|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 23:31:11   
neki x

IZVORNA PORUKA: Emina F.

Cudno je i meni. Ovako, peder nije sigurno, umoran non-stop nije sigurno, probleme tolike nemamo sigurno nije ni stres, do mene nije i to je isto sigurno, ne vara me, i to je 100% tako zasad. Kad vidim kada parovi zapadnu u krize ovog tipa jos mi je gore, jer kako neko rece samo smo poceli sa zajednickim zivotom a sexa vec nedostaje, zdravi smo, mladi, sposobni, privlacni, i po meni nema nikakav opravdan razlog za takvo ponasanje.

user posted image user posted image user posted image
A reci mi molim te kako mozes biti 100% sigurna da te ne vara???
Ja u ovom tvom slucaju bas i nisam...

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 23:37:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: teacher75

moj bi mene izbacio iz stana kad bih ga probudila umornog

Prvo sam mislila citavu temu iscitati do kraja,pa sam se svako malo zaustavljala da nesto napisem,al sam ipak nastavila...Al posle ovog sam morala...
Teacher ba,kakvog ti to muza tersa imas,na svakoj temi-on je ovo,on je ono,ne smijem ja ovako,ne smijem onako,on nece ovo,njemu se ne svidja onouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al stvarno!!!!!

ma ovo je bila salauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 23:39:53   
neki x

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: teacher75

moj bi mene izbacio iz stana kad bih ga probudila umornog

Prvo sam mislila citavu temu iscitati do kraja,pa sam se svako malo zaustavljala da nesto napisem,al sam ipak nastavila...Al posle ovog sam morala...
Teacher ba,kakvog ti to muza tersa imas,na svakoj temi-on je ovo,on je ono,ne smijem ja ovako,ne smijem onako,on nece ovo,njemu se ne svidja onouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al stvarno!!!!!

ma ovo je bila salauser posted image

Uh,odmah mi je lakseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 23:40:55   
teacher75
a ne kontam sta sam ja to pisala da ne smijemuser posted image osim sto sam kukala da voli da spava i da ga ne smijem buditiuser posted image bogami ja radim stagod hocuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 23:53:58   
neki x

IZVORNA PORUKA: teacher75

a ne kontam sta sam ja to pisala da ne smijemuser posted image osim sto sam kukala da voli da spava i da ga ne smijem buditiuser posted image bogami ja radim stagod hocuuser posted image

Ma nisi nista,mora da mi se pricinilouser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 23:57:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: teacher75

a ne kontam sta sam ja to pisala da ne smijemuser posted image osim sto sam kukala da voli da spava i da ga ne smijem buditiuser posted image bogami ja radim stagod hocuuser posted image

Ma nisi nista,mora da mi se pricinilouser posted image user posted image

mozda me sta naljutio u tom trenutku pa sam mu u afektu prisila i sto jeste i sto nijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 23:59:59   
neki x

IZVORNA PORUKA: Emina F.

I mislila sam se farbat, al kad se porodim. do tad meni kemikalije ni blizu :)
Kosu sam pocela pustat, ali je jos dosta kratka. Osjecam se dobro, mada sam sporija i prije trudnoce postala. Jednostavno, prije sam zivjela brzim zivotom, izlasci, bavila se biciklizmom, teretana, boks, non-stop negdje, nesto. A sad sam radila na sebi u smislu da budem bolja kuharica, da mi je uvijek cisto, da budem ljubaznija prema drugima, itd. Nisam prije znala sta znaci imat svoju kucu o kojoj brines. To me dosta preuzelo. I ja sam, kako da kazem, pozelila pravu sebe, ali sve cekam da rodim, pa onda. Nisam znala da sam se bas toliko promijenila. Toliko sam na druge i drugo mislila da sam sebe zaboravila. Ali mislim da nece biti problema da se "povratim" .

Pa vidis da je ipak u tebi problem...

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 0:05:09   
animagical
pa i nije to sad neki problem, sta fali, zena trazi sebe, istrazuje neke nove hobije, sazrijeva... ni mene sa 20 nije Bog zna zanimalo jel opran ves, pa se sada o tome sasvim normalno brinem... svako se ponekad malo pogubi, meni se to desilo iza poroda, sva sam sebi u jednom momentu postala tetkasta,i polako nadodjem da je to samo prilagodba na majcinstvo, veliku brigu i novi aspekt ljubavi...

nemoj cekati da rodis, neke stvari smijes i sada, imas farbu bez hemikalija, biljnu-u apoteci, ako ce te usreciti i uciniti da se osjecas bolje, mladje, ljepse....

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 0:18:11   
Bihter
Draga Emina...trgni se malo...Gledaj na sebe i na svoju bebicu.. Otpili sad ti malo tog svog muza..Nek se on pozeli..Sad si ionako trudna i mislim da ti je sad idealno vrijeme da se okrenes sebi,da uzivas u trudnoci..Ja ionako ne razumijem sta te ima privlaciti na covjeku koji te nece ni da pogleda cak ni kad si u najboljem izdanju a kamoli sada kad se mozda i ne osjecas sjajno (visak kilograma,hormoni sl..)user posted image Pokusaj ne navaljivati na njega i distancirati se,udari ti njemu kontru pa ako ni za naredno vrijeme gospodin ne zazeli se sexa shvati da je onda mozda ipak veci problem medju vama. Jer na kraju krajeva niste se valjda ozenili jedno s drugim samo zbog privlacnosti,tvoje farbe za kosu,frizure i sl. Trebalo bi da se volite a ako je tako onda vam te sitnice ne smiju raditi problem da jedno s drugim budete intimni. Kako bi se on osjecao da mu kazes da ne zelis vise biti s njim jer celavi npr?? To su gluposti...nema te tolike fizicke promjene koja bi partnere toliko udaljila i tocka.. user posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 0:22:54   
teacher75
mene ovaj naslov odmah asocira na: a sta da radim kad odu prijatelji moji...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 0:38:38   
neki x

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene ovaj naslov odmah asocira na: a sta da radim kad odu prijatelji moji...

Ista sam,odmah sam to pocela pjevusitiuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 0:41:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: teacher75

mene ovaj naslov odmah asocira na: a sta da radim kad odu prijatelji moji...

Ista sam,odmah sam to pocela pjevusitiuser posted image user posted image

i ja svaki put zapjevam kad se pojavi naslovuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 9:04:27   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Bihter

Draga Emina...trgni se malo...Gledaj na sebe i na svoju bebicu.. Otpili sad ti malo tog svog muza..Nek se on pozeli..Sad si ionako trudna i mislim da ti je sad idealno vrijeme da se okrenes sebi,da uzivas u trudnoci..Ja ionako ne razumijem sta te ima privlaciti na covjeku koji te nece ni da pogleda cak ni kad si u najboljem izdanju a kamoli sada kad se mozda i ne osjecas sjajno (visak kilograma,hormoni sl..)user posted image Pokusaj ne navaljivati na njega i distancirati se,udari ti njemu kontru pa ako ni za naredno vrijeme gospodin ne zazeli se sexa shvati da je onda mozda ipak veci problem medju vama. Jer na kraju krajeva niste se valjda ozenili jedno s drugim samo zbog privlacnosti,tvoje farbe za kosu,frizure i sl. Trebalo bi da se volite a ako je tako onda vam te sitnice ne smiju raditi problem da jedno s drugim budete intimni. Kako bi se on osjecao da mu kazes da ne zelis vise biti s njim jer celavi npr?? To su gluposti...nema te tolike fizicke promjene koja bi partnere toliko udaljila i tocka.. user posted image


Potpis i to debeli. Posebno za zadnji dio.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 9:05:35   
SailorMoon
P.S. Ja sam takva ja njega nebi ganjala pa makar crkla bez Seksa. Ja bi 3 puta trazila sama od sebe i onda NIKAD vise dok on nedodje sam. Ma do vjecnosti ako treba.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 10:25:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

mene ovaj naslov odmah asocira na: a sta da radim kad odu prijatelji moji...


isto majke mi




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 10:29:47   
Hurma

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene ovaj naslov odmah asocira na: a sta da radim kad odu prijatelji moji...


isto majke mi






ma vi ste meni iste osim u jednom user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 10:58:15   
veeseelaa
Proučavanje moždane aktivnosti pomoću tehnike medicinskih slika može nam pomoći da predvidimo seksualnu aktivnost, tvrdi nova studija. user posted image Naučnici su otkrili da su ljudi, koji su tokom gledanja erotskih fotografija, pokazivali pojačanu aktivnost mozda, vjerovatno seksualno aktivniji.

Naučnici s Univerziteta Dartmouth su grupi studenata pokazali erotske slike i mjerili aktivnost u mozgu. Nakon šest mjeseci studenti su trebali naučnike izvijestiti o svojoj seksualnoj aktivnosti. Oni čije su reakcije na erotske fotografije bile intenzivnije, bili su seksualno aktivniji i u životu.

Postoje dva glavna faktora koja kontroliraju načine na koji ljudi reagiraju na seksualnu stimulaciju i njihovo seksualno ponašanje, tvrdi terapeut i pisac Laura Berman. Jedna od njih je količina testosterona u tijelu, hormona koji kontrolira naš seksualni nagon, a drugi faktor su odgoj i okolina.

Ljudi kji su odgajani u uvjerenju da je seks sramotan, bit će manje seksualno aktivni i neće uživati u erotskim stimlacijama, piše Daily Mail. Ova studija još je jedan dokaz kako mozak igra glavnu ulogu u seksualnom životu.

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 15:55:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hurma


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mene ovaj naslov odmah asocira na: a sta da radim kad odu prijatelji moji...


isto majke mi






ma vi ste meni iste osim u jednom user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Sta da radim??
6.7.2012 23:18:25   
ajla86
emina kakva je sad situacija??
ima li sta novo...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Sta da radim??
8.7.2012 10:55:50   
Emina F.
Ima sexa, hvala Bogu :) Do kad, vidjecemo...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Sta da radim??
10.7.2012 16:40:37   
sretna sam jako

IZVORNA PORUKA: Emina F.

Ima sexa, hvala Bogu :) Do kad, vidjecemo...


Ima li jos? user posted image

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Sta da radim??
18.1.2013 13:16:45   
sang
Moja situacija je slicna ovoj koju je Emina F. postavila na pocetku. Muz mi izgleda nezainteresovano za sex. Povremeno je samo on inicijator, vise sam ja. Sex imamo jednom u 15 dana uglavnom. Meni treba cesce i imam potrebu da osjetim da me zeli i treba, da me ljubi njezno, vise nego potrebu za samim cinom. Al bih jos nesto da pitam sto me muci. Moj muz me gotovo nikako, jako, jako rijetko, ljubi ono pravo, strasno (s jezikom). Inace me cesto ljubi, ali su to obicni cmokici. A tako je i u seksu. I kad pokusam ja da njega tako poljubim, on uglavnom to izbjegne cmokicima. Je li neko imao slicno iskustvo, sta bi mogao biti uzrok? Jos s njim nisam pricala o tome.

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Sta da radim??
18.1.2013 19:55:33   
veeseelaa
možda ne voli takav način ljubljenja
ni ja ne volim baš to jezikanje, ono malo je ok .... a sad pretjerano ne
jel to tako oduvijek ili?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Sta da radim??
18.1.2013 20:02:42   
teacher75
ni mi se vise ne jezikamo, meni to djetinjasto nekako. bas rijetko to radimouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Sta da radim??
26.2.2013 20:18:00   
Emina F.
Konacno mogu sa sigurnoscu reci da je moj problem rijesen. U potpunosti. Sad se sexamo redovno, tj. sedmicno min. 5 x i uopste nema potrebe da ja zapocinjem. Ja ne znam sta se desilo s njim, mislila sam da ce i nakon tog zadnjeg razgovora(prije nekoliko mjeseci) biti isto ali eto hvala Bogu nije. Drago mi je sto nije bilo potrebe za nekim drasticnim potezima. Mogu reci da sam jako zadovoljna svojim brakom ovakvim kakav je sad. Dok sam pokusavala rijesit svoj, skuzila sam da dosta zena ima ovaj problem, malo me to utjesilo. Sad je gotovo hvala Bogu.

Hvala vam svima na savjetima user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *