|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 10:43:28   
Amrino
Neka ti dragi Allah olaksa...Ne znam sta drugo da ti napisem jer cini mi se da samo On moze da ti pomogne da izdrzis tu bol i tugu.
Mi te volimo i tu smo sta god ti zatreba. Mislim da ima mnogo RR hanumica koje su iz Sa i koje mogu otici s tobom do bolnice ako ti zatreba ili bilo sta drugo. Ja sam ti na raspolaganju.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 10:49:02   
Anoniman
Jpj kako se isplakah, ne mogu da vjerujem!!!!
Draga moja, tebe Dragi Bog nikad neće zaboraviti i ovo je samo iskušenje, drži se. Mi smo tu za tebe. I molimo za tebe.

< Poruku je uredio Shee -- 7.10.2008 10:53:04 >

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 10:58:23   
Pilka
Draga nasa ne mogu ti opisati koliko mi je zao. Ma nemam ja nista pametnije da dodam sto vec druge cure nisu napisale. Cuvaj se mila nasa!!!
Saljem ti milion zagraljaja.

_____________________________

;-)

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 11:48:58   
nikka
Draga Happy,jako je žalosno to što ti se desilo i trajaće tuga,ali znaj da mora proći i da će biti bolje.
Biti ćeš opet sretna kad uskoro ponovno zatrudniš i rodiš svoju bebicu živu i zdravu.
To će se sigurno desiti, samo vjeruj i ustraj u svojim željama zajedno sa svojim mužem.

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 11:52:59   
Anoniman
mila moja neira.. tako mi je zao user posted image user posted image user posted image
znaj da u meni i svima nama imas bezuvjetnu podrsku, sve smo s tobom u mislima...
moja iskrena zelja je da ti dragi Bog da snage i volje da ovo sve prebrodis, a hoces aBd
saljem ti bezbroj toplih zagrljaja... i ljubim te
cuvaj mi seuser posted image

(odgovor članu nikka)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 11:55:46   
camm
hepy i meni je zao
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .bice ABD jos bebica znam da ti je sad tesko
ali tako je valjda htijelo od Boga.
zelim ti svu srecu i da ponovo budes u drugom stanju i da bude sve uredu ABD.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 12:15:01   
Blue rose RR
Kada bi samo naše suze mogle da ti pomognu, ali ako ti išta znači uz Tebe smo i mislima i željamauser posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 12:20:39   
M kao Mama
Draga moja Nejra, da nisam na poslu vrištala bih iz glasa, ovako vrištim u sebi, suze pokušavam da suzdržim, ali ne ide, ne ide mila moja, dobro se sjećam svih naših razgovora, o svemu, o stvarima trudničkim gdje ih kupiti, o iftarima, o pregledima, a sada vidi, crni oblak, nemam riječi utjehe moja najdraža, ako kažem da znam kako ti je slagala bih, jer hvala bogu nisam prošla kroz to na taj način, izbula sam ja drage ljude, ali hvala bogu, ma ne mogu ni izgovoriti to, dobor se sjećam kada je moja nana kazala da je svaka rana je pored srca, a ona koju ti dijete nanese je direktno u srce, i to je zaista tako, ali hvala Bogu ti si jaka, i trebaš biti, mlada si i akobogda uskoro će te dragi Allah obradovati.
Sve ostalo što bih ti rekla ne bi imalo smila, ti znaš kako ti je , koja je tuga u tvom srcu, u tvojoj duši, znam da svakku sekundu od tog kobnog dana misliš na to što ti se desilo, da pitaš sebe i Boga zašto ti se to desilo, zašto nismi dočekala da svoje zlatro držih u rukama, ali opet onaj Svevišnji najbolje zna šta radi. Tvoja beba je sada u Dženetu, sretna je i vjerujm mi gleda te . Nemoj puno plakati jer sve te suze tvoje nju guše, budi hrabra molim te i oporavi se kako bi uskoro ponovo bila naša draga trudnica

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 12:26:36   
mamabb
Bilo šta da kažem nije dovoljno da te utješi...
Molim Boga da ti da snage, strpljenja i hrabrosti da se suočiš sa svim što ti je
došlo sa ovim iskušenjem...na kraju sve ispadne kako treba

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 12:32:43   
RAJA
Mila strašno mi je žao user posted image
ali draga glavu gore sigurno će aBd opet jedan plusić da te iznenadi i obraduje

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 13:57:32   
stella
Draga Neira,bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Stvarno nemam rijeci.Samo cu ti reci,mila mi smo tu za tebe.Da ti Allah dz.s. da sabura.Pusa

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 13:58:40   
Happy
Hvala vam puno na svemu..... Na podršci i na svemu......
Ma ja trenutno ne razmišljam zašto mi se desilo... Trebalo da bude i to je to.... Tako je dragi Allah htio, i to je sada Dženetska ptičica....
Sada me nekako dr stvari strah... Što "kakim" non stop, da li je to normalno, da li su ove "bubuljičice" normalne (hormoni...) ko kad se čovjek svega nagleda i samo čekam šta je slijedeće... Toga se ne mogu rasteretiti nikako....
Ne znam šta da radim više... Zvala svog dr, kaže da nema potrebe prije 40 dana, a ja bih sada išla.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 14:33:10   
mamy Sabina
Nejra, to sa stolicom može biti i nervoza
ili možda od nekih ljekova.Šta su ti uključili od terapije,
piješ li sad išta?
Ležati..... šta znači to ležati?
Kada sam izišla iz bolnice,bila sam toliko iscrpljena da nisam ni mogla
ići igdje.
Nisam se specijalno čuvala,sem  što mi je dr naglasio
(pošto je još uvijek bilo vruće)da ne idem na more,odnosno nema kupanja u
moru ,jezeru.Pila sam antibiotsku terapiju,ferum,i bromergon.
Prvu kontrolu imala nakon 10 dana.
Već imala jednuuser posted image  ,na preporuku mog dr stavila Mirenu,hormonsku spiralu.
Meni je to bio drugi spontani,da mi se ne bi zidovi maternice bukvalno slijepili
stavila sam je.Sad sam ok,fizički oporavak je relativno brz,
polako idem dalje.Mart kada bi trebala izvaditi spiralu,čekam kao ozeblo sunce,
ako sve bude dobro opet u akciju.
Moj savjet vezano za dr.-a:
Pitaj ga sve što te interesuje,budi i dosadna ako treba.
Malo koji od njih će sjesti pa ti sve potanko objasniti,a mi smo pune
pitanja i strahova.Moj dr je odličan,sve što me čekalo i što ću tek uraditi
mi je detaljno objasnio.Ljubim te
tu sam uvijek za sve.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 15:58:05   
neki
Draga Nejra,zaista nemam rijeci i ne mogu da vjerujem sta se to desilouser posted image user posted image user posted image Zelim ti reci,kao i ostale tu sam za tebe,ne mogu ti pomoci,ali zelim suosjecati,ako nista drugo...Zelim ti svu srecu svijeta ubuduceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 16:29:35   
Crvena
Draga Happy, nemam rijeci, stvarno mi je zaouser posted image user posted image user posted image . Od srca ti zelim da se sto prije oporavis i krenes u nove pobjede.Sve je ovo jedno iskusenje i molim dragog Boga da izdrzis.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 16:52:13   
Pankica
Draga Happy, kao i ostalim nasim forumasicama, i meni je jako zao zbog toga sto se desilouser posted image user posted image user posted image .
Ali nikad ne posustani, ne gubi nadu, sada moras biti mnogo jaka.
I vjeruj, vjeruj svim srcem u bolje sutra i bebica ce ponovo doci, ako Bog da...
Ne dozvoli da te obuzme strah i sumnja, samo iskreno vjeruj u ono sto zelis i vidjet ces, uz Boziju pomoc, sve ce opet biti kako treba. Zelim ti sve najbolje u zivotu, iskreno i od srca...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 17:02:15   
mamin sin
Draga Happy user posted image user posted image user posted image user posted image  Sta drugo reci...

Stolica ti moze biti takva ko sto je mamy2 rekla od stresa...Za tr bubuljcice, ako ti pocnu rasti nabreknu, onda je cir, jer je meni nakon poroda pored klitorisa se pojavilo, nekih 10-15 dana nakon poroda, raslo do velicine oraha, bolilo uzasno, nisam mogla ni hodati ni sjesti kako treba...Nisam ni pomislila da bi mogao biti cir na takvom mjestu. Bilo tu nekih 6-7 dana i spontano puklo i tek tada sam skontala da je cir a taman htjela kod dr. Onda stavljala loske kupusa da izvuce sve...

Moja mama kaze da je i ona imala cir poslije poroda, na neki nacin se organizam "cisti", a i hormoni...

Ako ces biti mirnija i otkloniti sve sumnje ti idi dr. bez obzira sto kaze da ne trebas ranije.

Saljem ti topli user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 17:37:20   
mali
Drga moja neznam šta da ti kažem,sva sam naježila...Žao mi je mila,mi smo uz tebeuser posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 17:41:44   
Visnja RR
Draga Happy nek ti Bog da snage da prebolis taj gubitak ali i da vrlo brzo ostavris svoj san... i da bebica bude u tvojim rukama... ljubim te

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 19:40:14   
Adana
Mila moja šta da ti kažem osim da mi je jakooo žao i da suosjećam sa tobom. Ne predajite se, biće aBd bebica, samo ne gubitevjjeru i nadu. I kao što su već rekle prije mene uz tebe smo u svakom slučaju!!!!

A to za stolicu i bubuljice... ja bih otišla doktoru iako je rekao da nema potrebe. Imaš pitanja i dilema i otiđi, vratiti te neće. Smiri bar te brige. Stolica može biti od nervoze, a kako je neko rekao možda su ti čirevi iskočili. A može li biti da su ti se dlačice učahurile??? Drago mi je da su ti grudi bolje.

Sretno mila i čuvaj se!!!!!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 19:47:21   
akica b
Zelim ti brz oporavak i puno snage i strpljenja...ne gubi nadu,bice sve dobro aBd

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 21:12:51   
almai
Draga Nejra,budi jaka i strpljiva.Nedozvoli crnim mislima da obuzimaju tvoju dusu i tjelo.Odmori se i uvijek se ide naprijed to nezaboravi.Mlada si i bit ce jos dosta beba aBd samo nam ti ozdravi i nedaj se.Uz tebe smo svi na rr.Zaista mi je jako zaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 21:25:45   
Anoniman
Draga Neira,samo dragi Bog zna zašto se to desilo.Trebalo tako.....Budi nam jaka i uzdaj se U Allaha. On ce ti dati snage za dalje. Sve su to iskusenja ,za nas obicne ljude. Molicu Uzvišenog da ti olakša.Ljubim te!user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Izgubili smo bebu
7.10.2008 22:49:10   
Nunichi
Draga Nejra,strasno mi je zao...  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zelim ti svu snagu svijeta,strpljenja,vjere i srece da ponovo kad bude vrijeme ugledas svoj novi plusic.
Ljubim te user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Izgubili smo bebu
8.10.2008 9:12:58   
lida
Draga Nejra nemam rijeci tako mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zelim da ti dragi Allah da snage i sbura da prebrodis...uz tebe smo


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *