|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:27:49   
jasmin
aazrice,što se tiče knijenja ruku i stavljanja nakita,ja ne znam da ima smetnja,štaviše,bojenje noktiju knom je,po hadisu,pohvalno. Danas imamo i lakove za nokte,pa ko voli nek izvoli. Osobina žene je da se ukrašava,uljepšava šminkom,odjećom,mirisima....većina žena se bolje osjeća kada je dotjerana,i svakako da je to ljepše i za tuđe oči user posted image .

Da li bih mogla živjeti u poligamnom braku...hm...za svojih 26 godina života naučila sam da nikada ne kažem da nešto nikada ne bih mogla. Ljubomorna sam po prirodi,volim partnera samo za sebe i udala sam se za muškarca koji tako razmišlja.
Raja općenito pravi grešku kada smatra ili kaže da je poligamija propisana islamom. Ona nije propisana,ona je samo ograničena brojem,štaviše,tom pitanju se veoma oprezno prilazi,baš kao što kaže Kur`an: A ako strahujete da nećete pravedni biti, onda samo jednom.
Teško je naći insana koji bi mogao zadovoljiti pravdu,tako da je bolje da se ne igra user posted image .user posted image
Također ima hadis da će čovjek koji je imao više žena pa naginjao jednoj,doći na Sudnji dan iskrivljen na jednu stranu,tako nešto. Malo ko se smije prihvatiti ovog izazova.
Poligamija itekako ima svoje prednosti,međutim,ja ne vidim potrebu da govorim o tome,jer ta tema nije nešto što ima bilo kakvog utjecaja na moju vjeru.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:30:47   
Daliyah92
jasmin draga, izgubices se u svim ovim pitanjima user posted image I ja bih te voljela upoznati uzivo, svidja mi se nacin na koji razmisljas, na koji zivis... Ja isto nosim nikab ovdje i u Jordanu, ali ne i u Bosni. Pa pitanje za tebe: Sta mislis o tome? Je li dozvoljeno tako? Trazila sam puno o tome i nigje nisam nasla odgovor. Nadam se odgovoru user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:31:02   
jasmin

IZVORNA PORUKA: salmy

Jasmin draga nasa kakva ti je slika na licnoj karti?
i kako zene koje imaju nikab voze auto? mislim sta kad ih drotovi zaustave?

user posted image
Slika na LK je bez pokrivača na licu,logično je...je li lična ili ne user posted image ?
Sve ovisi od toga šta čika policajac hoće. Obično nema nikakvih komplikacija.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:32:44   
salmy

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: salmy

Jasmin draga nasa kakva ti je slika na licnoj karti?
i kako zene koje imaju nikab voze auto? mislim sta kad ih drotovi zaustave?

user posted image
Slika na LK je bez pokrivača na licu,logično je...je li lična ili ne user posted image ?
Sve ovisi od toga šta čika policajac hoće. Obično nema nikakvih komplikacija.

user posted image user posted image user posted image valjda se nekad upoznamo
ps. Kad ce ta kahvica Hanady

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:34:08   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

jasmin draga, izgubices se u svim ovim pitanjima user posted image I ja bih te voljela upoznati uzivo, svidja mi se nacin na koji razmisljas, na koji zivis... Ja isto nosim nikab ovdje i u Jordanu, ali ne i u Bosni. Pa pitanje za tebe: Sta mislis o tome? Je li dozvoljeno tako? Trazila sam puno o tome i nigje nisam nasla odgovor. Nadam se odgovoru user posted image

Od vođe pravovjernih Ebu Hafsa Omera ibn el-Hattaba, radijellahu anhu, se prenosi da je rekao: „Čuo sam Allahovog Poslanika, sallallahu alejhi ve selleme da je rekao: “Zaista se djela cijene samo prema namjerama i zaista će svaki čovjek dobiti samo ono što je naumio svojim djelom, pa ko bude hidžru učinio u ime Allaha i Njegova Poslanika, njegova hidžra je Allahu i Njegovu Poslaniku, a ko bude hidžru učinio radi materijalne dobiti, ili zbog žene da bi je oženio, njegova hidžra je za ono za šta ju je naumio.”

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:34:22   
gvendolina
prije svega potpis za naslov,zaista predivna Jasminuser posted image

a sada pitanjce, zasto ste se vratili u BiH,jeste li morali? Primjetila sam u postovima da zalis za S.A. ,da li planirate vratiti se tamo da zivite?

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:36:17   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: jasmin

Raja općenito pravi grešku kada smatra ili kaže da je poligamija propisana islamom. Ona nije propisana,ona je samo ograničena brojem,štaviše,tom pitanju se veoma oprezno prilazi,baš kao što kaže Kur`an: A ako strahujete da nećete pravedni biti, onda samo jednom.
Teško je naći insana koji bi mogao zadovoljiti pravdu,tako da je bolje da se ne igra user posted image .user posted image
Također ima hadis da će čovjek koji je imao više žena pa naginjao jednoj,doći na Sudnji dan iskrivljen na jednu stranu,tako nešto. Malo ko se smije prihvatiti ovog izazova.



user posted image user posted image user posted image Kamo srece da ovako svi muskarci razmisljaju, pogotovo bosanci. Nije mi ni jasno kako se muskarci ne boje da ce biti nepravedni, i kad se ozene i budu nepravedni ne boje se Allahove kazne user posted image Dobro si to objasnila, tacno i ja ovako razmisljam user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:37:28   
aazra
Pa zar je moguće da insan koji ima četiri zene npr. ima podjednake osjecaje prema svakoj, zar nije i Muhammed A.S. najvise volio hazreti Aišu...

Ali, eto da ne bude sad ovo tema o vjeri...ja bi se vratila na to ukrašavanje i kićenje user posted image .

Pa ne znam, meni je bitno da vodim racuna o sebi, ne znam volim se trackati onim losionima za tijelo, mirisati...takodjer, vise volim jedan lijep i diskretan komad nakita nego se pođiđati svim i svačim i jos na to iscrtati tijelo...Po onom principu "manje je više" user posted image Vjerovatno se ni po tome ne bi snasla u islamskom svijetu, mada zaista volim svoju vjeru i nastojim zivjeti u skladu s njom...

_____________________________








(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:40:10   
jasmin

IZVORNA PORUKA: gvendolina

prije svega potpis za naslov,zaista predivna Jasminuser posted image

a sada pitanjce, zasto ste se vratili u BiH,jeste li morali? Primjetila sam u postovima da zalis za S.A. ,da li planirate vratiti se tamo da zivite?

Muž je studirao u Medini i po završetku studija izgubili smo pravo na boravišnu vizu,što je rezultiralo povratkom ovamo.
Da imam mogućnost,istog trenutka bih,bez da išta ponesem,krenula za Medinu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:40:36   
mamine oci
ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:41:47   
jasmin
IZVORNA PORUKA: aazra

Pa zar je moguće da insan koji ima četiri zene npr. ima podjednake osjecaje prema svakoj, zar nije i Muhammed A.S. najvise volio hazreti Aišu...

Ali, eto da ne bude sad ovo tema o vjeri...ja bi se vratila na to ukrašavanje i kićenje user posted image .

Pa ne znam, meni je bitno da vodim racuna o sebi, ne znam volim se trackati onim losionima za tijelo, mirisati...takodjer, vise volim jedan lijep i diskretan komad nakita nego se pođiđati svim i svačim i jos na to iscrtati tijelo...Po onom principu "manje je više" user posted image Vjerovatno se ni po tome ne bi snasla u islamskom svijetu, mada zaista volim svoju vjeru i nastojim zivjeti u skladu s njom...

Osjećaji srca ne spadaju u pravednost.
Pravednost je kada svaka ima jednako vremena,poklona,pažnje,izlazaka i sl. od strane svog muža.


I ja ne volim crtanje po tijelu ni mm user posted image .

< Poruku je uredio jasmin -- 12.3.2013 13:42:50 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:43:08   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafuuser posted image

iako nije tema da tebe pitam, ali eto jasmin neka zazmiri user posted image Kad si je upoznala? Hocu i ja!

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:44:05   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafuuser posted image

user posted image
Čim još malo ugrije,zovnućemo i veeseelu,ako medić mogne i budemo sjele. Bilo mi je predivno i jedva čekam user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:47:47   
aazra
Sviđa mi se kako razmisljas user posted image user posted image

Ja bi imala jos samo jedno pitanje...je li ti pravo ime Jasmin, Jasmina, znam da je nekad nezgodno otkrivati identitet, ali bas me zanima kako se zoves user posted image

user posted image


_____________________________








(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:48:35   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafuuser posted image

iako nije tema da tebe pitam, ali eto jasmin neka zazmiri user posted image Kad si je upoznala? Hocu i ja!

Nisi mene pitala,ali da ja odgovorim.
Bila je pred kraj trudnoće. Trebala je i veeseela doći,ali se desilo ovo s Ajricom user posted image .
I medić,no i ona je bila zauzeta.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:49:00   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafuuser posted image

user posted image
Čim još malo ugrije,zovnućemo i veeseelu,ako medić mogne i budemo sjele. Bilo mi je predivno i jedva čekam user posted image .



da nemojte mene zaboraviti, ljubim vas

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:50:06   
jasmin

IZVORNA PORUKA: aazra

Sviđa mi se kako razmisljas user posted image user posted image

Ja bi imala jos samo jedno pitanje...je li ti pravo ime Jasmin, Jasmina, znam da je nekad nezgodno otkrivati identitet, ali bas me zanima kako se zoves user posted image

user posted image


Zovem se Aiša. Izgovara se kratko i,zvuči kao Ajša.
Nick mi je po cvijetu jasmin.
Doduše mm je Jasmin user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:50:13   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: gvendolina

prije svega potpis za naslov,zaista predivna Jasminuser posted image

a sada pitanjce, zasto ste se vratili u BiH,jeste li morali? Primjetila sam u postovima da zalis za S.A. ,da li planirate vratiti se tamo da zivite?

Muž je studirao u Medini i po završetku studija izgubili smo pravo na boravišnu vizu,što je rezultiralo povratkom ovamo.
Da imam mogućnost,istog trenutka bih,bez da išta ponesem,krenula za Medinu.



hvala na odgvoru,nadam se da ce vam se ta zelja i ostvariti aBd user posted image

Gali mogla si dostavu hrane naruciti za jasmin, da moze na miru skupljati poene user posted image koliko samo pitanja, citav dan ce samo na ovo temi provesti user posted image


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:50:58   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafuuser posted image

iako nije tema da tebe pitam, ali eto jasmin neka zazmiri user posted image Kad si je upoznala? Hocu i ja!

bujrum Pahuljice samo malo dok otopli napravicu sjelo pa dodjite,kod mene uvjek ima bujrumauser posted image
bila mi jasmin na kafu mjesecdana pred porod :)(odgovor na pitanja)
usup ima i prekrasnu djecu user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:51:15   
jasmin

IZVORNA PORUKA: gvendolina


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: gvendolina

prije svega potpis za naslov,zaista predivna Jasminuser posted image

a sada pitanjce, zasto ste se vratili u BiH,jeste li morali? Primjetila sam u postovima da zalis za S.A. ,da li planirate vratiti se tamo da zivite?

Muž je studirao u Medini i po završetku studija izgubili smo pravo na boravišnu vizu,što je rezultiralo povratkom ovamo.
Da imam mogućnost,istog trenutka bih,bez da išta ponesem,krenula za Medinu.



hvala na odgvoru,nadam se da ce vam se ta zelja i ostvariti aBd user posted image

Gali mogla si dostavu hrane naruciti za jasmin, da moze na miru skupljati poene user posted image koliko samo pitanja, citav dan ce samo na ovo temi provesti user posted image



Ma sve za rr user posted image .



_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:51:48   
madam x

IZVORNA PORUKA: salmy
Jasmin draga nasa kakva ti je slika na licnoj karti?
i kako zene koje imaju nikab voze auto? mislim sta kad ih drotovi zaustave?

I mene ovo zanima .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:52:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafuuser posted image

user posted image
Čim još malo ugrije,zovnućemo i veeseelu,ako medić mogne i budemo sjele. Bilo mi je predivno i jedva čekam user posted image .



da nemojte mene zaboraviti, ljubim vas

ni mene

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:54:01   
ladyblue RR
a ja?user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:54:11   
jasmin

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: salmy
Jasmin draga nasa kakva ti je slika na licnoj karti?
i kako zene koje imaju nikab voze auto? mislim sta kad ih drotovi zaustave?

I mene ovo zanima .

Ima na prethodnoj stranici odgovor,vidi se lice user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Nasa divna Jasmin
12.3.2013 13:56:47   
Galicia
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: aazra

Pa zar je moguće da insan koji ima četiri zene npr. ima podjednake osjecaje prema svakoj, zar nije i Muhammed A.S. najvise volio hazreti Aišu...

Ali, eto da ne bude sad ovo tema o vjeri...ja bi se vratila na to ukrašavanje i kićenje user posted image .

Pa ne znam, meni je bitno da vodim racuna o sebi, ne znam volim se trackati onim losionima za tijelo, mirisati...takodjer, vise volim jedan lijep i diskretan komad nakita nego se pođiđati svim i svačim i jos na to iscrtati tijelo...Po onom principu "manje je više" user posted image Vjerovatno se ni po tome ne bi snasla u islamskom svijetu, mada zaista volim svoju vjeru i nastojim zivjeti u skladu s njom...

Osjećaji srca ne spadaju u pravednost.
Pravednost je kada svaka ima jednako vremena,poklona,pažnje,izlazaka i sl. od strane svog muža.


I ja ne volim crtanje po tijelu ni mm user posted image .


Ne znas sta propustas. user posted image user posted image  Malo slaga, cokolade, sirupa od jagoda, itd itd.
Sladoledne kugle i banana je svakako tu. user posted image



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *