da se boje svaki put kada nesto isprljaju...sve su to zamjenjive materijalne stvari...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *