|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 23:31:08   
muby
I jos da dodam, rekli su mi da je graco marka najpovoljnija i od pocetka sam razgledala da kupim ta kolica, a u chicco radnju nisam mislila ni ulaziti obzirom da sam cula kakve su cijene.
I na srecu kolega mi je rekao za ovo snizenje tako da cijena ispadne otprilike kao i za gracova kolica koja sam prvobitno namjeravala uzeti.
I jos da dodam ovaj link
http://bimaco.net/bimaco.net/default.aspx
ima super super stvarcica i moze se naruciti online. Ali ako neko zeli kupiti graco opremu nije lose da posjeti baby shop kod katedrale cini mi da su jako povoljni. A djevojke koje tu rade su max usluzne i ljubazne.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Koja kolica su dobra?
22.6.2009 0:04:56   
milenium
U bimacu varaju kupce i poznato je da su na lošem glasu.a cijene su im na stranici i u katalogu jedne a u prodavaonici druge.evo recimo i nas su preveslali za ljulju na akciji i umjesto 200km naplatili250,njihovo objašnjenje je bilo ALI BAŠ NAM JE TA GREŠKOM STAVLJENA NA AKCIJU!  Ima jošx primjera.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Koja kolica su dobra?
22.6.2009 0:25:13   
anitaMO
meni su chicco 3 u 1 najbolja,ja pored njh nisam ni uzimala kišobran kolica.sve max iskorišteno.sad su više u mašini.operu se extra ,sve se skida na njima.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Koja kolica su dobra?
22.6.2009 22:45:10   
aazra
IZVORNA PORUKA: nikita

Jesu to ova kolica :
http://www.youtube.com/watch?v=BU60UO5w4d8


ja mislim da je to taj , a ako nije onda je vrlo slican...
Kod mene je model mirage, i nalazi se u katalozima TL, ovom i proslogodisnjem.
Moja su zeleno - smedja, a ima jos boja crveno - smedja, plava, a od ove godine i ljubicastauser posted image
Ja sam prezadovoljna, vozi ih i mm nisu niska sto mi je bitno, imaju i veliku korpu za stvari.
mi smo se malo dvoumili oko boje, ali nekako nam je zelena bila ljepsa od plave, a kupili smo i torbu takodjer gracco i nema sta u nju ne stane..

Daca- maca, nije mi jasno kako to mislis da neka "kolica ne idu uz auto" prvi put to cujemuser posted image
A za snizenja u chiccu znam, isli smo prosle sedmice s mojom tetkom kupila je malenom dva bodija za 18 KM; trenerkicu i maramu..Da, malo su pojeftinili, bilo je i vrijemeuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 22.6.2009 22:47:18 >


_____________________________








(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 10:38:52   
lejlaze
Ja bih prodala svoja kolica Graco Mosaic, Daris nece nikako u kolica, pa trebam naci neka sto se mogu okrenuti prema meni. Ako znate nekoga da bi kupio, neka se javi. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 11:03:05   
milenium
NIKITA,i ja imam ovakva slična kolica,samo što su moja još malo bolja,ljepša im je boja(ova crna je fuj),kog mene je gracco Ultima i ima ono za čašu naprijed ali moja imaju i nazad.i uzeli smo i ovu sjedalicu u njima,a mogli smo uzet i rastavljeno,ne mora se AS ako nećeš,a mi smo u njoj i bebu krstili(vidjela si slikuuser posted image ).boja mi je moćna:maslina zeleno-sivo.Može i za curu i za dečka.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 11:11:22   
suna
pozz...koja je boja kolica i pretpostavljam da ima vise polozaja,de ih malo poblize opisi i koja im je cijena???

_____________________________

"Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku."

više volim što nemam sve a imam VAS,nego da imam sve a nemam VAS

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 11:14:09   
lejlaze
Suna, plava boja, ima vise polozaja, a cijena je 150 KM. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu suna)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 11:18:15   
milenium
Postavi bona sliku(uslikaj)pa će se javit možda više zainteresiranihuser posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 11:27:37   
lejlaze
Evo postavila sam u Albumu, ne vidi se bas najbolje, ali je to slika od prije sto sam na racunaru imala.

http://www.argos.co.uk/wcsstore/argos/images/411-3983629IEUC565337M.jpg
a evo slika sa interneta, slicna su.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 11:30:44   
milenium
MOĆNA SU!jA da nemam odma bi uzela.Ej pa takve je manuela pokazivala da bi kupila,sjećaš se kad je pitala,jesu ovo napola kišobran kolica?!

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 11:32:17   
lejlaze
jesu, sjecam se da je ona govorila da bi kupila. Mislim da je uzela vec. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 12:33:04   
milenium
ja da sam blizu uzela bi,iako imam.tek tako radi mode da mogu promijenit jer super su mi,a boja Mrakuser posted image .a i nisu skupa.ja ova svoja sa ssjedalicom platila 400km

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 12:37:40   
mamma mumi
I mi smo uzeli Gracova kolica smedje-crvena sa As i prezadovoljna sam s nijima, ali sada smo uzeli ljetnu verziju kisobran kolica, za setnju, jer su mi laksa, ona mi glomazna pravo.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 13:51:20   
aazra
Mamma mumi,

Gdje si kupila kisobran kolica i koja?

_____________________________








(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 20:52:56   
Hurma

IZVORNA PORUKA: anitaMO

meni su chicco 3 u 1 najbolja,ja pored njh nisam ni uzimala kišobran kolica.sve max iskorišteno.sad su više u mašini.operu se extra ,sve se skida na njima.


koliko love?

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 21:37:23   
mamma mumi
Kupila sam najobicnija kisobran kolica, koja  su samo za sjedenje, jer mi zato i sluze, samo za kratke setnje, a platila sam i pravo jeftino 40 km u Robotu i extra su mi posluzila, odmorila sam ruke , a imam dosta mjesta u gepeku pa kad idem u soping za tili cas nas dvoje to obavimo.

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 22:43:01   
slono
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Kupila sam najobicnija kisobran kolica, koja  su samo za sjedenje, jer mi zato i sluze, samo za kratke setnje, a platila sam i pravo jeftino 40 km u Robotu i extra su mi posluzila, odmorila sam ruke , a imam dosta mjesta u gepeku pa kad idem u soping za tili cas nas dvoje to obavimo.


Potpisujem!!! Imam vec jedna takva, od strarijeg sina, ocuvana, ko nova, i cekaju molenog bebaca kad jos poraste. Posluzila i posluzit ce jos aBd.  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Koja kolica su dobra?
5.7.2009 22:51:58   
mamma mumi
Ma tako je SLONO, ja sam trazila i trazila, i iskreno nisu mi se davale velike pare, jer mi je to bezze kad imam jedna, a koja bi i mogla iskoristiti i kao kisobran, ali me rucke vise bole, i kad sam naletila na ova odmah kupilauser posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Koja kolica su dobra?
6.7.2009 0:24:42   
Junior
ja sam kolica kupila u Todoru u Mostaru, neo nato-Talijanska marka....super su....3 u 1...cvrsta su, sira od ostalih marki, a procitala sam da je to jako bitno...materijal je super...dodje jos kabanica za kolica...moja kolegica nedavno kupila graco kolica i vec se zali da je dzabe bacila pare i da ce sad nova kupovati, jer su vec uska bebici od 2 mj...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Koja kolica su dobra?
6.7.2009 12:51:58   
bebaro
Pozdrav svima!!! Zanima me da li neko od vas ima Nania kolica, model Kooga- lijepa su, cijena ok, a kvalitetuser posted image

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Koja kolica su dobra?
8.7.2009 0:10:32   
Junior
ja sam danas isla po posteljinu u prodavnicu gdje smo kupili kolica i vidim bas ta koja si opisala, pitam onu zenu sto drzi radnju koja je inace mamina dobra prijateljica...kaze da su kolica sasvim ok, da im se jos niko nije zalio...kaze bas dobra srednja kvaliteta...imaju u ovoj radnji kao i servis u smislu ako nesto pukne i sl...kaze da jos niko radi njih nije dolazio, tako da mislim da su ta kolica sasvim ok, a i fina su!!!!

(odgovor članu bebaro)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Koja kolica su dobra?
8.7.2009 0:19:55   
milenium
mama mumi opiši malo ta kolica,kad bi bila i slika bilo bi superuser posted image

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Koja kolica su dobra?
8.7.2009 20:32:06   
bebaro
Junior hvala puno na informacijiuser posted image  i jos jedno pitanje... ti si kupia neo nato, kakva su ta kolica, koji je model i cijena? thanx i pozz

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Koja kolica su dobra?
9.7.2009 0:21:04   
Junior
neo nato modular, 3u1, trikolica-ono na tri tocka, iako sam bila protiv toga, jer su glomaznija, ali ova su bas super, nisu glomazna...naprotiv...dodje i kabanica za kolica, sjedalica za auto do 13kg, nastavak za malu bebu, za veliku i tenda posebno za svaki nastavak i ona zimska navlaka...1200,oo KM ukupo...mada mozes nesto izostaviti, ali ja kako nemam bas nista, uzela sve...tu smo kupili i krevetac, pa smo dobili i nesto popusta na ukupnu cifru...moze i na rate...ja sam platila kolica na 4 rate.....

(odgovor članu bebaro)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *