|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
10.8.2012 18:14:52   
aazra
Sonja, mila, ne znam sta da ti kazem, bas nisi zasluzila ovo user posted image user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
10.8.2012 18:24:33   
SREĆNA
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
11.8.2012 8:36:26   
Trnoruzica
Jako mi je zao Sonja user posted image user posted image Zelim ti puno sabura user posted image user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
11.8.2012 10:17:37   
teacher75
strasno mi je zaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
11.8.2012 10:27:40   
lepetetka
molim Boga dragog da ti olakša! jako mi je žao...čuvaj se mila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.8.2012 1:09:59   
malenaa
I opet sjeta i neka dobro poznata tuga i bol u grudima....
kalendar podsjeca na tebe,trudnicki update jos vise...
9 mjesec je trebao biti... :(( svi kazu proslo je,zaboravila sam, jaka sam i ne razmisljam o tome... a samo ja znam kako mi je.
prebirem bracine stvari za bb...a trebale su pile moje biti tvoje :((((((
neizmjerno i do neba...do mjesta gdje pavas te volim i mislim jako cesto na malene okice,na tvoje rukice :((((

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.8.2012 7:39:06   
pocahontas
malenaa user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
23.8.2012 10:53:31   
leona81
malenauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
28.8.2012 19:58:24   
veda

IZVORNA PORUKA: veda

Nisam imala prilike da se ranije javim. Malena,Nur drage jako mi je zao
Ja sam jutros izasla iz bolnice,naime ja sam non stop u bolnici,i ako je koja bila ovih dana gore morala je mene vidjeti,jer svi vc i od sestara idr. su me jako dobro upoznali, i vise neznaju sta samnom. Sta se meni desilo.....
Nakon sto je srce bebe prestalo kucati nakon sto su mi napravili kiretazu i kad sam mislila da cu odlezati isplakati se nakon svega,od prve kiretaze sam imala blagu sukrvicu ali sam onda dobila jaki odljev. Na uz ustanovljeno da je ostao komad posteljice,opet kiretaza,nakon toga ja opet prokrvarim,opet rekiretaza,i onda opet. Tri puta sam bila u bolnici,najgore sto me dr privatno znaju,i jos im gore sto se ovo desava.
Kad sam zadnji put prokrvarila u subotu,oet u bolnicu.Ovaj put hematom. Ja sam vise odustala bila i od zivota,dr je ovaj put savjetovao da mi sondom izvuce, da me vise ne maltretiraju,ali prije toga da ce probati ipak ljekovima da samo izadje.neznam vise ni sama od kad sam na ergometrinu,i antibioticima.U bolnici mi davali inekcije ergometrina,metronidazol,vibramicin,zeljezo... Izbacila sam negdje 10 m. Jucer na uz 3 mm, danas,ali oko 5mm.Posto igrom slucaja sve to mogu primat i kod kuce,i imat cu tehnicare koji ce pratit,jutros su me otpustili kuci,a ostalo je u menii jos tih 5mm. Najdalje ako ga ne izbacim moram ponovo u bolnicu u ponedeljak najkasnije.Neki kazu ponovo kiretaza,neki da ce sondom izvuci,misljenje podjeljeno.a ja moram pratit dal ce ista u medjuvremenu izaci. Jako sam slomljena i umorna od svega. Najradje bi da me nema.Sad idem leci da se odmaram,jer nemam snage za nista.Neznam dal je gore fizicki ili psihicki.
Izvinite da dugom postu,al sam morala da izbacim ovo. Volim vas sve....


Nakon sto sam sve ovo prozivjela i nakon sto sam bila na samom rubu snage,zadnje sto sam mislila da ce se desiti i da ce biti kraj, je da sam trebala izbaciti hematom.On je izasao,ali opet dozivim sok.Nakon toliko kiretaza 17.08.navecer u 23h dobila sam takav odljev,hitna se stvorila u roku 5 minuta.Opet sam zavrsila u bolnici.Svi dr su rekli da se ovo nije desavalo, neki nisu nista vidjeli na uz,drugi nisu vise smjeli da me kiretiraju,treci govorili nesto drugo...a ja sam krvarila i krvarila,skoro i na transfuziji zavrsila.A beta se nije spustala. Sazvan je strucni konzilij da odluce sta ce,i opet mi je pod najveci rizik uradjena kiretaza.I opet je bio ostao komadic postelljice.
Ovo je nevjerovatno sta mi se sve desilo...a jos je vise nevjerovatno koliko sam ipak na kraju ostala koliko-toliko psihicki dobro.
Od silnih krvarenja,mucenja,smrsala sam 6 kila u roku mjesec dana.
Bila sam na pregledu jucer na 2 mjesta,oba put na 4d ultra zvuk, i sve je sada dobro,napokon...
ph nalaz je takodjer dobar.
Ali kako mi je u dusi,bolje da ne pisem,jewr nakon svega moze se i predpostaviti user posted image
Jos sam danas izracunala da je sve bilo ok, bila bi u 17 sedmici trudnoce user posted image
Sljedece sto cekam je dolazak user posted image , kad cu je dobiti rekli su mi za jedno mjesec dana,ali nemogu mi reci tacno.Na sljedecu trudnocu kazu da pricekam 6 mjeseci,sto ce i meni trebati toliko da se psihicki a i fizicki odmorim,i dodjem do sebe.
Iako bebe vise nema,iako mi se sve ovo desilo,bar sam na drugim poljima u zivotu dozivjela neke promjene koje su lijepe....
Isto tako u ponedeljak idem na godisnji u Egipat da dodjem do sebe,da malo ojacam,jer se moram malo maknuti iz ove okoline jer me ugusi...
Nadam se da cu se sljedeci put opet javiti na temi trudnoce,, nadam se da cu sve ovo prebroditi,iako svoju bebu nikada necu zaboraviti..ali jednostavno moram se dignuti i krenuti dalje....

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
28.8.2012 20:39:30   
Lulu_08
Draga veda bas mi je zao sto si kroz sve to prosla :-(. Zelim ti sto brzi oporavak mila.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
28.8.2012 20:44:19   
Mya_81 RR
Veda, žao mi je kroz sta si sve morala proći, ali dobro je da si bar ti na kraju dobro. Zelim ti sto prije da se oporavis od svega ovoga i da iduci put trudnoca bude kako treba user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
28.8.2012 21:09:22   
Mia
Draga Veda user posted image user posted image user posted image Sta mila da ti kazem ... svaka je rijec suvisna .... poslije toliko fizicke i psihicke boli ostati normalan je stvarno cudo! Nisam sigurna, ali cini mi se da si se i ti javljala na temi o VTO ... ne znam jesam li upravu user posted image U svakom slucaju ja ti zelim da se sto prije oporavis ... sretan put u Egipat i samo odmaraj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
28.8.2012 21:09:40   
patrizia
Draga Vedo user posted image user posted image user posted image user posted image ,toliko mi je žao da ti riječima ne mogu opisati.Mogu samo reći da želim da ti Bog dragi da snage ,da ostaneš čvrsta i jaka,a znam da ti nije lako ni malo.Ne smijem ni da zamislim kroz šta si sve prošla i hB da si bar na kraju ti dobro.Čuvaj se mila i od sveg srca ti želim što brži oporavak i da se aBd jabviš ponovo na temu trudnoča ,koju ćeš iznijeti na najbolji način koji se može desiti.Šaljem ti bezbroj user posted image user posted image ,i da znaš da često mislim na tebe !

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
28.8.2012 21:11:32   
veda
patrizia...saljem ti pp

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
28.8.2012 21:26:44   
patrizia
veda imas i ti pp :*

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
29.8.2012 7:37:47   
veda

IZVORNA PORUKA: Mia

Draga Veda user posted image user posted image user posted image Sta mila da ti kazem ... svaka je rijec suvisna .... poslije toliko fizicke i psihicke boli ostati normalan je stvarno cudo! Nisam sigurna, ali cini mi se da si se i ti javljala na temi o VTO ... ne znam jesam li upravu user posted image U svakom slucaju ja ti zelim da se sto prije oporavis ... sretan put u Egipat i samo odmaraj user posted image user posted image user posted image user posted image

Da,Mia u pravu si. Bila sam na temi VTO kada sam 2010 god. bila u postupku kod dr. Balica.Taj postupak nazalost nije uspio.Prokrvarila sam prije bete.Ova trudnoca je bila prirodnim putem,i tako mi se sa 11 sedmica desilo da je na pregledu ustanovljen uvecan nuhalni nabor,ali je i srce bebe par dana prije prestalo kucati.Morala sam naravno na kiretazu,i nakon te prve kiretaze ovo se sve desilo kasnije...
Hvala ti na rijecima utjehe. Pusa

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 8:59:56   
malenaa
Bebo moja... noćas si mi bio tako blizu, sanjala sam te... tako stvarno i bolno. ni sada par sati nakon toga ne mogu doći sebi. Zar baš ti mrvice moja da mi u snove uđeš,ali baš kao mali dječačić...sitnih ručica koje mi pružaš :((( kao da sam te dotakla, kao da si mi bio na prsima... osjetim neki neobičan miris bebe na sebi.
šaptao je neko neke riječi.. ne brini mamice meni je lijepo :((((( vidjela sam mnogo djece razigrane i vesele... tako sam željela poći za tobom, uzeti te u naručje i pokazati svima :((((
cijepam se...boli me...
tako je bilo stvarno... ustala sam tražeći te pored sebe ...i sada te osjetim ....
mrvice moja... dio mene fali, malene rukice moje...

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 9:03:12   
felix
user posted image user posted image andjel lijepi došo mami u snove ....

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 9:05:11   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: malenaa

Bebo moja... noćas si mi bio tako blizu, sanjala sam te... tako stvarno i bolno. ni sada par sati nakon toga ne mogu doći sebi. Zar baš ti mrvice moja da mi u snove uđeš,ali baš kao mali dječačić...sitnih ručica koje mi pružaš :((( kao da sam te dotakla, kao da si mi bio na prsima... osjetim neki neobičan miris bebe na sebi.
šaptao je neko neke riječi.. ne brini mamice meni je lijepo :((((( vidjela sam mnogo djece razigrane i vesele... tako sam željela poći za tobom, uzeti te u naručje i pokazati svima :((((
cijepam se...boli me...
tako je bilo stvarno... ustala sam tražeći te pored sebe ...i sada te osjetim ....
mrvice moja... dio mene fali, malene rukice moje...


user posted image user posted image user posted image
dušice draga user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 9:16:56   
sunce27

IZVORNA PORUKA: malenaa

Bebo moja... noćas si mi bio tako blizu, sanjala sam te... tako stvarno i bolno. ni sada par sati nakon toga ne mogu doći sebi. Zar baš ti mrvice moja da mi u snove uđeš,ali baš kao mali dječačić...sitnih ručica koje mi pružaš :((( kao da sam te dotakla, kao da si mi bio na prsima... osjetim neki neobičan miris bebe na sebi.
šaptao je neko neke riječi.. ne brini mamice meni je lijepo :((((( vidjela sam mnogo djece razigrane i vesele... tako sam željela poći za tobom, uzeti te u naručje i pokazati svima :((((
cijepam se...boli me...
tako je bilo stvarno... ustala sam tražeći te pored sebe ...i sada te osjetim ....
mrvice moja... dio mene fali, malene rukice moje...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 9:19:13   
ziki

IZVORNA PORUKA: malenaa

Bebo moja... noćas si mi bio tako blizu, sanjala sam te... tako stvarno i bolno. ni sada par sati nakon toga ne mogu doći sebi. Zar baš ti mrvice moja da mi u snove uđeš,ali baš kao mali dječačić...sitnih ručica koje mi pružaš :((( kao da sam te dotakla, kao da si mi bio na prsima... osjetim neki neobičan miris bebe na sebi.
šaptao je neko neke riječi.. ne brini mamice meni je lijepo :((((( vidjela sam mnogo djece razigrane i vesele... tako sam željela poći za tobom, uzeti te u naručje i pokazati svima :((((
cijepam se...boli me...
tako je bilo stvarno... ustala sam tražeći te pored sebe ...i sada te osjetim ....
mrvice moja... dio mene fali, malene rukice moje...

user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 9:21:06   
Cickolini
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 9:26:10   
Nedi
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 13:48:12   
klemzi

IZVORNA PORUKA: malenaa

Bebo moja... noćas si mi bio tako blizu, sanjala sam te... tako stvarno i bolno. ni sada par sati nakon toga ne mogu doći sebi. Zar baš ti mrvice moja da mi u snove uđeš,ali baš kao mali dječačić...sitnih ručica koje mi pružaš :((( kao da sam te dotakla, kao da si mi bio na prsima... osjetim neki neobičan miris bebe na sebi.
šaptao je neko neke riječi.. ne brini mamice meni je lijepo :((((( vidjela sam mnogo djece razigrane i vesele... tako sam željela poći za tobom, uzeti te u naručje i pokazati svima :((((
cijepam se...boli me...
tako je bilo stvarno... ustala sam tražeći te pored sebe ...i sada te osjetim ....
mrvice moja... dio mene fali, malene rukice moje...
Draga Malenaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
5.9.2012 13:49:44   
Amani12

IZVORNA PORUKA: malenaa

Bebo moja... noćas si mi bio tako blizu, sanjala sam te... tako stvarno i bolno. ni sada par sati nakon toga ne mogu doći sebi. Zar baš ti mrvice moja da mi u snove uđeš,ali baš kao mali dječačić...sitnih ručica koje mi pružaš :((( kao da sam te dotakla, kao da si mi bio na prsima... osjetim neki neobičan miris bebe na sebi.
šaptao je neko neke riječi.. ne brini mamice meni je lijepo :((((( vidjela sam mnogo djece razigrane i vesele... tako sam željela poći za tobom, uzeti te u naručje i pokazati svima :((((
cijepam se...boli me...
tako je bilo stvarno... ustala sam tražeći te pored sebe ...i sada te osjetim ....
mrvice moja... dio mene fali, malene rukice moje...


Duso mila user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *