|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
14.12.2012 23:55:38   
ajla86
citam i samo palim cigaru na cigaru...
imala sam spontani i ja...ali to je nesto moje...nesto o cemu se neprica samo neki momenti su "nasi" nisu za pricu....
svim mama user posted image nasih zelim da izdrze i da se sjecaju svojih beba....
oni su sa nama...zive u nama samo su na puno boljem mjestu...
tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...
nazalost i vovo valja preziviti..i ovo breme nositi..ali Bog nikad nedaj iskusenje koje mi nemozemo izdrzati...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
14.12.2012 23:57:49   
veeseelaa
kako je Ajsa je li shvatila sta se desava ???



nije ništa shvatila.... misli da sam bolesna i da zato često plačem
grli me i ljubi i briše mi suzeuser posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
14.12.2012 23:58:19   
snjeguljicaa
user posted image user posted image user posted image jednostavno nemam rijeci sem da vam dragi Bog da sabura sve ste vi velike heroine veliki poljubac za sveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:00:13   
snjeguljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa




nije ništa shvatila.... misli da sam bolesna i da zato često plačem
grli me i ljubi i briše mi suzeuser posted image






veselaaa veliki ti user posted image saljem i da tebi i tvojoj porodici dragi Allah sabura podari

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:00:40   
veeseelaa
tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...


sjećam se jednog Sonjinog posta kad kaže: svi kažu da je na nekom boljem mjestu al zar ima bolje mjesto za moje dijete od mog naručja.......


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:02:07   
snjeguljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...


sjećam se jednog Sonjinog posta kad kaže: svi kažu da je na nekom boljem mjestu al zar ima bolje mjesto za moje dijete od mog naručja.......


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:03:14   
ajla86

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kako je Ajsa je li shvatila sta se desava ???



nije ništa shvatila.... misli da sam bolesna i da zato često plačem
grli me i ljubi i briše mi suzeuser posted image







e dusa draga....ona se brine za svoju mamu...
vesela isplaci se izvristi se....nek bol izadze iz tebe....ja sam gutala sve u sebe pravila se heroina majke mi i zavrsila na apaurinima ...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:08:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...


sjećam se jednog Sonjinog posta kad kaže: svi kažu da je na nekom boljem mjestu al zar ima bolje mjesto za moje dijete od mog naručja.......


user posted image user posted image user posted image

i ja se sjećam...
i sjećam s epomislih ''u pravu je''
al vjeru ne smijemo gubiti...
ona nam daje snagu za dalje...
a ti dalje imaš puno posla... još ''pet ''njih roditi aBd i u svome naručju čuvatiuser posted image

ja ne znam što da ti kažem što rekla nisam...
a ono što znam da mi ti ne kažeš da znaš...
Tvoja je Ajra najljepša mirisna dženetska ptica koja će i tebe povesti tamo kad vakat bude tomeuser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:19:08   
minie
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:23:46   
M kao Mama
e, moja vesela, ne kažu đabe ništa ljepše, a ništa teže od majke,

ne daj Bože nikome te boli,

al kažu da je majčino srce jače od kamena, i jeste zaista na žalost, tuga jeste golema, pegolema, nemam ti ja riječi utjehe, nit da ti govorim vrijeme liječi rane, ma ne liječi, te rane nikada ne zarastu, imat ćeš ih aobogda još barem kako Hanadi reče 5, inšala, a duša draga će imati svoje mjesto.

Jaka si ti žena, takva i ostani, dragi Allah je tako želio, a da je teško, teško je.

Ljubi Ajšu, sad si njoj potrebna, i budi jaka i zbog nje i zbog sebe

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:40:00   
enči80

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...


sjećam se jednog Sonjinog posta kad kaže: svi kažu da je na nekom boljem mjestu al zar ima bolje mjesto za moje dijete od mog naručja.......



...i nema ali je taj trenutak samo odgođen , ne tvojom (našom )voljom nego Njegovom.Da ima neki čarobni lijek da što lakše preboliš ove dane ja bih ga rado podijelila sa tobom jer i sama nažalost znam kako ti je u ovim trenucima.Ako ti je neka utjeha nisam ni ja svoga dječaka uzela u naručje ,vidjela ga jesam iako sam sestrici rekla da me prekrije čaršafom ali bi mi suđeno da baš u trenutku kada sam ga rodila uđe doktor i kaže:'Šteta,kako lijepa beba' i tako ja skinem čaršaf i pogledam ga ...i bio je zaista lijepa beba.

Moj savjet ti je da ne držiš u sebi i kao što mirkica kaže,pričaj(također,uvijek kažem da imam troje djece) a i plači.Muhamed a.s(ako jasmin bude čitala ona će možda tačnije prenijeti) spuštao u kabur jednoga od svojih sinova,plakao je.Ashabi koji su bili sa njim pitali su ga nešto u smislu zašto on .najomiljeniji od svih nas plače.A on im je odgovorio:'Srce govori ono što
jezik nikada neće'.Zato plači,ako ti se plače ali ne razmišljaj zbog čega jer i tebi kao i meni s naša bol jednostavno morala desiti.Šaljem ti mnogo zagrljaja podrške a i nadu da ćeš ostati pribrana i saburli.
Da se sabur isplati i sama sam sebi dokaz,jer koliko god da me je On ražalostio prije 4 godine toliko tj.duplo me razveselio prije 15 mjeseci kada sam rodila svoje cure.user posted image


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 0:57:28   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...


sjećam se jednog Sonjinog posta kad kaže: svi kažu da je na nekom boljem mjestu al zar ima bolje mjesto za moje dijete od mog naručja.......



...i nema ali je taj trenutak samo odgođen , ne tvojom (našom )voljom nego Njegovom.Da ima neki čarobni lijek da što lakše preboliš ove dane ja bih ga rado podijelila sa tobom jer i sama nažalost znam kako ti je u ovim trenucima.Ako ti je neka utjeha nisam ni ja svoga dječaka uzela u naručje ,vidjela ga jesam iako sam sestrici rekla da me prekrije čaršafom ali bi mi suđeno da baš u trenutku kada sam ga rodila uđe doktor i kaže:'Šteta,kako lijepa beba' i tako ja skinem čaršaf i pogledam ga ...i bio je zaista lijepa beba.

Moj savjet ti je da ne držiš u sebi i kao što mirkica kaže,pričaj(također,uvijek kažem da imam troje djece) a i plači.Muhamed a.s(ako jasmin bude čitala ona će možda tačnije prenijeti) spuštao u kabur jednoga od svojih sinova,plakao je.Ashabi koji su bili sa njim pitali su ga nešto u smislu zašto on .najomiljeniji od svih nas plače.A on im je odgovorio:'Srce govori ono što
jezik nikada neće'.Zato plači,ako ti se plače ali ne razmišljaj zbog čega jer i tebi kao i meni s naša bol jednostavno morala desiti.Šaljem ti mnogo zagrljaja podrške a i nadu da ćeš ostati pribrana i saburli.
Da se sabur isplati i sama sam sebi dokaz,jer koliko god da me je On ražalostio prije 4 godine toliko tj.duplo me razveselio prije 15 mjeseci kada sam rodila svoje cure.user posted image



Enči, vesela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 2:04:43   
malenaa
Svaki put kazem necu vise... Idem dalje ali korak nazad :( ovo poslije vesele me vratilo na pocetak, pa silni pokusaji novog zaceca, nove dijagnoze.. Ludilo!!!
I mene je vjera u njegovo iskusenje podigla, ali ne mogu ni dalje uz svu silnu zelju i volju i vjerovanje da shvatim i opravdam gubitak djeteta.. Opravd bol majke kad izgubi il sahrani svoje cedo...
Boli i bolit ce dok sam ziva... Mom srcu dio fali, praznina u dusi i tisina su cesto mi najbolji drug...
Svi krenu dalje, zaborave il potisnu sjecanja, ali majka ne moze koliko god jaka bila..
Ljubi mama mrvicu svoju do neba, zvijezda i beskraja.. Zivim za dan da budem s tobom i privijem te na grudi,a do tada mamica mora bracu izvesti na pravi put i uciniti od njega ponosnog i postenog covjeka


< Poruku je uredio malenaa -- 15.12.2012 2:07:11 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 3:49:57   
anđelo
drage žene ..vesela,malena ajla 86 i ostale...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sad sam se isplakala...budite jake...zbog svojih pilića...mi roditelji moramo naći snagu za dalje zbog njih..

moja svekrva je izgubila dvoje djece..dva sina, prvog i četvrtog po redu...

sjećam se dobro jedne prilike razgovora između mm i mog djevera....

mm: hej znaš li da naša mama ide u dženet?
djever:jel to zbog gubitka djece misliš?
mm: da a o na je izgubila dvoje...piše ko izgubi jedno ili više djece a bude saburli i na pravom putu ući će u dženet i tamo biti sa svojom djecom.
moj djever (koji je inače završio FIN se samo nasmijao i rekao,da znam za to i blago njoj...jer je to utjeha majkama od Allaha dž.š. za bol koji su imali na ovom svjetu


A zaista u dženet ko uđe ,to će veliki uspjeh biti ,on se spasio...ovako slično nekako ide jedan kuranski ajet...ne znam ga tačno citirati


Eto mile moje user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 10:02:00   
InLove
IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...


sjećam se jednog Sonjinog posta kad kaže: svi kažu da je na nekom boljem mjestu al zar ima bolje mjesto za moje dijete od mog naručja.......



...i nema ali je taj trenutak samo odgođen , ne tvojom (našom )voljom nego Njegovom.Da ima neki čarobni lijek da što lakše preboliš ove dane ja bih ga rado podijelila sa tobom jer i sama nažalost znam kako ti je u ovim trenucima.Ako ti je neka utjeha nisam ni ja svoga dječaka uzela u naručje ,vidjela ga jesam iako sam sestrici rekla da me prekrije čaršafom ali bi mi suđeno da baš u trenutku kada sam ga rodila uđe doktor i kaže:''Šteta,kako lijepa beba'' i tako ja skinem čaršaf i pogledam ga ...i bio je zaista lijepa beba.

Moj savjet ti je da ne držiš u sebi i kao što mirkica kaže,pričaj(također,uvijek kažem da imam troje djece) a i plači.Muhamed a.s(ako jasmin bude čitala ona će možda tačnije prenijeti) spuštao u kabur jednoga od svojih sinova,plakao je.Ashabi koji su bili sa njim pitali su ga nešto u smislu zašto on .najomiljeniji od svih nas plače.A on im je odgovorio:''Srce govori ono što
jezik nikada neće''.Zato plači,ako ti se plače ali ne razmišljaj zbog čega jer i tebi kao i meni s naša bol jednostavno morala desiti.Šaljem ti mnogo zagrljaja podrške a i nadu da ćeš ostati pribrana i saburli.
Da se sabur isplati i sama sam sebi dokaz,jer koliko god da me je On ražalostio prije 4 godine toliko tj.duplo me razveselio prije 15 mjeseci kada sam rodila svoje cure.user posted image




Enci raskplaka ti mene sinoc sa svojim postom.user posted image

Cure drage da vam Allah podari sabura da prebrodite ovo, utjesnih rijeci nema, utjehu pronadjite u Svevisnjem.


Mirki draga zvala sam te u cetvrtak,vjerujem da ti nije bilo do razgovora, ni do rodjendana. Ali draga moja nek si ti ziva i zdrava svojim djecacima, a tvoj B. tebe ceka na nekom boljem mjestu. Ljubim ja tebe.user posted image


Veeseelaa evo Enci ti je bas fino napisala,kao i Mirki. Placi draga,izbaci sve iz sebe, al budi jaka zbog svoje Ajse, rodit ces ti aBd jos sestara i brace svojoj Ajsi, a Dzennetska pticica Ajra te ceka kao sto si mi i sama napisala.Poljubac za tebe i Ajsu user posted image



_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 10:09:13   
D_K
user posted image user posted image user posted image user posted image
drage moje, da vam svima dragi Bog podari olaksanje i sabur..
user posted image user posted image
user posted image
vesela, ti si sad najranjivija, frisko porodjena, hormoni rade, tolika tuga.. cuvaj se.. user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 10:31:40   
Mrvica_83
Drage moje - nema pravih rijeci za utjehu user posted image user posted image user posted image Neka vam dragi Allah olaksa i pomogne da ovo iskusenje koje je veliko , ogromno postane proslost ..
Neke boli nikad ne prestaju i neke rane nikad ne zacijele ali , kao sto zene pisu , dogode se lijepi momenti koji nekako nadomjeste strasnu prazninu koja nastane nakon ovakvih gubitaka ..i ja sam mama jednog malog user posted image kojeg sam izgubila u 12 nedjelji i jos se borim sa sobom user posted image user posted image
Budite jake - saljem vam mnogo zagrljaja jer jedino to mogu .. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mrvica_83 -- 15.12.2012 10:33:17 >


_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 10:45:53   
bananica
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 11:02:25   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
15.12.2012 11:36:55   
jasmin

IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...


sjećam se jednog Sonjinog posta kad kaže: svi kažu da je na nekom boljem mjestu al zar ima bolje mjesto za moje dijete od mog naručja.......



...i nema ali je taj trenutak samo odgođen , ne tvojom (našom )voljom nego Njegovom.Da ima neki čarobni lijek da što lakše preboliš ove dane ja bih ga rado podijelila sa tobom jer i sama nažalost znam kako ti je u ovim trenucima.Ako ti je neka utjeha nisam ni ja svoga dječaka uzela u naručje ,vidjela ga jesam iako sam sestrici rekla da me prekrije čaršafom ali bi mi suđeno da baš u trenutku kada sam ga rodila uđe doktor i kaže:'Šteta,kako lijepa beba' i tako ja skinem čaršaf i pogledam ga ...i bio je zaista lijepa beba.

Moj savjet ti je da ne držiš u sebi i kao što mirkica kaže,pričaj(također,uvijek kažem da imam troje djece) a i plači.Muhamed a.s(ako jasmin bude čitala ona će možda tačnije prenijeti) spuštao u kabur jednoga od svojih sinova,plakao je.Ashabi koji su bili sa njim pitali su ga nešto u smislu zašto on .najomiljeniji od svih nas plače.A on im je odgovorio:'Srce govori ono što
jezik nikada neće'.Zato plači,ako ti se plače ali ne razmišljaj zbog čega jer i tebi kao i meni s naša bol jednostavno morala desiti.Šaljem ti mnogo zagrljaja podrške a i nadu da ćeš ostati pribrana i saburli.
Da se sabur isplati i sama sam sebi dokaz,jer koliko god da me je On ražalostio prije 4 godine toliko tj.duplo me razveselio prije 15 mjeseci kada sam rodila svoje cure.user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
26.12.2012 17:11:28   
Sonja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tamo ih neko cuva dok mi nedodzemo...


sjećam se jednog Sonjinog posta kad kaže: svi kažu da je na nekom boljem mjestu al zar ima bolje mjesto za moje dijete od mog naručja.......



Draga vesela tako mi je zao :((((( tek sam danas slucajno saznala sta ti se desilo pa usla da i sama vidim....

ne mogu ti opisati koliko mi je zao :(((( bas sam se rasplakala...eee dokle ce majke ovako patiti :(((
Samo ti mogu reci da budes jaka ua svoju malu princezu jer oni sve osjete..nadji utjehu i snagu u njoj jer njima smo najpotrebniji

cuvajte se....

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
26.12.2012 22:45:10   
Latinka
Cure drage, samo da vas user posted image
Sve je već napisano, a i nema riječi kojima bih opisala koliko mi je žao
user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.1.2013 13:36:21   
sanela.asja
vesela jako mi je zao nedaj se user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.1.2013 17:43:34   
veeseelaa
djevojke user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
22.2.2013 12:46:03   
rainman
Napisah ti maloprije...Da ti dragi Allah da snage...Ljubim te



__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *