|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:15:35   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja ne mislim da se njena promjena odnosi na fizički izgled koliko na njenu psihu.... nisu  seksi žene koje samo dobro izgledaju, ima masa lijepih žena bez sexipila

ono što će muškarca natjerati da misli o ženi kao sexulanoj partnerici je svakako i gestikulacija, način zezanja, smijanja, gard i slično

zamislite lijepu ženu koja se rijetko smije i ima smarne teme, ja je ne bi .... neka hvala





ona je ne voli, onakvu kakva je, sto ju je ikako ozeniouser posted image koliko sam ja skontala 2 godine je ista situacija, a tako drasticno da se promijeni da njemu zgadi sex, nije moglo preko noci

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:16:05   
Hurma
i najbitnije: (dio clanka)

Kada muškarac ignorira seksualna iznenađenja

Ako je nekada vaš partner bio oduševljen svakom novošću na vašem tijelu, a sada je poprati tek ravnodušnim komentarom, ili ju, što je još gore- niti ne primijeti, to je definitivno dobra osnova za neugodne i dvojmljive osjećaje. Svaka će si žena, ako zna da će zbog toga dobiti strasne komplimente svog partnera, s radošću urediti intimnu frizuricu. Niti kupovina novog, seksi, zavodljivog donjeg rublja nije nova stvar, jer svaka od nas se želi osjetiti željenom i seksi. Ako vaš partner preko svega toga tek preleti pogledom i ostane imun na sva vaša slatka iznenađenja, tada nešto nije u redu, sigurno.

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:18:01   
bananica

IZVORNA PORUKA: Hurma

i najbitnije: (dio clanka)

Kada muškarac ignorira seksualna iznenađenja

Ako je nekada vaš partner bio oduševljen svakom novošću na vašem tijelu, a sada je poprati tek ravnodušnim komentarom, ili ju, što je još gore- niti ne primijeti, to je definitivno dobra osnova za neugodne i dvojmljive osjećaje. Svaka će si žena, ako zna da će zbog toga dobiti strasne komplimente svog partnera, s radošću urediti intimnu frizuricu. Niti kupovina novog, seksi, zavodljivog donjeg rublja nije nova stvar, jer svaka od nas se želi osjetiti željenom i seksi. Ako vaš partner preko svega toga tek preleti pogledom i ostane imun na sva vaša slatka iznenađenja, tada nešto nije u redu, sigurno.




tacno takouser posted image

al eto, emina je sigurna da je ne vara, a ja sam sigurna da nikakve promjene u ponasanju, boji kose, i tome slicno nisu problem

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:20:53   
shpagica
Ma ja sam zapravo sve vise sigurna da ona nas ovdje malo salta...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:21:25   
hanabanana
Hurma.....onaj ko daje ovakve savjeta nema ni partnera, ni kućete ni mačeta.
Jer da je tako znao bi da pored dvoje djece koju treba odvesti u školu i vrtić, dovesti se do posla, pa opet djecu razvesti na vannastavne aktivnosti, ne bi imao vremena za ovakva naprdjivanja.

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:21:42   
Hurma

IZVORNA PORUKA: shpagica

Ma ja sam zapravo sve vise sigurna da ona nas ovdje malo salta...


user posted image user posted image user posted image kazah ja podavno, nekome je samo dobro dosadno na poslu ili kuci...

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:23:15   
Hurma

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Hurma.....onaj ko daje ovakve savjeta nema ni partnera, ni kućete ni mačeta.
Jer da je tako znao bi da pored dvoje djece koju treba odvesti u školu i vrtić, dovesti se do posla, pa opet djecu razvesti na vannastavne aktivnosti, ne bi imao vremena za ovakva naprdjivanja.


???

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:24:55   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Hurma


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Hurma.....onaj ko daje ovakve savjeta nema ni partnera, ni kućete ni mačeta.
Jer da je tako znao bi da pored dvoje djece koju treba odvesti u školu i vrtić, dovesti se do posla, pa opet djecu razvesti na vannastavne aktivnosti, ne bi imao vremena za ovakva naprdjivanja.


???


Ma ovo je komentar na onih pet tačaka što je neko smislio.
Nije na tvoju adresu. user posted image

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:28:30   
ziki
Ovo nema nikakve logike, kako se žena promijeni za 3 noći, jer pisala je da joj je okrenuo leđa treću noć. Nije valjda potpisala papir i na dugme ja sam teta Emina.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:28:32   
Hurma
ma ima ona detektivska tv za pracenje user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:30:06   
bananica

IZVORNA PORUKA: ziki

Ovo nema nikakve logike, kako se žena promijeni za 3 noći, jer pisala je da joj je okrenuo leđa treću noć. Nije valjda potpisala papir i na dugme ja sam teta Emina.





mora emina danas opet sjesti s muzem i pitati ga za druge razloge jer mu ovi nisu validniuser posted image


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:30:48   
bananica

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: ziki

Ovo nema nikakve logike, kako se žena promijeni za 3 noći, jer pisala je da joj je okrenuo leđa treću noć. Nije valjda potpisala papir i na dugme ja sam teta Emina.





mora emina danas opet sjesti s muzem i pitati ga za druge razloge jer mu ovi nisu validniuser posted image





i plus, nakon te price, opet ce imati sex, sto je meni bas drago

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:47:23   
SailorMoon
Emina jua njemu nevjerujem ni rjec!!!
Jer nisi se ni ti promjenila od datuma sklapanja braka nego vremenski to dodje. To je proces koji traje. A ti si sama rekla da je to od uvjek da nece sex i da ga moras ganjati. Pa prosle godine kad ste na moru bili, ni trudna a siguirno nisi tad bila tolika kucnica i oper nebi sexa

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:56:27   
ajla86
i meni je ova prica nidze vezze...
pa 2 god ste u braku....necu ponavlajti riejci mnogih sto su napisali ali kazes da si oduvjek ga morala ganjati i da te na moru u top formi nije ni pogledo...
mislim haloo kakve veze ima i kuca i sve ..sta ce biti za 15 god braka..kad se shebemo skroz kad nam se sike ko harmionika razvuku kad dobiojemo bore i strije,celulit??tad necemo biti vrijedne ljubavi i paznje a o strasti da nepricamo....
ja licno dok sam se borila za bebu uslijed hjhormonalne terapije sams a 60 kg dosla na 95-100 kg a visoka sam 165 cm znaci burence malo...uzas sam bila...
i sta mm nije me trebo niti gledati niti hebati..pa odsjekla bi mu ga...pa sta se on zamislja da je......
nezelim zvucati grubo ali kad nekoga zelis i ima hemije zar je bitna boja na glavi i jel ona u pamucnoj potkosulji ili sexy rublju????strast nema nista sa tim.....bar kod mene....mm je kratkog fitilja pali se na moje naocale hahaha kako izgubih ocinji vid dobih mnogo toga na sexualnom planu zahvaljujci pogledu ispod obrva

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 15:03:12   
SailorMoon
Ja i mm smo 10 god un vezi 4 u braku. I ja i on smo se u tih 10god promjenili. I ja sam napocetku imala 57kg na 164cm pa onda vremenski doslo je tu nekih 8-10kg, posle poroda imam sad 70kg i sigurno sam daaleko od forme prije 9godina. ALI nebitno kako sam se ja mjenjala uvjek je izmedju nas bilo ako jeste i super.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 15:38:09   
sara.at

IZVORNA PORUKA: ajla86

i meni je ova prica nidze vezze...
a..kad se shebemo skroz kad nam se sike ko harmionika razvuku


Moja Mama ovo zna lijepo reci "kao hrenovke se objese" user posted image user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 16:35:44   
ljubicica5

IZVORNA PORUKA: ajla86

nezelim zvucati grubo ali kad nekoga zelis i ima hemije zar je bitna boja na glavi i jel ona u pamucnoj potkosulji ili sexy rublju????strast nema nista sa tim.....bar kod mene....


Slazem se u podpunosti... mi cesce imamo odnose spontano, kad smo u nekom poslu, npr. cistimo kucu, godinu dana sam u braku, ne znam jesam li jednom usisala kucu, a da to nije zavrsilo sexom... nekad znam biti i oznojena, ali to mom dragom ne smeta... znali smo i bez rucka ostati... ja kuham pitu, on pride sve zbaci sa stola, (sreca pa su dolje plocice), poslije narucimo hranu...
Tako da je i meni to "izvodenje predstave" bas svaki put, glupost. Ne kazem, treba i to ponekad, ali bas uvijek... hm...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 16:40:47   
Emina F.
Fino sam pitala Sta da radim??, a ne sta je njegov problem. Po vama bi ja sad trebala da mu ne povjerujem nikako i kupim stvari i odoh dalje. Brak je u pitanju, nisam mu djevojka. kao da je lako otici od muza, jos u ovakvom drustvu. Nema ovo smisla, ako mi necete pomoci nemojte ni odmagati. Rekla sam da cu pokusati ponovo i da me sad treba uvjerit, nisam ni rekla da mu slijepo vjerujem, sta ste me napale, te ona sve vjeruje, te djecje price, te dosadno joj pa zaje***a, te ovo te ono.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 16:44:22   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Emina F.

Fino sam pitala Sta da radim??, a ne sta je njegov problem. Po vama bi ja sad trebala da mu ne povjerujem nikako i kupim stvari i odoh dalje. Brak je u pitanju, nisam mu djevojka. kao da je lako otici od muza, jos u ovakvom drustvu. Nema ovo smisla, ako mi necete pomoci nemojte ni odmagati. Rekla sam da cu pokusati ponovo i da me sad treba uvjerit, nisam ni rekla da mu slijepo vjerujem, sta ste me napale, te ona sve vjeruje, te djecje price, te dosadno joj pa zaje***a, te ovo te ono.


Emina niko nije reko da odes i naravno da je brak u pitanju. I netreba to lahko riskirati posebno ne kad je djete na putu. Ja licno sam ti napisala svoje misljene. I ja mu nevjerujem u njegov navedeni razlog. To samo za tebe znaci da argumentima dalje busis dok dodjes do pravog problema i onda da ga zajedno rjesite a ne da pakujes kofere

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 17:07:01   
ljubicica5
Draga Emina, ne mozes ocekivati da ces ovdje dobiti savrsen savjet sta da uradis i kako dalje...
Ovdje svaka daje svoje misljenje na osnovu onoga sto si napisala... malo je na osnovu nekoliko komentara analizirati i pravilno sagledati problem u cjelini... cak i novcic ima dvije strane- pismo i glavu, a ne ovakav problem... mozda postoje neki aspekti istog kojih ni ti sama nisi svjesna, a ne mi... Mozes ti saslusati svaku od nas sta ti ima reci, ali znaj da nijedna nije u tvojoj kozi i nijedna od nas ne vidi kako izgleda tvoj bracni zivot... Zato samo polahko... Mislim da ti nije dobro sto ovoliko sebe mucis u trudnoci, misli na svoju bebicu, opusti se, radi stvari koje volis i koje ti prijaju, ne razmisljaj o sexu- sad za sad. Posveti se sebi i svojoj trudnoci. Ja sam takoder user posted image i znam da je to jedan od najljepsih perioda u zivotu... zato iskoristi ga maximalno... Mozda ces tako sto se posvetis sebi- pobuditi zelju kod supruga, kad vidi da si zapravo sretna, opustena jednostavno da sijas pozitivnom energijom. Puno srece ti zaista od sveg srca zelim :)

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 17:24:10   
rerica
Od prve strnice sam citala,odmah da kazem da je to moje misljenje.....
Ti si htjela da ti forumasice dadnu savjet,olaksaju malo situaciju,razmjenimo misljenje al moras da budes svjesna da te nece svaka razumiti ili hoce al ne zele da dadnu iskustvo posto se svi manje vise poznajemo....
Hocu da kazem draga moja da lijepo zakljucas vrata dok je on tu i ne das mu da izadje dok ne rijesite,jer bjezanje od problema nigdje ne vodi ustvari vodi al propasti....
Nadjite se na sredini puta i pricajte,urlajte,placite i sta vec al rijesite jer kao sto rece trudna si i trebas misliti na mrvicu tu jer ona sve osijeti i nek ti bude to na pameti.....
Ja licno sa tim problema nemam,al imam s druge strane,jer svi imamo problema neko manje neko vise,a ako ih neko nema nek stavi kamen u cipelu da ga zulja,jer covjek bez problema,hmm.....
Emina,ne trazis nicije zaljenje samo razumijevanje,ako vidis da ga ne mozes ovdje naci,pokusaj ga naci kod njega,a ako nnjega odte bracnom savjetniku.....
Od srca ti zelim da rijesite sto bze problem u pozitivnom smislu i da uzivate u bebici,jer nema svako srece da ima svoju bebu....

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 17:24:35   
bananica

IZVORNA PORUKA: Emina F.

Fino sam pitala Sta da radim??, a ne sta je njegov problem. Po vama bi ja sad trebala da mu ne povjerujem nikako i kupim stvari i odoh dalje. Brak je u pitanju, nisam mu djevojka. kao da je lako otici od muza, jos u ovakvom drustvu. Nema ovo smisla, ako mi necete pomoci nemojte ni odmagati. Rekla sam da cu pokusati ponovo i da me sad treba uvjerit, nisam ni rekla da mu slijepo vjerujem, sta ste me napale, te ona sve vjeruje, te djecje price, te dosadno joj pa zaje***a, te ovo te ono.




kako ti mozemo reci sta da radis kad ne znamo pravi razlog odbijanja sexa??

da se svijet okrene ja mu ne bih vjerovala ovo sto ti je rekao
da ga je strah sexa u trudnoci, moze proci, ali cega ga je bilo strah prije trudnoce?
kako se sinoc sexao, ako se toliko boji?? on izgleda samo pod pritiskom pristane na sex i to mi je skroz bezveze, jebo ti takav sex i uzitak

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 17:31:04   
ajla86
ja sam ti davnio napisala da je sad malo vriejme zahebano....
trudna si zeno sta se sad zamaras i sekiras oko encega sto je tu 2 god...trebala si reagovati na vrijeme....
drmaju te hormoni i neznam sto si sad nasla da mjenjams sve iz korjena
licno ja bih ako je sve ontako reko...da je kad saberea 2 i 2 vise do tebe..da si se ti okrenula kuci itd..idi se ofarbaj (da se nesmje farbati u trudnoci cista suplja) sredi se i akd dodze sa posla nista rucak nego nek te vodi negdje....
razdrmaj se...mozda je do toga sta ja znam...da ga vidim i da vidim njegov odnos prema tebi znala bih ti vise reci...
probaj sta ti ej naveo sve da uradis pa sta bude....
kakvo odazenja od njega nemahnitaj pred porod si...suti i sjedi gdje si ...
rastrzaj se probudi se...........
nadam se da ces uspjeti majke mi...daj sve od sebe...

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 17:36:08   
Galicia
Kako je ostala trudna a nisu se sexali? user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 23:29:00   
neki x

IZVORNA PORUKA: teacher75

moj bi mene izbacio iz stana kad bih ga probudila umornog

Prvo sam mislila citavu temu iscitati do kraja,pa sam se svako malo zaustavljala da nesto napisem,al sam ipak nastavila...Al posle ovog sam morala...
Teacher ba,kakvog ti to muza tersa imas,na svakoj temi-on je ovo,on je ono,ne smijem ja ovako,ne smijem onako,on nece ovo,njemu se ne svidja onouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al stvarno!!!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *