|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 10:40:02   
lepetetka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovako bih tipkala do u beskraj.........evo plačem krišom od dječice, brišem suze, tako mi je žao što ti se ovo desilo, žao mi je što si sve to morala proći, žao mi je što je Dino to morao proći zajedno s vama user posted image user posted image  Odmah se sjetim i svoje priče i psihe i plača i tuge...i sreće i tuge u istom momentu kada bi mi došlo nečije dijete u kuću,...pa razmišljanja ovoliko mi je dijete sada trebalo biti, a nije... ali mila ČUVAJ SE...plači, izbaci sve iz sebe, nemoj da držiš u sebi...razgovaraj, mazi se sa Dinčetom, neka ti bude velika utjeha a znam da jeste, znam da ti njegov zagrljaj znači sve na svijetu...
I zovi, ako ti nešto zatreba, ako ti nekako mogu pomoći....razgovarati...bilo šta... Da ti Allah dragi olakša u svakom trenutku, i da ti se što prije vrati onaj lijepi osmijeh na lice mila  :*

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 10:40:09   
emi7908
Dušo draga, tako mi je žao što ti se ovo desilo i što si kroz ovo morala proći, dobro znam kako ti je i kako se osjećaš.... user posted image u cijeloj ovoj bolnoj priči jedino mi utjehu daje što si svjesna da sve biva Božojom voljom i da protiv nje mi ne možemo ništa... Sabur dušo draga i neka ti dragi Allah dž.š. da snage da smiriš svoju dušu... ne mogu ti ništa više reći jer svaka ni jedna riječ na ovom svijetu ne može smiriti tvoju dušu i tvoje srce... ljubim te user posted image

(odgovor članu maajaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 10:41:53   
Super Beba
malenaa, mary10 - nema tih riječi od kojeg će vam biti bolje, to znam...al želim da vam Bog dragi podari sabura i snage da prebrodite ove bolne trenutke... user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Mary10)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 11:34:24   
bebix

IZVORNA PORUKA: Super Beba

malenaa, mary10 - nema tih riječi od kojeg će vam biti bolje, to znam...al želim da vam Bog dragi podari sabura i snage da prebrodite ove bolne trenutke... user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 11:48:07   
enči80

IZVORNA PORUKA: Super Beba

malenaa, mary10 - nema tih riječi od kojeg će vam biti bolje, to znam...al želim da vam Bog dragi podari sabura i snage da prebrodite ove bolne trenutke... user posted image

Žao mi je vašega gubitka a pošto sam i sama prošla kroz sličnu ako ne i goru stvar(izgubila svoga sina u 9.mj) reći ću vam da bol prođe ali srce ne zaboravlja.user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 12:10:27   
sanela.asja
malenaa i mary jako mi je zao budite jake user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 12:18:38   
assmiras
Malena, Mary.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zao mi je.....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 15:00:06   
malenaa
hvala vam po hiljadu puta drage moje... koliko mi je tesko uci na rr toliko mi olaksa cinjenica d neko misli na mene... ne nije mi drago sto placete nego sto imate dobru dusu a ja imam vas za neke virtuelne a neke meni bliske prijateljice...
dosao je i taj ponedjeljak... kad svi idu svojim putem,poslom mali u vrtic a ja ostadoh sama... da placem vristim, da jecam... trebalo mi je to, trebalo mi je samo da ne krijem suze da ne gutam knedle i drzim u sebi.
zeljno iscekujem nalat phd bebe... cisti da znam sta je uzrok, ioako kazu da ni to nije bas adekvatan odgovor i objasnjenje, ali eto...da se provjeri nedaj boze neka smetnja za ubuduce i sl... iako sam sve moguce pretrage radila pa cak i mri zbog prethodnih problema. nema koji test nisam uradila cak su mi se doktori i smijali ...
ali... opet kazem ALI dragi Allah je taj koji odlucuje... ljuta sam, ogorcena ...uplasena, ali ne na svevisnjeg..ne smijem i ne zelim, jer dao mi je mog dinu kad sam se najmanje nadala i predavala... Zato ga sada molim da mi podari sabur za dalje... zdravlje za nastavak moje borbe i zelje za trudnocom i zdravom bebicom... a on ce dati svome robu ako cvrsto vjerujemo u njegove odluke i iskusenja...
mery[/b]_10 - voljela bih da me niko ne razumije, jer ko razumije taj je prosao nazalost kroz ovaj pakao... i tebi kao i sebi zelim sve naljepse u zivotu, da ti se ispuni svaki san i da ubrzo vidimo plusic na testu i naravno zdrave bebice kako rastu uz nase sinove,,, ljubim te mnogo

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 15:04:22   
Lady26
Malena user posted image
Znam da te nista ne moze utjesiti user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 16:37:44   
reallove
Malenaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nedaj se mila,strasno mi je zaouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.4.2012 22:19:12   
Honey3
Malenaa,mery tuzno,bas tuznouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.4.2012 22:36:30   
dinciii
Malenaaa zao mi je ,da ti dragi Allah olaksa i podari snagu da izdrzis tu svu bol user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:30:37   
veda
Nisam znala gdje da objavim ovu vijest pa cu ovdje.
Nakon sto su bili prisutni otkucaji bebinog srca,nakon sto sam bila najsretnija na svijetu nakon toliko iscekivanja, i nakon sto je sa trudnocom bilo sve u redu, nakon sto nisam imala nikakvih bolova,imala sve simptome trudnoce,bila sam narucena na pregled kod dr Sestica za 21 dan kada bi bila tacno u 11 sedmici.Rekao je da dodjem tad kad ce se mjerit nuhalni nabor. I kad sam dosla dozivjela sam takav sok-jos mi odzvanja u glavi njegova recenica- nazalost ,nemam dobre vijesti,srce bebe je prestalo kucati.U tom trenutku cijeli svijet kao da je stao. Ostalih njegovih rijeci se vise ne sjecam Po velicini je rekao da se desilo prije nekih 7 dana.Nisam dobro od soka razumjela ali je rekao da vidi da je uvecan nuhalni nabor, i da je srce kucalo taj dan,radi nuhalnog nabora bi me poslao na amniocentezui spominjao je anomalije srca,i ni sama vise neznam, od soka sta je rekao. ... U ponedeljak sam bila na kiretazi,u opstoj anesteziji. Svi su bili ljubazni,a doktoru svaka cast. Sada lezim i mirujem,pijem ergometrin i vibramicin.Kontrola u sljedeci ponedeljak. Imam blago krvarenje i blage bolove.
Jako sam tuzna,i trebace dosta vremena da se psihicki oporavim ali ono sto mi daje snagu je vjera u Boga.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:32:20   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:34:47   
Mala Selma
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:35:35   
R&T@

IZVORNA PORUKA: veda

Jako sam tuzna,i trebace dosta vremena da se psihicki oporavim ali ono sto mi daje snagu je vjera u Boga.


Tvoja tuga je ogromna, ali znas da se sve desava s nekim razlogom i da ce te On nagraditi za svaku tvoju suzu ovih dana...

Placi, olaci...nemoj cuvati bol u sebi...

A ja ti zelim novu radost sto prije user posted image

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:35:52   
D_K
user posted image user posted image .. draga veda, da ti dragi Bog olaksa.. user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:37:43   
Sonja
:(((((((((

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:38:05   
Anoniman
draga vedra user posted image da ti dragi Bog olaksa , sabura da user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:41:16   
Medić*
Zao mi je Veda. Tako je trebalo biti sigurno. Da ti dragi Allah olaksa i ponovo obraduje user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 11:45:06   
Blue rose RR
user posted image Sabura Vedo, i vjeruj u Njegovo određenje.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 12:00:48   
Super Beba
Veda - user posted image user posted image
Da ti dragi Bog olakša i da sabura...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
25.7.2012 12:30:20   
Pingvina
Zao mi je veda..Molim dragog Allaha da ti olaksa i umanji bol koju osjecaj.user posted image user posted image user posted image Nadam se da ce brzo biti bolje...a oporavak-moj jos traje..Samo se isplaci i ne daj ikome da te ruzi sto places.Imas svo pravo ovog svijeta da budes tuzna i da places.user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.8.2012 22:21:36   
malenaa
veda....
ja nazalost znam kako ti je, osjetila sam tu bol gubitka malenog bica koje je raslo u meni...cak sam ga i rodila,vidjela :(((
nikada vise nece nista biti isto... ni dan ni noc... ni radost ni suze....
imam svog prvog sina koji mi uljepsava moj zivot,ali jedan dio mene fali, i danas brojim dane do poroda, i danas svakog ponedjeljka racunam novu sedmicu trudnoce koja bi bila da nisam izgubila svoju bebu mog sincica malog
promjenis se mnogo...
ranu na dusi niko ne vidi, ali ti znas i osjecas... placi, ne drzi u sebi, tuguj jer imas pravo za to... ja jesam, i dan danas imam svojih par minuta, i sada zamisljam veliku pupu ispred mene, uhvatim se kako zavidim trudnicama.... svojim prijateljicama... ali naravno ne iz zlobe nego tuga brate natjera na to.
ako ti treba bilo kakav savjer rijec ili bilo sta tu sam...


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
7.8.2012 11:12:23   
Nur!
Malenaa... Vedaaa...
Pokusala sam da ne pisem nista, kako se nebi ponovo uznemirila, ali citajuci vase postove, konacno sam pocela ponovo plakati, mada mi se cini da to nista ne pomaze i ne olaksava sve ovo...
Ja sam prije tri dana izasla iz bolnice, na zadnjem pregledu kod mog doktora, saznali smo da nase bebice nisu prezivjele, desilo se nesto sto se kao cesto desava jednojajcanim blizancima, jedan drugom su bili donor krvi i negdje izmedju 9 i 13 nedjelje oba su umrla. Ne sjecam se sta je dr rekao jer ja nista nisam cula, bila sam potpuno izgubljena, toliko sam se radovala trudnoci, posebno kada sam saznala da su blizanci... mislim da mojoj sreci nije bilo kraja.. i onda.. sok i bol i sve sto se mora prozivjeti kada do toga dodje... Legla sam u bolnicu, stavili su mi neki gel, kasnije i neke tablete, i nakon 7 sati nepodnosljivih bolova sve je bilo zavrseno.. Ja sam sada dobro, fizicki dobro, psihicki ... ne znam, ne mogu da zaboravim, ne zelim i mislim da ne treba da zaboravim.. da stvar bude gora ne mogu ni da placem, ovo je cini mi se prvi put nakon izlaska da sam zaplakala.. svi se brinu za mene i ja zbog svih pokusavam da budem jaka. Moj muz ne moze da prica o tome, znam da je i njemu tesko, ovo nam je bila prva trudnoca i bili smo neizmjerno sretni. Sada samo mozemo da se nadamo da ce biti bolje, da cemo ako Bog da ubrzo opet ugledati onaj plusic i da ce drugi put sve biti uredu. Moramo misliti tako i moramo se nadati najboljem.
Drage moje, budite jake, mislite pozitivno i nadajte se boljem. Ako Bog da sve ce ovo jednom biti samo tuzno sjecanje. I ja jos uvijek imam osjecaj da cu se sad nekad probuditi i da sam sve ovo sanjala.. Nazalost ovakvih slucajeva je jako puno u posljednje vrijeme, neka nam je svima dragi Allah na pomoci i da ubrzo zaboravimo ovu tugu.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *