|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 11:13:08   
medi87
Ena mnogo mi je zao zbog tebe, zivot tece dalje, ali ne opravdavam postupak tvoje majke i tvog momka, kao sto kaze Patrizia ja ne bih mogla vise biti s njim, u svakom slucaju zelim ti sve najljepse da ti aBd opet srecu upotpuni jedna mala user posted image , mi mso tu za svaki savjet i utjehu


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 11:23:28   
Anoniman
Žao mi je što ti se to dogodilo,i sama sam izgubila prvu bebu u 3 mjesecu trudnoće,mada je kod mene bio spontani pobačaj,pa se čovjek s tim lakše nosi,od Boga je!Tvoj slučaj je stvarno šokantan,ne mogu vjerovati da te niko nije ni pokušao utješiti,tvoju majku nikako ne mogu razumijeti,za mene je njen postupak neoprostiv,izvini!Ne želim ti soliti pamet,ali moram za tvog momka reći da bih ga ja ostavila,ne zaslužuje te,nije vam se trudnoća "slučajno" desila,oboje ste htjeli,i kada je naišla prva prepreka,on te ostavio na cjedilu i promijenio mišljenje,ne misleći na tebe,kako ćeš ti to podnijeti...Draga on ima 30 godina,ne znam da li radi,ali vala je trebao preuzeti odgovornost,obezbjediti stan kakav takav,i stati na tvoju stranu,a ne natjerati te na abortus....user posted image Ili mu je možda bilo važnije dijete iz prvog braka (ako plaća alimentaciju) pa mu nije htio to uskratiti,lakše da ti očistiš...Ne znam tvoja stvar,ja samo iznosim svoje mišljenje,ali jesi li sigurna da on neće sutra kada biste se našli u istoj situaciji postupiti isto?


(odgovor članu patrizia)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 11:33:09   
Anoniman
ena,bas mi je zaouser posted image sto je tako moralo biti.Nemoj biti tuzna,jos manje da padas u depresiju bit ce djece abd.sad ste skupa i niko vam vise nista nemoze:)))
user posted image user posted image

(odgovor članu patrizia)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 16:40:18   
Miau
Jao Ena strasno mi je zao zbog svega sta si dozivjela. Suze su mi potekle citajuci tvoj post user posted image . Nadam se da ces uskoro pronaci svoj mir i da ces smoci snage krenuti dalje. Znam da je ovo oziljak koji ces nositi na srcu, ali mlada si, cijeli zivot je pred tobom. Od sveg srca ti zelim da pronades srecu koju zasluzujes! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 16:55:40   
anuska08
Draga, iskreno mi je žao!!!user posted image user posted image user posted image I ne mogu vjerovati da ti se takvo nešto desilo!
No draga, mislim da bi bilo dobro da se preispitaš s kakvim si čovjekom u vezi, jer ako te on tada nije podržao (a to je zrela osoba ne mulac od 18) a to je želio, kakav je to čovjek!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image Draga, drži se!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 17:04:34   
Anoniman
Kao prvo, ti trebaš pronaći način kako da se iščupaš iz te depresije...znam kako ti je teško, ja sam imala dva pobačaja...na stranu sad sve raszloge šta je dovelo do toga, to se desilo i ne može se povratiti...moraš se oporaviti, život ide dalje...ako treba odi kod psihologa, neka to jednom bude izgovoreno šta osjećaš... a druga je stvar sad taj tvoj momak, razmisli dobro šta ćeš sa njimuser posted image  želim ti svu sreću.

(odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 17:07:13   
taurus
Draga Ena user posted image user posted image user posted image  budi jaka i izdrži. Znam da ti nije lako ali po meni je veliki krivac u cijeloj ovoj priči tvoj momak. Kako je mogao reći da želi bebu a zatim dozvoliti da abortirašuser posted image user posted image user posted image
Možda si ipak trebala sačekati da on sredi svoju situaciju pa onda raditi na user posted image .
Ali sad je bitno da se oporaviš, razmisliš da li želiš ostati sa tim momkom pa onda opet počni razmišljati o user posted image  
Sretno

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 17:10:18   
koka i po
Žao mi je Enauser posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 17:28:05   
remzy
mila prije svega bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image
Kao vec dosta forumasica sto su se prije mene javile,i ja sam imala spontani blizanaca u skoro 4-tom mjesecu,bilo mi je tesko (nemogu reci da i danas nemislim na to)ali vrijeme donosi svoje,sad imam troje pacica ...a sto se tice tebe,prvo nije mi jasno ,kazes da je on bio sretan kad si ostala trudna,a i da te je "natjerao"da se "ocistis",user posted image i fakat mi nije jasno sto ces ti s NJIM poslije toga svega????A za mamu ,tvoju,nemem rijeci...,nije moje da pisem ovako o nepoznatim ljudima ,ali za mene bi OBOJE zavrsili za sva vremena,(ON da je jedini na svijetu ,a hvala Bogu pa nije i majka ...uh ovo me pravo iznervira ,pa pobugu i ona je majka.....)jer ipak su tebi nanijeli najvecu bol koju sad osjecas i koja ce te uvijek pratiti...


nego mila moja,glavu gore i vjeruj u sebe i Boga,sve ce biti dobro...user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Izgubili smo bebu
8.5.2010 18:52:21   
sporty mamaa
Draga Ena, kao prvo ne mogu shvatiti kako će tvoja mama koja te uspjela doslovno "natjerati" na takav čin, sutra dijeliti s tobom radosti majčinsta, brinuti se o svom unučetu, čuvati ga... Mozda je ona mislila da nije pravo vrijeme za bebu, ali te nije smjela nagovoriti na takvo nešto...

A o tvom momku ne mogu prosto da pričam. On je po meni jedna jako labilna osoba ( jedno čini, a drugo govori) koja je kako se meni čini podložna drugima, koja je stala na stranu tvoje majke, a ne tebe i vašeg djeteta!!! Pobogu vi ste radili na tom djetetu, nije drelac od 16 godina, a onda tražio da ga ubiješ, ko da je to neka sitnica... Ne krivim te ništa, ali trebala si mu jaso reći, da ste oboje u tome i da traži posao, radi u kafiću, kopa kanale, bilo šta... Al da je sa svojih 30 odgovoran u potpunosti da tebi i bebi obezbjedi egzistenciju... Iskreno, razmisli šta imaš raditi sa takvom osobom... Jesi li sigurna sutra kad ponovno ostaneš trudna da se neće ponašati isto, i ne samo u tome nego u svim problemima koje život i brak nose... Kad nije moga stati na tvoju stranu kad ti je najviše trebalo, pitaš li da će ostati ikada???
Mila samo ne želim da opet budeš povrijeđena... To je sada iza tebe i nek ti to bude škola i pouka za dalje... preispitaj malo svoj život i svoje odluke, odluči kako je najbolje za tebe, jer ako ti nećeš ko će onda... Sretno tiuser posted image

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 8:53:21   
taurus
Ma u stvari kad malo bolje razmislim ne znam šta si ti sa dvadest  godina tražila sa muškarcem koji je 10 godina stariji a uz to i oženjen. Pa i ako se razvodi samo skontaj da ta prva žena ima razlog za razvod. Može on tebi pričati šta hoće o toj ženi ali treba čuti i drugu stranu medalje. Mislim da se ni jedna žena sa djetetom ne bi razvodila da joj je lijepo u braku.
Zato mila moja dobro razmisli s kim trošiš dane.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 9:04:29   
acudesa
Ena, slažem se sa taurus...ti si mlada, mislim da stvarno trebaš razmisliti o nastavku veze sa njim...prvo mu nije fer što je tebe uvukao u taj trougao bez potrebe, napravio ti je bespotrebne probleme i sa majkom..vjerovatno si se zeljubila, al on je stvarno trebao imati više obzira prema tvom neiskustvu...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 12:05:04   
pjenica mala
Draga ena, izgubiti bebu, na bilo koji način, teško je i bolno, i ja sam imala spontani pobačaj u 22 sedmici trudnoće, moja mala kćerkica rodila se i suviše rano...

Imala sam i jedan abortus na koji me niko nije natjerao, nego sam da bih zaštitila prije svega svoju majku to učinila, niko nije znao....bilo je to prije 20 godina, a još uvijek zna malčice zaboljeti, ali to je ''moj krst''...

Čitala sam sve ove postove u vezi tvog slučaja...
Neka od forumašica je pomenula ono što je i meni također ''zapelo'' za oko...bila si u vezi s oženjenim čovjekom, koliko god da on govorio da se je htio rastati i šta ja znam, on je još uvijek bio TUĐI MUŽ, ne osuđujem te, za to sam isuviše mala, to je Božije...ali graditi sreću na tuđoj nesreći, misliš li stvarno da tu može biti uspjeha?

Draga ena , ti si jako mlada i srce mi se cijepa kroz sve šta moraš prolaziti, ali kada jednom shvatimo, da više nismo djeca, da smo sami odgovorni za svoje postupke, onda i shvatimo, da za sve što nam se dešava sami snosimo ''krivicu''....draga moja, voljela bih da te sad mogu zagrliti, da ti pružim rame za plakanje...
Kao što je to već napisala jedna od forumašica, neka ti to bude ''škola'' za budućnost, mlada si, i život je još pred tobom...

Zato isplači se, izvrišti ako treba, i neka ti tvoja prošlost bude učiteljica za budućnost, ne može se više promijeniti ono što se desilo, to se ne može vratiti, ali možeš od sad dalje biti odgovornija prije svega prema samoj sebi, pa onda prema drugima...a ko nema prošlosti, nema ni budućnosti...a postoji jedan Hadis u kojem se kaže:''Sve što nas je snašlo, nije nas moglo zaobići, sve što nas je zaobišlo, nije nas moglo snaći.''
Grlim te


_____________________________

"Tko želi da poput mjeseca bude izvor svjetla, mora poput mjeseca dopustiti da psi na njega laju."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 16:22:42   
ena1990
hehe ma znam ja tu losu stra al eto sta je bilo bilo je al, bice bolje valjda..poozz i hvala pusa

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 16:24:43   
ena1990
ma dobro ja njega volim i dalje bez obzira ne sve a Bog je tu da vidi sta su im uradili a sa mamom nemogu prekinut odnos ipak je ona mama al svakim danom su sve gori odnosi izmedzu nas dvije i nas dvoje al sta da se radi valjda je sve ovo jedno iskusenje..hvala na utjesi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 16:34:54   
ena1990
Hvala na lijepim rijecima sto se tice njogve situacije i njogova zena je imala drugog nisam ja gradila svoju srecu na njenim suzama to nikad , a ja jesam mlada al mislim da me ovo iskustvo mnogo promijenilo pogotovo jer sam sama kroz sve prosla, al vrijeme je jedino sto ne mozemo vratiti a da mogu vratila bih ga i nebi to uradila a i sudbina se samnom ruzno pogirala moja najbolja kolegica je znala cijelu situaciju i ona je samohrana majka isto mlada i zivi sa svojom mamom ja sam trebala ic na abortus u petak a otisla sam dan prije njema mama je rekla da ce me prihvatiti i pomoc mii dok ne rodim samo da to neradim jer me voli ali ja to nisam saznala prije abortusa  i tako sam ja kolegici to jutro javila da sam otisla u bolnicu i dan prije i ugasila sam mob. jer se mora kad sam usla u salu. Kada sam se probudila vidjela sam njenu poruku ENA NEMOJ TO RADIT IDI IZ BOLNICI POKUPI STVARI DODZI KOD MENE JA I MAMA CEMO TI POMOC DOK NE RODIS A POSLIJE CEMO SAME ZIVJET U STANU (koji ima njena mama i iznajmljuje ga) AKO NIJE KASNO i ja sam joj samo na to odgovorila kasno je. da mi je to napisala par minuta prije nego sto sam usla u salu  nista se od o voga nebi desilo i sad bi bila skoro u 5mj. trudnoce al dragi Allah je valjda tako htio da se to desi...

(odgovor članu ena1990)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 16:39:23   
marny
vaša veza je bazirana drago dijete na jako lošim temeljima (oženjen, abortus)
na to oženjen sam alergična, mislim koja bi pogledala moga muža upoznala bi gnjevuser posted image .

(odgovor članu ena1990)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 16:40:29   
ena1990
Ja znam i drugu stranu price oni su  davno prestali zivjet kao muz i zena al zbog njene situcije nije mogla odma otic od njega jer nije imala gdje jer ne prica sa roditeljima tako da je se prvo morala zaposlit i tako dalje a nebrini imala je ona drugog i ona zna za mene. A sto se tice godina ja mislim da nema veze to moja otac je ozenio 20 godina madzu zenu od sebe i zive vec 5 godina u odlicnom braku i imaju dva sina i sve je ok bolje zivi nego sto je zivi sa mojom mamom a oni tu negdje sto se tice godina tako da to sto je on stariji i sto je bio ozenjen ne igra ulogu nego cinjenica da kroz ovo prosla sama , to je tvoje misljenje al hvala uglavnom... pusa

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 16:41:56   
acudesa
draga ena, ako je sve prošlo ok, ne sekiraj se, pa ti si tako mlada...ostavi ga i nađi nekog odgovornijeg ko će se lijepo brinuti o tebi, to što se desilo nije ništa što bi te trebalo vezati za njega, a sad znaš da bi te i u svakoj drugoj situaciji ostavio ni tamo-ni ovamo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena1990)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 16:54:34   
ena1990
ja mislim da si ti jedna jako ogorcena osoba pa tako pises a ko bolesno cuva il muza ili momka samo za sebe uvijek mu se kontra desi mozda moja situacija nije zavidna al nekad treba i poraz prihvatit vidis  sad kada bi neka djevojka bila sa  mojim sadasnjim momkom tj. buducim muzem nebi upoznala gnjev bas suprotno ja nebi dozvolila da vidi da su me povrijedili nego bih se junacki nasmijla i nastavila dalje a svetit se nekome zbog toga ja iskreno nebi a ti kako hoces... a nebi voljela da se nadzes u mojoj situaciji nikad ali bih voljela da ti Bog da samo dan jedan da vidis kako se osjecam pa nebi tako ostro sudila jer se nerai ovdje ni o omom momku ni tvom muzu nego o tome da sam IZGUBILA DIJETE I TO NE SVOJOM VOLJOM...

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 16:57:00   
ena1990
hvala i tebi i svima koji su mi pruzili podrsku, a sto se tice mame neznam kako mi je to mogla uradit znam mnoga slicnih slucajeva i uvjek su majke pomagale djece a vidite ona meni nije i nerazumijem je al nema veze ja sam to njima oprostila al ima dragi Bog koji vidi nepravdu koja mi je ucinjena... hvala vam drage moje na utjesi trebalo mi je to :))

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 17:01:05   
ena1990
Znam da uvijek ima gore od goreg al idem kod psihologa i i on mi je rekao da je trenutno moj problem meni najveci i najgori jer se desava meni a tako se i osjecam. A tuga ce proc i suze posliej ce ostati smao sjeta na to sve al ostaju oziljci na srcu oni ne zarastaju nikad al sve u svemu ja se drzim dok mogu kad nemognel vise na njima cu iskalit svoj bijes hhehe salim se malo..

pusaa tebi i Andreju

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 17:02:51   
ena1990
jesmao oboje zeljili al je on mozd amisli da moja mama nece reagovat kako jeste i da cu bit sa njom mozda par mjeseci dok on i zvanicno ne rijesi svoju sitcaiju i evo nakon nepuna 2mj,. on je i sudski se razveo i sve al dzaba kad ja nemam vise bebu al Boze moj....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 17:15:26   
Anoniman
Draga Ena,ne želim te ne daj Bože napadati,ali koliko god se trudila staviti se u tvoju situaciju ne mogu te razumijeti nikako...Da,ti si izgubila bebu ne svojom voljom već voljom SVOG MOMKA,on da je stao na tvoju stranu,majka te ne bi mogla natjerati na abortus!Ne shvatam KAKO možeš reći da ga pored svega voliš,i nastaviti kao da ništa nije bilo????
I da,nije bitno što je on stariji 10 godina,ali je jako bitno što je neodgovoran,prevrtljiv,bezosjećajan........Prijateljica ti nudi pomoć i smještaj a gdje je on u toj priči,njemu paše,samo nek ne ide po njegovom džepu!
A vezano za tvoju majku te razumijem,majka je majka,i ne trebaš s njom prekidati odnos,i vjerujem (izvini!) da je ona imala razloga tako postupiti,očito je znala da on nije čovjek s kojim možeš osnovati porodicu!

(odgovor članu ena1990)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Izgubili smo bebu
9.5.2010 17:21:16   
sporty mamaa
Slazem se u potpunosti... Draga Ena KAKO GA POSLIJE SVEGA MOŽEŠ VOLJETI???? U cijeloj tvojoj priči ti nikako nisi pokazala svoj gnjev prema njemu, kažeš kroz sve i dan danas prolaziš sama... Ako on danas, ma već ovog trenutka nije u stanju zagrlitit te i reći "Oprosti, izvini, nasloni se na mene isplači se... Volim te, nisi sama, reci mi šta te muči, proći ćemo to zajedno"... Ako ovo ne može reći DRAGA ŠTA TI IMAŠ RADITI S NJIM??????

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *