|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:30:24   
anidla
IZVORNA PORUKA: doublemum

samo da ti kažem da Noa još nije porbao žumance...

Hajmo sad navijati  za jaje-svako jutro jedno jaje organizmu snagu dajeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




joj hanady bona, sad ce skvo misliti da sam ja jedna losa mama user posted image

al fakat me strah jajeta kako god da okrenes user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:31:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: anidla

Noa jede sve al apsolutno sve od povrca, meso isto tako!

ali voce mrzi!

ja mu dam da se igra s kutijom cigara jer jedino tad pojede jutarnji obrok voca sa zitaricama user posted image



Orginalna siuser posted image user posted image user posted image user posted image .


moja skvo, snalazim se kako znam i umijem user posted image

by the way, hvala sto me nagovori na one moijecne proizvode, abc sir s gustom jede user posted image


a Skvo ako tebi ide sa nagovaranjem...samo da ti kažem da Noa još nije porbao žumance...
elem nagovori je da skuha jaje i malo žumanecat djeetu oko usta i na vrh jezika stavi i sačeka reakciju radi dermatitisa pa onda kad vidi da nema ništa jer biti neće 1/4 žumanecat da djetetu da pojede...
user posted image



E vala...ovako...vrlo jednostavno....ima li osobe koja je  vise "drhtala" od mene...mislim da nema...ako je slicna kao ja...evo savjet...:) Daj komadic zumanceta....u dvije situacije:
1. kada nisi sama...neka ima neko sa tobom...Sve "strasne" (koje samo mi mozemo zamisliti situacije) se dese odmah,
2. Lijepo kolica i ispred Hitne i daj komadic...i cekaj 10-tak minuta...user posted image user posted image user posted image Tako sam ja probala moju alergiju na jagode.user posted image
A zumance pod hitno uvedi...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:31:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: doublemum

samo da ti kažem da Noa još nije porbao žumance...

Hajmo sad navijati  za jaje-svako jutro jedno jaje organizmu snagu dajeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




joj hanady bona, sad ce skvo misliti da sam ja jedna losa mama user posted image

al fakat me strah jajeta kako god da okrenes user posted image


nemoj zezat...rekoh ti kako da porbaš...ako ne bude reakcije daj djetetu četvrtinu.
pa još malo rođkas će mu treba i bjelance probat a ti nisi hrabrost ni za žuamnce skupilauser posted image
bogami kad vidiš da nema ništa od tvoga straha ( kao i za abc) biće ti žao što dijete jajeta lišavašuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:31:50   
Skvo RR
A moj post neka anidla procita i onda ga cenzurisite, sada kada ga procitam ja fakat nisam normalna...user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 14.10.2010 0:32:03 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:35:57   
anidla
skvo draga, jel bas toliko nuzno to pod hitno da uvedem zumance? koliko je hitno ustvari? Noa sad ima 11 mjeseci i 3 dana

jel olaksavajuca okjolnost sto jede meso (teletinu, puretinu, piletinu)?

joj sad me jos zabrinuste sto nisam dala....

a Noa je kod sveki u Zenici user posted image ja idem u subotu poslije posla da ga vidim,nema mi druge nego tad dati zumance


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:36:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A moj post neka anidla procita i onda ga cenzurisite, sada kada ga procitam ja fakat nisam normalna...user posted image user posted image user posted image user posted image

e neka ga...
ja joj pričah u subotu neka bude dan, neka ima auto da odleti u ambulantu i neka nije sama...
al ova hitnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:36:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A moj post neka anidla procita i onda ga cenzurisite, sada kada ga procitam ja fakat nisam normalna...user posted image user posted image user posted image user posted image




hm evo jedna jos gora user posted image ja nou oprala,presvukla,muzu dala kljuc od auta u ruke i djetetu dala jaje..ona jadnica govori njam njam a ja prepanuta cekam reakcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:37:41   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A moj post neka anidla procita i onda ga cenzurisite, sada kada ga procitam ja fakat nisam normalna...user posted image user posted image user posted image user posted image


hm evo jedna jos gora user posted image ja nou oprala,presvukla,muzu dala kljuc od auta u ruke i djetetu dala jaje..ona jadnica govori njam njam a ja prepanuta cekam reakcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Anidla nisi sama....samo...prati nase upute...mi smo ti sestre po strahu...user posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio Skvo RR -- 14.10.2010 0:38:01 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:38:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

skvo draga, jel bas toliko nuzno to pod hitno da uvedem zumance? koliko je hitno ustvari? Noa sad ima 11 mjeseci i 3 dana

jel olaksavajuca okjolnost sto jede meso (teletinu, puretinu, piletinu)?

joj sad me jos zabrinuste sto nisam dala....

a Noa je kod sveki u Zenici user posted image ja idem u subotu poslije posla da ga vidim,nema mi druge nego tad dati zumance


vidi nešto on će sa 13 mjeseci pirmiti vakcinu ...redovnu... nju da primi mora porbat bjelance i da se zna da nema alergija...
eh sad nemože dijete porbat bjelance ako nije žumance...idemo laganim putem...
Bitno je da počne da unosi jaje....ako nije...sad će mu godina...on 15 dana pred godinu treba bjelance da jede...
hajde tamo kod sveki pobraj to...nemoj zezatuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:38:58   
DM

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A moj post neka anidla procita i onda ga cenzurisite, sada kada ga procitam ja fakat nisam normalna...user posted image user posted image user posted image user posted image




hm evo jedna jos gora user posted image ja nou oprala,presvukla,muzu dala kljuc od auta u ruke i djetetu dala jaje..ona jadnica govori njam njam a ja prepanuta cekam reakcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo se zove sindrom prvog djetetauser posted image user posted image user posted image i ja sam isto ovako(ne baš za auto i ključ, nego sve u dan , u minut) a sad drugo-druga priča


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:40:35   
anidla
ooo, sestre moje, nisam vas prepoznala user posted image sve same ljepotice user posted image

ok, hanady, u subotu djetetu dajem zumance, budel sta ne daj Boze, ti i skvo ste dezurni krivci user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:44:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A moj post neka anidla procita i onda ga cenzurisite, sada kada ga procitam ja fakat nisam normalna...user posted image user posted image user posted image user posted image




hm evo jedna jos gora user posted image ja nou oprala,presvukla,muzu dala kljuc od auta u ruke i djetetu dala jaje..ona jadnica govori njam njam a ja prepanuta cekam reakcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo se zove sindrom prvog djetetauser posted image user posted image user posted image i ja sam isto ovako(ne baš za auto i ključ, nego sve u dan , u minut) a sad drugo-druga priča


pa jest to si u pravuuser posted image user posted image user posted image user posted image
pazi mene....
moja hanadi imala 20 dana...i moja mama da joj čaja od komorača na bočicu i dijete se zgarcne...jao žene ja već vidim mrtvo dijeteuser posted image
ja zovem hitnu i kaže:
upomoć, pa diktiram adresu, beba mi se guši, zagrcnual se čajem beba ima 20 dana, hitno'' a meni tehničar od tamo govori ''Gospođo jeli to vaše prvo dijete'' ja upsnaičena :''jeste'' a on mrtva hladna kaže: Biće lakše goposđo sa drugim i trećim jdtetom i spusti slušaicu.
ja podignem glavu moja mama stoji sa djetetom u rukama i gleda u suzama u mene ia kaže: pa nije joj ništa jesi ti normalna hoćeš da poludiš''
Kontam: mati ja sam ti luda samo ni meni ni tebi niko javio nije.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:45:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

ooo, sestre moje, nisam vas prepoznala user posted image sve same ljepotice user posted image

ok, hanady, u subotu djetetu dajem zumance, budel sta ne daj Boze, ti i skvo ste dezurni krivci user posted image


ja se javljam ako ga dovedeš da budme kraj vas da vam lakše bude...
al garantujem neće ništa bitiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:45:49   
DM

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A moj post neka anidla procita i onda ga cenzurisite, sada kada ga procitam ja fakat nisam normalna...user posted image user posted image user posted image user posted image




hm evo jedna jos gora user posted image ja nou oprala,presvukla,muzu dala kljuc od auta u ruke i djetetu dala jaje..ona jadnica govori njam njam a ja prepanuta cekam reakcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ovo se zove sindrom prvog djetetauser posted image user posted image user posted image i ja sam isto ovako(ne baš za auto i ključ, nego sve u dan , u minut) a sad drugo-druga priča


pa jest to si u pravuuser posted image user posted image user posted image user posted image
pazi mene....
moja hanadi imala 20 dana...i moja mama da joj čaja od komorača na bočicu i dijete se zgarcne...jao žene ja već vidim mrtvo dijeteuser posted image
ja zovem hitnu i kaže:
upomoć, pa diktiram adresu, beba mi se guši, zagrcnual se čajem beba ima 20 dana, hitno'' a meni tehničar od tamo govori ''Gospođo jeli to vaše prvo dijete'' ja upsnaičena :''jeste'' a on mrtva hladna kaže: Biće lakše goposđo sa drugim i trećim jdtetom i spusti slušaicu.
ja podignem glavu moja mama stoji sa djetetom u rukama i gleda u suzama u mene ia kaže: pa nije joj ništa jesi ti normalna hoćeš da poludiš''
Kontam: mati ja sam ti luda samo ni meni ni tebi niko javio nije.user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image EEE neznaš ti mama kako je dijete roditiuser posted image user posted image user posted image
Briši ove OT


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:46:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

ooo, sestre moje, nisam vas prepoznala user posted image sve same ljepotice user posted image

ok, hanady, u subotu djetetu dajem zumance, budel sta ne daj Boze, ti i skvo ste dezurni krivci user posted image





user posted image cuj nisi nas prepoznalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e znas sta je mene ludu jedino tjesilo sto sam prije toga vidjela djete koje je alergicno na jaje u hitnoj,pojela nesto u vrticu pa dok joj je mama dosla pa u hitnu proslo pola sata...znaci imas kad reagiratiuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:46:39   
DM

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

ooo, sestre moje, nisam vas prepoznala user posted image sve same ljepotice user posted image

ok, hanady, u subotu djetetu dajem zumance, budel sta ne daj Boze, ti i skvo ste dezurni krivci user posted image


ja se javljam ako ga dovedeš da budme kraj vas da vam lakše bude...
al garantujem neće ništa bitiuser posted image


A ja vam poštom šaljem domaće jajeuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:52:31   
anidla
hej fakat kad smo kod toga, sta ako nemam domace jaje ? user posted image mozel ono kupovno ? user posted image

hej nigdje veze al ja bi sad svog profesora pored sebe malo, ajmeeeeee user posted image morala sam ovo reci user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:53:38   
Skvo RR
A ja imam isto jednu provalu...em sam non stop drhtala nad njom..em je pila AD (zamislite vise nego sto pise na kutiji)user posted image user posted image user posted image user posted image , strah me bilo da se ne otruje...em je imala grceve...elem tri mjeseca se nigdje nisam odvajala od nje...samo nosam a ona place li place i izadjem na kontrolu kod ginekologa i vracam se kuci...a dijete mirno guguce...a ja MM sta si joj "uradio" sva ponosna...vidi kako si je smirio...kaze on "umocio dudu u med"...uzas...nisam mogla pet dana da mu oprostimuser posted image user posted image user posted image user posted image
Med smo najlakse uveliuser posted image ...kada sam joj opet pocela davati sa godinu nisam imala strah od alergije...u svakom zlu jedno dobro.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:54:21   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

hej fakat kad smo kod toga, sta ako nemam domace jaje ? user posted image mozel ono kupovno ? user posted image

hej nigdje veze al ja bi sad svog profesora pored sebe malo, ajmeeeeee user posted image morala sam ovo reci user posted image


može kupovno samo da je u roku trajanjauser posted image user posted image user posted image
pa kad bi sva djeca ovoga svijeta čekala na domaće jaje poštom nebi ga više od polovine svijeta porbalo.


a porfesor...e ta jaja čekaj da sama dođu nemojda ti poštom neko šaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:55:45   
anidla
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A ja imam isto jednu provalu...em sam non stop drhtala nad njom..em je pila AD (zamislite vise nego sto pise na kutiji)user posted image user posted image user posted image user posted image , strah me bilo da se ne otruje...em je imala grceve...elem tri mjeseca se nigdje nisam odvajala od nje...samo nosam a ona place li place i izadjem na kontrolu kod ginekologa i vracam se kuci...a dijete mirno guguce...a ja MM sta si joj "uradio" sva ponosna...vidi kako si je smirio...kaze on "umocio dudu u med"...uzas...nisam mogla pet dana da mu oprostimuser posted image user posted image user posted image user posted image
Med smo najlakse uveliuser posted image ...kada sam joj opet pocela davati sa godinu nisam imala strah od alergije...u svakom zlu jedno dobro.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tako je meni bilo za patlidzan user posted image user posted image user posted image da sam se ja pitala jos ga ne bi dala user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:56:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A ja imam isto jednu provalu...em sam non stop drhtala nad njom..em je pila AD (zamislite vise nego sto pise na kutiji)user posted image user posted image user posted image user posted image , strah me bilo da se ne otruje...em je imala grceve...elem tri mjeseca se nigdje nisam odvajala od nje...samo nosam a ona place li place i izadjem na kontrolu kod ginekologa i vracam se kuci...a dijete mirno guguce...a ja MM sta si joj "uradio" sva ponosna...vidi kako si je smirio...kaze on "umocio dudu u med"...uzas...nisam mogla pet dana da mu oprostimuser posted image user posted image user posted image user posted image
Med smo najlakse uveliuser posted image ...kada sam joj opet pocela davati sa godinu nisam imala strah od alergije...u svakom zlu jedno dobro.....user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja nakon ovog nebi imala muzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moj je Noi napravio bebimil sa limuntosom tako da se ja ne bojim citrusauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:56:49   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

hej fakat kad smo kod toga, sta ako nemam domace jaje ? user posted image mozel ono kupovno ? user posted image

hej nigdje veze al ja bi sad svog profesora pored sebe malo, ajmeeeeee user posted image morala sam ovo reci user posted image


može kupovno samo da je u roku trajanjauser posted image user posted image user posted image
pa kad bi sva djeca ovoga svijeta čekala na domaće jaje poštom nebi ga više od polovine svijeta porbalo.


a porfesor...e ta jaja čekaj da sama dođu nemojda ti poštom neko šaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

samo nek ih on cuva da se ne polupaju dok se ne vrati u Bosnu user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 0:57:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A ja imam isto jednu provalu...em sam non stop drhtala nad njom..em je pila AD (zamislite vise nego sto pise na kutiji)user posted image user posted image user posted image user posted image , strah me bilo da se ne otruje...em je imala grceve...elem tri mjeseca se nigdje nisam odvajala od nje...samo nosam a ona place li place i izadjem na kontrolu kod ginekologa i vracam se kuci...a dijete mirno guguce...a ja MM sta si joj "uradio" sva ponosna...vidi kako si je smirio...kaze on "umocio dudu u med"...uzas...nisam mogla pet dana da mu oprostimuser posted image user posted image user posted image user posted image
Med smo najlakse uveliuser posted image ...kada sam joj opet pocela davati sa godinu nisam imala strah od alergije...u svakom zlu jedno dobro.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tako je meni bilo za patlidzan user posted image user posted image user posted image da sam se ja pitala jos ga ne bi dala user posted image


sjećam se za taj patlidžan... cijela tema ishtane od 4 i po mjeseca bila u pirpravnosti da sveki nazove i javi novostiuser posted image user posted image user posted image user posted image
joj grozne smo...užas...šta djeci radimouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 1:00:24   
Hanady RR
ma hjde imate sreće nije vam muž dao djetetu od 18 mjeseci orbit žvaku da žvaće. I nije porblem što je ona žvakala nego je on zaboravio da je dao...tražila sam je po cijeloj kući nisam je našlauser posted image

i nakon 2 puna dana pokakila je djeliće orbita onog ljutog zelenoguser posted image
e tu mu je kraj biouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sta vasa djeca jedu a sta ne jedu?
14.10.2010 1:02:24   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma hjde imate sreće nije vam muž dao djetetu od 18 mjeseci orbit žvaku da žvaće. I nije porblem što je ona žvakala nego je on zaboravio da je dao...tražila sam je po cijeloj kući nisam je našlauser posted image

i nakon 2 puna dana pokakila je djeliće orbita onog ljutog zelenoguser posted image
e tu mu je kraj biouser posted image user posted image user posted image user posted image



Umireeemmmm...user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *