|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 13:34:37   
Lady26
Pisala sam otprilike koliko su digli i koliko vracaju, samo znam iznos rate, tacan...a nisu mi nikad pokazali platnu listu da znam i iznos plate user posted image
Sta znam kolike su kamate i sl...
Nemoj da ti tako zlocesta ni ozbiljna, imala sam utisak isto kao da hoces mene utjerati u laz user posted image , ako su oni mene slagali lazem i ja...
A meni ni iz dzepa ni u dzep vala user posted image
Hvala i tebi user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 13:39:09   
Naida8
Nisam mogla da ne prokomentarisem ovo vezano za stan u Hrasnom.. Imam iskustva sa stanovima u Hrasnom, i to bas u onim neboderima. Cijene su povisoke, znam da je cijena stana od 55m2 oko 100.000 km.. Zgrade se lose odrzavaju, teta uredno cisti, ali vec godinama nije uradjena dezinsekcija i deratizacija, i sve je puno zohara, a par puta smo vidjali i zgazene stakore oko Ine, restorana Magarac.. fuuujjj.. Mi trazimo soluciju da bjezimo iz Hrasnog. Ganjala sam kucepazitelje, Sarajevo Stan ne bi li bar dezinsekciju uradili, ubih se domestosa, sprejeva, sirceta - nema sta ne prskam po stanu. Sva mi je hrana po kutijama, kesama, svo sudje perem jos jednom prije koristenja.. ali isto kao da u ovoj zgradi samo meni to smeta.. Zohari su se popeli bukvalno do 19 sprata i apsolutno su rezistentni na sve preparate.. Eto, mi razmisljamo o prodaji stana, a ja nam bas nahvalih mahalu - ali bolje da znate...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 13:47:49   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Pisala sam otprilike koliko su digli i koliko vracaju, samo znam iznos rate, tacan...a nisu mi nikad pokazali platnu listu da znam i iznos plate user posted image
Sta znam kolike su kamate i sl...
Nemoj da ti tako zlocesta ni ozbiljna, imala sam utisak isto kao da hoces mene utjerati u laz user posted image , ako su oni mene slagali lazem i ja...
A meni ni iz dzepa ni u dzep vala user posted image
Hvala i tebi user posted image



user posted image user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 4.7.2013 13:48:09 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 13:51:08   
canim

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: eldinky

20 000 Km na uredjenje neka je otislo


ako je samo 20 000 na to onda su dobro prošli


eto vidis..hvala eldinky..nije samo meni cudno kako neko uzme stan od 75m2 na extra lokaciji u gradu i renovira ga uz to i sve za samo 100 000 km
je li samo ovo meni cudno ili sta?
mene ovo zakoprca pravo jer gledam malo oglase pa sam user posted image
mislim, super ako je tako, ako je cijena kvadrata pala...da me ne shvatite pogresno user posted image


Ne znam sta je cudno da stan u novom sarajevu kosta 100 000 km user posted image ja bas sad u piku ukucala stan novo sarajevo najmanje 70 kvadrata i nasla stan od 72 kvadrata u sibici za 100 000 Km...eto nek su ti od lady i ustedili nesto novca na renoviranje i nek je vlasnik stana dao mali popust na stan, mogli su komotno proci sa tim iznosom.
Cijene stanova su odavno u opadanju.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 13:54:03   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: eldinky

20 000 Km na uredjenje neka je otislo


ako je samo 20 000 na to onda su dobro prošli


eto vidis..hvala eldinky..nije samo meni cudno kako neko uzme stan od 75m2 na extra lokaciji u gradu i renovira ga uz to i sve za samo 100 000 km
je li samo ovo meni cudno ili sta?
mene ovo zakoprca pravo jer gledam malo oglase pa sam user posted image
mislim, super ako je tako, ako je cijena kvadrata pala...da me ne shvatite pogresno user posted image


Ne znam sta je cudno da stan u novom sarajevu kosta 100 000 km user posted image ja bas sad u piku ukucala stan novo sarajevo najmanje 70 kvadrata i nasla stan od 72 kvadrata u sibici za 100 000 Km...eto nek su ti od lady i ustedili nesto novca na renoviranje i nek je vlasnik stana dao mali popust na stan, mogli su komotno proci sa tim iznosom.
Cijene stanova su odavno u opadanju.


sve zavisi od starosti zgrdae ...sibica je gorila u ratu...i stanovi su pravi ruski.... nisu na cjeni


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 13:54:16   
bebaa
ja čitam i kontam pa naš stan od 51,11 kvadrata je cca. 85 000.....ne ulazim u detalje niti me interesuju...ovo je nov tek sagrađen stan ne treba renoviranje....doduše ovo je pod povoljnijim uslovima.....najvažnije mi je da u njemu niko nije umro prije mene.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 13:56:42   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: eldinky

20 000 Km na uredjenje neka je otislo


ako je samo 20 000 na to onda su dobro prošli


eto vidis..hvala eldinky..nije samo meni cudno kako neko uzme stan od 75m2 na extra lokaciji u gradu i renovira ga uz to i sve za samo 100 000 km
je li samo ovo meni cudno ili sta?
mene ovo zakoprca pravo jer gledam malo oglase pa sam user posted image
mislim, super ako je tako, ako je cijena kvadrata pala...da me ne shvatite pogresno user posted image


Ne znam sta je cudno da stan u novom sarajevu kosta 100 000 km user posted image ja bas sad u piku ukucala stan novo sarajevo najmanje 70 kvadrata i nasla stan od 72 kvadrata u sibici za 100 000 Km...eto nek su ti od lady i ustedili nesto novca na renoviranje i nek je vlasnik stana dao mali popust na stan, mogli su komotno proci sa tim iznosom.
Cijene stanova su odavno u opadanju.


ovo mi je drago čuti..

ali isto tako cijena kvadrata se u opstini novo sarajevo krece 2000m2..pogledaj oglase malo bolje...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 13:58:32   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: pocahontas


ali isto tako cijena kvadrata se u opstini novo sarajevo krece 2000m2..pogledaj oglase malo bolje...



Ali je 2011 znala biti i 2300 user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:01:06   
EEDITH
meni je šibica toliko ružna da nebi tamo živjela ni da mi neko da džabe,a ne da ja kupujem user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:03:20   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: pocahontas


ali isto tako cijena kvadrata se u opstini novo sarajevo krece 2000m2..pogledaj oglase malo bolje...



Ali je 2011 znala biti i 2300 user posted image


uhhh

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:09:35   
EEDITH
kod nas su generalno skupi stanovi,pa u Beču je novogradnja 2500€

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:13:36   
Lady26
Eto nisam spomenula, zaboravila sam, a igra ulogu, stan je na 19 ili 20 spratu, koliko vec ti neboderi imaju spratova user posted image , uglavnom iznad njih su podrumi, pa "nesto" i ploca...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:15:25   
Lady26
Najbolje da se ja drzim svoje chat teme, tamo sam najmirnija user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:17:46   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Lady26

Najbolje da se ja drzim svoje chat teme, tamo sam najmirnija user posted image


ma ne ,selimo u beč user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:20:33   
canim
Lady naravno da sve igra ulogu i gdje se nalazi i koja je zgrada i koliko je odrzavano itd...ali po meni nije nikako neralno da su nasli stan u Novom Sarajevu po toj cijeni.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:25:54   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: canim

Lady naravno da sve igra ulogu i gdje se nalazi i koja je zgrada i koliko je odrzavano itd...ali po meni nije nikako neralno da su nasli stan u Novom Sarajevu po toj cijeni.


po cijeni od 100 000 KM slažem se user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:36:06   
Lady26

IZVORNA PORUKA: canim

Lady naravno da sve igra ulogu i gdje se nalazi i koja je zgrada i koliko je odrzavano itd...ali po meni nije nikako neralno da su nasli stan u Novom Sarajevu po toj cijeni.


Al ja nisam napisala cijenu stana, nigdje, evo gledam ponovo svoje postove, samo sam napisala iznos rate user posted image
Sve sam pisala okvirno...user posted image
Jel realno ili nije ne znam, stan kupljen, uselili i jedna plata manje svaki mjesec na duuuuuuuuuuugi period...user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:40:05   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: maxus svratila

pa i moj muz nema za stalno, ali intesa daje kredit ali ti trebaju dva ziranta koja su za stalno, i naravno stan po dhipoteku.

bebacha ma znam da je skuplja, ali da nam je ako Bog da ovo pa bice.

Nama je na 15 godina rata 666,66 kakve cifre, zar ne
nova gradnja je u pitanju.


nemamo zirante, a koliko znam ziranti vise nece postojati. znam da RF vise nema zirante jer smo mi u toj banci

pa sta je zalog za kredit...mimo hipoteke?


nista...kamata koja te odera..drugim rijecima visoka rata kredita...i stan koji kupujes kao hipoteka...valjda je to touser posted image

kud ćeš više moja iman user posted image user posted image


Koliko ja znam umjesto žiranata će se plaćati osiguranje koje će da odere kožu (i to će biti u svim bankama ne samo RF , jer žiranti više neće postojATI)

ako je rata 930 onda njih na kraju izađe preko 220.000,00 KM što znači da su ipak uzeli veći kredit od 100.000 KM

Je li to onaj neboder što je u ratu gorio? Ako je tako onda je moguće i da su jeftiniji (u toj zgradi su i prije 10-ako godina bili baš povoljni stanovi)

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:41:21   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: pocahontas


ali isto tako cijena kvadrata se u opstini novo sarajevo krece 2000m2..pogledaj oglase malo bolje...



Ali je 2011 znala biti i 2300 user posted image


uhhh


Znaš kako kažu pocahontas, svako jutro jedna budala ustane, samo je treba uhvatiti!
MI svoju uhvatili u proljeće te godine pa nam dali toliko po kvadratu.
Ja za onaj stan koji smo im prodali ni u ludilo ne bih dala toliko. Jeste to dobra zgrada, komšiluk pristojan, fino se održava, nema puno spratova......ali je stara 30 godina!! DO duše, mi smo stan bili i renovirali, godinu prije prodaje i kupatilo smo renovirali komplet.

Što se tiče rate kredita, nekada čovjek jednostavno mora imati petlju, Iz iskustva kažem ili je imate kad ste mladji, inače je nećete imati nikada.
Mi da nismo imali petlju ne bi sigurno prije dvije godine uspjeli kupiti stan na Č.Vili od preko 95 kvadrata.
Samo zahvaljući petlji koju smo imali deset_ godina ranije, kada smo kupili svoj prvi stan, dvosoban stan u Hrasnom, na period od osam godina i dvije rate od po 600 maraka.....jednu vraćali mojoj firmi, drugu VB banci....Sada, nema šanse da bih se usudila uzeti kredit na pet godina uz ratu od 1200 maraka, upravo pet godina su nam išle uporedu te dvije rate......a primanja nam nisu nešto puno viša sada nego što su bila tada. Čak šta više, rashodi su nam veći.

Znači ono što sam stisnula sa 25, sa 35 ne bih mogla.....možda zato što tada nismo imali ni djecu. Ne znam.
Poenta je da čovjek nekada mora rizikovati.

Mi smo svoj stan u Hrasnom prodali po dobroj cijeni, razliku od +40 kvadrata " doplatili " smo u biti 40 000 KM.
Da nismo imali m*** deset_ godina ranije to se ne bi nikada desilo.

< Poruku je uredio hanabanana -- 4.7.2013 14:45:33 >

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:41:48   
bebaa
http://www.24sata.info/magazin/showbussines/155036-foto-adriana-lima-prodaje-stan-za-5-5-miliona-dolara.html

bujrum dignite kredit da se ženi pomogne da se riješi ove siće od stana.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:42:59   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: canim

Lady naravno da sve igra ulogu i gdje se nalazi i koja je zgrada i koliko je odrzavano itd...ali po meni nije nikako neralno da su nasli stan u Novom Sarajevu po toj cijeni.


Al ja nisam napisala cijenu stana, nigdje, evo gledam ponovo svoje postove, samo sam napisala iznos rate user posted image
Sve sam pisala okvirno...user posted image
Jel realno ili nije ne znam, stan kupljen, uselili i jedna plata manje svaki mjesec na duuuuuuuuuuugi period...user posted image



nisi ali si dala dovoljno podataka da se sasvim tacno moze izracunati koliko su para digli..doduse, tacno, to ne znaci da su ga toliko i platili..to sam malo previdjela i tu je nastao cijeli nesporazum..
ja kontam ljudi koliko dignu u banci toliko i imaju da plate user posted image nisam računala da imaju ušteđevinu user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:43:15   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: canim

Lady naravno da sve igra ulogu i gdje se nalazi i koja je zgrada i koliko je odrzavano itd...ali po meni nije nikako neralno da su nasli stan u Novom Sarajevu po toj cijeni.


Al ja nisam napisala cijenu stana, nigdje, evo gledam ponovo svoje postove, samo sam napisala iznos rate user posted image
Sve sam pisala okvirno...user posted image
Jel realno ili nije ne znam, stan kupljen, uselili i jedna plata manje svaki mjesec na duuuuuuuuuuugi period...user posted image



i neka je njima sretno user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:44:18   
Nenic@
Evo čisto da malo olakšam Lady26 user posted image Moguće je u pomenutim zgradama naći stan po dosta niskoj cijeni, iz razloga što je unutra rau bau sistem. Neko je dobio donaciju pa sredio stan ili pola stana, neko nije sredio ništa. Čak u nekim stanovima nisu provedeni ni elektro priključci. Nedavno se prodao stan u jednom tih nebodera 52 m2 po cijeni 30.000,00 EUR.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:46:21   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: bebaa

http://www.24sata.info/magazin/showbussines/155036-foto-adriana-lima-prodaje-stan-za-5-5-miliona-dolara.html

bujrum dignite kredit da se ženi pomogne da se riješi ove siće od stana.....user posted image


vala pravo da ti kazem ovo ne vrijedi meni po slikama ni pola miliona doloresa user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kupovina stana na kredit
4.7.2013 14:48:36   
bebaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: bebaa

http://www.24sata.info/magazin/showbussines/155036-foto-adriana-lima-prodaje-stan-za-5-5-miliona-dolara.html

bujrum dignite kredit da se ženi pomogne da se riješi ove siće od stana.....user posted image


vala pravo da ti kazem ovo ne vrijedi meni po slikama ni pola miliona doloresa user posted image

ne razumijem se u vaLJute ali meni ne vrijedi ni pišljiva boba.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *