|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
15.1.2015 23:22:32   
scarlett
Muhice, najljepše čestitke od user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu muhica7)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 5:39:18   
Adicaa
Muhice cestitke od srca..bravo, bas si imala porod za pozelit,sad uzivaj u najljepsoj zivotnoj ullozi.
Trudnice da vas pitam,ja sam sada punih 36 sedmica trudna,a vec par noci ovaj moj kad pocne gurati prema "dole", postane cak I bolno. Nisu to porodjajni bolovi,znam jerr sam vec radjala,ali mogu rukom fino osjetiti oblu glavicu tacno iznad kosti znate na koju mislim.Nadam se da nece jos,ma da sam sada bas pod stresom. Curica je operisala krajnike I kao sto vidi ja sam na forumu u pola 6 jer bdijem nad njom citavu noc.. imate li iskustva sa tim probadanjima I bockanjem?

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 8:09:11   
BebacBucko
Muhice user posted image sve cestitke sretnoij mami a bebi dug,zdrav i sretan zivot sa svojom porodicom i da svojim roditeljjima donese srecu i ponos. Sad uzivajte jedna u drugoj i sto vise se odmarajte. Pozzz

_____________________________

Ako se ne boris za ono sto volis, ne placi za onim sto izgubis.

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 8:42:04   
Andy_Bec23
Muhice draga cestitam ti od srca i wou koji ekspresni porod hahaha ...

Sve ostale grlim i ljubim moj smotuljak evo sad zaspo al ne na rukama haha :) nekad oce na ruke nekad vako zaspi bez problema ;)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 8:51:08   
bejbibi
Muhice cestitke od srca draga :) bebi dug i zdrav zivot zelim...mashalla za lagan.porod,da hocemo sve tako

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 8:53:13   
bejbibi
Adicaa brz oporavak tvojoj malenoj,veliki je to stres,mozda ti je od toga to bockanje i bol a i bebac se vjerovatno sprema...znam da ne mozes odmarati al laganini sve.... Nadam se da ce bebac jos malo biti u pupi dok ti malena malo ozdravi:) user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 8:54:37   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Milenium...porodila seuser posted image
Muhica..porodila seuser posted image
Mirah...
Elllma..20.1
Rose...01
Amanni...1.2
Adicaa...10.2
Marseljeza... 24.2
Bejbibi..17.3
AzraB.03.04
Morena..15.04
Scarlet 17.5.
No idea..25.05
Mala curica....06
BebacBucko 31.08
Banovici:(
Disa:(




_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 9:18:37   
AzraB
Muhice7 cestitam user posted image drago mi je da je sve proslo uredu i da si imala lak porod, nadam se da cemo i mi ostale tako aBd user posted image uzivaj u bebici svaki trenutak.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 9:47:01   
Amela83
Jutro user posted image Amanni i morenaa, smirile ste me user posted image Ja se zabrinula da nije prerano... Znam da bebe od 36. nedjelja ne smatraju više nedonoščadima, ali sve ima svoje. Vjerovatno je bolje da do termina budu u stomaku, ali šta ću - dr. mi sama rekla da ćemo carski uraditi ranije. Možda ima neki razlog za to.user posted image

I zanima me, kako su vama odredili termin poroda? Meni je jedna dr. napisala 5.2. a druga 9.2. Kad ukucam na internetu, na bilo kojoj stranici, izračuna mi uvijek 5.2. user posted image
malo sam istraživala i našla da neki termin određuju po Negelovom pravilu - datum i mjesec početka zadnje menstruacije - 3 mjeseca pa se na taj datum doda još 7 dana i to je kao termin poroda. Po tom pravilu i meni ispane termin 9.2.

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 10:01:46   
AzraB
Meni je dr prvo racunao po zadnjoj m i to se doda tih 7 dana, tako da mi je po tome termin 3.4. i ovo mi je 29 sedmica. A prosli put mi je rekao po uzv (prosli cetvrtak) da sam po mjeri bedrene kosti djeteta u 26+5, sto bi znacilo otprilike 7 dana razlike pa bi termin po tome bio kasnije...eh sad ne znam ni ja sama XD

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 10:06:21   
Amela83
AzraB, a kako ti izađe kad ukucaš na internetu datum zadnje mjesečnice? Jel ti se poklapa datum sa onim koji ti je izračunao ljekar?

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 10:10:15   
Amela83
Meni je, po jednoj dr. sad 36+4, a po drugoj 37+1 user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 10:19:39   
Amanni
Jutro drage dame! Vidim već ste jako aktivne user posted image Muhice7 iskrene cestitke i da malena princeza bude zdrava i živa puno godina sa svojim roditeljima i bratom, zelim ti brz oporavak.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 10:33:07   
AzraB
Amela83 pa ovom na internetu isto 3.4.

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 10:33:37   
morenaa
Muhice cestitamuser posted image ti si bas imala porod za pozeljeti,uzivaj sad sa svojom bebicom..
Amela83 takav pritisak je normalan zadnji mjesec, beba se sigurno spusta, ti sad mazi svoju curu, zelim joj brz oporavak..
Ja takodjer imam razlicite termine po uzv i ZM a dr je rekao da cemo ipak gledati po uzv, ja sam odlucila vjerovati njemu a vazno je samo da izdrzim do 37.punih onda sam u terminu kako god..

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 10:46:04   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Amela83

Meni je, po jednoj dr. sad 36+4, a po drugoj 37+1 user posted image



Amela to su ti 4 dana razlike . Stvarno je apsolutno svejedno , ne brini i uzivajuser posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 11:19:50   
Disa100
Muhice,čestitke i od mene... Nemaš pojma koliko mi je drago zbog tebe...Iako se ne znamo.. Sve najbolje šelim od user posted image i tebi i bebi..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 11:32:19   
Mir@H
Muhice draga,mashalla za tako lagan porod,sve najbolje zelim princezi i cijeloj porodici,da je brat sto bolje prihvati i uvijek je cuva i pazi. Nekako sam osjecala da je to kod tebe krenulo,a sad kad vidjoh uhvati me trema,heheh.
Kazem mami reko zena se porodila za par sati,kaze ja sam tebe za dva sata od pocetka bolova,nisam ni stigla do bolnice vec u hitnoj te rodila...reko uhhh ne znam jel me vise strah da dugo se poradjam il da tako na brzaka na putu do bolnice :D
Amela draga svaki cr se radi sedmicu do dvije prije termina,tako da se ne brines.A termina sto se tice,uz mi pokazuje 15.1,jedan dr 18.1,drugi 20.1,a ja imam osjecaj da ce cekati do 27.1 user posted image

< Poruku je uredio Mir@H -- 16.1.2015 11:36:47 >


_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Disa100)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 11:45:31   
rose 87
evo i nas ,danas opet bili na ctg-u,sve ok,uzela uputnice za nalaze pa sljedece sedmice moram i to srediti da je sve spremno,grlo je puno bolje hvala Bogu ali me sad spopao suhi kasalj neda mi spavati opet,joj bas mi se nedaaa naspavati prije bebice,izgleda da imam i nekih baja dole jer me pecka kad idem u wc valjda od antibiotika,sta bih mogla za upalu osim brusnice
Amela i ja radim cr u 39-toj sedmici aBd,to je uobicajeno koliko ja znam ako je CR planiran,tako da ne brini
Muhice cestitam na bebici i na tako finom porodu,uzivajte sad
Mirah uziva s mamom,i vama se priblizilo jeli tako
azraB i meni se razlikuje datum poroda u 3 dana,jedam je 03.02 a jedan 06.02,a tako mi je bilo i sa prvim djecakom,ma nije to bas neka razlika,ne brini
Andy ljubi mi djecaka malenog,i ja bih voljela da nam se javi marincii a i vanchi ni ona se nije dugooo javila cini mi se
ostale user posted image veliki pozdrav za sve

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 15:37:55   
anitaa
Drago mi je da pisem na ovoj temi, iako nam je termin tek 30.7., znaci 13. sedmica...ddanas bio drugi pregled, ipak nisam radila dabl test iako se blizim 39-oj...beba se vrtila i mahala, a ja sam citavo vrijeme pricala kako je to bilo prije tacno 4 godine s starijom curicom, bebo oprosti ;-)

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 15:54:05   
Maštalica
Ima li i jedna mamica trenutno tu??? Ne znam sta da radim, od jucer me lijevi bubreg boli, mozda i nije bubreg, mozda umisljam samo, ali osjecam bol prilikom saginjanja, klanjanja i slicno. Ii malaksala sam, je li se ikome od vas ovo desavalo user posted image Trudna sam, 9+6

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 16:13:08   
Amanni
Dobro nam došle nove trudnice zelim vam ugodnu i laku trudnocu. Mastalice meni je ta bol isla prema bubrezima u 16 nedelji meni je to bilo zbog infekcije mojracni kanala e sad neznam dali imaš problema sa urinom? Moj savjet tije kontaktiraj svog doktora to je ipak najbolje. Mala curice nema te nikako danas , bejbibi ni tebe e sad ću ja jedinice da pocnem djelit :-)

(odgovor članu Maštalica)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 16:52:55   
bejbibi
Amanni evo.meeeeeuser posted image bez jedinica i.minusa hahauser posted image ..oprostite,mi danas bili.malo vani i na shishanje...sva sam se preznojila dok je M shishalauser posted image on se boji te masine za shishanje i avih tih zvukova,kao masina za ves,usisivac..valjda mu smetaju..pa je jadan dusu isplakao al sta cu bas je bio zarastao,morala sam ga shishati...a vec kad place bolje da ga profi sredi nego.mi.kod kuce onda ni na sta ne lici user posted image ...

Anitaa i mastalica dobro nam.dosle user posted image mi volimo da nam se javlja sto.vise zenica tako da slobodnouser posted image cestitam na trudnocama i zelim vam uredne do kraja aBd...napisite nam termine da vas uvrstimo u spisak i redovno nam se. Javljajte jer mi ovdje dijelimo.minuse za nejavljanjeuser posted image ..salim se naravno....
MASTALICA ja sam tu bol imala i.prije trudnoce nekad..nisam nikad isla doktoru za to...nekad mi se sad pojavi al mozda je od prehlde,ne znam...ako te bas sekira javi se svom.doktoru u svakom slucaju...mada si se mozda prehladila....

ROSE ja ne znam.nista za te baje sem brusnice...znaci puno cajaaaaa sto.vise tekucine, pogotoco brusnice...

ANITAA nece beba zamjeriti hihi....svi su oni.posebni na svoj nacin samo sto nas podsjecaju na prve trudnoce,normalno hehhe....

Hmmm MIRAH uziva sa mamicom pa se ne javlja..neka je :))).....

Gdje ste ostale????

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 16:59:46   
bejbibi
Aaaaa vidi, vidi,sad necw nijedna da se javiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
16.1.2015 17:03:06   
bejbibi
Ellma,rose,marseljeza,morena,scarlet,no.idea...slabo nam se javljate smrcuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *