|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
26.1.2012 17:26:09   
Dzenana_G
Slazem se sa Dinom niko nije kriv sto je grlic pukao, ali iskljucivo on je kriv sto nije sasiven. Nema tog argumenta koji bi ga opravdao. Na jednu stranu sve ono sto je on uradio za mene, ja sam zahvalna. I naravno to sve ne pada u vodu zbog ovoga ja mozda sutra opet kod njega odem, ali ovo je neoprostivo.

Mona prsnuce grlica se jasno vidi....


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: dr.Salko Mašić
27.1.2012 0:07:53   
Leena
monaa, s obzirom na to da su na mom porodu bili studentu, jasno se sjecam recenice dr. Nakasa: "evo, vidite, kada krv promijeni boju, postaje narandžasta, znači došlo je do prsnuća grlića koji se onda što prije ušiva". Istu su školu učili...

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: dr.Salko Mašić
27.1.2012 9:49:58   
Monaa
Moguce je onda da sam ja pogresno informisana, jer kada sam procitala ova vasa iskustva pitala sam bas osobu koja radi na Jezeru kako je moguce da se ne sanira puknuce grlica i receno mi je da je moguce da se takva stvar ne vidi na porodu odmah nego tek kasnije. Nisam ja izmislila. user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: dr.Salko Mašić
27.1.2012 10:23:15   
Leena
monaa, vjerujem ti, nego se sjecam stvarno toga, jer sam tako i saznala da je grlic pukao, jer je to govorio studentima. I nakon cetrdeset dana, na pregledu, mi je rekao da se super sanirao, da je k'o novuser posted image , poslije sam otisla svom ginekologu, kojem redovno idem, i zena uopste nije primijetila da je usivan, tek kad je procitala otpusno iz bolnice skontala.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: dr.Salko Mašić
27.1.2012 11:34:42   
animagical
da dodam, ni moj nije usiven! i imam nalaz dr divanovica na kom pise...to sad nakrivo srasta i ko zna kako ce cuvati iducu tudnucu,ako se kad na nju odlucim... dr i je na kontroli rekao:joj, sine dragi,sta su ti ovo uradiliuser posted image i po meni vakuum je najgora sprava...da su mi radili carski,imala bih isto rezova...ako ne i manje...a bar bih mogla sjesti...masic mi je dao 36 konaca i spusten mjehur...ja cu citav zivot piskati u gace zbog njega...user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: dr.Salko Mašić
27.1.2012 12:27:30   
Dzenana_G
Meni je juce dr rekla da mi je grlic zarastao, ali da izgleda katastrofa i da se samo nada da nece biti problema zbog toga....

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: dr.Salko Mašić
27.1.2012 12:49:56   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: animagical

da dodam, ni moj nije usiven! i imam nalaz dr divanovica na kom pise...to sad nakrivo srasta i ko zna kako ce cuvati iducu tudnucu,ako se kad na nju odlucim... dr i je na kontroli rekao:joj, sine dragi,sta su ti ovo uradiliuser posted image i po meni vakuum je najgora sprava...da su mi radili carski,imala bih isto rezova...ako ne i manje...a bar bih mogla sjesti...masic mi je dao 36 konaca i spusten mjehur...ja cu citav zivot piskati u gace zbog njega...user posted image




animagical .... i meni je slicno i dan danas pogotovo u trudnoci s tim piskanjem. tako da ipak nije do masica ja mislim nego da vakuuma... dzaba ... meni nije bilo problema s grlicem al jeste sa svim drugim a niko nije htio priznati da je to poslejdica vakuma... a bila je ... jer su mi zaj.... do kraja zivota mokracne kanale poslije poroda mjesec nisam mogal bez katetara piskiti. i jos zamalo ne ispadoh luda ... al hajd ....
nije me poradjao masic svo iskustvo s njim koje sam imala u prosloj trudnoci bilo mi je ok . u ovoj ga nisam ni srela sasvim slucajno. kad sam se poradjala u galvi mi je bilo da vakum moze steti samo bebi i brinula sam za to jako .. a ustvari on ostavi posljedice na zeni . nadam se da mi ga ovaj put nece ni spomenuti.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: dr.Salko Mašić
27.1.2012 13:14:57   
animagical
znam,ali ono sto hocu da kazem je, kad bi vise koristili uzv manje bi vakuum, a oni za njim bas lahko posezu...ja ne vidim po cemu je to vakuum bolji od carskog...a ovo piskanje u gace ubija u pojamuser posted image  

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: dr.Salko Mašić
31.1.2012 18:58:16   
jutro
Zdravo! Mislim da nije fino tako pričati o uvaženom dr.Salko Masic u javnosti,jer ON je jedan od svijetli primjera u toj ustanovi. Prema tom čovjeku treba ustati.......taj dr. ne gleda na;boju,naciju,životni status i drugo. Svaka mu Čast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image Ja sam izgubila dvije bebe zbog nemara dr..pa nisam nikad ni spomenula ih a tek pisala u javnosti o njima s imenom i prezimenom a kad je bio carski,urađen je i nakon 2 mjeseca se ustanovilo da je ostao komadić posteljice jer sam krvarila bez prestanka s užasnim bolovima i opet pod nož..........i sebi ne bi dozvolila da im ime spomenem to neka nose na duši....svojoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ovo što piše "babina beba" je istina prava....a koja želi neki tretman poseban ima privatni porod koji želiš u Sanasa koji kosta puno i svi trče Njemu i opet pričaju o uvaženom dr.SALKO s poštovanjem da spomenem ime Njegovo.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: dr.Salko Mašić
31.1.2012 19:27:34   
nanika
Jutro slazem se sa tobom!!

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu jutro)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: dr.Salko Mašić
31.1.2012 21:15:51   
jutro
user posted image Hvala nanika!!!!!!!!!!!!! to je samo činjenica,nisam nikad i ništa komentarisala na bilo kojem portalu ali ovo me je natjeralo......Blago "MAJCI" koja ga je rodila i odgojila.......dr.Salko s poštovanjem opet ime da spomenem ,se jasno vidi da je se časno i pošteno zakleo za svoju diplomu............i da ostane takav i da puno godina živi......ako BOG da......Ammin! Nije ni dr. melek ni anđeo pa da ne griješi......mislim da bi ja mogla knjigu da napišem o iskustvu svom i dr. Samo mogu još da kažem HVALLA BOGU PA TAJ ČOVJEK POSTOJI!
IZVORNA PORUKA: nanika

Jutro slazem se sa tobom!!


(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: dr.Salko Mašić
31.1.2012 21:24:56   
Leena
svi trče Njemu i opet pričaju o uvaženom dr.SALKO s poštovanjem da spomenem ime Njegovo.


A on je, ipak, samo covjek, pa se ta zamjenica pise malim slovom :)

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu jutro)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: dr.Salko Mašić
31.1.2012 21:38:48   
M kao Mama
Jutro dobro nam došla na forum, a pisanje velikim slovima je zabranjeno

(odgovor članu jutro)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: dr.Salko Mašić
31.1.2012 22:58:21   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: jutro

NIJE MI POTREBAN LEKTOR.....I NIJE RIJEČ O PRAVOPISU...a mislim da ima razlike između čovjeka i covjeka...



Jutro ne znam da li si vidjela moj post, ali evo već drugi put ti pišem, da pisanje velikim slovima nije dozvoljeno. Molim te pridržavaj se pravila foruma Ringeraja.ba.

(odgovor članu jutro)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: dr.Salko Mašić
31.1.2012 23:07:46   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: jutro

NIJE MI POTREBAN LEKTOR.....I NIJE RIJEČ O PRAVOPISU...a mislim da ima razlike između čovjeka i covjeka...

Lektori nisu moja stvar..ali u ovom slucaju treba ti moderator. Ja sam ti obrisala postove. Velika slova su zabranjena u forumskoj komunikaciji.
Molim te procitaj Pravila koristenja.

LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu jutro)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: dr.Salko Mašić
5.2.2012 17:50:48   
nella28
zna li neko kad je dr masic dezurni,hvala

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: dr.Salko Mašić
5.2.2012 18:05:26   
Monaa
U srijedu je na kabinetu, znaci da je dezurni dan poslije (cetvrtak). Bar bi tako trebalo biti.

(odgovor članu nella28)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: dr.Salko Mašić
5.2.2012 20:42:33   
Skvo RR
Opet i opet napominjem da dezure, smjene i slicno postavljate na pripadajucoj temi
http://www.ringeraja.ba/forum/informacije-dezure-smjene-telefoni-u-porodilistima/m_664469/mpage_16/tm.htm#1203438

LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: dr.Salko Mašić
24.3.2012 12:24:24   
Miimy
Osjecam zaista veliku potrebu da napisem par rijeci.... svoju trudnocu vodim privatno i sa uvazenim dr. Masicem se nikad u zivotu nisam srela, iako sam cula sve najbolje o njemu.... jutros zbog visoke temperature sam bila hitno poslana u Opcu bolnicu da me pregleda ginekolog, dosla sam tamo i dr, je bio dezurni, ta ljubaznost, ta ljudskost, ta susretljivost, ostavila me bez teksta covjek koji me prvi put vidi nisam njegov pacijent se prema meni ponasao kao da sam mu rodjeno djete ... svaka cast za jednog ovakvog dr. a prije svega jednu ljudinu koji ocito radi za svijet i u sluzbi svijeta... i rekla sam mu na izlasku bila mije iznimna cast sto sam Vas upoznala ... sve pohvale

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: dr.Salko Mašić
25.4.2012 10:12:26   
LOREEN
Znali neko kad je dežurni dr. Salko Mašić.
Unaprijed hvala

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: dr.Salko Mašić
26.4.2012 11:53:52   
eskimka

IZVORNA PORUKA: LOREEN

Znali neko kad je dežurni dr. Salko Mašić.
Unaprijed hvala



Loreen u nedjelju je dezurni.... svi info o dezurama su ti na ovoj temi....
http://www.ringeraja.ba/forum/m_664469/mpage_18/key_/tm.htm

(odgovor članu LOREEN)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: dr.Salko Mašić
4.5.2012 22:54:50   
NermaKhan
Pozdrav svima-htjela bih i ja svoje iskustvo da podijelim sa vama. Porodila sam se 24.01.2012. Trudnocu sam vodila u Skerlicevoj i 9 mjesec sam se prebacila kod dr.Masica. Covjek je zaista fin i korektan prema svima al je prezauzet-njegovi pregledi jesu malo grublji od ostalih al nista strasno. Poslije svakog vaginalnog pregleda imacete krvarenje bez obzira koji je dr.u pitanju.Svaka trudnica zeli da joj dr.sve detaljno objasni al ipak to u bolnici niko ne radi-privatnik je druga prica-tako da se nemojte razocarati ako vam samo kazu da je sve ok. Ja kad sam bila pred porod dr.Masic je bio na godisnjem i zadesila sam se u smjeni dr.Drljevica i babice Feride-kojoj sam zahvalna do neba. Zena me je cijelo vrijeme zvala "duso" i stalno me je obilazila i savjetovala sta da radim.A nisam joj niko i nista niti sam nosila neke poklone i sl.Zena je smirena i ljubazna a upravo takav neko vam treba u tim trenucima.Bitno je i suradjivati na porodu koliko se moze. Ja sam primljena u 22:40 i bila sam otvorena 8prstiju-dr.mi je odmah rekao da cu se brzo poroditi.Probio mi je vodenjak,ukljucio kap-u salu sam otisla u 22:55 a porodila se u 23:10.Nisu me cak ni sjekli-tako da bih svakoj trudnici pozeljala porod kao moj sto je bio. Zelim reci-da nije uopste bitno ko vam vodi trudnocu-kad porod krene porodice vas dr.koji je tad dezurni.Pozz

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: dr.Salko Mašić
4.5.2012 23:56:24   
Kettty
Moze li jedno pitanje-da li i jedna mama zna da li je dozvoljeno prisustvo tate na porodu u NASOJ vojnoj bolnici?:)
Da li se porodjaj kadi placa?Unaprijed zahvalna-ljube vas bembele cure :Duser posted image user posted image

(odgovor članu NermaKhan)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: dr.Salko Mašić
5.5.2012 0:07:14   
Monaa
Prisustvo tate je dozvoljeno, ja sam pitala dr Masica i rekao je da moze. Za kadu ne znam informaciju.

(odgovor članu Kettty)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: dr.Salko Mašić
5.5.2012 11:41:59   
M kao Mama
prije pet godina moj suprug bio sa mnom u sali, ništa se nije plačalo, niti je vadio neke nalaze, samo prije ulaska u salu obukli ga u zeleno odjelo, maska, i bio je cijelo vrijeme poroda, dok su me šili.

Akobogda i ovaj put planiramo,

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *