|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:00:15   
mamana
Imate li neku preporuku za neku firmu koja radi američke plakare (prioritet je kvalitet).

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:10:08   
Hannica

IZVORNA PORUKA: mamana

Imate li neku preporuku za neku firmu koja radi američke plakare (prioritet je kvalitet).

A gdje tacno?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:17:03   
mamana
U Sarajevu

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:21:51   
vila_7

IZVORNA PORUKA: mamana

Imate li neku preporuku za neku firmu koja radi američke plakare (prioritet je kvalitet).



svaka ce ti uraditi kvalitetnu u zavisnosti od cijene. Radim u FIS-u i imaju plakari po narudžbi,ali sav materijal ti biras - jeftiniji,skuplji,...

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:21:52   
salmy
Sogal plakari u Kolodvorskoj extra lik user posted image i kvalitet

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:24:03   
mamana
Sogal plakari u Kolodvorskoj extra lik i kvalitet

Imaš li neki kontakt i  znaš li možda kako se kreču cijene

< Poruku je uredio mamana -- 14.3.2014 10:25:54 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:29:59   
salmy

IZVORNA PORUKA: mamana

Sogal plakari u Kolodvorskoj extra lik i kvalitet

Imaš li neki kontakt i znaš i znaš li možda kako se kreču cijene

Sorry zovu se Komandor( ja pobrkala sa njima) evo citam narudjbenicu
033 615 316...Šentada..nas je bio 1.655,OO..hahahhaah...biras kavlitet drveta kao i boju..imas i skupljih..Divan je vlasnik bas susretljiv..
Sretno draga

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:30:10   
Hannica

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: mamana

Imate li neku preporuku za neku firmu koja radi američke plakare (prioritet je kvalitet).



svaka ce ti uraditi kvalitetnu u zavisnosti od cijene. Radim u FIS-u i imaju plakari po narudžbi,ali sav materijal ti biras - jeftiniji,skuplji,...

Ma nece svako,neko od kvalitetnog materijala napravi namjestaj sa puno gresaka.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:32:16   
mamana
Sorry zovu se Komandor( ja pobrkala sa njima) evo citam narudjbenicu
033 615 316...Šentada..nas je bio 1.655,OO..hahahhaah...biras kavlitet drveta kao i boju..imas i skupljih..Divan je vlasnik bas susretljiv..
Sretno draga

Hvala, možeš li mi reči koje su dimenzije

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 10:35:01   
salmy

IZVORNA PORUKA: mamana

Sorry zovu se Komandor( ja pobrkala sa njima) evo citam narudjbenicu
033 615 316...Šentada..nas je bio 1.655,OO..hahahhaah...biras kavlitet drveta kao i boju..imas i skupljih..Divan je vlasnik bas susretljiv..
Sretno draga

Hvala, možeš li mi reči koje su dimenzije

oko 2,5 metra je dizina..visina isto.. ali je pola staklo koje je valjda skuplje...odes fino kazes zelje i cestitke on ubaci u komp i da ti sliku tvog plakara

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 11:08:57   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: mamana

Imate li neku preporuku za neku firmu koja radi američke plakare (prioritet je kvalitet).



svaka ce ti uraditi kvalitetnu u zavisnosti od cijene. Radim u FIS-u i imaju plakari po narudžbi,ali sav materijal ti biras - jeftiniji,skuplji,...



ja imam ambijentin bračni krevet to je nešto vrhunsko, za svaku pohvalu, soba iz domavije plačena oko 3 tisuće je pola na smeću, a iovo stalo akobogda nadam se da će brzo u vječita lovišta, kada akobogda inšala budemo opremali nanovo stan samo ću iz FIS-a sve da uzmem stvarno sam prezadovoljna

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 11:20:12   
mamana
Ma to nije uopšte puno s obzirom na dimenzije. Kod mene dužina 1,45x2,20. Danas poslije posla ću svratiti.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 11:26:03   
salmy

IZVORNA PORUKA: mamana

Ma to nije uopšte puno s obzirom na dimenzije. Kod mene dužina 1,45x2,20. Danas poslije posla ću svratiti.

u svakom slucaju su jeftiniji od sogal plakara..raspitaj se jos

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 11:41:45   
mamana
Ma Sogal je bezobrazno skup.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 11:57:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: mamana

Sogal plakari u Kolodvorskoj extra lik i kvalitet

Imaš li neki kontakt i znaš i znaš li možda kako se kreču cijene

Sorry zovu se Komandor( ja pobrkala sa njima) evo citam narudjbenicu
033 615 316...Šentada..nas je bio 1.655,OO..hahahhaah...biras kavlitet drveta kao i boju..imas i skupljih..Divan je vlasnik bas susretljiv..
Sretno draga

I nama su oni radili. Bili su najpovoljniji, ekstra susretljivi, profesionalni, imaju garanciju 12 godina.

Moj ti je savjet da ides od salona do salona i trazis njihovu ponudu za svoj plakar. Vidjeces razlike u cijeni. Nas je jedan te isti plakar, od istog materijala, rasporeda i diemnzija od salona do salona kostao u razlici i do 900KM.
Idi u Domaviju, Primus B., Lineu, Komandor(sad se zovu BMB ili MBM, tako nesto, u Sentadi su), Fis, Begex, Reik i sl.

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 12:05:13   
vila_7
Jos ti je najbolje da odmah bar rucno ucrtas skicu ormara - tad ce ti jos bolje cijenu reci- znaci pazi i tu na materijal - vise polica,veca cijena, nemoj da ti kantaju sa sve 4 strane jer nema potrebe (onda jedino moras paziti kad postavljas i da ti rubove iverice uredno odrade), vise ladica-opet visa cijena,..... pazi na sve-sjedi i vidi sta ti zapravo sve treba a sta ti nije od velike vaznosti user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 12:07:16   
mamana
Ma neda mi se hodati po tin salonima zato i tražim ovdje preporuku. Begex je takođe poskup mi smo prije par godina kod njih radili kuhinju i poslije sam vidjela da sam mogla proči i jeftinije na drugom mjestu. Ako kažeš da daju garanciju 12 godina onda je to kvalitet nema šta, samo još da vidim cijenu.
U svakom slučaju hvala za info.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 12:21:49   
Neca xxx
Da li je neko pravio plocasti namjestaj u "Studio 8"? Nalaze se u ulici Dz. Bijedica. U stometarki.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Kupovina namjestaja
14.3.2014 12:28:08   
mamana
Jos ti je najbolje da odmah bar rucno ucrtas skicu ormara - tad ce ti jos bolje cijenu reci- znaci pazi i tu na materijal - vise polica,veca cijena, nemoj da ti kantaju sa sve 4 strane jer nema potrebe (onda jedino moras paziti kad postavljas i da ti rubove iverice uredno odrade), vise ladica-opet visa cijena,..... pazi na sve-sjedi i vidi sta ti zapravo sve treba a sta ti nije od velike vaznosti

Hvala za savjet, obratit ću pažnju na sve ukazano.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 10:57:59   
muaaa
Trebaju mi 2 kauca ili nesto slicno,na izvlacenje,udobna prije svega za djeciju sobu.Imamo na sprat ali sad cu to maknuti i kauce ubaciti....preporuke molim?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 11:55:47   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: muaaa

Trebaju mi 2 kauca ili nesto slicno,na izvlacenje,udobna prije svega za djeciju sobu.Imamo na sprat ali sad cu to maknuti i kauce ubaciti....preporuke molim?

pogledaj ovdje

http://sinkro.com/webshop/txt.php?id_kat=2&naslov=Sofa%20beds


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 12:26:36   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: muaaa

Trebaju mi 2 kauca ili nesto slicno,na izvlacenje,udobna prije svega za djeciju sobu.Imamo na sprat ali sad cu to maknuti i kauce ubaciti....preporuke molim?

pogledaj ovdje

http://sinkro.com/webshop/txt.php?id_kat=2&naslov=Sofa%20beds


hvala Emice...

Kakvi su ovi klik/klak...jel ima neko?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 12:36:34   
SREĆNA
imala sam ja , dodduše iz udobnosti, bio je katastrofa, neudoban i raspad sistema, kvalitet velika O.Eh sad možda je sinkro bolji mada čisto sumnjanjam bar što se tiče ovog klika

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 13:22:13   
muaaa
Ovako nesto mi se svidja...jel ima kod nas?

http://images.kika.com/db/kikaV5/phpthumb/cache/c/c7/c7c/cache_srcc7cf87eb026618c2a70d5bb5819105d5_parf6e0b439561e51be8484c300f2bebf02_dat1363595415.jpeg

< Poruku je uredio muaaa -- 16.8.2014 13:24:32 >


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 13:24:20   
Emica_sa
ne moze da otvori link nije dobar

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *