|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam!!!
16.1.2015 15:50:13   
Maštalica

IZVORNA PORUKA: anitaa

Danas sam bila na drugom pregledu, 12+4 i bas mi je popravilo dan, jer sam vec druga sedmica na bolovanju, a ostacu i sljedecu - viroza, bronhitis...cak kad je bilo najgore, parddana sam imala povisenu temperaturu, malaksala, povracala beba se umirila, pa sam se malo bila i prepala, ali hB sve je u redu....

Jesam, 9+6, i u pitanju je lijevi bubreg, slucajno sam pogrijesila u pisanju....

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Trudna sam!!!
16.1.2015 15:51:17   
Maštalica

IZVORNA PORUKA: Maštalica


IZVORNA PORUKA: anitaa

Danas sam bila na drugom pregledu, 12+4 i bas mi je popravilo dan, jer sam vec druga sedmica na bolovanju, a ostacu i sljedecu - viroza, bronhitis...cak kad je bilo najgore, parddana sam imala povisenu temperaturu, malaksala, povracala beba se umirila, pa sam se malo bila i prepala, ali hB sve je u redu....

Jesam, 9+6, i u pitanju je lijevi bubreg, slucajno sam pogrijesila u pisanju....

Izvini, Anita, pogrijesila sam i ovdje, ne znam sta mi je danas :/

(odgovor članu Maštalica)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Trudna sam!!!
16.1.2015 15:52:30   
Maštalica

IZVORNA PORUKA: enaaa


IZVORNA PORUKA: Maštalica

Ima li i jedna mamica trenutno tu??? Ne znam sta da radim, od jucer me desni bubreg boli, mozda i nije bubreg, mozda umisljam samo, ali osjecam bol prilikom saginjanja, klanjanja i slicno user posted image Ii malaksala sam, je li se ikome od vas ovo desavalo user posted image ?

Nisam skontala da li si već user posted image ako jesi, evo dole link, pa će ti vjerovatno neko odgovoriti.
Sretno...
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2390413/mpage_38/key_/tm.htm#2404296

Jesam, 9+4, i u pitanju je lijevi bubreg, pogrijesila sam u pisanju, hvala tiii

(odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Trudna sam!!!
3.3.2015 8:26:53   
blue moon
Cao cure,

Evo vec cetiri dana kako sam saznala za dvije crtice user posted image trudili smo se godinu i pol i evo sada nam je uspjelo. Forum pratim vec neko vrijeme ali nisam toliko ucestvovala jer mi je bilo tesko iz mjeseca u mjesec kad god bi dosla user posted image

Prema kalkulatoru termin mi je 22.10. tako da sam sad otprilike 6 i po sedmica trudna, u potrazi sam za doktorom koji bi mi vodio trudnocu, a ove sedmice bi vec trebala zakazati prvi pregled... user posted image

Od simptoma zasad imam velike grudi i vjetrove user posted image nadam se da ce na tome ostati user posted image

_____________________________

Mamina princeza 15.11.2015.

(odgovor članu Maštalica)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Trudna sam!!!
3.3.2015 12:13:52   
canim
blue moon dobro dosla, zelim ti zdravu trudnocu i lagan porod, sve najljepse user posted image user posted image

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Trudna sam!!!
3.3.2015 22:53:05   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: blue moon

Cao cure,

Evo vec cetiri dana kako sam saznala za dvije crtice user posted image trudili smo se godinu i pol i evo sada nam je uspjelo. Forum pratim vec neko vrijeme ali nisam toliko ucestvovala jer mi je bilo tesko iz mjeseca u mjesec kad god bi dosla user posted image

Prema kalkulatoru termin mi je 22.10. tako da sam sad otprilike 6 i po sedmica trudna, u potrazi sam za doktorom koji bi mi vodio trudnocu, a ove sedmice bi vec trebala zakazati prvi pregled... user posted image

Od simptoma zasad imam velike grudi i vjetrove user posted image nadam se da ce na tome ostati user posted image

Dobra nam došla
čestitke user posted image ,želim ti školsku trudnoću i takav i porod
javi nam se na temi Razgovori u očekivanju beba-Martuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Trudna sam!!!
4.3.2015 12:16:32   
blue moon
Hvala na dobrodošlici, definitivno ćemo se družiti narednih devet mjeseci user posted image

_____________________________

Mamina princeza 15.11.2015.

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Trudna sam!!!
4.3.2015 12:23:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: blue moon

Hvala na dobrodošlici, definitivno ćemo se družiti narednih devet mjeseci user posted image


e sad se lijepo prijavi u kalendar trudnoce user posted image ...s mailom koji redovno koristis i svakog ponedjeljka ces dobijati mail sa zanimljivostima o sedmici trudnce u kojoj se nalazis user posted image
http://www.ringeraja.ba/kalendar_trudnoce.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Trudna sam!!!
4.3.2015 12:47:35   
damma
cestitam user posted image
da imas laganu trudnocu i porod..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Trudna sam!!!
4.3.2015 13:11:22   
blue moon
Visnja RR Već sam se prijavila u kalendar user posted image

damma Hvala

_____________________________

Mamina princeza 15.11.2015.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Trudna sam!!!
1.4.2015 19:37:33   
*pcelica*
Pozdrav drage moje. Vratia se Sime nakon citave vjecnosti. Mozda ste me i zaboravili user posted image Ugl. sad cu se truditi da budem aktivnija..Kod mene svakakvih novina ali najvaznija je da ocekujemo trecu bebicu koja nas je iznenadila user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Trudna sam!!!
1.4.2015 19:42:49   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Pozdrav drage moje. Vratia se Sime nakon citave vjecnosti. Mozda ste me i zaboravili user posted image Ugl. sad cu se truditi da budem aktivnija..Kod mene svakakvih novina ali najvaznija je da ocekujemo trecu bebicu koja nas je iznenadila user posted image

user posted image user posted image cestitam pcelice

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Trudna sam!!!
1.4.2015 20:20:18   
bebacha

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Pozdrav drage moje. Vratia se Sime nakon citave vjecnosti. Mozda ste me i zaboravili user posted image Ugl. sad cu se truditi da budem aktivnija..Kod mene svakakvih novina ali najvaznija je da ocekujemo trecu bebicu koja nas je iznenadila user posted image


aaa dobrodošla ponovo
a bebica stize u najbolji časuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Trudna sam!!!
1.4.2015 22:26:40   
mala curica
Cestitam user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Trudna sam!!!
4.4.2015 17:24:04   
LILLO
Cao cure..evo i ja opet da se javim..vec se neko vrijeme osjecam "trudno"..uradim test danas..i pozitivanuser posted image ..ovo mi je druga trudnoca..imam vec sincica od 11 mjeseci i 13 dana..sad ce nam prvi rodendan..sretna sam stvarno..i nadam se najboljem..i naravno zahvalna sam bogu prije svega na divnom davanju..samo me malo strah kako ce sincic sve to da prihvati..i naravno treba da se vratim na posao..heheh..izgleda da cu ja ovo produziti..

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Trudna sam!!!
5.4.2015 11:23:47   
damma
Cestitam lillo . Da imas laganu trudnocu i zdravu bebicu aBd.


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Trudna sam!!!
5.4.2015 17:59:40   
LILLO
Hvala puno😉😀😀

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Trudna sam!!!
6.4.2015 23:18:31   
MaliAki
Drage moje, ja sam eto kao "trudna" ako se moze tako nazvati.Pod jako sam velikim stresom. Doktor mi je rekao da se radi o trudnoci i da je sve OK..medjutim ja sam prokrivarila.Krvarenje je bilo bez ikakve najave i to cista crvena krv, 2 do 3 kapi..odmah se zaustavilo. Naravno od sam otisla u bolnocu kod dezurnog doktora koji je bio jako grub i netaktican i kaze da se radi samo o gestacijskoj vrecici koja je prazna i ili cu sama pobaciti ili moram na kirotazu i da od toga nista nema..ali eto da pokusamo sa injekcijama(progesteron) i tabletama(dabracin) do ponedjeljka kada cu kod svog doktora koji kaze da se za sada radi 1000 posto o trudnoci. Sedmica mi je 5 na 6. Sta vi mislite o tome? Ja sam sva Van sebe i pod velikim stresom i pritiskom. Ja inace imam simtome trudnoce..jako bolne i osjetljive grudi, stalno moram da piskim i nekad mi dodje kao malo zlo. Dva testa na jutarnji urin prije UZ su takodjer pokazala trudnocu. POMOC ILI SAVJET MOLIM VAS...

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Trudna sam!!!
6.4.2015 23:21:32   
Medi_87
Odi kod drugog ginekologa da bi bila sigurna, sretno

(odgovor članu MaliAki)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Trudna sam!!!
6.4.2015 23:31:38   
Medić*
Meni je nekad sa 5 sedmica bila gestacijska vrecica bez odjeka ploda. Tek onda dvije / tri sedmice kasnije uocio se plod I otkucaji.
Najbolje da ne panicis. Odes dr doktoru. Zelim ti pozitivan rezultat.

< Poruku je uredio Medić* -- 6.4.2015 23:33:26 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Trudna sam!!!
7.4.2015 11:22:19   
araj

IZVORNA PORUKA: MaliAki

Drage moje, ja sam eto kao "trudna" ako se moze tako nazvati.Pod jako sam velikim stresom. Doktor mi je rekao da se radi o trudnoci i da je sve OK..medjutim ja sam prokrivarila.Krvarenje je bilo bez ikakve najave i to cista crvena krv, 2 do 3 kapi..odmah se zaustavilo. Naravno od sam otisla u bolnocu kod dezurnog doktora koji je bio jako grub i netaktican i kaze da se radi samo o gestacijskoj vrecici koja je prazna i ili cu sama pobaciti ili moram na kirotazu i da od toga nista nema..ali eto da pokusamo sa injekcijama(progesteron) i tabletama(dabracin) do ponedjeljka kada cu kod svog doktora koji kaze da se za sada radi 1000 posto o trudnoci. Sedmica mi je 5 na 6. Sta vi mislite o tome? Ja sam sva Van sebe i pod velikim stresom i pritiskom. Ja inace imam simtome trudnoce..jako bolne i osjetljive grudi, stalno moram da piskim i nekad mi dodje kao malo zlo. Dva testa na jutarnji urin prije UZ su takodjer pokazala trudnocu. POMOC ILI SAVJET MOLIM VAS...


Nemoj se sikirati. Samo miruj i pij sto ti je doktor dao. Ja sam u 5 sedmici prokrvarila i krvarila 3 dana, i pila sam 3xdabroston, 3xutrogestan vaginalno i apaurin od 2 mg 3x na dan, i hvala Bogu sve je ispalo ok. Otkucaj srca sam cula u 6 il 7 sedmici. Tako da to nije nista strasno. Opusti se i uzivaj. Sretno

(odgovor članu MaliAki)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Trudna sam!!!
8.4.2015 10:47:17   
megane
evo želim i ja da se javim, da podijelim sa vama svoj slucaj. u braku smo 6,5 godina, i cijelo to vrijeme smo pokusavali da zatrudnim, milion nekih nalaza, analiza ne znam vise sta sve nismo radili, sve bilo uredno ali nama nije uspjevalo. razmisljali smo o vantjelesnoj oplodnji, ali nam je bilo preskupo pa smo polako skupljali novac i konacno skupili i zapoceli postupak. Prvo mycrogynon. pa pnda gonal i cetrotide, pa aspiracija i embriotransfer, i onda cekanje 15 dana na betu. nismo izdrzali 15 otisli smo 14 dan, onda najduzih sat i pol cekanja isplatilo se beta 592,03, niko nije sretniji bio od nas, plakali smo skakali od srece. ja se super osjecam, pomalo nekad imam neka boluckanja ali kazu da je to od sirenja maternice, koristim utrogestan i folnu kiselinu, a 16.04 imamo prvi UZ da vidimo koliko nas jedno ili dvoje :)user posted image user posted image

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Trudna sam!!!
8.4.2015 10:52:42   
mala curica
Cestitam user posted image ugodnu i skolsku trudnocu ti zelim.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu megane)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Trudna sam!!!
8.4.2015 16:40:10   
Bella.88
čestitke user posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Trudna sam!!!
8.4.2015 16:54:09   
alman

IZVORNA PORUKA: megane

evo želim i ja da se javim, da podijelim sa vama svoj slucaj. u braku smo 6,5 godina, i cijelo to vrijeme smo pokusavali da zatrudnim, milion nekih nalaza, analiza ne znam vise sta sve nismo radili, sve bilo uredno ali nama nije uspjevalo. razmisljali smo o vantjelesnoj oplodnji, ali nam je bilo preskupo pa smo polako skupljali novac i konacno skupili i zapoceli postupak. Prvo mycrogynon. pa pnda gonal i cetrotide, pa aspiracija i embriotransfer, i onda cekanje 15 dana na betu. nismo izdrzali 15 otisli smo 14 dan, onda najduzih sat i pol cekanja isplatilo se beta 592,03, niko nije sretniji bio od nas, plakali smo skakali od srece. ja se super osjecam, pomalo nekad imam neka boluckanja ali kazu da je to od sirenja maternice, koristim utrogestan i folnu kiselinu, a 16.04 imamo prvi UZ da vidimo koliko nas jedno ili dvoje :)user posted image user posted image

iskrene cestitke i od srca ti zelim dvije user posted image user posted image , kad ste vec sve to prosliuser posted image i naravno urednu trudnocu do kraja

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu megane)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *