|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
19.10.2013 15:31:13   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Kakve su cijene, odprilike? Ne ocekujme da cu za 1000 KM kupiti namjestaj iz snova, ali ne planiram ni 10000 dati za garnituru.user posted image

Nas su trosjed, dvosjed, fotelja i tabure dosli negdje oko 5000. To je bilo prije 4,5 godine.
U pitanju je tamno smedja garnitura od mikrofibera. Trosjed se moze razvuci. I dodju ukrasni jastuci
(3 na trosjed, 2 na dvosjed i 1 na fotelju). A tabure je za dvije osobe.
Po potrebi mogu i sliku staviti :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Kupovina namjestaja
19.10.2013 16:24:43   
Hannica
Mnogo mi je to para,ja bih do 3500 max, a jos bi mi draze bilo da nadjem za dvije hiljade.user posted image
U svakom slucaju vrijedi pogledati,mozda imaju i povoljnijih stvari. Moze i slika,da vidimo odprilike sta se nudi.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Kupovina namjestaja
19.10.2013 16:48:11   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hannica

Da li neko ima iskustva sa dogtas exkluziv namj. Ja i mm danas trazili po Sarajevu garnituru za dnevni boravak,bili u doktasu,domaviji,dalasu,natuzzi-ju,eco neki user posted image . Svidjelo n se nesto u dogtasu,nisu bas ni jeftini pa me zanima kvalitet. I da li postoji jos neki salon namjestaja u Sa,malo bolji?

Kakvu garnituru zelis? mozel polovna(kao nova)user posted image Kupili u Urbanu trosjed i dvosjed bez boja koza..trosjed se izvlaci...I sad hocu po svaku cjenu da je se rjesim...Zimi je prehladna...Imamo preko nje one kozice ali dzaba meni zimauser posted image a platili je bas fino para

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Kupovina namjestaja
19.10.2013 19:38:34   
Hannica
Salmy ja bih rado uzela kozu (zbog ciscenja user posted image ), ali mm nece,zalili mu se nezadovoljni korisnici,ako jos neko kaze da je toliko hladno i ja cu ohladiti.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Kupovina namjestaja
20.10.2013 14:19:20   
Pikapolonica
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 13:15:53   
aazra
IZVORNA PORUKA: canim

Jeste bili u belloni ? Oni imaju fin namjestaj, imas i cardin ali bellona je bolji. Pogledaj na njihovoj stranici modele.

...Ima i alfemo i njihovu stranicu mozes pogledati.


Samo da kazem da smo prezadovoljni kaucem iz Bellone. Lako se sklapa, rasklapa ugodan, tek sad imam osjecaj da spavam na bracnom krevetu user posted image Svima preporucujem ovaj salon, jeste da je malo skuplji ali je zaista kvalitetno user posted image

Djetetu smo kupili krevet i madrac "nobil" u Ambijenti, hvala mama Alma sto si me na vrijeme odgovorila od Domavije user posted image

I jos kako sam se obradovala kad sam trazeci nesto u kuci kod mame nasla svoju posteljinu koju sam koristila kao dijete s motivima Toma & jerryja ne mogu vam opisati...sto je glavno ostala je kao nova jer nije puno koristena a i prelijep osjecaj pokloniti djetetu nesto sto je mama koristila user posted image




< Poruku je uredio aazra -- 22.10.2013 13:16:24 >


_____________________________








(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 13:28:30   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



ako smijem pitati da nije neka greška, pet hiljada KM


(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 13:45:45   
Miimy
pet hiljada iskreno meni to toliko ne vrijedi s obzirom kakvog namjestaja ima do 2000 km al dobro svako ima svoje

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 14:00:51   
Pikapolonica
Nije greska...i rekoh odmah da su skupi.
Izadje nesto manje kad bih uracunala popust koji smo dobili na kraju za sve sto smo skupili,
ali ne bi se plaho promijenila cijena.
Doduse, sad sam se malo zadeverala, jer smo i ostale stvari za dnevni boravak uzeli tamo
(sto i komode), pa je moguce da je onda garnitura bila oko 3000, a ostatak da je otpao na
ostali namjestaj.
Dzaba, ne mogu se sjetiti, ipak je to bilo prije skoro 5 godina.
Sto rece Miimy, svako ima svoje svakako.
Ono sto definitivno vazi je da gledanje i razgledavanje ne kosta nista :)

< Poruku je uredio Pikapolonica -- 22.10.2013 14:04:18 >


_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 14:05:11   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Nije greska...i rekoh odmah da su skupi.
Izadje nesto manje kad bih uracunala popust koji smo dobili na kraju za sve sto smo skupili,
ali ne bi se plaho promijenila cijena.
Doduse, sad sam se malo zadeverala, jer smo i ostale stvari za dnevni boravak uzeli tamo
(sto i komode), pa je moguce da je onda garnitura bila oko 3000, a ostatak da je otpao na
ostali namjestaj.
Dzaba, ne mogu se sjetiti, ipak je to bilo prije skoro 5 godina.
Sto rece Miimy, svako ima svoje svakako.
Ono sto definitivno vazi je da gledanje i razgledavanje ne kosta nista :)


e, tek sada sam u čudu, trosjed, dvosjed, fotelja, i jastuci naravno 5 hiljada, koji je materijal, u čemu je kvaka

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 14:14:30   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Nije greska...i rekoh odmah da su skupi.
Izadje nesto manje kad bih uracunala popust koji smo dobili na kraju za sve sto smo skupili,
ali ne bi se plaho promijenila cijena.
Doduse, sad sam se malo zadeverala, jer smo i ostale stvari za dnevni boravak uzeli tamo
(sto i komode), pa je moguce da je onda garnitura bila oko 3000, a ostatak da je otpao na
ostali namjestaj.
Dzaba, ne mogu se sjetiti, ipak je to bilo prije skoro 5 godina.
Sto rece Miimy, svako ima svoje svakako.
Ono sto definitivno vazi je da gledanje i razgledavanje ne kosta nista :)


e, tek sada sam u čudu, trosjed, dvosjed, fotelja, i jastuci naravno 5 hiljada, koji je materijal, u čemu je kvaka


Mikrofiber (za odrzavanje je super).
Mada, iskreno, nema neke pretjerane kvake. Da je skupo, skupo je. Nekom vjerovatno i ne vrijedi.
Ali s druge strane, sad kad nesto kontam, prije 5 godina nije bilo dosta ovih salona kojih ima danas (Bellona, Dogtas, Alfemo...)
A i da budem jos iskrenija, nismo nesto pretjerano ni hodali. Otisli smo tamo i kupili sve sto nam se svidjelo i sto se uklapalo u nas stan.
A kao sto i gore napisah, mozda je u tih 5000 i ostatak dnevnog boravka bio, pa je garnitura izasla 3000 (sto opet nije jeftino ali je razlika u odnosu na 5 hiljada).


_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 15:49:14   
hatepsut
Ja kad kupujem nesto (namjestaj posebno) obidjem sve,al bas sve ! Cijene variraju,a kvalitet je tu negdje.Ja sam svoj trosjed,dvosjed i fotelju(jastuci i tabure gratis) platila oko 1000km,koristili 7g (jos uvijek je u odlicnom stanju)i promjenuli.O ukusima ne vriejdi raspravljati ali nikad nebi dala 5000 hiljada za garnitur,tacno bi mi je bilo zao promjenut kad mi "dosadi".

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 16:23:07   
Hannica
Ma bit ce da je to neka jaka firma pa je tako skup namjstaj,ne vidim nista cudno,sto god se kupuje mozes izabrati jeftinije i skuplje,evo npr. Neko cizme plati 100 KM,neko 300 KM,a nisu mnogo bolje ove druge,ali eto...ima se,moze se,hoce se.... nista cudno.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Kupovina namjestaja
22.10.2013 20:22:39   
aazra
Mozda je stvarno "kvaka" u mikrofiberu, jer mi smo prethodno imali ugao od mikrofibera, kupljen u sabix-u, njihov namjestaj kostao nas je sest godina nabadanja na daskama user posted image , kad se neko najavi u goste sastavljaj ga, a ono ispada spuzva, mm proklinje sabix user posted image Ali, eto moram priznati na kraju se sav raspao, ali mikrofiber osta kao nov, takvog naizgled "novog" smo ga iznijeli pred zgradu...user posted image

Ovaj novi iz " bellone" je presvučen štofom, meni je opet to puno bolje, jer ni mikrofiber nije za svakog, ja recimo imam alergiju od tog materijala, uz to ne podnosim dodir mikrofibera pod rukom, kao da mi neko struze noktima po zidu, grozno mi je bilo odrzavati ga...stof je puno njezniji, mekaniji...mozda samo treba vise paziti kod odrzavanja, ali bolje i to nego mikrofiber. I nikad vise sabix, ne znam ni postoji li jos uvijek ta firma..user posted image


< Poruku je uredio aazra -- 22.10.2013 20:23:34 >


_____________________________








(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Kupovina namjestaja
21.11.2013 11:28:38   
canim
user posted image
http://www.klix.ba/biznis/privreda/domaca-firma-ms-wood-isporucila-50-slepera-stolica-ikea-i/131121022

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Kupovina namjestaja
27.11.2013 17:14:38   
Almaa
Pozdrav i ja sam u potrazi za dobrim klik klak lezajem, tacnije Bety Oriolik, jel neko vidjao gdje se mogu kupiti. Mogu se naruciti u AP interijeri, ali 2500 KM garnitura, ne mogu da vjerujem da je toliko poskupila, sjecam se da je bila duplo jeftinijauser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Kupovina namjestaja
19.2.2014 13:24:13   
mala_sa
Zenice treba mi hitno savjet, koji materijal za ugaonu je bolji: mikrofiber, ili ono kao "tkanje" platno - ne bas krupno izradjeno???

Imamo 2 male bebe, pa me prvenstveno zanima sta je lakse za odrzavati??

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Kupovina namjestaja
20.2.2014 15:03:56   
mayra

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Zenice treba mi hitno savjet, koji materijal za ugaonu je bolji: mikrofiber, ili ono kao "tkanje" platno - ne bas krupno izradjeno???

Imamo 2 male bebe, pa me prvenstveno zanima sta je lakse za odrzavati??

Ja pravo bjezim od mikrofibera, ne svidja mi se sto se svaki pokret rukom vidi na njemu. Mi smo nedavno kupili ugaonu, uradili je od tamnosmedjeg platna, "tkanog" i cini mi se da ce biti dobro.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Kupovina namjestaja
20.2.2014 17:07:18   
Romali
Mi smo ljetos izbacili garnituru koja je bila od mikrofibera. Sad imamo ugao sa tim gustim tkanjem i bas smo se razrahatili.
Jos nam je mikrofiber bio svjetle boje, jao patnjeeeeeeeee.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Kupovina namjestaja
3.3.2014 22:50:03   
magbi
zene gdje kupit lijepu ugaonu garinituru svi me odvlace od koze a imam dva djecaka kontam za odrzavat super sta predlazete osim dallasa i domavijie,sabixa i dogtasa,nesto u dogtasu mi se nije nista svidilo jest jedan kozni ugao na slovo L ali male dimenzije a ne rade po vecim dimenzijama znaci savjeti dobro dosli za kutnu garnituru u obliku slova L,imate li iskustva sa eco company

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Kupovina namjestaja
3.3.2014 22:59:41   
salmy

IZVORNA PORUKA: magbi

zene gdje kupit lijepu ugaonu garinituru svi me odvlace od koze a imam dva djecaka kontam za odrzavat super sta predlazete osim dallasa i domavijie,sabixa i dogtasa,nesto u dogtasu mi se nije nista svidilo jest jedan kozni ugao na slovo L ali male dimenzije a ne rade po vecim dimenzijama znaci savjeti dobro dosli za kutnu garnituru u obliku slova L,imate li iskustva sa eco company

Ni za zivu glavu nemoj..imamo je i hocu da je se rjesim...smrdi hladna strava....jest zahvalana za odrzavati..ali ostalo je odron..Ja je platila oko 3 hiljade prije par godina...sad je prodajem za hiljadu nece niko...U zivotu se nismo vise zahebali nego sto to govno kupismouser posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Kupovina namjestaja
3.3.2014 23:08:18   
magbi
OK KOZA ONDA ODPADA DEFINITIVNO ASTA JE SA SALONIMA

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Kupovina namjestaja
3.3.2014 23:17:33   
salmy
Urban,Dallas,Grantto design,Eco, saso mangeuser posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Kupovina namjestaja
3.3.2014 23:20:28   
bananica
sincro, belona

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Kupovina namjestaja
4.3.2014 13:21:58   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: magbi

zene gdje kupit lijepu ugaonu garinituru svi me odvlace od koze a imam dva djecaka kontam za odrzavat super sta predlazete osim dallasa i domavijie,sabixa i dogtasa,nesto u dogtasu mi se nije nista svidilo jest jedan kozni ugao na slovo L ali male dimenzije a ne rade po vecim dimenzijama znaci savjeti dobro dosli za kutnu garnituru u obliku slova L,imate li iskustva sa eco company

Ni za zivu glavu nemoj..imamo je i hocu da je se rjesim...smrdi hladna strava....jest zahvalana za odrzavati..ali ostalo je odron..Ja je platila oko 3 hiljade prije par godina...sad je prodajem za hiljadu nece niko...U zivotu se nismo vise zahebali nego sto to govno kupismouser posted image


Moji roditelji takodjer, platili su je grdne pare a nevalja crnu djavolu, zimi hladna, ljeti se ljepis za nju jer se znojis... odron user posted image . Sad hoce da vrate onaj stari sto su imali prije ove kozne user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *