|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 11:58:03   
Skvo RR
Prebacivanje postova sa teme Porodiliste Jezero 21.04.2008.

IZVORNA PORUKA: misica

Ja sam ogorcena na bl kosevo i nemam rijeci i cisto sumljam da ce se ista promijeniti prelaskom u novi objekat. Zamisli te jednu porodilju koja lezi u istoj posteljini koja je naravno poslije poroda znate kakva sa izgovorom da nasa draga bolnica nema presvlaku mislim grozno. Beba mi je bila svih pet dana u jednim povoju koji je izbljucala i to je okrenuto na dole i ponovo povijena djete mi je strasno smrdilo moze te zamisliti samo wc. ja sam bila na CR i morala lezati pet dana blago onima sto su odma izasle odozgo. Cak sam morala znate vec sta uraditi za cistu posteljinu. I sad kada se sjetim place mi se. Jedan dan je beba presvucena u pet popodne i bila sve do sutra u pet u istoj peleni jer kao nisu imale vremena da presvuku bebe. Lose ikustvo za mene jer sam tad stvarno bila u soku i sad sam jos uvijek nakon sedam god.


IZVORNA PORUKA: anidla

ja opet sam se iznenadila sa Gakom....hm...svasta sam cula, a nista od toga nisam vidjela.....jedina zamjerka je zenama koje za sobom ostavljaju prljave uloske po wc-u....ne mogu da vjerujem sta svega ima....


IZVORNA PORUKA: misica

Da su samo ulosci nogo je pod znao biti sav krvav da nemate gdje stati. Jedino koju pohvalu ima tj moja dr. Nidjara koja je zena ipo i dr: Nikulin a sestre horor zivi. Dijete place a ona se dere na tebe. J sam i prije poroda bila gore na operaciji pa sam se jos svega nagledala zamisli te prekide visokih trudnoca. Ima jos dosta zena koje su to vidjele samo sute cemu to.


IZVORNA PORUKA: škorpija

misica i ja sam sve ovo isto čula za koševo, zato sam i odabrala opštu bolnicu i nisam se pokajala, ali znam dosta žena koje i pored lošeg iskustva opet trče na koševo, e to mi nikad neće biti jasnouser posted image


IZVORNA PORUKA: mama Nataša

škorpija, to ti može biti i do toga što u slučaju bilo kakvih komplikacija sve šalju na Ginekologiju Koševa, čak i iz bivše Vojne bolnice, ne znam kako je sad zovu.

Ja sam morala prvu trudnoću voditi tamo jer je bila vrlo klimava i jedva smo je izvukli, a onda sam drugu vodila kod istog doktora, tako to valjda krene...




< Poruku je uredio Skvo RR -- 28.1.2010 11:59:58 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:01:51   
n1kky
zalosno je to sto im moras ti platiti da rade svoj posao iole dobro...i zale se male im plate...istina male su plate onima koji srcem rade ali malo je takvih...
vecna njih mjeseco na mito dobije jos bar 5 svojih plata...
kad je meni bilo receno da cu mozda morati na carski pitala sam dr.Dekovica koliko kosta kaze on "slusj, nema konkretna cijena to je koliko das dr koji ce te raditi, minimalno je 500km..."
javna tajna...i kazu u novinama prije 2-3 dana nema korucpije na GAK-u i dizdarevicka kaze ne primam ja mito...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:04:00   
mamana
Ovo što se desilo je prestrašno.Meni je prof.dr. Jadranka Dizdarević vodila trudnoču,privatno i svarno sam bila zadovoljna njenim pristupom prilikom pregleda, hvala Bogu trudnoća je bila normalna, bez ikakvih komplikacija.. S obzirom da znam da je toliko zauzeta nisam se sa njon dogovarala za porod, več sa drugim doktorom i imam samo rječi pohvale kako za njega tako i za babicu. Ne znam zašto svi insistiraju da ih ona porodi ima i drugih doktora koji su strčni na klinici, osim nje. Ona u toku vašeg poroda, ako je prirodni završava sve svoje obaveze, bilo da ima specijalističi, studente ili nepredviđenu hitnu operaciju i vas ostavi sa babicom. Zato trudnice koje kod nje vodite trudnoću, ako se budete dogovarale za porod imajte to na umu, da vam se ne bi ovakvo nešto desilo. Ipak u ovakvim situacijama sekunde mogu biti predudne.

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:04:06   
misica
Sta ces valjda su placeni i za to da sute pa nemogu o tome da pricaju!user posted image

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:05:28   
leona81
IZVORNA PORUKA: škorpija

za dizdarevićku sam čula toliko negativnih stvari da to više prevazilati svaku mogućnost slučajnosti, žena il je izlapjela il je vazda nesposobna bila, a to valjda dobro krilauser posted image .

n1kky a kako se zove taj dr. koji ju je operirao i napravio grešku, trba to javno napisati da se zna


istina, ja sam cula nekoliko slucajeva njenih gresaka a ljudi opet kod nje idu, pa po mjesec, dva te ostavi da cekas, ne javlja se na tel u ordinaciji gdje joj ides privatno, greske kod amniocinteze, pa su bebe umrle ma svasta...sve radi nabrzinu a nekidan citam u avazu kako ona licno govori kako situacija na Kosevu nije onakva kakvom se prikazuje, kako nemaju nijedan slucaj mita i korupcije zabiljezen, kako se niko nije zalio bla bla???a ja kad sam se poradjala milion se ljudi zalilo, jedan covjek cije je dijete umrlo na porodu na stepenicama se svadjao da mu kazu istinu jer na jednom papiru pise jedno na drugom drugo, nisu sigurni cak ni kad je dijete umrlo.

P.S. meni bas pedijatrica skrenula paznju da mi na otpusnoj listi pisu 2 razl datuma za istu vakcinu koju je dijete primilo, fakat nisu normalni


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:13:32   
mama2009
IZVORNA PORUKA: n1kky

zalosno je to sto im moras ti platiti da rade svoj posao iole dobro...i zale se male im plate...istina male su plate onima koji srcem rade ali malo je takvih...
vecna njih mjeseco na mito dobije jos bar 5 svojih plata...
kad je meni bilo receno da cu mozda morati na carski pitala sam dr.Dekovica koliko kosta kaze on "slusj, nema konkretna cijena to je koliko das dr koji ce te raditi, minimalno je 500km..."
javna tajna...i kazu u novinama prije 2-3 dana nema korucpije na GAK-u i dizdarevicka kaze ne primam ja mito...




citajuci sve postove, moram napisati i moje iskustvo, jos par dana do terminauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

trudnocu mi vodio dr Dekovic, za njega imam samo rijeci hvale......odlazi na godisnji...... ja nastavljam vodjenje trudnoce u njegovom timu kod dr Nikulina koji je JEDNO PREDIVNO STVORENJE-COVJEK I DOKTOR. 18.01 dobijem cudne bolove i odlazim na GAK pregleda me dr Goran (sin od Jadranke) samo lose vijesti, posteljica moze jos dan dva (prezrela), protok grozan.....ma ovo ce vama sutra ili prekosutra zavrsiti...bile su njegove rijeci...s tim da naglasim da dr Goran me prima kao super jer imam "stelu"....
zovem dr Nikulina sva izbezumljena, kaze 20 na komisiju pa onda kod mene.......na komisiji dr Dizdarevic kaze: OVO CE GORAN ZAVRSITI.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KUPI GEL U TOJ APOTECI........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
placuci opet kontaktiram Nikulina i kaze da se ne brinem, stize on odmah........kao ne kupuj nista dodji bez gela pogledat ce me .....evo i dan danas nisam se porodila dr Nikulin kaze da je CTG super, posteljica moze jos, protok ok......hvala dragom Bogu i dr Nikulinu pa nisam morala s gelom i ranije se poradjati...

toliko od mene o Dizdarevicki


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:13:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: škorpija

za dizdarevićku sam čula toliko negativnih stvari da to više prevazilati svaku mogućnost slučajnosti, žena il je izlapjela il je vazda nesposobna bila, a to valjda dobro krilauser posted image .


istina, ja sam cula nekoliko slucajeva njenih gresaka a ljudi opet kod nje idu, pa po mjesec, dva te ostavi da cekas, ne javlja se na tel u ordinaciji gdje joj ides privatno, greske kod amniocinteze, pa su bebe umrle ma svasta...sve radi nabrzinu a nekidan citam u avazu kako ona licno govori kako situacija na Kosevu nije onakva kakvom se prikazuje, kako nemaju nijedan slucaj mita i korupcije zabiljezen, kako se niko nije zalio bla bla???a ja kad sam se poradjala milion se ljudi zalilo, jedan covjek cije je dijete umrlo na porodu na stepenicama se svadjao da mu kazu istinu jer na jednom papiru pise jedno na drugom drugo, nisu sigurni cak ni kad je dijete umrlo.

Pa, ne znam koliko se neke od vas sjećaju, meni je Dizdarevićka u 7. mjesecu trudnoće rekla da razmislim o prekidu trudnoće jer će se dijete roditi sa Hidrocefalusom.  Fakat žena nema takta.  Znam ja da je ona zauzeta, al' bi mogla poraditi na pristupu pacijenticama.
Išla sam kod nje samo zbog toga što mi je trudnoća bila rizična a i jer me njoj poslala moja dr. iz Doma zdravlja.
Fakat ne znam kome ću ići kad dođe do druge trudnoće (zbog mog zdravstvenog stanja svaka mi trudnoća može biti rizična).  Opet Dizdarevćka, zbog stručnosti ili ....???

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:15:20   
dady
meni je stvarno bilo o.k. !!! imala sam i lagan porod bez ikakvih pomagala,a i mm je bio uz mene!!!osoblje je bilo o.k osim jedne sestre koja je krenula da me vodi na tz. tuširanje i koja se izderala na mene što mi se zamantalo!!! ja joj očitala bukvicu ona se isfurala i nikad je više nisam ni vidjela!!! a drugim syvarno svaka čast!!! porodila sam se na Koševu prije 7 mj!!!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:19:08   
snijeg
Jako mi je žao zbog ovog slučaja, moju trudnoću je vodio dr. Deković i tog čovjeka kad spomenem prvo ustanem...meni je on bio i podrška i osoba za razgovor i prijatelj i savjetodavac pa tek onda doktor...poznavajući njegov rad jako mi je žao što ovoj ženi nije on uradio carski i izveo trudnoću do kraja, možda griješim, ali ubjeđena sam da danas nebi čitali ovaj post. Nadam se skorom oporavku kako fizičkom, tako i psihičkom jer sve to preživjeti nije lako i samo mogu reći nedaj Bože nikome. O uslovima na GAK-u nebi komentarisala, meni lično prilikom odabira klinike prioritetniji je bio izbor doktora...

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:23:41   
IvanaTz
Ja sam takodjer razocarana stanjem i uslovima u porodilistu, pisala sam vec o tome na drugoj temi (porodiliste u Tuzli), osjecala sam se blago receno jadno...
Ali nemam volje upustati se ponovo u rasprave o tome jer sam na toj drugoj temi od jedne forumashice dobila odgovor "...a niste zvale doktore i sestre kad ste se j...", mislim stvarno... Dok god je nas takvih nece nista ni biti bolje, nazalost...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:27:54   
misica
Podrzavam te u potpunosti za dr.Nikulina zam ga i privatno pravi je covjek a, sa njim i dr. NIdjara Abacic koja mi je pomogla da ostanem u poste trudna bila je uz mene svo vrijeme od samog zaceca pa do poroda. Kada sam ostala trudna iskreno se radovala sa mnom posto sam imala problema sa prolaktinom.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:38:03   
Nellica
Tako su me rastužile vaše priče, žalosno, u trenutcima koji su za ženu najposebniji da doživiš
da se neko prema tebi tako ophodi UŽAS!!!!

Ja sam imala tu mogućnost i sreću da je moja beba na svijet došla kilometrima daleko od svog doma i to
baš zbog straha da će mi neko dirati u ono što je meni sveto.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:40:31   
niki83
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Ja sam takodjer razocarana stanjem i uslovima u porodilistu, pisala sam vec o tome na drugoj temi (porodiliste u Tuzli), osjecala sam se blago receno jadno...
Ali nemam volje upustati se ponovo u rasprave o tome jer sam na toj drugoj temi od jedne forumashice dobila odgovor "...a niste zvale doktore i sestre kad ste se j...", mislim stvarno... Dok god je nas takvih nece nista ni biti bolje, nazalost...


i zaista si upravu! ni kod nas u ze nije nista bolje, naravno cast izuzetcima, ali o tome je vise uzalud i pisati i pricati..stanje se ne popravlja..evo sad su strogo zabranili i unosenje mobitela i to samo zato jer su neke zene uspjevale snimiti razgovore doktora i sestara kako se ophode prema njima..Boze sacuvaj! prijateljica mi se jucer porodila, jos je ne uspjevam dobiti..cak iako je uspjela unijeti telefon ne moze se vjerovatno javiti..


_____________________________

N&N

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 12:43:39   
Nellica
O Bože pa nemogu vjerovati, meni je sestra dodala mobitel, a ležala sam na stolu za radjanje , par minuta poslije poroda, da se javim i da '' torokam'' do mile volje......................

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:11:24   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Nellica


Ja sam imala tu mogućnost i sreću da je moja beba na svijet došla kilometrima daleko od svog doma i to
baš zbog straha da će mi neko dirati u ono što je meni sveto.


Ako smijem da pitam - gdje si se porodila? Vidim da si iz Tz...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:11:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz
Ali nemam volje upustati se ponovo u rasprave o tome jer sam na toj drugoj temi od jedne forumashice dobila odgovor "...a niste zvale doktore i sestre kad ste se j...", mislim stvarno... Dok god je nas takvih nece nista ni biti bolje, nazalost...

Kako me nervira ova rečenicauser posted image user posted image user posted image !!!  Nju često znaju koristiti i medicinske sestre.  K'o da smo mi došle njima zato što smo se "uvalile" u neku nevolju pa da nas one "čupaju" iz iste!!!  A još da to kaže jedna forumašica... GROZNO!!!

< Poruku je uredio pingpong -- 28.1.2010 13:12:00 >

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:16:00   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: pingpong

IZVORNA PORUKA: IvanaTz
Ali nemam volje upustati se ponovo u rasprave o tome jer sam na toj drugoj temi od jedne forumashice dobila odgovor "...a niste zvale doktore i sestre kad ste se j...", mislim stvarno... Dok god je nas takvih nece nista ni biti bolje, nazalost...

Kako me nervira ova rečenicauser posted image user posted image user posted image !!!  Nju često znaju koristiti i medicinske sestre.  K'o da smo mi došle njima zato što smo se "uvalile" u neku nevolju pa da nas one "čupaju" iz iste!!!  A još da to kaže jedna forumašica... GROZNO!!!


E bas tako! Ja sam bila pravo sokirana, da jedna mlada osoba, mlada ZENA to izgovori... Nemam rijeci... Ako ovako razmisljamo onda i ne zasluzujemo bolji tretman.
A posebna prica je to sto se pojedinci (cast izuzecima) ponasaju kao da ti milostinju daju u bolnici, pa mi to placamo svi covjece, imamo osiguranje, heeej... Od toga sto se nama od plate odbija oni platu dobijaju, haaalooo...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:28:15   
Amrino
IZVORNA PORUKA: pingpong

IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: škorpija

za dizdarevićku sam čula toliko negativnih stvari da to više prevazilati svaku mogućnost slučajnosti, žena il je izlapjela il je vazda nesposobna bila, a to valjda dobro krilauser posted image .


istina, ja sam cula nekoliko slucajeva njenih gresaka a ljudi opet kod nje idu, pa po mjesec, dva te ostavi da cekas, ne javlja se na tel u ordinaciji gdje joj ides privatno, greske kod amniocinteze, pa su bebe umrle ma svasta...sve radi nabrzinu a nekidan citam u avazu kako ona licno govori kako situacija na Kosevu nije onakva kakvom se prikazuje, kako nemaju nijedan slucaj mita i korupcije zabiljezen, kako se niko nije zalio bla bla???a ja kad sam se poradjala milion se ljudi zalilo, jedan covjek cije je dijete umrlo na porodu na stepenicama se svadjao da mu kazu istinu jer na jednom papiru pise jedno na drugom drugo, nisu sigurni cak ni kad je dijete umrlo.

Pa, ne znam koliko se neke od vas sjećaju, meni je Dizdarevićka u 7. mjesecu trudnoće rekla da razmislim o prekidu trudnoće jer će se dijete roditi sa Hidrocefalusom.  Fakat žena nema takta.  Znam ja da je ona zauzeta, al' bi mogla poraditi na pristupu pacijenticama.
Išla sam kod nje samo zbog toga što mi je trudnoća bila rizična a i jer me njoj poslala moja dr. iz Doma zdravlja.
Fakat ne znam kome ću ići kad dođe do druge trudnoće (zbog mog zdravstvenog stanja svaka mi trudnoća može biti rizična).  Opet Dizdarevćka, zbog stručnosti ili ....???


Izvini draga- ali ja stvarno ne mogu da vjerujem da bi joj ti , poslije svega, ikada vise mogla otici...Ja definitivno ne bih ni pomislila na to.
Ispada da je ona jedina "strucna"? Ma vala nije i to je nidje veze...a poslije onoga sto je tebi napravila ja bih je nogom u dupe prije nnego bi se njoj dala u ruke! user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:31:33   
Amrino
Vidim da mnoge zene pisu o korupciji...Blate doktore sto uzimaju pare...a istovremeno te iste zene DAJU pare. Korupcija i mito su protuzakoniti...kako uzimanje tako i davanje...i korupcije i takvih doktora ne bi ni bilo da nema ljudi koji trce da im plate.
Ja nikom nikada nisam dala ni marku niti cu!!!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:46:25   
Kviki
Pitam se šta li bi bilo da otvorimo temu o korupciji gdje bi se imenovao korumpirani dr. ili sestrica i gdje bi se navelo koliko je ko novca daouser posted image




< Poruku je uredio Amrino RR -- 28.1.2010 13:48:21 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:47:54   
škorpija
ja sma pokušala babici dati novac u opštojuser posted image  ( da se razumijemo, poslije poroda kao nagradu za divan odnos) ali nije htjela uzeti. Dr. Mašiću se nisam usudila ponuditi ni novac ni poklon

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:48:34   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Kviki

Pitam se šta li bi bilo da otvorimo temu o korupciji gdje bi se imenovao korumpirani dr. ili sestrica i gdje bi se navelo koliko je ko novca daouser posted image





Bilo bi- tresla se gora- rodio se mis.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:52:31   
M kao Mama
Ni ja Bogami i jako sam ponosna na sebe zbog te činjenice, jer ko meni daje za moj rad, niko, ko mene nagrađuje niko, pa što bi ja njima čuškala za njihov rad.

Mi smo krivi jer smo ih prije 20 godina navikli na kese, koverte se polakoprevazilaze, još malo pa se pitam da li će auta, kuće, avioni biti u igri.

a tema, da se otvori koliko je ko kome dao, ništa od toga, jer da bi se nešto konkretno postiglo, odosno da bi se neko optužio i kasnije osudio trebaju dokazi, au ovoj našoj državi niko ne želi da mu se ime spominje po policiji, sudovima, novinama.

Zato drage moje neka nam je Bog na pomoći, ovo fakat iskreno govorim. Jer, dr. ne da gube, nego su izgubili kompas

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:52:47   
teacher75
meni niko nije ni marke trazio, a super sam prosla na GAK-u

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
28.1.2010 13:53:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Izvini draga- ali ja stvarno ne mogu da vjerujem da bi joj ti , poslije svega, ikada vise mogla otici...Ja definitivno ne bih ni pomislila na to.
Ispada da je ona jedina "strucna"? Ma vala nije i to je nidje veze...a poslije onoga sto je tebi napravila ja bih je nogom u dupe prije nnego bi se njoj dala u ruke! user posted image



heheh... ma samo sam se šalila (doduše, neslana šala)... Fakat je ne bih mogla ni pogledati.  Bogu hvala da je sve dobro završilo i da je ne moram više ni gledati.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *