|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
16.6.2009 10:54:57   
Noor
Ja sam se zaljubila u Chicco trio 4 me. Preskupa su, naravno, ali sam skontala neku kombinaciju preko interneta. Imaju 2 likova u Sarajevu koji "dilaju" djecijim kolicima, imaju sve Chiccove modele, a trio4me kosta 800 KM. Ima li neko iskustva sa tom vrstom kupovine? Ja sam mislila otici da pogledam sta nude jer se moze naruciti boja i model preko kataloga i kako mi je lik rekao ceka se 15-20 dana.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Koja kolica su dobra?
16.6.2009 16:36:37   
NANICA
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ma meni je sve to pretjerano! user posted image
Ko voli neka izvoli ali sto je previse previse je...pa za 1200 KM haman mozes auto kupit!
Korpu cete koristiti- ma ni 6 mjeseci (ma ni tri realno ali eto...neka bude 6) a AS bolje kupiti neku sa bazom koja je sigurnija i koju cete moci duze koristiti...neku kombinovanu..ovu djeca brzo prerastu.
Kolica- hajd i nekako mada 90 % ljudi predje na kisobran kolica nakon godinu jer su ova teska za baratati.
Ugl. to je jedino dobra investicija ako planirate troje djece pa da svi koriste. user posted image




Potpisujem. Nije mi jasno zasto teziti nekim peuser posted image lucima. Svi mi zelimo svojoj djeci najbolje ali sto je previse previse je (ja licno Bogu hvala mogu si priustiti i ta ali mislim da nema potrebe). Pogledajmo oko sebe, toliko je ljudi koji mozda sebi ne mogu osnovno priustiti. Sto kaze Visnja u Chicco-u 1200 (cegauser posted image ). Mislim voze se djeca u svakim.
Negdje u ranijim poostovima sam napisala da je u stvari najbitnije da su testirana kako se ne bi sklopila ili nesto drugo.
Mi smo sliom prilika morali stari Graco Mirage model zamijeniti. Uzeli u TL Graco Mojo ali po pristojnoj cijeni (u stvari na snizenju). Mirage cu pokloniti jednoj zenici kod moje mame koja ne stoji fin. najbolje a ima bebicu od 3mj.
Neka joj je sa srecom i da se njena bebica navoza i nauziva u njima kao sto je i moja starija djevojcica

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Koja kolica su dobra?
16.6.2009 16:39:40   
neki
Nanica,svaka ti castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Koja kolica su dobra?
16.6.2009 16:44:31   
NANICA
Ma draga Neki, samo pokusavam biti realna. Kad vidim neku mamicu na ulici sa djetetom a vidim da bas ne stoje najbolje vjeruj da mi se place user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Koja kolica su dobra?
16.6.2009 19:06:30   
Noor
Svako ima pravo na svoje misljenje, a i da svom djetetu priusti onoliko koliko je u mogucnosti. Meni je ovo prva user posted image i planiram kupiti kolica koja mi mogu posluziti i kasnije. Zato su mi se ova Chiccova ucinila kao najbolje rjesenje. I nosiljka i AS i kolica su mi potrebna, a znam mame koje su koristile nosiljku i duze od 6 mj, pa zasto onda kupovati sve zasebno kad mogu sve u kompletu?  

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Koja kolica su dobra?
16.6.2009 23:50:31   
NANICA
Sve to stoji, draga moja i naravno da postujem i druga misljenja ali moje misljenje je u prethodnom postu i nadam se da se postuje kao sto i ja postujem druga. Vjeruj mi, od prve bebe imam svu opremu (nosiljku, AS do godinu dana, AS do 5 godina, stolicu za hranjenje, kolica, kisobran kolica, vrtic ili igraona kako ga vec zovu) i sve ce mi to posluziti za drugu bebu. Sve sam kupila sa umjerenim cijenama a iza svake stvari stoji brand name (Graco, Camm, Coconut, Brevi, Maxi Cosi)koji jamci da je stvar testirana ali samo mislim da nema potrebe za pretjerivanjem jer toliko je bijede oko nas, na zalostuser posted image .

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 0:04:07   
dinciii
Svako ima svoje pravo i misljenje sta i kako ce.I ja sam svoja platila skupo i nezalim ni sekund ja sam radila stojala po zimi na ulici i sl. da bi sebi priustila nesto sto je meni cejf,nikom ih nisam uzela iz usta nego sam ja radila i zaradila.Neko pretjeruje u drugim stvarima al eto meni bio cejf da kupim svojoj Rejhani ta kolica i kad nesto zapikas ni jedna druga ti se vise ne svidjaju...user posted image barem se to kod mene desilo user posted image

a naravno da ima i bijede,i meni je zao takvih ljudi i oni koji nisu fakat u stanju ja cu i pomoci i pomogla sam cesto,al ima bogami i onih koji kukaju a mrsko im mrdnut guzicu,izvinite al tako je.





_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 11:13:25   
slono
IZVORNA PORUKA: NANICA

Sve to stoji, draga moja i naravno da postujem i druga misljenja ali moje misljenje je u prethodnom postu i nadam se da se postuje kao sto i ja postujem druga. Vjeruj mi, od prve bebe imam svu opremu (nosiljku, AS do godinu dana, AS do 5 godina, stolicu za hranjenje, kolica, kisobran kolica, vrtic ili igraona kako ga vec zovu) i sve ce mi to posluziti za drugu bebu. Sve sam kupila sa umjerenim cijenama a iza svake stvari stoji brand name (Graco, Camm, Coconut, Brevi, Maxi Cosi)koji jamci da je stvar testirana ali samo mislim da nema potrebe za pretjerivanjem jer toliko je bijede oko nas, na zalostuser posted image .


E moja Nanice, mi sve ovo sto si navela od stvari i to poznatih brendova kupismo za milju, a one se trose i rasipaju kao da i maju platu Nedzada Brankovica, a i on garant uzima na snizenju jer da moze kako uzeo bi i od nas malo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 11:51:41   
Super dada
Ciao svima, da se i ja ukljucim na ovaj forum.
Pregledala sam ovu temu, sve do 27. stranice.

U dilemi sam koja djecija kolica da kupim i sa kojim detaljima. Za sada su na vrhu moje liste izbora Graco Ultima sa autosjedalicom (u TL Mostaru 400 KM) koja moze da uklopi na kolica ili kako ja to kazem korpa za dijete, jer ce mi vise trebati kao takva da user posted image nosim u tome gdje god krenem.

Voljela bih da mi neko odgovori ukoliko ima ova kolica, s cime je zadovoljan, a koji su nedostaci. Ili da mi mozda preporuci neki drugi tip Graco koji bi recimo imao jos neki detalj bolji. 

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 12:10:58   
NANICA
Ljubice draga,
Vidim da si iz Konjica pa ti nece biti daleko. Imas BIMACO u Sirokom, cini mi se. Oni su zastupnici za Graco u BiH a i cijene ne mogu biti skuplje nego kod drugih jer skoro svi uzimaju od njih. Imaju i svoj WEB.
Sretno

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 13:14:06   
dinciii
slono ja trosim koliko i zaradim ustvari sad sam na trudnickom i naravno ako imam da cu se rasipat nisam ni prva ni zadnja!!!i ja ne vidim nista lose u tome!svako ima svoje sta kako itd.... lijep pozdrav

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 13:45:59   
Super dada
Nanice, hvala za preporuku za Široki, ali mi se dole nikako ne ide samo zbog kolica. Inace zivim na relaciji Tz-Mo pa mi je sve usput, Tuzla, Konjic, Sarajevo i Mostar i planirala sam da u ovim gradovima pogledam i valjda nadjem odgovarajuca kolica.

Ako ima neko drugi prijedlog osim mog izbora Graco Ultima, unaprijed zahvaljujem.

Svakako su mi bitni detalji:
- da nisu preteska kolica,
- da se sklapaju jednom rukom,
- da su gumeni tockovi,
- da je rucka podesiva po mojoj visini.

Jos nesto: Da li mi neko može objasniti da li mi je pametno razmisljanje u vezi korpe, tj. autosjedalice od 0 do 13 kg, da je planiram montirati na kolica i tako ici u setnje sa svojim bebacem.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 13:56:49   
Amela83
I ja imam Gracco Ultima, i prezadovoljna sam. Imaju sve to što ti zahtijevaš i prihvatljive su cijene. Jedini nedostatak je što beba ne može biti okrenuta tebi, izuzev ako nije u auto sjedalici. Ali meni to i nije neki problem. Ja svog user posted image od početka vozam bez te AS, a gledamo se kroz prozorče! user posted image Super je i što imaju zimsku navlaku!
Što se tiče ostalih proizvođača, meni su se svidjela CAM-ova kolica- kod njih bebi može biti okrenut mamici, ali su ona teža od Gracovih (za oko 6 kg). I još koštaju 490 KM!


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 14:27:46   
slono
IZVORNA PORUKA: dinciii

slono ja trosim koliko i zaradim ustvari sad sam na trudnickom i naravno ako imam da cu se rasipat nisam ni prva ni zadnja!!!i ja ne vidim nista lose u tome!svako ima svoje sta kako itd.... lijep pozdrav


Mislim da je ipak bolje biti praktican i za puno manje para, kupiti jednako kvalitetno i lijepo.
Uvjerila sam se da vrlo cesto placamo ime i onu markicu sto pise sa strane, a mame sijevaju ocima koja vozi kakva kolica. I Graco, Brevi ili Cam su provjerene marke, ali pristupacne za svaciji dzep.
A svako neka radi sa svojim novcem sta hoce, ali ne znamo sta donosi dan,a sta noc.
Bolje je znati nego imati!!!!user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 14:37:17   
Lulu_
ja sam u sarajevu gledala camova kolica za 1200 km koliko su kostala i moja chiccova,
moja chiccova kolica su dosla sa velikom korpom u kojoj je naomih sa 2 mjeseca obisla kilometara i kilometara i bilo joj je kao u kreveticu jer su jako dobro postavljena i imaju kao madrac mali i mogu se montirati na zadnje sjediste tako da je dozvoljena sa njima voziti
imala su autoosjedalicu koja se takoder na klik namjesta na kolica,dakle nisam imala potrebe da je premjestam kada zaspe ni u jednoj ni u drugoj korpi i na kraju imam sad ova kisobran kolica

uz to sve su dosle zimska kabanica,navlaka furtovana za nogice,za sve korpe nastavci za auto i kabanice kao i mreze za komarce, zastita od vjetra i torba

i meni je bila realna cjena 1200 km za sve sto sam dobila

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 14:43:33   
Anoniman
Mi smo Asji kupili kolica 3u1gdje je došla i AS 0-13 kg i koristili ih vrlo malo,čim je počela da sjedi kupili smo baby ideal sportska kolica u TL,sada ni ta više ne koristimo. Mišljenja sam da ne treba pretjerivati u tim stvarima,al opet ima ljudi kojima je važno da se vidi da su skupa kolica. Ti nađi neka lijepa i praktična,graco uopće nisu loša kolica,naprotiv,a i cijena im je pristupačna. U konjicu nema potrebe da svraćaš i gledaš jer ti tamo nema ništa hehe ja znam jer sam ja iz Konjica (udata u sarajevo). Eto to je moje mišljenje,djeca jako brzo sve prerastu ali to opet ne treba značiti da kupujemo jeftine stvari,ali eto ja uvijek volim da nađem neku zlatnu sredinu,jer ne mora značiti da ono skupo da je lijepo i praktično. Ali eto opet treba čovjek najviše ravnati se po svom džepu.

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 14:44:17   
aazra
[/quote]

Mislim da je ipak bolje biti praktican i za puno manje para, kupiti jednako kvalitetno i lijepo.
Uvjerila sam se da vrlo cesto placamo ime i onu markicu sto pise sa strane, a mame sijevaju ocima koja vozi kakva kolica. I Graco, Brevi ili Cam su provjerene marke, ali pristupacne za svaciji dzep.
A svako neka radi sa svojim novcem sta hoce, ali ne znamo sta donosi dan,a sta noc.
Bolje je znati nego imati!!!!user posted image
[/quote]

I ja se slazem sa ovim ja imam graccova mirage standardna tri polozaja, krov, korpa za stvari,
ja bih mozda kupila i neka skuplja ali zivim u zgradi s malim liftom i ova jedva uguram.
Plus sto ispred ulaza imam stepenice i skoro uvijek se neko nadje da mi pomogne, ali kada nema nikog onda ja sama uzmem i bebu i kolica i snesem.
Stvarno ne shavatm kako neko moze kupiti uzasno skupa kolica pritom jos i teska i a ne racuna da ce nekad biti u situaciji da nosi ta kolica  u lift iz lifta uz stepenice niz stepenice...Ili u jednom rukom drzati bebu, drugom sklapati i rasklapati kolica..
Koliko imam prijateljica koje su na kraju kupile jednostavna kisobran kolica ili neka druga a ona "skupocjena" im stoje u kuciuser posted image  Ili hodaju s bebom u "kenguru"...

< Poruku je uredio aazra -- 17.6.2009 14:45:47 >


_____________________________








(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 16:47:43   
Super dada
Hvala curke na informacijama za Graco. Nemam namjeru pretjerivati sa cijenom a posebno ako nisu praktična kolica, ne pada mi na pamet da ih takva kupujem.

Kako mi niko ne govori protiv Graca Ultime, izgleda da ce to biti moj izbor.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 17:15:16   
slono
Šetajuci sarajevskim naseljima, primijetila sam da 90% majki i oceva guraju razne vrste Gracovih kolica. Svaka su lijepa na svoj nacin i svi ih hvale. Djevojka koja radi u Amku-Mojmilo zaista se razumije u ono sto radi i kaze da se dosad niko nije pozalio na Gracova kolica, ali kad su AS u pitanju, tu je mozda bolji Brevi. Mi smo kupili Brevi od 0-18 kg i ima 5 položaja, a koštala je 230 i koju markicu. Beba od 6.mjeseci putuje u njoj na more, a kad se spusti moze sjediti dijete kao sto je moj stariji sin, skoro pa 6 godina i nije tezi od 18 kg.
user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 17:24:04   
bebana27
http://img134.imageshack.us/img134/9744/1805091505z.jpg
ova smo mi kolica nasli za svog sina jako su lijepa i lagana sa nosiljkom

< Poruku je uredio bebana27 -- 17.6.2009 17:25:04 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 21:25:06   
dinciii
Naravno svako tu ima svoje misljenje i sigurno nisam usla u minus da ih kupim da ti pravo kazem nisam plaho ni osjetila jer cim sam saznala da sam trudna odvajala sam svaki mjesec bas radi toga da ne osjetim i sto sam ih odmah zapikala,sto se tice prakticnost ja sam prezadovoljna kolica sve u jednom ne moram uzimat nikakva kisobran kolica i kad mi dojadi boja il ako se podere od dugog koristenja za drugo dijete mogu uzet druge navlake.i kolica su ko nova,lagana skapljaju se super itd..necu sad da se nabrajam nit se osjecam nesto duzna da nekom polazem racun sto sam njih uzela,svako ima svoje ja ne osudjujem ni druge sto nesto drugacije rade zato i ne zelim da mene neko kritikuje sta i koliko sam potrosila svako zna za sebe kako i sta ce..user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 22:48:22   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: dinciii

Naravno svako tu ima svoje misljenje i sigurno nisam usla u minus da ih kupim da ti pravo kazem nisam plaho ni osjetila jer cim sam saznala da sam trudna odvajala sam svaki mjesec bas radi toga da ne osjetim i sto sam ih odmah zapikala,sto se tice prakticnost ja sam prezadovoljna kolica sve u jednom ne moram uzimat nikakva kisobran kolica i kad mi dojadi boja il ako se podere od dugog koristenja za drugo dijete mogu uzet druge navlake.i kolica su ko nova,lagana skapljaju se super itd..necu sad da se nabrajam nit se osjecam nesto duzna da nekom polazem racun sto sam njih uzela,svako ima svoje ja ne osudjujem ni druge sto nesto drugacije rade zato i ne zelim da mene neko kritikuje sta i koliko sam potrosila svako zna za sebe kako i sta ce..user posted image



upravo tako...sto se pravdas
ja sam dala 1200 km i nije mi nimalo zao i opet bi isto uradila i evo jos nesto za dame koje osudjuju toliko nas sto trosimo

ova cu ostaviti da kupe prasinu a za drugu djete cu kupit nova jos skuplja koja sam vec nasla

volim to i kome se ne svidja nek ne gleda user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 22:53:59   
slono
Nemoj jedna , uzmi odmah dvoja!!!!! Samo naprijed!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Koja kolica su dobra?
17.6.2009 23:39:00   
Lulu_
uzecu jedna za zimu u malo tamnijim bojama a jedna za ljeto u malo svjetlijim.dobro si me napomenula user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Koja kolica su dobra?
18.6.2009 8:16:50   
poetesa
ja tražim da kolica imaju nekoliko stvari kao što su ručka koja se pomiče naprijed i nazad, 3 položaja i lako sklapanje a uz to da nisu preskupa. Preskupo je za mene iznad 500 km za kolica bez nosiljke.  Svako se proteže koliko može! user posted image  Ali pošto sam gledala milion modela, našla sam da zaista ima kolica koja imaju sve ovo što hoću a ne prelaze gornju cifru...
Druga je stvar sa kolicima 3 u 1 , njihova cijena govori o iskoristivosti.
Ali ja ću radije nakupovati više  različitih stvarčica za moju bebicu nego dati sve za grandiozna kolica

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *