|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
19.6.2009 10:31:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: poetesa

ja tražim da kolica imaju nekoliko stvari kao što su ručka koja se pomiče naprijed i nazad, 3 položaja i lako sklapanje a uz to da nisu preskupa. Preskupo je za mene iznad 500 km za kolica bez nosiljke.  Svako se proteže koliko može! user posted image  Ali pošto sam gledala milion modela, našla sam da zaista ima kolica koja imaju sve ovo što hoću a ne prelaze gornju cifru...
Druga je stvar sa kolicima 3 u 1 , njihova cijena govori o iskoristivosti.
Ali ja ću radije nakupovati više  različitih stvarčica za moju bebicu nego dati sve za grandiozna kolica


(odgovor članu poetesa)
  Neposredna veza do poruke: 676
   RE: Koja kolica su dobra?
19.6.2009 10:32:18   
Anoniman
ovo sam greškom kopirala,Asja mi sjedi u krilu pa neznam ni šta kucam heheh...sorry!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 677
   RE: Koja kolica su dobra?
19.6.2009 11:20:12   
daca/maca
Drage moje,
ja sam kupila u Chiccu 3in 1 kolica plava, oko 1000Km su bila. Već 4 mjeseca ih koristim.

Prva korpa ( kupola) nam je poslužila kada smo ga iznijeli iz bolnice, te smo istu koristili do 3 mjeseca, bikvalno svaki dan....
Korpa ide na "kostur" kolica, uklapa se CLICK CLACK, za sekundu...a što je najbitnije ide i u automobil. Tako da je mama DACA svog delfina malog vozala svugdje, nismo čekali da tata dođe sa posla, ves smo bili potpuno neovisni... Čak smo za 1MAj išli na more, maleni je lefio u korpici, bilo mu je udobno...kad je hladno utoplim ga, kad je vruće otkrijem ga...
Autosjedalica je istovremeno i korpa br 2, i ona ide u kostur kolica.....maleni moj je prije mjesec dana otkrio čari sjedalice, sjedi i gleda u drvece kada ga izvedem, smije se, pjevuši....slike mu se pokreću i zadovoljan je... A mama DACA ubaci sjedalicu u FIX i idemooooo...opet smo ne ovisni, idemo u grad, kod nane i dede, kod rodbine , u šoping....MILINA....
Moj Delfin mali ce jom malo uživati u istoj, pa cemo akobogda preci na standardna kolica....

Prednosti ovog modela: kompaktnost, čvrstoća, stabilnost, zaštita od hladnoće, sunca, udobnost, korpica ispod, velika TORBA za sve stvari i stvarčice...lagano sklapanje i rasklapanje....

Mane: težina 9kg, što i nije puno, jer imaju i od 13-15kg...svakodnevna upotreba, što je kod mene slučaj uzrokuje gubljenje na težini ( mršavija sam neko ikad..), iako jedem SVE jer maleni doji intenzivno...nisu nešto estetski atraktivna ( ima i ljepših po gradu...) Kada vidimo STOKKE kolica....ja slinim....sviđaju mi se....

http://www.stokke-stroller.com/bs-ba/
SAda akobogda planiramo putovanje na ljetovanje...ali ništa bez naših ružnih Chicco kolica http://www.trudnoca.net/forum2/userpix/988_Chicco_l18_1.jpg

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: Koja kolica su dobra?
19.6.2009 18:32:14   
Noor
E Daco svaka ti cast na ovom postu! Bas ti hvala sto si mi opisala sve prednosti Chicco trio kolica, jer i meni se cini da cu svaki njihov dio iskoristiti. Inace puno putujem i cesto sam u autu pa su mi se ova kolica ucinila idealna sto zbog sklapanja jer mi je mali gepek, sto zbog korpe i auto sjedalice. Hvala ti puno! A Stokke....Eh, i ja slinim za njima, sad kad sam bila na putu malo je falilo da ih uzmem, vozala sam ih po prodavnici, ona su stvarno idealna, izgledaju velika, ali su lagana ko perce i tako je lako sa njima upravljati, ma ideal skroz. mene je jedino odbilo to sto kostaju 1000 eura a ne dodje uz njih auto sjedalica. 

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: Koja kolica su dobra?
19.6.2009 21:01:41   
shejla
malo sam "off topic", ali samo da priupitam :)
Kada se mogu podici kolica na drugi nivo. Ja imam graco mirage, i mojoj maloj je 2,5 mjeseca... Jos uvijek je u onom prvom, lezecem polozaju, do kada treba tako?

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: Koja kolica su dobra?
19.6.2009 22:56:46   
aazra
Shejla,

I kod mene su gracco mirage i stalno ih hvalim.
Mislim da je "gracco" super, kolica koja se lako sklapaju, rasklapaju, jednostavna, lijepa, prakticnauser posted image
Kao sto neko rece najvise njih vidja po gradu i stvarno je tako.
Neovisno o modelu ja najcesce vidjam upravo graccova i ovaj nas model.
 
A sad sto se tice tvog pitanja - nema tacno odredjeno kada ces bebu podici u sjedeci ili polu sjedeci polozaj.
Ja sam od drugog mjeseca praktikovala polulezeci polozaj kada je beba budna, i jos uvijek je najcesce u tom polozajuuser posted image
Stavim ga u lezeci kada zaspi, a onaj skroz sjedeci koristim najmanje.
 
 

< Poruku je uredio aazra -- 19.6.2009 22:57:30 >


_____________________________








(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: Koja kolica su dobra?
20.6.2009 20:54:05   
daca/maca
Drage moje,
Noor, hvala na lijepim komentarima. Moje mišljenje je da prvo trebamo razlučiti koliko cesto i na koji način cemo kolica upotrebljavati ( lagana šetnja po ulici, ili vozanje u automobilu , putovanje avionom...), tako da onda kupimo pravi model. Moj muž je URLAO što sam dala hiljadarku za kolica, i kaže: "nisam htio da pravim frku, jer si bia trudna 9.mjesec...", A SADA je happy sto sve FERCERA...

Ima kolica do 200/300KM, lijepa i lagana, ali ona NE IDU sa automobilom. Osim toga, u KUPOLI se moze voziti i malena bebica...

p.s. Ulaganje u SET KOLICA nije strasno ako se uzme u obzir da cemo aBda imati jos DELFINA...heheh...iznosacemo mi tu hiljadu do kraja....

KISS

MOJ DELFIN 20.02.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 14:04:15   
Super dada
Treba mi pomoć od vas sarajki!

Sutra dolazim u Sa da pogledam dječija kolica i AS. Ne mogu se bas pohvaliti sa poznavanjem Sarajeva, ali ce mi dobro doci vasa pomoc da mi kazete koje radnje trebam obici u potrazi za kolicima. Inace za sada, na vrhu kupovne liste mi stoji Graco, ali mozda se odlucim i za nesto drugo ili bolje.

Do sada sam na ovom forumu nasla da je bitno obići:
- Amco Comerc Mojmilo
- Turbo Limac Dobrinja
- Neka prodavnica koja ima Graco- Skenderija.

Navedite mi radnje i odprilike gdje su, a ja cu se vec snaci na mapi Sa.

Velika hvala za one koji budu imali strpljenja da mi odgovore.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 14:09:57   
Medić*
pored navedenih mjesta pogledaj u Robot comercu na Socijalnom, u Merkatoru takodjer na Socijalnom imas Chikove proizvode cula sam za neka snizenjauser posted image , Na ferhadiji imas Turbo limac, to je ono sto ja znam user posted image

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 14:10:33   
TonkicaPalonkica
Imas Turbo limace u
BBI centru
Grand centu na Ilidzi (Butmirska 16)
Dobrinji

Imas chicco u Merkatoru na malti

user posted image


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 14:11:23   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: medic slatki

pored navedenih mjesta pogledaj u Robot comercu na Socijalnom, u Merkatoru takodjer na Socijalnom imas Chikove proizvode cula sam za neka snizenjauser posted image , Na ferhadiji imas Turbo limac, to je ono sto ja znam user posted image


u ferhadiji nema TL, ima u Titovoj ali u njemu vise baby opreme..


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 14:16:18   
Medić*
Da u pravu si u Titovoj, bilo je, mada ja davno nisam isla pa neznam sta je sadauser posted image

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 14:21:02   
TonkicaPalonkica
I dalje je TL, samo nema kolica i to..
samo odjeca i igracke, mislim da je sva oprema za bebe prebacena u BBi


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 14:25:46   
Medić*
hvala, super da znam ako mi zatreba.

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 689
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 16:27:12   
Super dada
Hvala vam lijepa, valjda budem nesto sutra odabrala.

Pozz svima!

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 690
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 16:41:11   
Amela83
IZVORNA PORUKA: aazra


I kod mene su gracco mirage i stalno ih hvalim.
Mislim da je "gracco" super, kolica koja se lako sklapaju, rasklapaju, jednostavna, lijepa, prakticnauser posted image
Kao sto neko rece najvise njih vidja po gradu i stvarno je tako.
Neovisno o modelu ja najcesce vidjam upravo graccova i ovaj nas model.


 

Potpisujem! I mi imamo ista kica i prezadovoljni smo. Jedina mana im je što bebi ne može biti okrenut ka mamici (izuzev ako nije u AS). Ali, to i nije tako bitno. Moj mali user posted image se nikad nije žalio zbog toga! user posted image


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 17:02:50   
nikita
Jesu to ova kolica :
http://www.youtube.com/watch?v=BU60UO5w4d8

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 692
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 17:09:27   
cibra
i ja imam takva kolica i prezadovoljna sam nisu teska tezine su 6,9kg sto je meni bilo jako bitno jer ih moram svaki dan iznositi na V sprat

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 17:22:50   
Dalila Sa
Molim vas jel neko zna gdje se ima kupiti kišobran za kolica,posebno.Imam Gracova kolica sa AS,ali pošto je sad ljeto i sunce,a na njima nije došao kišobran odnosno suncobran,pa me zanima da li se ima negdje posebno kupiti.Imam problem kad vozim bebu a sunce,pa tako da i ne izlazimo često zbog toga.

_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 17:37:11   
daca/maca
ne....necu o kolicima, vec da naglasaim da u Chiccu imaju snizenja, tj sad su cijene NORMALIZOVALI....ipak je bilo previše dati za jaknicu 100KM, ili za majičicu 50KM....NA ZALOST NISU ZNIZILI baby OPREMU, ali jesu krpice....moze se naci lijepih kompletica, a pristupacnih...naravno i kvalitet je dobar, a kroj SUPER...ja bas kad kupujem gledam i kako je skrojeno....a ne da bude u struku široko za dijete od 2 godine...

p.s. I u Oviesse su počela sniženja, ima povoljnih stvari...u Interexu je veci izbor za djecu....


MOJ DELFIN 20.02.2009.

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 18:05:32   
Amela83
IZVORNA PORUKA: nikita

Jesu to ova kolica :
http://www.youtube.com/watch?v=BU60UO5w4d8


Upps! Nisam obratila pažnju na model! user posted image Kod mene su Ultima Genny : http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-95970142.aspx, s tim da mi je uz njih došla i zimska navlaka. Koštala su 250 KM, u Turbo Limaču.
Ali prijateljica ima Gracco mirage i također je prezadovoljna.

< Poruku je uredio Amela83 -- 21.6.2009 18:09:13 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 696
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 18:32:20   
NANICA
IZVORNA PORUKA: Dalila Sa

Molim vas jel neko zna gdje se ima kupiti kišobran za kolica,posebno.Imam Gracova kolica sa AS,ali pošto je sad ljeto i sunce,a na njima nije došao kišobran odnosno suncobran,pa me zanima da li se ima negdje posebno kupiti.Imam problem kad vozim bebu a sunce,pa tako da i ne izlazimo često zbog toga.



Ja uzela prije par dana u TL na Ilidzi (samo su oni imali, nestalo)
Imas "univerzalne" koji kostaju 50KM i BUBU koji kostaju 12KM samo sto trgovci ne znaju (osim gospodje na Ilidzi) da su ti BUBU kompatibilni sa svim kolicima okruglog profila cijevi sto stoji i na njima.
Preporucujem ti da ih prvo sve nazoves da ne ides djaba

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 18:55:04   
Dalila Sa
NANICE hvala na informaciji.Sutra idem u TL u BBI Centar,nadam se da nije nestalo

_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 18:55:50   
NANICA
Nazovi ih, 262-290, oni nisu imali

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: Koja kolica su dobra?
21.6.2009 23:19:40   
muby
Prije par dana kupili smo chicco  Duo CT 0.2 kolica + autosjedalica na snizenju i kostala su 445KM. Ne znam dal jos traje to snizenje ali sigurno se nismo pokajali.
A takodje smo vidjeli graco kolica + autosjedalica Mirage u radnji kod katedrale i u kompletu su kostala oko 370 KM sto je puno povoljnije nego kad se kupuju pojedinacno.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *