|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za bebu i mamu...
21.1.2013 17:19:10   
veeseelaa
ja ne bi kupila tako male kompletiće

moja Ajša je bila duga 54 cm + kad se metne pelena ispod 62 ništa....

znači kupuj veće

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Micanaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Za bebu i mamu...
21.1.2013 17:53:22   
chuci
nama je 56 mogao 3-4 dana a poslije nikako.
pazite kad kupujete i na proizvođača. jedva mu obukli u bolnici majicu iz okaidija njihove 62 veličine. to su mu kupili bez mog znanja jer ja bi prvo rekla da je preskupo, a drugo da je premalo. ali eto bilo je nako sniženje pa je bilo samo skupo, umjesto preskupo.

moj savjet je svakome da bodije ne kupuje ispod 62 broja. a od odjeće dvije presvlake 56 a ostalo sve 62 i veće.
osim ljudi koji su mali rastom, pa očekuju i malu bebu, oni mogu i vie stvari 56 broja. moji su bili dosta dugi i brzo dobijali na dužini, ali i mi smo dosta visoki oboje.

a broj 50 je izmiljen samo da vam pare potroi. to će svakoj bebi omanjati dok kae keks koliko god duga da se rodi.

< Poruku je uredio chuci -- 21.1.2013 17:54:22 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Za bebu i mamu...
21.1.2013 17:58:59   
veeseelaa
da a isto tako pri rodjenju ne izmjere dobro dijete
moja AJša je na prvoj kontroli, nakon mjesec dana, imala 62 cm pa je pedijatrija konstatirala da je garant bila duža kad se rodila no veli nisu je dobro izmjerili
pa nije mogla za mjesec dana narast 8 cm user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.1.2013 17:59:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Za bebu i mamu...
21.1.2013 20:42:00   
animagical
ali hB i na broju 50, jer za malene bebe vrijede svakog dinara..sjecam se svog sestrica, mrvice medene, 46cm i malo preko dvije kile, a broj 56 majice mu vise do koljena, gubio se u njima

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Za bebu i mamu...
21.1.2013 21:25:44   
talisman
Sa starijom cerkicom sam ( sada mogu reci nazalost ) poslusala savjet da ne kupujem male stvarcice, jer to bebica odmah preraste i uzasno se pokajala. Ona bila duga 51 cm, sitna, placljiva i mog uzasa ko sve sto nisam bila uvjezbana oko oblacenja, presvlacenja pa muka naci joj rucicu dok joj bodi obucem user posted image Otad sam samoj sebi obecala da cu svaki savjet zeti sa dozom uzdrzanosti i da cu obavezno imati bar 2-3 minijaturne stvarcice za drugu bebu. Tako je i bilo, mladja cerkica bila duga 48 cm i ti bodici i bluzice su mi extra dosle. Pa ona je br. 56 nosila skoro 2 mjeseca, jer zavisi i od proizvodjaca. Ono sto bi iz svog iskustva mogla savjetovati mame, posebno ako vam je prvo djete u pitanju, obavezno kupite nesto sa brojem 56, jer se moze desiti da budete zbunjene i da se ne snalazite najbolje pa ce vam oblaceje i presvlacenje biti jos teze ako budete rucice trazili u bodicima br. 62 user posted image Da Bog da, svako djete brzo preraslo te male brojeve ali ja uvjek kazem da se ne zelim sekirati oko krpica i makar ga obukla 3 puta bebici, hocu da je to bez mojih frustracija :)

_____________________________

Covjece, ne mozes promjeniti tok odredjenja, niti mozes izgubiti svoju nafaku, a i uzeti nafaku drugome! Cemu onda mucno naprezanje i ubijanje duse?!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Za bebu i mamu...
30.3.2013 8:11:09   
cipi
ja sam u prosloj trudnoci dobila dosta stvarcica br.56 i koristila sam ih haman i 3 mjeseca. imali smo i par stvarcica br 50. i one su nam prvi mjesec bile taman i meni bas bilo drago sto ih imam
svekrva mi je vise puta znala reci sta ima veze, oni su prije oblacili i puno vecu odjecu pa zavrate rukave i tako to, a meni to tako nesto jadno izgledalo, pogotovo ako je u pitanju veci bodic pa spadne sa ramena, sazali mi se i na sebe i na dijete i na sve oko sebe, bit ce da su bili u pitanju hormoni user posted image
sad sam isto u fazi pripremanja i za pocetak trazim samo br. 50 i 56 pa makar nam samo mjesec bili, a kako je prva bebi bila teska malo vise od 3 kg pretpostavljam da ce i ova abd biti tu negdje blizu :)

(odgovor članu talisman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Za bebu i mamu...
30.3.2013 16:25:31   
Bihter
Ja sam danas prvi put kupovala odjecu za mog user posted image Uzela sam od 56 do 62 gegica,bodija i kompletica pa vidjet cu sta mu bude pasalouser posted image Ma danas sam sva presretna user posted image ,..samo mirisim ove gegice,.papucice i uzivam u plavoj boji,.samo da moj bebac ziv i zdrav bude pa ako sta i fali,kupi seuser posted image

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Za bebu i mamu...
10.4.2013 10:06:13   
Just smile
Ženice,
jel' ostalo i dalje da stvari koje odmah trebaju pri i nakon poroda budu u kesi (i koje su to "odmah" stvari?) a ostalo suprug donese? Konkretno me zanima Vojna bolnica. Hvala :)

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Za bebu i mamu...
10.6.2013 20:41:22   
ellene
Ima li tko iskustva što treba ponijetu u bolnicu Bijeli Brijeg, Mostar? Meni je termin 20.10. i prvo mi je djete, a ja neznam ništa o tome...

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *