|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 13:38:57   
Alma_27
Semice, kao sto su cure rekle, sve osim pelena od starijeg brata moze koristiti user posted image mi za mladjeg sina nismo nista od odjece kupovali. morali smo kupiti novi krevetac zato sto je stariji jos mali pa koristi svoj.

vi stavite na papir koliko ce vam trebati za pelene i jos neke tekuce troskove tipa odlaska u apoteku po sirup i slicne fazone. i to za svaki mjesec. najbolje znate hocete li se moci pokriti.
veliki troskovi dolaze kasnije kad krenu u obdaniste ili skolu ali za to nam nam niko ne moze garantovati da cemo imati novca. nekoliko godina je veliki period pa sto o njemu razmisljati.

i jos nesto, sto se tice nafake koju svako dijete donosi - kod nas je bas tako i bilo, hvala bogu dragom

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 14:00:04   
mala_sa
Semice ja cu ti reci moje iskustvo, mm i ja smo se odlucili da pravimo bebicu bas u periodu kad je on ostao bez posla, ja takodjer nisam radila. I gle cuda, mm nadje posao par dana nakon sto nam je testic pokazao user posted image crtice. Takodjer ugovor na stalno je potpisao u istom mjesecu kad se rodio nas A. Ovim ti hocu reci, da je nama bebica hB bas donijela nafaku, ja mislim da za uzimanje zivota ima samo pravo dragi Bog, koji nam je taj zivot i podario. Iskreno, ja bih popricala sa mm, al bih ga navodila na to da zadrzim bebicu. U svakom slucaju sretno user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 14:42:56   
Hanady RR
semice...
imama dvoje...
planirane i željene trudnoće...
u tvom domu nisma i ne mogu ti plako dati savjet...

al mogu iz iskutav reći ovo:
-drugo dijete je jeftinije do prvoga...100%...najprije manje nam stavri i treba nego u onome ludilu za svoje prvo dijete...
drugo...bez obzira na spol...većina stavri je iskoristiva...treće ja čvrsto vjerujem da svako dijete svoju nafaku imauser posted image

Dalje...meni se čini da ti bi tu bebu zadržala...
al muž donosi odluku o NE...
ja sam opet da žena ima pravo izbora jer se radi o njenom tijelu...
on je mogao i malo prije misliti ''šta u slučaju trudnoće''
nemoj se ljutii al sam iskrena...meni nebi smio reći da abortiram...istina moj suprug mene poznaje i od prije i zna moj stav o istom ...davno sma rekla ''sve sam u životu spremna porći al abortus nikada...'' i on to dobro pamtiuser posted image

U svakom slučaju samo ti i tvoj suprug možete donijeti konačnu odluku o istom...
ja ti želim da test pokaže što je polje po vas obije u ovome trenutku...
a opet što god test d apokaže želim ti period ispred vas koji će vam biti sretan i bez strahovauser posted image
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 14:59:08   
hatepsut
Semice,ja sam ti vec pisala..nekako mi "zao" tebe,a  "ljuta" sam na tm.inace oni su ko "curice" i tako reaguju na prvu.ja se ne vodim onim "svako djete ima svoju nafaku" mora se poskociti za nafakom.ali da nesto ima,ima.mm odnio sve pare,ostalo nesto sice i kupio novi auta nekoliko dana pred porod,rodio se K. a nekako mi se cini sipa od kud sam se nadala i od kud nisam.evo cekamo drugu bebu opet smo ustedjevinu slupali na novo auto,mah ne zna se ko je "blesaviji" on ili ja.ali opet hvala Bogu puna nam kuca,gotovo sve za bebu spremno,kao sto su zenice napisale imamo i od starijeg djeta.
E sad mi samo recimo planirali veliku razliku,i biti ce 10g i 4mj...ja se ne kajem tako smo htjeli,mada nekad pomislim da smo prije pa neka rastu djeca zajedno.da se "desilo" nebi bjezala,naravno da bi rodila.
Ali da ja tebi ne trunim ti najbolje znas sta i kako mozete,ali najprije uzmi test pa da znas sta i kako dalje.

Sto se tice da ljetujemo,zimujemo i sl.(odmaramo)) sami ,ne, nebi nikad.ali postujem ko tako radi.meni to nebi bio odmor.ne mislim da nebi moja mama ili sveki pazila moje djete,ali ja bi mislima bila s njim gdje je,sta je,sta radi i sl.povrh svega toga znajuci kako moje djete uziva i na moru i na snijegu nema sanse da bi ga ostavila i da nama su to posebni trenutci kad smo 10-15 dana po cio dan zajedno svo troje,uskoro cetvoro user posted image


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 15:18:15   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Semice,ja sam ti vec pisala..nekako mi "zao" tebe,a  "ljuta" sam na tm.inace oni su ko "curice" i tako reaguju na prvu.ja se ne vodim onim "svako djete ima svoju nafaku" mora se poskociti za nafakom.ali da nesto ima,ima.mm odnio sve pare,ostalo nesto sice i kupio novi auta nekoliko dana pred porod,rodio se K. a nekako mi se cini sipa od kud sam se nadala i od kud nisam.evo cekamo drugu bebu opet smo ustedjevinu slupali na novo auto,mah ne zna se ko je "blesaviji" on ili ja.ali opet hvala Bogu puna nam kuca,gotovo sve za bebu spremno,kao sto su zenice napisale imamo i od starijeg djeta.
E sad mi samo recimo planirali veliku razliku,i biti ce 10g i 4mj...ja se ne kajem tako smo htjeli,mada nekad pomislim da smo prije pa neka rastu djeca zajedno.da se "desilo" nebi bjezala,naravno da bi rodila.
Ali da ja tebi ne trunim ti najbolje znas sta i kako mozete,ali najprije uzmi test pa da znas sta i kako dalje.

Sto se tice da ljetujemo,zimujemo i sl.(odmaramo)) sami ,ne, nebi nikad.ali postujem ko tako radi.meni to nebi bio odmor.ne mislim da nebi moja mama ili sveki pazila moje djete,ali ja bi mislima bila s njim gdje je,sta je,sta radi i sl.povrh svega toga znajuci kako moje djete uziva i na moru i na snijegu nema sanse da bi ga ostavila i da nama su to posebni trenutci kad smo 10-15 dana po cio dan zajedno svo troje,uskoro cetvoro user posted image



s ovim se slazem 100 %
Semic hladne glave covjek donosi odluke zelim vam srecu kako god donesete neka smao bude najbolej po vas

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 15:23:43   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Semice,ja sam ti vec pisala..nekako mi "zao" tebe,a  "ljuta" sam na tm.inace oni su ko "curice" i tako reaguju na prvu.ja se ne vodim onim "svako djete ima svoju nafaku" mora se poskociti za nafakom.ali da nesto ima,ima.mm odnio sve pare,ostalo nesto sice i kupio novi auta nekoliko dana pred porod,rodio se K. a nekako mi se cini sipa od kud sam se nadala i od kud nisam.evo cekamo drugu bebu opet smo ustedjevinu slupali na novo auto,mah ne zna se ko je "blesaviji" on ili ja.ali opet hvala Bogu puna nam kuca,gotovo sve za bebu spremno,kao sto su zenice napisale imamo i od starijeg djeta.
E sad mi samo recimo planirali veliku razliku,i biti ce 10g i 4mj...ja se ne kajem tako smo htjeli,mada nekad pomislim da smo prije pa neka rastu djeca zajedno.da se "desilo" nebi bjezala,naravno da bi rodila.
Ali da ja tebi ne trunim ti najbolje znas sta i kako mozete,ali najprije uzmi test pa da znas sta i kako dalje.

Sto se tice da ljetujemo,zimujemo i sl.(odmaramo)) sami ,ne, nebi nikad.ali postujem ko tako radi.meni to nebi bio odmor.ne mislim da nebi moja mama ili sveki pazila moje djete,ali ja bi mislima bila s njim gdje je,sta je,sta radi i sl.povrh svega toga znajuci kako moje djete uziva i na moru i na snijegu nema sanse da bi ga ostavila i da nama su to posebni trenutci kad smo 10-15 dana po cio dan zajedno svo troje,uskoro cetvoro user posted image



s ovim se slazem 100 %
Semic hladne glave covjek donosi odluke zelim vam srecu kako god donesete neka smao bude najbolej po vas


potpis boldiranog, a i potpisujem minjine postove, ko dijete rađa pro forme, samo da ga ima, ne treba ni rađati, nisam  dijete rađala da ga drugi odgaja, a da je teško jeste.

semice, situacija jest teška, ne bih sad da da pametujem, trebala si sama paziti na kontracepciju, a ne solanjati se na tm, ako je on bio za to zadužen, al sad ako je tu trudnoća, nema pametovanja, milsim da je abortus velika trauma za ženu i ja to ne bih mogla, pogotovo kad već imaš bebu i znaš kolika je radost, vjerujm da će biti nafake, a ako ne bude, svejedno je da li vas je troje ili četvero, u našoj zemlji to nije velika razlika, svakako tonemouser posted image


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 15:25:55   
felix
semice , zasto ne radis test ja bi se ziva pojela tak dugo da neznam na cemu sam sretno ,šta god odluciš .....

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 18:00:24   
Semica
Evo da vas malo obradujem-jer ja se jesam obradovala ( mozda ce me neko pogresno shvatiti) ali zbog situacije u kojoj jesam-a pisala sam vam koja je-sretna sam sto sam dobila i sto ne moramo donositi jako tesku odluku-najtezu u nasim zivotima...hvala vam za podrsku..user posted image

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 18:02:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Semica

Evo da vas malo obradujem-jer ja se jesam obradovala ( mozda ce me neko pogresno shvatiti) ali zbog situacije u kojoj jesam-a pisala sam vam koja je-sretna sam sto sam dobila i sto ne moramo donositi jako tesku odluku-najtezu u nasim zivotima...hvala vam za podrsku..user posted image

user posted image user posted image

Baš me raduje...
zaista....

Draga, a sada pamet u glavuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 18:05:45   
Semica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Semica

Evo da vas malo obradujem-jer ja se jesam obradovala ( mozda ce me neko pogresno shvatiti) ali zbog situacije u kojoj jesam-a pisala sam vam koja je-sretna sam sto sam dobila i sto ne moramo donositi jako tesku odluku-najtezu u nasim zivotima...hvala vam za podrsku..user posted image

user posted image user posted image

Baš me raduje...
zaista....

Draga, a sada pamet u glavuuser posted image

Hvala...a to da-pamet obavezno..nema vise zafrkancije...jer ovo vise ne zelim prolaziti...

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 18:08:44   
felix

IZVORNA PORUKA: Semica

Evo da vas malo obradujem-jer ja se jesam obradovala ( mozda ce me neko pogresno shvatiti) ali zbog situacije u kojoj jesam-a pisala sam vam koja je-sretna sam sto sam dobila i sto ne moramo donositi jako tesku odluku-najtezu u nasim zivotima...hvala vam za podrsku..user posted image

super drago mi je ,..... cuvaj se od sad tj tm . neka se cuva dobrouser posted image user posted image .

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 18:15:07   
Semica

IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: Semica

Evo da vas malo obradujem-jer ja se jesam obradovala ( mozda ce me neko pogresno shvatiti) ali zbog situacije u kojoj jesam-a pisala sam vam koja je-sretna sam sto sam dobila i sto ne moramo donositi jako tesku odluku-najtezu u nasim zivotima...hvala vam za podrsku..user posted image

super drago mi je ,..... cuvaj se od sad tj tm . neka se cuva dobrouser posted image user posted image .

ma jok to :D ne vjerujem ja vise u to njegovo cuvanje mene i bjezanje 5 do 12...(jest da on tvrdi kao nije mu se sigurno omaklo bla bla bla-i nije ocigledno ali znam kao i svi sto znamo da taj metod nije sigurzna "zastita" nikako....do sada smo tako-od sada jos neki oblik kontracepcije uz to...jer stvarno ne zelim vise ovako da se uplasim..kada budemo u mogucnosti da imamo bebu onda mozemo pustiti mozak na pasu i raditi ovo sto smo do sad radili...kontam: gdje nam je bila pamet do sada??? :/

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 187
   [Obrisana poruka]
5.5.2012 18:18:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Semica)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 18:20:09   
animagical
a sad fino ginekologu po kontracepciju, cim prodjeuser posted image

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
5.5.2012 18:26:57   
Semica

IZVORNA PORUKA: animagical

a sad fino ginekologu po kontracepciju, cim prodjeuser posted image

user posted image

< Poruku je uredio Semica -- 5.5.2012 18:27:26 >


_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
9.5.2012 15:55:38   
Semica

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Hej Semice ja i ti smo čini mi se imale termin blizu, ti fala Bogu imaš svoju bebu , ja nemam , pa sad skontaj ako odeš na ab , kako ćeš osjećati.Činjenica je da je teško sa finansijama, ali skontaj da niko od vas neće nedaj Bože umrijeti od gladi , za hranu se uvijek nađu sredstva, neće niko gladovati, a ostale stvari sve nekako dođu nekako se nabave.Ne znam to je nekako moje gledište.Sretno šta god da odlučite.

Tek sada vidim tvoj komentar :((( zao mi je...necu pitati sta se desilo jer ne zelim da ti budim osjecanja tuzna...hvala ti na odgovoru puno...eto vjerovatno si vidjela da sam pisala da mi je doslauser posted image tako da mi je pao kamen sa srca....ljubim te puno...

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
13.5.2012 0:17:55   
zelenooka_2412

IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: Mirkica

.... ti da hoces ti bi nejga zedna preko vode prevela .


Ovo ne znaju sve zene, a one koje znaju misle da je u redu...Ja nikad nisam ni htjela ni umjela od svog covjeka praviti idiota u svojim ocima, cuj da ga ja kao nesto "premuntam" i kasnije se nasladjujem da sam ga kao za*ebala i da je bilo po mom... kad god mi je kao proslo nesto "moje" znam da mi je "popustio" da mi ugodi...

Debila kojeg muntam, saltam i zednog preko vode prevodim ne bih mogla ni cijeniti ni postovati ni voljeti.


shpagica- u potpunosti se slazem s tobom.. smatram da znam smotati ga pod svoje, ali ja jednostavno to NE ZELIM.. cisto zato sto je toliko dobar prema meni da za tim i nema potrebe, a niti ja u tome uzivam da se sladim u sebi kako je ispalo po mom.. mi sve rijesimo iskrenim razgovorom i dogovorom..

_____________________________

<3 Emina <3
20.11.2012

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 192
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *