|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 13:32:24   
vila_7
koliki su ti eritrociti? KOd mene je HGB 104 , a er. 3,8 i citala sam da to jos nije prava anemija iako mi je zeljezo jako nisko.... al eto da ne ode jos dole....

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 13:34:16   
vila_7

IZVORNA PORUKA: vila_7

oj juli2012 bas mi je zao... hajde vidi ovu gore tabelu pa jedi sto vise stvari iz nje, lijek promjeni i pij ga uz npr.casu iscijedjenog soka narance- jer bolje veze zeljezo . Ja npr. pravim ovaj sok - cvekla,jabuka,mrkva i limun i uz njega odmah popijem tabletu.....
I dosta ljudi mi je preporucilo obicne kokice,pa vrijedi probati !


eh da...uz ovo sve jedem i grozdje i kospice od tikve-mada sam njih i prije mlatila po cijeli dan pa eto nidje veze


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 13:40:50   
SREĆNA
E juli baš je nisko željezo i pored tog sirupa.Vila ti je dobro rekla za ovaj sok od cvekle i ostalih derivata i ja sad ne znam da li se smije piti čaj od žare u trudnoći on je ubjedljivo najbolji, a ima svašta i na ovoj vilinoj listi pa se možda može nešto nekako iskombinovati.
Vilo zar kokice ne zatvaraju, ja ih volim uhhh, ali poslije user posted image user posted image user posted image problemi.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 13:47:20   
juli2012
eritrociti su mi 3,68 a kao normalno je od 4-6. ma i ja pijem te sokove ali džaba. sama ih pravim konzerviram medom i super mi gode ali.....

moram opet napomenuti da ja nosim blizance...uh meni će šleperi željeza trebati hahaha....ništa moram to rješavati nekako inače sam gotova.....

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 13:52:36   
vila_7
srecna za zatvaranje ne znam - al pojest cu kokice pa kilu sljiva user posted image . Sta cu .... ici cu po ovom svom spisku i jesti,pa vidjet cemo hoce li biti ucinka-uradit cu na svoju ruku nalaze za 10-tak dana da vidim dize li se sta....
Koliko si trudna?

juli ma nista, samo znaci promjeni terapiju, pij uz C vitamin, i kreni i ti po ovom spisku...ne preostaje nam nista drugo...Koliko si ti trudna?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu juli2012)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 14:05:15   
juli2012
IZVORNA PORUKA: vila_7


juli ma nista, samo znaci promjeni terapiju, pij uz C vitamin, i kreni i ti po ovom spisku...ne preostaje nam nista drugo...Koliko si ti trudna?



e baš tako, baš nam ništa drugo ne preostaje.....moramo se boriti....spisak, tablete željeza i C vit pod ruku i polako hahahaha......sljedeće sedmice idem na kontrolu, baš ću vidjeti sa gin......ja sam 27 sedmica......

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 14:26:21   
vila_7
pa eto tu smo negdje user posted image . Ma i ja ko cekam ovu danasnju kontorlu da vidim sta ce mi za zeljezo reci,a na kraju krajeva sta ce i reci - nastavi piti i to je to....

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu juli2012)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 14:34:14   
juli2012
ma naravno ali eto treba ihkonsultovati čisto da vidimo šta će reći.....je li normalno, treba li mijenjati terapiju, povećati dozu ili šta već......hajde sretno danas

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 14:39:47   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: juli2012

eritrociti su mi 3,68 a kao normalno je od 4-6. ma i ja pijem te sokove ali džaba. sama ih pravim konzerviram medom i super mi gode ali.....

moram opet napomenuti da ja nosim blizance...uh meni će šleperi željeza trebati hahaha....ništa moram to rješavati nekako inače sam gotova.....


user posted image user posted image user posted image onda će i meni
i ja nosim blizance user posted image

vilo trudna 18+5

(odgovor članu juli2012)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 14:40:53   
SREĆNA
Vilo sretno na pregledu, kod koga ideš ?

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 14:46:01   
juli2012
IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: juli2012

eritrociti su mi 3,68 a kao normalno je od 4-6. ma i ja pijem te sokove ali džaba. sama ih pravim konzerviram medom i super mi gode ali.....

moram opet napomenuti da ja nosim blizance...uh meni će šleperi željeza trebati hahaha....ništa moram to rješavati nekako inače sam gotova.....


user posted image user posted image user posted image onda će i meni
i ja nosim blizance user posted image

vilo trudna 18+5


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ....čestitam
kažem ja nama ni šleper željeza neće biti dovoljan user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 14:47:26   
SREĆNA
Fala ti draga puno , najbolje bi bilo tzravu da pasemo da bi imale dovoljno željeza user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juli2012)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 21:57:52   
vila_7
evo nije me dr.galamio user posted image . Rekla sam da nisam pila nikako....rekao mi je da povecam dozu na 2 dnevno i to je to.nije bio nesto posebno zabrinut

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 22:01:28   
SREĆNA
Eto super sad uduplaj i ne sikiraj

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 22:12:39   
klemzi
i ja nosim blizance

vilo trudna 18+5

Je li ovo ona moja SREĆNA user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa kako ja ne znam za ovo user posted image
Nek vas BOg čuva i uživaj nam sad user posted image user posted image
Vilooooooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 22:16:48   
SREĆNA
Ja sam šutila zbog tebe i i zbog pingvine i emirite, ne znam što ćeš ti na ovoj temi draga moja Klemzi.Ja sad upravo čitam za tvoje ciste, hebiga sad si me rasplakala.

Fala ti beskrajno i šaljem ti najveći mogući zagrljaj.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
3.10.2012 22:23:56   
klemzi
Ma šta ćeš bolan šutiti user posted image user posted image
Pa ja se radujem svakoj trudnoći naših cura, pogotovo onih koje su imale nekih "problema"
Ako dočekam trudnoću, dočekam...ako ne, radovat ću se vašim i onima u mom bližem okruženju...neka je samo puuuunoooo beba, pa ja...user posted image user posted image user posted image
Sve je s razlogom, i ovo moje, i to tvoje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
4.10.2012 8:42:56   
juli2012
IZVORNA PORUKA: vila_7

evo nije me dr.galamio user posted image . Rekla sam da nisam pila nikako....rekao mi je da povecam dozu na 2 dnevno i to je to.nije bio nesto posebno zabrinut


hajd super...znači i mene čeka odprilike ista stvar....povećaj dozu i to je to...ništa villo eto znamo šta nam je raditi...i polako, dohakaćemo mi i tom željezu user posted image  user posted image  

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
4.10.2012 20:20:52   
vila_7
juli2012.... vise ne znam ko mi je sta rekao, al eto ja sad znaci pijem Heferol , pravim taj sok od cvekle sto ga svi hvale i svi pricaju o kokicama i kiselom kupusu! Pa eto....

klemzika moja user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu juli2012)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
4.10.2012 21:27:22   
D_K

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

user posted image user posted image user posted image onda će i meni
i ja nosim blizance user posted image

vilo trudna 18+5


MasAllah draga moja user posted image user posted image
user posted image user posted image
dragi Allah ti se smilovao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
4.10.2012 21:29:49   
D_K

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ma šta ćeš bolan šutiti user posted image user posted image
Pa ja se radujem svakoj trudnoći naših cura, pogotovo onih koje su imale nekih "problema"
Ako dočekam trudnoću, dočekam...ako ne, radovat ću se vašim i onima u mom bližem okruženju...neka je samo puuuunoooo beba, pa ja...user posted image user posted image user posted image
Sve je s razlogom, i ovo moje, i to tvoje user posted image user posted image user posted image


a tebi hiljadu user posted image user posted image user posted image .. i jos vala hiljadu user posted image user posted image user posted image - nije beg cicija.. ma ja ne sumnjam ni sekunde da cemo slaviti sa nasom klemzikom.. user posted image user posted image user posted image user posted image ..
to ce biti dernek user posted image user posted image .. 'pristavicemo' ovog soka od cvekle pa oplesti user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
4.10.2012 21:30:54   
D_K

IZVORNA PORUKA: vila_7

juli2012.... vise ne znam ko mi je sta rekao, al eto ja sad znaci pijem Heferol , pravim taj sok od cvekle sto ga svi hvale i svi pricaju o kokicama i kiselom kupusu! Pa eto....

klemzika moja user posted image


to je sigurno dobitna kombinacija user posted image .. i

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
4.10.2012 21:37:15   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: SREĆNA

user posted image user posted image user posted image onda će i meni
i ja nosim blizance user posted image

vilo trudna 18+5


MasAllah draga moja user posted image user posted image
user posted image user posted image
dragi Allah ti se smilovao user posted image user posted image user posted image

DK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fala ti draga moja Allah je uistinu milostiv

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
4.10.2012 21:38:35   
D_K

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

DK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fala ti draga moja Allah je uistinu milostiv


user posted image user posted image
user posted image diiivna vijest draga moja..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Manjak zeljeza u trudnoći
17.10.2012 14:18:16   
juli2012
drage moje
evo ja bila na kontroli, bebice su super, fino i srazmjerno napreduju.....što se tiče željeza gin. mi zamijenio terapiju. sad mi dao da pijem tothemu ampule i to 2x2 15 dana, pa onda 2x1 sljedećih 15 dana. e sad ne znam kako ću podnositi.....vidjećemo
eto meni gin. ipak promijeni terapiju. kaže kao te ampule imaju najveću koncentraciju željeza i najbrže pune depoe....pa vidjeću....eto kad nalaze izvadim javim se sa rezultatima..
vama svima sretno user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *