|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam!!!
4.9.2014 11:28:19   
bebacha

IZVORNA PORUKA: ena23

hahaha, joj ja sam tad tek saznala da sam trudna, ja sam bila izvan sebe od radosti a nikome nisam htjela reci i sva sma bila zbunjena. ja se uopste ne sjecam da sam iukoga gledala user posted image trebala si se javiti, ja sma ba smotana


user posted image user posted image
ma poslije mi bi krivo al et

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 1951
   RE: Trudna sam!!!
4.9.2014 11:48:04   
veeseelaa
ena23 iskrene čsetitke user posted image
divna vijestuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1952
   RE: Trudna sam!!!
4.9.2014 11:53:24   
Lady26
IZVORNA PORUKA: ena23

posebno lady26 i millenium, i onda nekada smo zajedno trudnovale...
a kad sma vec tu da se i ja prijavim user posted image

termin oko 20.04.2015. aBd

Aaaaaaaaaaaaaa cestitam draga od srca i ja tebi user posted image user posted image user posted image
Eto nama generacije aBd po 2 put user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 1953
   RE: Trudna sam!!!
4.9.2014 15:51:52   
mykica
Evo i mene da se prijavim. 7 mjeseci nakon poroda, ja opet ugledah user posted image Malo nam se omaklo :) Nadam se najboljem i čekam uz vas april :)

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 1954
   RE: Trudna sam!!!
5.9.2014 8:05:54   
Lozana

IZVORNA PORUKA: mykica

Evo i mene da se prijavim. 7 mjeseci nakon poroda, ja opet ugledah user posted image Malo nam se omaklo :) Nadam se najboljem i čekam uz vas april :)

Čestitam mykice nebrini,biće to sve ok,ugodan ti želim naredni period uz malene bebice.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 1955
   RE: Trudna sam!!!
5.9.2014 8:08:44   
damma
cestitke novim trudnicama user posted image
da vam trudnoca prodje u najboljem redu..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 1956
   RE: Trudna sam!!!
5.9.2014 8:45:41   
Andy_Bec23
Cestitke svim novim trudnicama, zelim im ugodnu i laku trudnocu :-)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 1957
   RE: Trudna sam!!!
7.9.2014 8:42:06   
Mushu
Cestitke novim trudnicama. Izgleda da se mnoge vidimo u aprilu aBd. Meni je termin 14.4.2015. ABD

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1958
   RE: Trudna sam!!!
7.9.2014 17:00:24   
Crnkica
Čestitam svim novim trudnicama i neka im je hairli ovaj naredni period.user posted image

(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 1959
   RE: Trudna sam!!!
15.9.2014 18:22:54   
Nana84
Pozdrav svim trudnicama:) Nakon par mjeseci pokusavanja danas ugledah dvije roze crte :)) Trudna sam :))) druga bebica,malo cu sacekat pa posjetit doktora.

_____________________________

24.10.2010. se rodila naša Mia :O)

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 1960
   RE: Trudna sam!!!
19.9.2014 10:41:49   
Valerie
Pozdrav svima! Prijavljujem se i ja... pocetkom septembra test je bio user posted image , tako da se nadam da cemo se narednih mjeseci druziti na ovim temama....

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 1961
   RE: Trudna sam!!!
19.9.2014 10:49:24   
Medi_87
Cestitam novim trudnicama user posted image

(odgovor članu Valerie)
Neposredna veza do poruke: 1962
   RE: Trudna sam!!!
26.9.2014 16:03:23   
Mushu
Cestitke novim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 1963
   RE: Trudna sam!!!
30.9.2014 13:22:37   
pinky_cujica
Evo da se i ja ,,prijavim,, user posted image Vidim da nas je dosta s terminom u aprilu, moj je 20.4.2015.g. aBd user posted image zelim da nam svima trudnoca prodje bez problema, te da docekamo nase user posted image zdrave i vesele.. Moram li vam reci kako se osjecam nakon TRI GODINE pokusavanja? [sm=smiley36.gif Hvala Bogu, neopisivu srecu osjecam, samo da prodje sve kako treba.. nadam se da ce nam vrijeme proci brzo, ja jedva cekam!!!

(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 1964
   RE: Trudna sam!!!
30.9.2014 16:35:51   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: pinky_cujica

Evo da se i ja ,,prijavim,, user posted image Vidim da nas je dosta s terminom u aprilu, moj je 20.4.2015.g. aBd user posted image zelim da nam svima trudnoca prodje bez problema, te da docekamo nase user posted image zdrave i vesele.. Moram li vam reci kako se osjecam nakon TRI GODINE pokusavanja? [sm=smiley36.gif Hvala Bogu, neopisivu srecu osjecam, samo da prodje sve kako treba.. nadam se da ce nam vrijeme proci brzo, ja jedva cekam!!!



Draga cestitamna bebacu, zelim ti laganu ugodnu i skolsku trudnocu i zivu i zdravu bebicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu pinky_cujica)
Neposredna veza do poruke: 1965
   RE: Trudna sam!!!
8.10.2014 12:10:46   
Alica2302
Pozz svima ovdje :)

U 8oj sedmici sam trudnoce i jos uvijek sam pomalo zbunjena ali sretna. Malo mi je komplikovana trudnoca jer imala sam kontrakcije jake ali sada se sve evo smirilo.
sve citam ovdje clanke i vidim dosta toga sto tek moram da naucim ali to valjda dolazi vremenom.
Pitanje, sada sam u privatnoj klinci AGRAM kod dr. Aide Ajanovic koja je predivna i veoma sam zadovoljna sa njom :) ali me interesuje da li se moram javiti u neku drzavnu kliniku, ginek i sl???? Vjezbe za trudnice gdje sta kad??? I jos mnogo toga da pitam ali polako da ne zatrpavam ovdje sve :)

user posted image
user posted image user posted image

< Poruku je uredio Alica2302 -- 8.10.2014 12:11:38 >

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1966
   RE: Trudna sam!!!
8.10.2014 23:54:23   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Alica2302

Pozz svima ovdje :)

U 8oj sedmici sam trudnoce i jos uvijek sam pomalo zbunjena ali sretna. Malo mi je komplikovana trudnoca jer imala sam kontrakcije jake ali sada se sve evo smirilo.
sve citam ovdje clanke i vidim dosta toga sto tek moram da naucim ali to valjda dolazi vremenom.
Pitanje, sada sam u privatnoj klinci AGRAM kod dr. Aide Ajanovic koja je predivna i veoma sam zadovoljna sa njom :) ali me interesuje da li se moram javiti u neku drzavnu kliniku, ginek i sl???? Vjezbe za trudnice gdje sta kad??? I jos mnogo toga da pitam ali polako da ne zatrpavam ovdje sve :)

user posted image
user posted image user posted image


Cestitke :)
Ja sam trudnocu isto vodila kod Aide Ajanovic Suljic u Agramu, ppozivno iskstvo, jako detaljna i dobra mlada dr :)
Sve do kraja 8 mj trudnoce. Tada sam presla na Jezero.
Inace sam strani drzavljanin.
U prvoj trudnoci sam isla na te vjezbe za trudnice, DZ na Otoci. drugoj nisam. Raspitaj se za termine, fino je otici na te vjezbice, svasta se nauci.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Alica2302)
Neposredna veza do poruke: 1967
   RE: Trudna sam!!!
9.10.2014 8:45:35   
Alica2302

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Alica2302

Pozz svima ovdje :)

U 8oj sedmici sam trudnoce i jos uvijek sam pomalo zbunjena ali sretna. Malo mi je komplikovana trudnoca jer imala sam kontrakcije jake ali sada se sve evo smirilo.
sve citam ovdje clanke i vidim dosta toga sto tek moram da naucim ali to valjda dolazi vremenom.
Pitanje, sada sam u privatnoj klinci AGRAM kod dr. Aide Ajanovic koja je predivna i veoma sam zadovoljna sa njom :) ali me interesuje da li se moram javiti u neku drzavnu kliniku, ginek i sl???? Vjezbe za trudnice gdje sta kad??? I jos mnogo toga da pitam ali polako da ne zatrpavam ovdje sve :)

user posted image
user posted image user posted image


Cestitke :)
Ja sam trudnocu isto vodila kod Aide Ajanovic Suljic u Agramu, ppozivno iskstvo, jako detaljna i dobra mlada dr :)
Sve do kraja 8 mj trudnoce. Tada sam presla na Jezero.
Inace sam strani drzavljanin.
U prvoj trudnoci sam isla na te vjezbe za trudnice, DZ na Otoci. drugoj nisam. Raspitaj se za termine, fino je otici na te vjezbice, svasta se nauci.


Dobro jutro :)

Hvala ti za odgovor :) da Aida je divna, detaljna i uvijek spremna za odgovor sto je veoma dobro ... raspitacu se za te vjezbe obavezno. od koje sedmice se krece sa tim vjezbama? Cula sam da ima negdje i na Alipasinom ali ne znam gdje..saznacu vec

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1968
   RE: Trudna sam!!!
31.10.2014 21:49:07   
mimashish
Danas sam saznala da sam trudna ! :)

Jos sam u soku ali jedva cekam da vidim gdje ce ovaj put da me vodi user posted image user posted image

(odgovor članu Alica2302)
Neposredna veza do poruke: 1969
   RE: Trudna sam!!!
2.1.2015 17:58:39   
Disa100
Zdravo...Zadnju m sam imala 28.10. Primjetila sam kako mi kasni,uradila sam test. Naravno bio je pozitivan . Moje emocije nisu izostale. Nedavno sam bila kod ginekologa..Rekao mi je da sam trudna 9 tjedana,ali da se za tako veliku trudnocu ne vidi plod.Svekrva mi je rekla da je i njoj tako pogrijesio,rekao joj je da uopste nije trudna... pff user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1970
   RE: Trudna sam!!!
2.1.2015 18:03:35   
mala curica
Ne moguce da se plod ne vidi.Odi ti jos jednom dok na uz.
Sta ti je taj rekao da opet dodjes?

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Disa100)
Neposredna veza do poruke: 1971
   RE: Trudna sam!!!
2.1.2015 18:07:59   
Disa100
Znam i ja sam bila zbunjena,kaze osjeti se kako nesto "bucka",i kako mi je sekret tamna,pa mi mogla krenut i user posted image ,al istrazivala sam to je bio onaj smedji iscjedak... A dao mi je uputnicu da idem vaditi nalaze.. Morat cu promijeniti ginekologa apsolutno...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1972
   RE: Trudna sam!!!
2.1.2015 18:18:00   
mala curica
Odi ti negdje privatno na uz,da si mirna.
A svakako mijenjaj gin i najbolje ti je trazi da uradis betu iz krvi.
Malo mi nelogicno 9-ta sedmica da se nista ne vidi.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Disa100)
Neposredna veza do poruke: 1973
   RE: Trudna sam!!!
2.1.2015 18:22:25   
Disa100
Budem,sve me ovo smori.. Znam da sam user posted image Nkada mi nije toliko izostala user posted image . A za preomjenu ginekologa su me vec savjetovali... I prije sam posjecivala ovaj forum,al nisam citala nista slicno..user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1974
   RE: Trudna sam!!!
2.1.2015 18:32:13   
mala curica
Promijenis gin i vidjet cea da ce sve biti u redu.Nema sanse da kasni to je user posted image

Zelim ti ugodno druzenje na RR forumu i posjeti temu gdje pisemo mi trudnice(Razgovori u ocekivanju beba Januar)


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Disa100)
Neposredna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *